Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Canton сказал:

У людей во сто крат умнее и влиятельнее меня и нас тут всех взятых, как вижу, РЕАЛЬНО работающих предложений ПОКА нету.

Нету ПРОСТЫХ решений АРХИСЛОЖНЫХ проблем.

А с проблемой ТАКОГО масштаба и сложности - Мир столкнулся ВПЕРВЫЕ.

ИМХО

Не хвилюйтеся так! Випийте оковитої, закусить корвалолом. Все вирішується помалу...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Canton сказал:

У людей во сто крат умнее и влиятельнее меня и нас тут всех взятых, как вижу, РЕАЛЬНО работающих предложений ПОКА нету.

Нету ПРОСТЫХ решений АРХИСЛОЖНЫХ проблем.

А с проблемой ТАКОГО масштаба и сложности - Мир столкнулся ВПЕРВЫЕ.

ИМХО

ця проблема не нова , існує як мінімум з момента , коли СРСР отримав  ядерну зброю .

 

агент кдб Кіса запропонував "просте рішення" , але зараз остаточно стало ясно , що "просте рішення" від агента кдб Кіси не  спрацювало .

Західний світ , схоже , хоче й надалі  перебувати у стані "страус головою у пісок" :pozor:

 

Рішення пропонував ще Рональд Рейган - оголосити кацапію поза законом .

Але ж так - необхідно , щоб вирок кацапії виносив колективний Захід.

А вони до того не готові .

Хочуть робити "бізнес зазвичай" - немов нічого не відбулося .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, iiigolkin сказав:

А, то ти мав на увазі, що в рашці тре зробити зовнішнє керування? То добре, на це я згоден.

Це жорстоко...

Їм при Зеленському живеться погано, а при Залужному буде просто жахливо.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні, 7 березня, відбувся черговий обмін полоненими – вдалося повернути додому 130 українців – 126 захисників та 4 захисниць.

Як повідомив голова ОП Андрій Єрмак, це воїни ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, ДССТ.

Серед них – 87 захисників Маріуполя, 71 з яких – із «Азовсталі».

Також повернули взятих у полон в районі Бахмута та Соледара – загалом 35 людей з Донецького напрямку.

«Більшість з людей, яких ми повертаємо сьогодні, мають важкі поранення. Як каже Президент Володимир Зеленський, держава повинна подбати про кожного з них. Кожен з наших героїв має відчувати, що держава піклується про нього.

Я пишаюся всією командою, яка довго і напружено працювала над цим обміном.

Дякую Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за чудову роботу.

Неймовірні відчуття, коли наші – вдома», – написав Єрмак.

www.volynnews.com/news/all/u-rezultati-obminu-v-ukrayinu-vdalosia-povernuty-130-zakhysnykiv/

640752c4cb820.jpeg

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

Не хвилюйтеся так! Випийте оковитої, закусить корвалолом. Все вирішується помалу...

Я бы с удовольствием, да Заратустра не позволяет...

С 15 закрыл эту тему - нужна трезвая голова

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, US7IGN сказал:

Не хвилюйтеся так! Випийте оковитої, закусить корвалолом. Все вирішується помалу...

поки сонце зійде - роса очі виїсть :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що може хтось думав, що буде не так? :

 

ВАДИМ ВАЛЬКО
член Автомайдану, юрист Центру протидії корупції

Робота на смітник: чому суд закриватиме справи по недекларуванню майна нардепами?

www.pravda.com.ua/columns/2023/03/7/7392332/

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, tort сказал:

"по окупованим територіям"? Де ви таке взяли про свого "наставника"? В Білгороді хіба що концерт давав.

gorlovka.karabas.com/ua/studiya-kvartal-95-31

Безлер оценил

Или это другое?

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen loran сказал:

 Де цей ваш дядечко піднімав планку патрітизму? - може на майдані? Хоча б як юліанець Яценюк?

На Майдані він якраз "гасив" патріотизм на бульдозері. Типу, не треба так революційно зносити Януковича, давайте мирно, поскандуємо, поспіваємо - Янукович злякається і відступить. Ну, то ж фігня, що дали час Януковичу стягнути "Беркут" з усієї країни. Але потім на сцену, де була основна трійця (Кличко, Яценюк, Тягнибок), теж вилазив, щоб бути в тренді. Іноді бути на сцені Майдану і на барикадах, чи в протистояннях з силовиками - то дещо різні речі. Та й мета у нього була дещо відмінна від простих майданівців, які хотіли змінити систему, а не прізвища в цій системі  www.pravda.com.ua/news/2020/07/22/7260295/

Чесно кажучи, якби не Ярош з його "Правим сектором", можливо і з підтримкою Коломойського та Парасюк з його виступом не йти на компроміс із Януковичем, думаю, що Янукович би правив і далі і у нас би була так само, як і в Білорусі, наприклад. 

 

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тим часом на мордорі 

 

Госплан 2.0 уже на столе Президента.
Владимиру Путину направлено предложение по обеспечению роста экономики. Сам доклад выполнен в рамках поручения Главы государства, которую он дал Общественной палате, обеспечивать поддержку инициатив направленных на повышение качества жизни граждан.

moVneFuv6AQ.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

можливо і з підтримкою Коломойського

Ну куди ж без нього? Він завжди був за майдан :)

image.png.f525dae98635377b77800bc1186d1b6b.png

Ну і якщо вже згадали, то ось його прогнози:

image.png.bb33724c41623b26dcda3d2c866a9056.png

Але життя - штука складна. По факту вийшло, що російські танки горять, а Беня в памперсах

  

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Canton сказал:

gorlovka.karabas.com/ua/studiya-kvartal-95-31

Безлер оценил

Или это другое?

17 квітня В Горлівці був захоплений депутат від "Батьківщини" Рибак, який намагався зняти прапор так званої "ДНР" з будівлі міськради і повісити державний. А Ляшко ще мітингував 17 квітня в Донецьку - 17 квітня в Донецьку відбувся патріотичний мітинг, на якому зібралося близько трьох тисяч осіб. Мітингувальники тримали великий жовто-блакитний прапор, у мітингу брав участь Олег Ляшко[40][41]. Донецька ОДА між тим лишається під контролем загарбників[42]. 25 квітня українські прапори можна було побачити на мітингу пам'яті жертв Чорнобильської трагедії[43].

Так, що окупацією це ніяк не можна назвати, більше двовладдям або безвладдям. Але те, що "Кварталу" можна пред'явити малоросійство (а його роздмухати до колаборації) - то це безперечно. Втім, як і вам. Чи ви росіянин по національності і спілкуєтеся рідною мовою? Чи це "другоє"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, hause сказал:

А що може хтось думав, що буде не так? :

 

ВАДИМ ВАЛЬКО
член Автомайдану, юрист Центру протидії корупції

Робота на смітник: чому суд закриватиме справи по недекларуванню майна нардепами?

www.pravda.com.ua/columns/2023/03/7/7392332/

Я чогось не розумію. Майбутній орендар просить мене віддати всі документи на квартиру, щоб він провів передпродажну експертизу. Куди я його пошлю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

Ну куди ж без нього? Він завжди був за майдан :)

 

Не вір словам - вір справам. Ось такий собі Г. Корогодський підозрює, що Коломойський теж був спонсором -

 – Повернімося до Майдану. Хто з олігархів, окрім Фірташа, фінансував Майдан?

– Думаю, що сюди доклав мільйон-другий (або 10) Коломойський. Думаю. Але в мене немає фактів. Це голі міркування.
Більше читайте тут: gordonua.com/ukr/publications/korogodskij-dumaju-osnovna-dijucha-osoba-majdanu-firtash-miljon-drugij-doklav-kolomojskij-banalna-zmina-elit-ale-na-zhal-na-krovi-228475.html

Я ж написав "можливо", а це означає варіанти подій. Це більш раціонально, зважаючи на моральні якості наших політиків, олігархів, ніж сліпо вірити в якусь одну версію. І чого ви причепилися до Коломойського, коли в моєму дописі він був далеко не головним персонажем. Не треба зміщувати акценти. У вас є що заперечити по суті мого допису?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, AOZ1 сказал:

Я чогось не розумію. Майбутній орендар просить мене віддати всі документи на квартиру, щоб він провів передпродажну експертизу. Куди я його пошлю?

це такий дурний демократичний забубон що якщо ти перешся у владу та будеш мати справу з народними грошима то мусиш бути прозорим як оковита, якою гребує пан Canton :lol:

в цьому світі взагалі не можна щось оформлювати на себе з різних причин. шукайте мене по тому що залишить на дорозі мій крадений кінь :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Чи ви росіянин по національності і спілкуєтеся рідною мовою? Чи це "другоє"?

Майже вільно спілкуюсь українською, без вивертів, з деякими ознаками суржику....Але є одне АЛЕ - на цьому форумі ПРИНЦИПОВО буду карябати тією мовою, якою схочу...хай попердоліт деяких індівідуєв з гіпертрофованим "патріотизмом"

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

...хай попердоліт деяких індівідуєв с гіпертрофованим "патріотизмом"

Гумка до пердолення потрібна?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Вячеслав63 сказал:

 – Повернімося до Майдану. Хто з олігархів, окрім Фірташа, фінансував Майдан?


– Думаю, що сюди доклав мільйон-другий (або 10) Коломойський.

Певен, що і Ахметов долучився. Йому зек теж на хвоста наступив.

Змінено користувачем ashim1990
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Canton сказал:

Майже вільно спілкуюсь українською, без вивертів, з деякими ознаками суржику....Але є одне АЛЕ - на цьому форумі ПРИНЦИПОВО буду карябати тією мовою, якою схочу...хай попердоліт деяких індівідуєв с гіпертрофованим "патріотизмом"

Ну, якщо ви росіянин, то немає чого цуратися рідної мови. А коли українці спілкуються українською, то який же це "гіпертрофований патріотизм". Це просто природньо.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ashim1990 сказал:

Певен, що і Ахметов долучився. Йому зек теж на хвоста наступив.

Ну, так. Таке можна запідозрити. Не дарма ж Льовочкіна підозрюють у тому, що це він дав команду на розгін студентів, щоб підігріти ситуацію. Янукович же все гріб під себе і свого синка. З часом міг і на міні-путіна перетворитися. 

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

То вони за "шоколадного" прихватизатора патріотизму там воюють чи за Україну, за рідну землю? Чи це в вашій уяві одне й те ж? А може тільки вони воюють чи це кістяк війська? Те, що вони до цього часу підтримують сивочолого - то їхні особисті проблеми (може колись і вони прозріють), але це точно не робить їх кращими за інших. Можна і треба бути патріотом України, любити свою землю і країну, але не творити собі кумира в образі якогось хитрозробленого політика з нашої корумпованої олігархічної системи. А то дивна логіка якась виходить - якщо призначили Кривоноса, який працював на одеській митниці, а це означає, що він вже тісно пов'язаний і забруднився в цій системі -  то це не нормально, а коли працювати міністром економіки у Азарова, одного із організаторів і упорядковувачів цієї системи - то це цілком нормальна річ. Тут, або хрестик треба зняти, або труси одягнути. 

Послухай дядько, ти це нах тут настрочив? Якщо зможеш пояснити - може зрозумієш про що я писав. А писав я про те що один окунь диванний порівнює "шоколадних", частина з яких воює за Україну, гине за таких як він, з росіянами. До чого тут мля кумири і оце все? Половина цих людей і досі не поважає Зеленського до речі, але при цьому в строю, в рамках військової машини де він головний. Тому якраз в тому і суть - люди воюють за Україну, по факту за кожного з тих хто в тилу, а комусь не вистачає клепки не ділити людей за єдиною ознакою, вибором політ сили.

Про Кривоноса - ну ти спочатку напиши про Баканова, якщо намагаєшся до мого взагалі неполітичного посту це клеїти, а то здалеку заходиш. Де я писав про Кривоноса? Де я писав що Петро мій кумир і треба одного зашквареного міняти на другого? Тому так - знімай труси.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Ну, якщо ви росіянин, то немає чого цуратися рідної мови. А коли українці спілкуються українською, то який же це "гіпертрофований патріотизм". Це просто природньо.

Нещодавно розглядали у пабліках, що узьких коробить від будь якої національності, вони себе вважають центром всесвіту. Проте, з'ясувалося - що то центр сортиру. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігаль  Левін  каже , що вкид з розстрілом спрямований щоб мотивувати чмобіків утриматися від масової  здачі у полон під час вирогідного україського наступу.

Такий собі "віртуальний заградзагін  у головах" .:pozor:

Приблизно у подібний спосіб кацапи роздмухували  градус протистояння у Ічкерії - перша війна була не популярна , мотивація  строковиків була низькою , чеченці спочаткуу м'яко ставилися до строковиків , навіть відпускали з матерями .

ФСБ довелося докласти  не аби яких  зусилль , щоб протистояння стало запеклим .

 

от така цинічна людожерська логіка .:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, якщо ви росіянин, то немає чого цуратися рідної мови. А коли українці спілкуються українською, то який же це "гіпертрофований патріотизм". Це просто природньо.

Выдыхай,бобер...я не россиянин...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...