Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 минут назад, vadimv сказал:

Года было недостаточно?

Я Вас спросил...я не знаю...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.01.2023 в 11:49, vadimv сказал:

можна зробити висновки, що пошкодження, яких міст зазнав ще три місяці тому, досі не усунули.

Чого там робити ті висновки, могли б запитати за це - бензовози ще досі на паромах перетинають протоку, якщо штормове попередження, то поставок не має.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, tort сказал:

Бо то материнська мова цих людей. Їхня native language, first language рідна мова, "мова яку людина засвоює з раннього дитинства без спеціального навчання; мова, якою людина мислить"(с).  Часто-густо це випливає з їх національного (етнічного) походження. Походження людини відноситься до обставин, що не залежать від неї, одже не може бути використано проти неї в будь-якому разі. До речі, донедавна на цьому форумі ви "мичали" (с) писали на цій  самій мові переважну більшість власних коментарів.

Але з 24 лютого перейшла на українську. І ніяка "рідна мова" цьому не завадила. Ніхто не нарікає людині за її рідну мову. Нарікають за зневагу до державної та небажання нею спілкуватись принципово. Бо недостатне знання української не підстава вимагати від оточуючих знати російську. Якщо людина не почне спілкуватись до того, як повністю опанує мову, вона ніколи не почне. А ми бачимо в більшості випадків якраз НЕБАЖАННЯ навіть починати.

Цитата

 

Взагалі ваш (і не тільки ваш) допис підпадає під ККУ стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Раджу вам підбирати висловлювання у бік співвітчизників, хоча б в межах діючого законодавства, якшо не норм спілкування.

 

В цій статті нічого не має про право громадян нехтувати державною мовою. А дорікають як раз за те. Ще раз - в Україні всі мають перейти на українську у випадку, якщо хтось з піврозмовників на ній розмовляє. Всі повинні розмовляти державною у всіх державних установах та т.і.

Розповідаю реальній випадок. У  2018 році всеукраїнська олімпіада з математики проходила у Одесі. Вже була анексія, вже 4 роки тривала війна. Як завжди, коли перевіряють роботи, дітей возять на екскурсії. Місцевий екскурсовод почала розповідати РОСІЙСЬКОЮ! Коли їй зауважили, що частина дітей погано її розуміють, та  попросили перейти на українську, то з"ясувалось, що екскурсовод НЕ МОЖЕ! Так діти у рідній країні виявились іноземцами. То нормально?  Так що не тре плакатись. Якщо група у садочку не для національної меньшості, то дитина там повинна хоча б намагатись розмовляти українською ... І це повинні їй розтулмачити батьки. 

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, karbo сказал:

Що за дурниці? Вбивать, бо окупанти, а не за світогляд.

Якщо б в них був інший світогляд, то вони б не стали окупантами. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, tort сказав:

Бо то материнська мова цих людей. Їхня native language, first language рідна мова, "мова яку людина засвоює з раннього дитинства без спеціального навчання; мова, якою людина мислить"(с).  Часто-густо це випливає з їх національного (етнічного) походження. Походження людини відноситься до обставин, що не залежать від неї, одже не може бути використано проти неї в будь-якому разі. До речі, донедавна на цьому форумі ви "мичали" (с) писали на цій  самій мові переважну більшість власних коментарів.

Взагалі ваш (і не тільки ваш) допис підпадає під ККУ стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Раджу вам підбирати висловлювання у бік співвітчизників, хоча б в межах діючого законодавства, якшо не норм спілкування.

Я Вам відповім. Ця маніпуляція може спрацювати проти людини, що не знає законодавства. Продовжуйте. 

Я в Україні, де державною мовою є українська. Будь -яка інша мова є іноземною і будь-хто в Україні не зобов'язаний знати інші мови, окрім державної. І якщо Ви прийдете в аптеку і там вашу русскоязичность просто відмовляться розуміти, то підете геть з пустими руками.

Всі, хто нав'язує нам російське і є тим, хто розпалює ворожнечу. На сході та півдні палає. А внутрішня боротьба за Україну і за українське ще попереду.

Чим більше таких читаю, тим більше моє переконання не вживати русскій язик.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, karbo сказал:

Там є особи з нормальним світоглядом. А доля розпорядилася інакше. Вручила автомати і послала воювати. Так що світогляд далеко не завжди головне.

Доля вручила, доля відправила, а він сам не до чого - в нього нормальний світогляд? Чудово. "Мы бедные овечки - никто нас не пасет ..." Доля також змусила катувати, гвалтувати та мародерити ... А він сам ні до чого ... Цікава версія ...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, karbo сказал:

Хоча би той солдат, який своїм тілом прикрив українську жінку і загинув.

А ну давай посилання. Це ж не в Америці сталось? То десь прочитав, мабуть ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, karbo сказал:

Дівчина розповіла на відео про це. Її маму вбили, а двоє руських не виконали наказ свого командира і  їх захищали. 

Вам особисто? Вона в Америці?

Цитата

До речі, русня говорить, що це фейк. 

Щось знає, скоріш за все

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

з'ясувалося - мова кардинально впливає на світогляд 

Ні.

Я ріс в сім'ї військовослужбовця. Народився в Харкові, аотім понеслося: московщина, Камчатка, Закавказзя..

Переїхали в Україну, в Миколаїв (батьки звідти родом)  в 92му. Україномовних тут теж не було . Лише літні люди "балакали на українському язиці", а не "розмовляли українською мовою"

Тобто, я ніколи не був в уураїномовному суспільстві. Навіть в українській армії може й було троє-п'ятеро україномовних на роту..

Першим моїм україеомовним середовищем стала дружина 18 років тому, але.. за кілька років вона почала розмовляти російською. Бо, бляха, середовище.

І чомусь все це ніяк не заважає мені палко бажати, щоб всі росіяни здихли. Всі 140 мільонів. А заодно і всі, які мешкають за межами росії. Бо тільки в цьому випадку назавжди закінчиться війна. То як мова впливає на мій світогляд?

  • Лайк 11
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, karbo сказал:

Screenshot_20230107-214158_Telegram.thumb.jpg.7404ad3bc8ab0e34a8e6d474cb7ef99f.jpg

Нормальність в тому, що не виконав злочинний наказ і ціною свого життя врятув життя українки. Вона блогерка і утримувала собак. Відео в мережі. Там і мама її вбита і той солдат поряд, мертвий.

Кацапи пишуть, що захищав від снарядів зсу, насправді від навмисного розстрілу своїми.

Як солдат ворожої армії він підлягав знищенню. Але ж ми зараз про світогляд.

А чому я не можу це прослухати? Тобто після всього цього жахіття дівчина залишилась, щоб зняти відео? Просто фантастично.

Цитата

Чи народжений в росії в родині українців, яких виселила радянська влада за зв'язки з націоналістами, який з красноярська і зараз пише СЛАВА УКРАЇНІ. Він теж з поганим світоглядом?

А його доля теж відправила воювати? Та він з рашіських окопів пише "Слава Україні"?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Артемидий сказал:

Ні.

Я ріс в сім'ї військовослужбовця.

тобто окупанта - ви - не один тут такий 

 

Віктор - он , заговорив мовою ,  як з кулемету строчить .

головне - не боятися помилок - користуватися .

все , що працює - вдосконалюється , все , що не працює - атрофується 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Артемидий сказал:

Миколаїв (батьки звідти родом)  в 92му. Україномовних тут теж не було

Та да, Николаев как главная верфь ВМФ СССР, по сути второй Ватостополь.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dark FeniX сказал:

Да, у нас теперь все знают украинский язык. Но используют только там где требуют, увы. А таких мест немного.

Ну вот и Вы понимаете, что надо требовать. И таких мест должно становится все больше. Иначе толку не будет ... Но тот факт, что все знают, уже гарантирует то, что переход будет без особых проблем ...

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Артемидий сказал:

 

І чомусь все це ніяк не заважає мені палко бажати, щоб всі росіяни здихли. Всі 140 мільонів. А заодно і всі, які мешкають за межами росії. Бо тільки в цьому випадку назавжди закінчиться війна. То як мова впливає на мій світогляд?

Але ж таке бажання у вас з'явилося тільки зараз, в критичній ситуації - або вони нас, або ми їх. А є люди, які попереджали про цю війну набагато раніше і в них були точно ж такі думки Тільки хто ж їх слухав. Обзивали "бандерівцями", "нациками".

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dark FeniX сказал:

Да, в принципе, как и с любым продуктом. Просто хотелось бы чтоб и свой был.

Я тоже хотела бы иметь свой автобус. Но не по карману. Как покупка так и обслуживание ... 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, karbo сказал:

Дівчина розповіла на відео про це. Її маму вбили, а двоє руських не виконали наказ свого командира і  їх захищали. 

 

До речі, русня говорить, що це фейк. 

 

Я бачив це відео. Це було під Харковом на початку війни. Градус ненависті до "хохлів", до цивільного населення, ще не був такий високий на болотах. Згадайте, як в 2014-ому на Донбасі нашим військам заважали проходити місцеві. Та й в представників"братського" (блядського) народу якось "невдобно" було стріляти.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

тобто окупанта

То есть,все кто служил при союзе-окупанты?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Артемидий сказал:

Ні.

Я ріс в сім'ї військовослужбовця. Народився в Харкові, аотім понеслося: московщина, Камчатка, Закавказзя..

Переїхали в Україну, в Миколаїв (батьки звідти родом)  в 92му. Україномовних тут теж не було . Лише літні люди "балакали на українському язиці", а не "розмовляли українською мовою"

Тобто, я ніколи не був в уураїномовному суспільстві. Навіть в українській армії може й було троє-п'ятеро україномовних на роту..

Першим моїм україеомовним середовищем стала дружина 18 років тому, але.. за кілька років вона почала розмовляти російською. Бо, бляха, середовище.

І чомусь все це ніяк не заважає мені палко бажати, щоб всі росіяни здихли. Всі 140 мільонів. А заодно і всі, які мешкають за межами росії. Бо тільки в цьому випадку назавжди закінчиться війна. То як мова впливає на мій світогляд?

Вам це все також не заважає писати українською при необхідності :) Відчуваєте різницю з тими, хто навідь намагатись не бажає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я бачив це відео. Це було під Харковом на початку війни. Градус ненависті до "хохлів", до цивільного населення, ще не був такий високий на болотах. Згадайте, як в 2014-ому на Донбасі нашим військам заважали проходити місцеві. Та й в представників"братського" (блядського) народу якось "невдобно" було стріляти.

То може дасте посилання? А то картинка якось виглядає дещо дивно ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, миг сказал:

То есть,все кто служил при союзе-окупанты?

ніт , добрі самарітяни :lol:

 

мій знайомий  ( вмер від щепленя ) солдатом брав   участь у бійні у Тбілісі 

коли радянські солдати били міцевих .

Казав - мені наказали  офіцери

 

радянський фаховий військовий - то каратель за визначенням , потенційний , або реальний воєнний злочинець 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, OlaR сказал:

То може дасте посилання? А то картинка якось виглядає дещо дивно ...

А де я вам його зараз знайду? Суть історії, якщо я не помиляюсь і це ця історія), була така: росіяни - офіцер і солдат відмовилися стріляти в цивільних, тоді по ним почали стріляти свої і вбили офіцера і і матір жінки, яка сховалася за якимсь блоком з солдатом, якого теж поранили. І після того, як рашисти пішли, вона (дочка) затягнула цього солдата в своє авто і поїхала в Харків. А вони з матір'ю їхали на роботу. Привезла в Харків, де йому надали медичну допомогу. Але там щось не пам'ятаю, що прямо таки грудьми прикрив, вони просто разом сховалися від обстрілу. І це було відео, де дівчина просто розказувала цю історію. 

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, OlaR сказал:

Ну вот и Вы понимаете, что надо требовать. И таких мест должно становится все больше. Иначе толку не будет ... Но тот факт, что все знают, уже гарантирует то, что переход будет бес особых проблем ...

Более того, я считаю, что без требования точно дело не сдвинется с мертвой точки. Всё так и останется, как было. Никто не захочет меняться просто так. Вопрос лишь в том, какие это будут изменения.

Останется ли в русскоязычных регионах украинский язык тем, на котором говорят "Вільна каса" или перейдет в бытовое общение. 

Змінено користувачем Dark FeniX
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, миг сказал:

То есть,все кто служил при союзе-окупанты?

И военные преступники...

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Музей сказал:

Будь -яка інша мова є іноземною і будь-хто в Україні не зобов'язаний знати інші мови, окрім державної.

По-перше. Говорити і знати то не завжди поруч. Нагадаю  вам  що вжили епітет "мичали"  щодо своїх земляків. Тож я розумію  що мова йдеться про вміння говорити, а не тільки знати чи розуміти.

10 часов назад, Музей сказал:

А от Ваші земляки, втікаючи від русского міра в Закарпаття, якраз і є тими, хто тягне за собою той "мир". Закарпаття це Україна. Якого біса, вони тут мичать на своєму русском язике?

По-друге "будь-хто в Україні" не зобов'язаний знати обов'язково державну, якщо він не є громадянином. Іноземців хоча б не чіпайте своїм невгамовним прагненням навчити всіх мови. Вони тут у більшості транзитом ненадовго. Це не так робиться, примусом і шантажем ви так не заохотите розмовляти виключно українською. Розмовна мова підлегла природнім процесам. А ви ніжкою можете тупати собі скільки забажаєте.

15 минут назад, Музей сказал:

А внутрішня боротьба за Україну і за українське ще попереду.

Ох, доборолась Україна до самого краю... З такими борцунами як  та ваша Фаріон.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...