Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

44 минуты назад, Firetuf сказал:

Побачимо, де "вспливуть" ці всі "порядні" персонажі, на яких посадах

Сумлеваетесь? Вспливуть, бо воно не тоне.


 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, DimaF сказал:

Не только это.

Их было выпущено очень мало, поэтому имея явные преимущества, на ход войны влияния не оказали.

Почти полтысячи, плюс 80 ягдтигров. Да, особого влияния не оказали, но роль свою отыграли по максимуму 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dark FeniX сказал:

Почти полтысячи, плюс 80 ягдтигров. Да, особого влияния не оказали, но роль свою отыграли по максимуму 

Роль в чем, что были "тиграми"!?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Роль в чем, что были "тиграми"!?

За несколько подбитых королевских могли присвоить героя танкисту из тридцатьчетверки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Черномор сказал:

За несколько подбитых королевских могли присвоить героя танкисту из тридцатьчетверки.

Частности, не более.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

 

Ні чого в тому що дружина отримала контракт не бачу, як би я був чиновником, теж  допоміг би с тендером товаришу чи навіть організував фірму під це, НО... Не для того щоб вкрасти, а для того щоб честно заробити....

Вова, взагалі то це ознака корупції в будь-якой країні. Навіть якщо родич чи кишенькова фірма чиновника чесно перемагає у тендері. Так робить не можна.

2 часа назад, Alvalk сказал:

.. .А взагалі то все дрібниці. Основна моя претензія до МО - вони мали дати роз'яснення ще 21-го, після виходу статті і загасити полум'я поки не розгорілось. Бо не всі будуть читати контракти і розбиратись в дрібницях, як ми з вами. 

 

А ви не припускаєте думку, що в чиновників МО під час війни є більш нагальні справи ніж відповідь на будь-яку побрехеньку журнахвойд? А ще потрібен час розібратись, підготувати змістовну відповідь і т.і. Пан Резникова одразу заявив про розгляд питання у відповідному комітеті ВР з залученням САП та НАБУ. Тобто всі дії вказують на те, що прагне максимально відкритого розбору.

Я особисто не впевнений, що звільнення заступника з тилового забезпечення фактично на вимогу мудрому наріду піде на користь війську... Цілком припускаю що його посаду займе менш компетентна особа...

2 часа назад, mastervovik сказал:

 

Ps, але я не в загалі не про Резнікрва, Тимошенко і тд. А в загалі про все іпсо та атаки що порохоботи з кремлеботами роблять на керівництво держави. В стані війни яб їм рот затикав, і саджав! Ане умовним Арестовичам/Тимошенкам. 

 

За що звільнили Тимошенко я поки не в курсі. Пару днів тому пан Ranch натякав на тиск з боку американців по відношенню до кількох посадовців. Може й так. Зараз в них є вагомим важелі впливу. Чиновник з МО став жертвою шабуніних/справжніх полковників/порохоботів. Зам прокурора, який вважає нормою з'їздити у відпустку за кордон під час війни, має радіти що поки що обійшлося звільненням. Я б і нашого мера за пару відпусток в Європі минулого року теж звільнив би, але немає такой можливості у виконавчої влади.

А твоя сліпа віра в святого Арестовича вже звична. Хотів тобі вчора уривок його чергового в'ю заплатити за для виправдання, але не став роздмухувать... Там цей малорос розповідає чергову сльозну казочку як бідолашній харків'янці, чиї чоловік зрозуміло на війні, злі львівські бандерівці не погодились продати сир для зголоднілих діточок, бо вона зверталась до продавців свінособачой... Таке кришталево чисте русняве ІПСО...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Роль в чем, что были "тиграми"!?

 

 

В том, что сыграли значительную роль в противодействии танкам противников.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

А ви не припускаєте думку, що в чиновників МО під час війни є більш нагальні справи ніж відповідь на будь-яку побрехеньку журнахвойд?

Тобто звертатись до СБУ час був, а зупинити великий репутаційний скандал часу не було? Ну ок...  Але я все ж таки залишусь при своєї думці 

16 минут назад, Vikctor сказал:

Я особисто не впевнений, що звільнення заступника з тилового забезпечення фактично на вимогу мудрому наріду піде на користь війську...

Тут ми можемо лише фантазувати. Але вчинок гідний. Захід оцінить

16 минут назад, Vikctor сказал:

За що звільнили Тимошенко я поки не в курсі.

Злі язики кажуть, що в нього вже був обшук НАБУ і найближчим часом його можуть затримати. Але вже не як працівника ОП, а як "простого громадянина"

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Хтось із форумчан переживав за Каменське, яке за словами Гіркіна вже зайняли росіяни. "Рыбарь" це спростовує -

"На Запорожском направлении интенсивность боев несколько снизилась. Стороны подтягивают свежие силы и ведут взаимную разведку. Тем не менее на направлениях основных ударов продолжаются активные обстрелы с применением ствольной и реактивной артиллерии. В то же время российским войскам удалось продвинуться вдоль берега Днепра и вытеснить украинские части из Каменского. При этом сам поселок еще не взят. Артиллерия ВСУ наносит массированные удары по наступающим силам."

Мені тут один ні кому не потрібний чувак, який  останні пару років на радість всім оточуючим проспав, накидав штрафних балів за мат, тому не можу в повної мірі висловити почуття. Але всім норм, коли один чувак публікує допис одного руснявого ворога, та пише який тої чесний, а у відповідь інший чувак викладає допис напевно не меньше чесного ворога?...:pozor:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, OuldMan сказал:

А нарвался на грубость.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vikctor сказал:

особисто не впевнений, що звільнення заступника з тилового забезпечення фактично на вимогу мудрому наріду піде на користь війську... Цілком припускаю що його посаду займе менш компетентна особа...

Я про то й кажу, треба звільнити забезпеченця, за те що він поганий бухгалтер.

21 минуту назад, Vikctor сказал:

А ви не припускаєте думку, що в чиновників МО під час війни є більш нагальні справи ніж відповідь на будь-яку побрехеньку журнахвойд? А ще потрібен час розібратись, підготувати змістовну відповідь і т.і. Пан Резникова одразу заявив про розгляд питання у відповідному комітеті ВР з залученням САП та НАБУ. Тобто всі дії вказують на те, що прагне максимально відкритого розбору.

Та ні, це не моя віра, а твоя зневага!

Я бачив це в'ю , і якдового його розумію. 

Так, я з ним не завжди згоден, но головне що я його розумію а ти ні.

Но ти не тільки його, ти й мене не розумієш, коли я спробую переводити))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sergio сказал:

Щось пропустив. Контракт хіба підписували не дивлячись?! Від фонаря. З ціною за яйця в кубометрах?! 🤦‍♂️

Ну, ви здивуєтесь, але зовсім не всі покупці за допомогою вагів обирають собі лоток з яйцями.

2 часа назад, Dr.Yura сказал:

цікаво чи в нас зараз використоувуєтсья "«Кольчуга» — українська автоматизована станція радіотехнічної розвідки. " чи їх вже нема?

Хто ж вам це скаже під час війни? Багато РЛС було знищено ще в перші дні. Та й зараз на них полюють - у ворога теж є антірадарні  ракети. За словами пана Чмута, а він про це регулярно спілкується з нашими ППОшниками, радари західного зразка незрівнянно крутіші...

1 час назад, DimaF сказал:

В Польщі інтернет є)

А в СІЗО СБУ не факт)))

1 час назад, Firetuf сказал:

Побачимо, де "вспливуть" ці всі "порядні" персонажі, на яких посадах)))

P.s. а як же фігуранти всіх інших зашкварів? Порядність і чесність на них не розповсюджується? Просто гидко 🤮

Про де кого якісь дані є. Кажуть що кононенка регулярно бачать у віденських ресторанах. З Мартиненко (чи мартинова- не пам'ятаю прізвище "смотрящего" за сектором енергетики) та свінорчуками не в курсі, але думаю теж десь там. Так що все гуд з порядними персонажами.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, mastervovik сказал:

Я про то й кажу, треба звільнити забезпеченця, за те що він поганий бухгалтер.

Та ні, це не моя віра, а твоя зневага!

Я бачив це в'ю , і якдового його розумію. 

Так, я з ним не завжди згоден, но головне що я його розумію а ти ні.

Но ти не тільки його, ти й мене не розумієш, коли я спробую переводити))

 

Чого це? Тебе я розумію. Я не розумів лишень твою вперту ненависть до газоблоку:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Alvalk сказал:

 

Злі язики кажуть, що в нього вже був обшук НАБУ і найближчим часом його можуть затримати. Але вже не як працівника ОП, а як "простого громадянина"

Я не схильний вірити всім злим язикам, особливо якщо це язики порохоботів чи ще якоїсь бутусятіни... Почекаю офіційних повідомлень з цього приводу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Чого це? Тебе я розумію. Я не розумів лишень твою вперту ненависть до газоблоку:lol:

Ну от бач, а кажеш що розумієш))

Де я хоч раз казав що ГБ поганий?

В мене є зневага до сектантів, та при чому тут ієгова чи ГБ))

Нормальний матеріал зі своїми плюсами і ще більшими мінусами. Но прикладивути його до ран, і вважати ліками від всіх хвороб, то це урінотерапія в будівництві:grin:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

:pozor:

Пффф... Чтоб далеко не ходить. Недавняя эпидемия ковида, и сколько вокруг неё было теорий заговоров. Кстати, версия с "виноваты кацапы" тоже была 😉

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Недавняя эпидемия ковида, и сколько вокруг неё было теорий заговоров.

От министерства обороны? Видимо я что-то пропустил...

2 години тому, Dark FeniX сказав:

общего плана, типо, могли, а значит, кто ещё

ОК, какие государства замечены в захвате самолетов и рассылке взрывпакетов по почте?

image.png.bd7c2a03e9e6c1420b92e8f54600b185.png

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

t.me/kyivgde/1540

"Одесские военкомы использовали автомобиль скорой помощи для вручения повесток. Проводится служебная проверка" — спикер ОК “Південь” Наталья Гуменюк

“В ней нет медицинского оборудования, она была передана по мобилизации как автотранспортное средство. Да, это негативно влияет на имидж. Проводится служебная проверка… Если будут выявлены дисциплинарные нарушения, то виновные будут привлечены к дисциплинарной ответственности” – добавила Гуменюк.

Я правильно понимаю?
В зоне боевых действий нет машин чтоб вывозить раненых, а тут ТЦКашники отжали скорую и сняли оборудование.
Им же блядь нужнее😤🤯
Серьёзно?

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, hause сказал:

виновные будут привлечены к дисциплинарной ответственности

угу, вызовут на ковер и сделают ата-та.

1 минуту назад, hause сказал:

В зоне боевых действий нет машин чтоб вывозить раненых, а тут ТЦКашники отжали скорую и сняли оборудование.

именно так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Я не схильний вірити всім злим язикам, особливо якщо це язики порохоботів чи ще якоїсь бутусятіни... Почекаю офіційних повідомлень з цього приводу.

Ну я це чув зовсім не від порохоботів. Але почекати - то святе. 

Одне могу сказати - мені його не шкода.  Мене більше цікавіть, чи дійде справа до Татарова.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, hause сказав:

В зоне боевых действий нет машин чтоб вывозить раненых

Кремлівська брехня!

Як завжди.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі - єдине звільнення, яке наче відбулось сьогодні і для прихильників будь-якой політичної течії є довгоочікуваним - це звільнення гутцайта. Нажаль цього покидька з посади голови НОК так легко не звільнити. Там все ноківсько-ригівське кубло легше спалити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагадую для тих, хто не зрозумів:

16 часов назад, InSAn сказал:

Якщо не перестанете ображати друг друга та приплітати політику туди, де без неї можна обійтися - дістану банхамер та особо активних відправлю на тиждень-два на відпочинок від форуму.

Трійка "лідерів" вже сформувалась.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...