Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, allanek сказал:

А поговорити з кимось , хто живе в іншому місті, вже забули як це? Замовляєш розмову, чекаєш годину-дві.

Я такий старий що навіть пам'ятаю як опускав 15-копійок в щілину міжміського таксофону та звонив додому з різних місць країни.

Взагалі не розумію як раніше в людей психіка витримувала нічого не знати про рідних протягом дня та сподіватись зустрітись ввечорі вдома...

3 часа назад, юра84 сказал:

Нічого дивного, є  інтернет значіть є передача данних.  Вас електронне листування не дивує бо це норма життя  так і тут,   мало того LG та Samsung  свою техніку  комплектує дістанційной діагностікой тіпу  дзвониш в сервісний центр потім натискаеш комбінацію клавиш він  починае видавати зумер прикладаеш телефон там це зчитуеться і розшифровуется і принайми можливо встановити попередньо  діагноз.  Коряво але працює. 

В мене декілько разів ремонтували нову пралку самсунг по гарантії, покі не розібрали повністю та не усунули проблему. Щось подібним маніпуляцій з кнопками та телефоном ні хто не пропонував...

2 часа назад, Бездомный сказал:

мислити абстракціями - то привілей меншості 

тому що загальноосвітня система  не ставить на меті розвиток абстрактного мислення 

 

а навчати бабі я не дозволяю (с) апостол Павло 

Тре в обленерго повідомити що безхатько  електрикі не потребує, бо здатен мислити абстракціями.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Тре в обленерго повідомити що безхатько  електрикі не потребує, бо здатен мислити абстракціями.

я саме на тебе  той  меседж і розраховував😉

 

ти виправдав мої сподівання 😉

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, OlaR сказал:

Тот объем газа, который может вытечь из туристического балона, в объеме кухни с минимальной вытяжкой взорваться не может :) Это не магистральный газопровод с безлимитным вытекающим объемом

Дилетанские рассуждения.

Есть инфа сколько литров баллон был!?

Износ дома учитывали??

За 50-70 лет вся арматура на стыках могла сгнить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

я саме на тебе  той  меседж і розраховував😉

 

ти виправдав мої сподівання 😉

Тож ми всже як досвідчене подружжя - знаємо та передбачаємо реакції один одного?:lol:

  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vikctor сказав:

Я такий старий що навіть пам'ятаю як опускав 15-копійок в щілину міжміського таксофону та звонив додому з різних місць країни.

Останній такий таксофон,  за 15 копійок, коли вже мобілки починались, бачила на стіні театру ім. Івана Франка, якраз там, де сходини на Банкову. І ще там росла стара липа. Чи є вона там зараз? Давно це було...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Черномор сказал:

И чем же краще? Там в ролике сказано, что защита от импульсных помех (по мне , так не совсем понимаю, для чего это), а когда напруга малая, как ведёт себя индукционная составляющая? Для несведущих (утрировано) - в холодильника "индукция" это работа электродвигателя. У мну в квартире ещё со времён блэкаута стабилизатор питает холодильник.

Під час увімкнення і вимкнення електрики виникають імпульси перенапруги. У мережі багатоквартирного будинку вони можуть бути до 6000 вольт, а в приватних будинках і більше. Ці імпульси дуже швидкі, ні стабілізатори, ні регулятори напруги не встигнуть зреагувати і знищити цю паразитну напругу.

 

Вибачаюсь за ОФФТОП

Змінено користувачем goga777
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

і добре і погане - все йде з сім'ї .

школа - то лише один з інструментів , завдяки яким сім'я досягає  поставленої кінцевої мети  - виховання та освіти з непевної  дитини успішної - гармонічно розвинутої  конкурентоспроможної дорослої людини 

Згоден.

Але, якщо дитина, вибачте - безтолкова і "пошла по наклонной", то кажуть, що винна школа,

а якщо успішна -то це заслуга батьків ! 🤷‍♂️

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 90BCO сказал:

Згоден.

Але, якщо дитина, вибачте - безтолкова і "пошла по наклонной", то кажуть, що винна школа,

а якщо успішна -то це заслуга батьків ! 🤷‍♂️

 це пережитки совдепівського підходу до виховання та освіти 

коли будь які спроби батьків самостійно виховувати дітей вважалися дрібнобуржуазними пережитками  , які лише заважають державі ліпити "нову людину" - хомосовєтікуса 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво чи правда...  Я чомусь вважав що С-300 на твердому паливі...

 

 

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для любителей стрелялок: український снайпер:

 

t.me/UkrainianWitness/6668

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vikctor сказав:

Америка цього не пережила і більш ніколи не буде такою могутньою як була б з вами.

Подальша доля америки мене взагалі не цікавить. )

3 години тому, Vikctor сказав:

Не втримався.😁

Та ясно - по суті ж заперечити нічого.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Я тільки но за останні дні зрозумів, що кілька годин без і-нету важче ніж без світла

я встигаю все зробити за пару годин на день. зробити якісний контент зазвичай набагато довше, ніж його потім завантажити :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, goga777 сказал:

Під час увімкнення і вимкнення електрики виникають імпульси перенапруги. У мережі багатоквартирного будинку вони можуть бути до 6000 вольт, а в приватних будинках і більше. Ці імпульси дуже швидкі, ні стабілізатори, ні регулятори напруги не встигнуть зреагувати і знищити цю паразитну напругу.

для цього давно вигадали а surge protector (or spike suppressor, surge suppressor, surge diverter, surge protection device (SPD) 

33 минуты назад, 90BCO сказал:

Але, якщо дитина, вибачте - безтолкова і "пошла по наклонной", то кажуть, що винна школа,

а якщо успішна -то це заслуга батьків ! 🤷‍♂️

ти можеш вчити дитину чому завгодно, але вона буде робити як ти :lol:

 

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка в нас крутезна армія!

web.telegram.org/k/stream/{"dcId"%3A2%2C"location"%3A{"_"%3A"inputDocumentFileLocation"%2C"id"%3A"5460827531319976164"%2C"access_hash"%3A"7345848286065660889"%2C"file_reference"%3A[2%2C77%2C86%2C230%2C61%2C0%2C0%2C58%2C177%2C99%2C120%2C196%2C20%2C3%2C117%2C147%2C189%2C2%2C36%2C217%2C35%2C236%2C14%2C26%2C145%2C78%2C250%2C155%2C25]}%2C"size"%3A45246417%2C"mimeType"%3A"video%2Fmp4"%2C"fileName"%3A"IMG_2926.MP4"}

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

для цього давно вигадали а surge protector (or spike suppressor, surge suppressor, surge diverter, surge protection device (SPD) 

Абсолютно вірно. Саме це я запропонував

 

Змінено користувачем goga777
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

для цього давно вигадали а surge protector (or spike suppressor, surge suppressor, surge diverter, surge protection device (SPD) 

 

 

не все так однозначно(с)
але це буде офтоп, тож втримаюсь.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Музей сказал:

Яка в нас крутезна армія!

web.telegram.org/k/stream/{"dcId"%3A2%2C"location"%3A{"_"%3A"inputDocumentFileLocation"%2C"id"%3A"5460827531319976164"%2C"access_hash"%3A"7345848286065660889"%2C"file_reference"%3A[2%2C77%2C86%2C230%2C61%2C0%2C0%2C58%2C177%2C99%2C120%2C196%2C20%2C3%2C117%2C147%2C189%2C2%2C36%2C217%2C35%2C236%2C14%2C26%2C145%2C78%2C250%2C155%2C25]}%2C"size"%3A45246417%2C"mimeType"%3A"video%2Fmp4"%2C"fileName"%3A"IMG_2926.MP4"}

 

Нажаль ми про це не дізнаємось, бо:

 

404 Not Found

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, МаТраС сказав:

Хто застрахований від довгих відключень?

Той, у кого є сонячна станція )

Насправді схема "електричка + сонячні панелі" виглядає цілком робочою.

Якщо орки не поряд і не прилітає.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Взагалі не розумію як раніше в людей психіка витримувала нічого не знати про рідних протягом дня та сподіватись зустрітись ввечорі вдома...

МВС працювало добре.криміналу,неадекватів, наркоти мало було. мене до 3 класу водили ще в школу,а потім все. десь класі в 5-6 вже до бабці ходив пішки 3 км на край міста. в 7 вже ходив на дискотеки та ночував у товаришів. звісно.нікому я вже в час ночі не дзвонив. батьки були розуміючі.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

Той, у кого ж сонячна станція )

Насправді схема "електричка + сонячні панелі" виглядає цілком робочою.

Якщо орки не поряд і не прилягає.

ну ще мабуть тт котел. бо батареями не натопиш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, МаТраС сказав:

ну ще мабуть тт котел. бо батареями не натопиш

Або камінопіч

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Нажаль ми про це не дізнаємось, бо:

 

404 Not Found

то тіко з вікна на печесрьку видно:lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, vadimv сказав:

Камінопіч

я думав про таку штуку, але це все треба знову трощити. щоб хочаб гфротруби позапускати в Санвузел, кухню і тп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме час оновити тюнінг на містку.

 

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

В мене декілько разів ремонтували нову пралку самсунг по гарантії, покі не розібрали повністю та не усунули проблему. Щось подібним маніпуляцій з кнопками та телефоном ні хто не пропонував...

Ну хто його знає чому,   можливо ім швидше було приіхати і помацати руцями, коли вийшов з ладу холодільник LG то сервісніки найближче до Мелітополя були в Запоріжжі   послухали  та сразу взяли з собою компресора поміняли безкоштовно але дорогу прийшлось оплатити.

www.lg.com/ru/lg-magazine/what-is/kak-polsovatsya-prilozheniem-lg-smart-diagnosis#:~:text=LG Smart Diagnosis – технология%2C которая,отображает полученные данные на смартфоне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...