Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

В 15.03.2023 в 17:25, Бездомный сказал:

Франция согласилась тренировать украинских пилотов на Mirage-2000

Брехня. Чему надо - тому и учат. Но не на Миражах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

А Ваша?

Я донатив у всі крупні фонди за рік війни, в тч Справу громад і United 24, найбільше в Повернись живим і Притули і на рахунок НБУ. 

Так що скажете про себе? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Alvalk сказал:

О це так несподіванка! скабєєва вже прислухається до  ЗСУ 🤣

 

P.S. Про "перемогу" рашистів в Херсоні теж гарно вийшло :lol:

а чому це вона , як чоловік  вдягається , інтонації та рухи - чоловічі ?

вживається в образ - готується до зміни орієнтації перед  довічним на зоні ? 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, loader сказав:

Я донатив у всі крупні фонди за рік війни, в тч Справу громад і United 24, найбільше в Повернись живим і Притули і на рахунок НБУ. 

Так що скажете про себе? 

Вам Велике Дякую.

Нічого не скажу.

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь повідомив, що чотири перші винищувачі МіГ-29 передані Збройним силам України та вже залишили територію Республіки.

«Словаччина стоїть на правильній стороні, і цим жестом ми як країна вписали себе з великої літери в сучасну світову історію, що говорить про своєчасну допомогу, щиру солідарність і велич нації»

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Бездомный сказал:

обидва вони куколди :lol:

Нєкрасов мав стосунки з заміжнею пані Дунею Панаєвою

 

  Показать контент

Во время одной из поездок Панаевых и Некрасова в Казанскую губернию Авдотья Яковлевна и Николай Алексеевич всё же признались друг другу в своих чувствах. По возвращении они стали жить гражданским браком в квартире Панаевых, причём вместе с законным мужем Авдотьи — Иваном Панаевым. Такой союз продлился почти 16 лет, до самой смерти Панаева.

Всё это вызывало общественное осуждение — про Некрасова говорили, что он живёт в чужом доме, любит чужую жену и при этом ещё и закатывает сцены ревности законному мужу.

Карикатура Нєкрасов і Панаєв

Nekrasov@Panaev.jpg

Avdotya_Panaeva.jpg

 

А ці хто?

20230323_093206.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 6
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Юрий Киев сказал:

А ці хто?

 

Спойлер

20230323_093206.jpg

 

Схоже, Бездомний із US7IGN .

  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Николаевский Ванёк:

я конечно дико извиняюсь

но почему свинокоры молчат о том, что из нескольких позиций пришлось отойти, потому что «слабые хохлы» заутюжили так, что из-за потерь на позициях находится уже было невозможно на Запорожском направлении?

почему не рассказывают о том, что несколько дней там идет проверка готовности боевых подразделений, потому что высшие чины как-то не уверены в том, что оборона не упадёт в первый же день?

почему молчим о том, что количество подвоза техники/личного состава существенно уменьшилось в несколько раз по сравнению с зимой?

почему молчим о том, что вместо «наступление на Орехов или Гуляйполе» уже думаем «куда отступать: в Мариуполь или в Крым»?

почему молчим о 4 автобусах, которые зарезервированы для эвакуации в Геническе?

почему молчим о колонне подбитой техники в Крыму, которую до движухи не получится восстановить?

где все победоносные бравады?

почему молчим о том, что с потерей каких-то населенных пунктов Крым рискует остаться без воды и какой-либо логистики, а «слабые хохлы» будут полевать этот Крым из всего, что есть?

вопросов много, а ответов почему-то не нашел

коллаборанты, вам приветосы кстати

предателей никто не любит.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дефіцит техніки в армії російських окупантів: докладно у цифрах.

Так, група військ РОВ “Центр” кількісно порівнянна зі 100 БТГ. Комплектація цього угруповання:

Танки – 370, замість штатних 1100

ББМ -1000, замість штатних 3300

Артилерія ствольна – 500, замість 1200

РСЗВ – 200, замість штатних 1200.

Угруповання РОВ “ЮГ” це сумарно порівнянна маса з 150 БТГ. Комплектація:

Танків – 300, замість штатних 1650

ББМ – 900, замість 4950

Артилерія ствольна – 750, замість 1800

РСЗВ – 250, замість 1800.

Угруповання РОВ “ВОСТОК” можна порівняти з 140 БТГ. Комплектація:

Танків – 430, замість 1540

ББМ – 1200, замість 4620

Артилерія ствольна – 800, замість 1680

РСЗВ – 230, замість 1680.

Угруповання РОВ “ДНЕПР” можна порівняти кількісно зі 100 БТГ. Комплектація:

Танки – 430, замість штатних 1100

ББМ – 1200, замість штатних 3300

Артилерія ствольна – 800, замість 1200

РСЗВ – 230, замість штатних 1200.

Таким чином, практично кожне угруповання РОВ не має штатної комплектації своїх підрозділів, що критично відбивається на їх можливостях повноцінно виконувати бойові завдання. Але, примітно, що у росії можливості комплектувати їх на всі 100% – немає.

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко

sprotyv.info/analitica/deficzit-tehniki-v-armiї-rosijskih-okupantiv-dokladno-u-czifrah/

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, AOZ1 сказал:

Может дешевле грохнуть.

продати в Таїланд торгувати дупою

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо коїться?

Генштаб:

Станом на 22 березня 2023 року всі підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області залишили місто. Цьому передував обхід найближчих помешкань місцевого населення з метою наживи. Окупанти "конфісковували" у цивільного населення у великих кількостях побутову та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони.

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сполучені Штати відкрили свою першу постійну військову базу в Польщі.

Понад 10 000 солдатів США нині розміщені в Польщі, яка стала основною країною транзиту міжнародної допомоги та обладнання до сусідньої України.

«Це історична подія. І це сигналізує про те, що ми тут, щоби залишитися», – заявив на церемонії інавгурації посол США Марк Бжезінський.

Цей гарнізон США розмістився у західному місті Познань і став восьмим у Європі.

«Це сигналізує світові, що Сполучені Штати віддані Польщі та альянсу НАТО. Що ми єдині перед російською агресією», – додав він.

mil.in.ua/uk/news/ssha-vidkryly-postijnu-vijskovu-bazu-u-polshhi/

e8d166a8-ed21-4d2f-aa2b-bf5c08355b732.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, от ніколи такого не було і знову. Що ви пропонуєте? До чого ви ведете? Замінити Зеленського на Порошенка на наступних виборах? А може таки корупційно-олігархічну систему треба змінювати, а не хвойд в борделі? Які здобутки оцих всіх антикорупційних органів при Порошенку? - Та такі ж самі, як і при Зеленському. Система не змінилася, від слова "ніяк". Майдан не спромігся в 2014-ому році створити свою партію. Народний протест прибрали до рук старі партійці - вихідці з цієї системи. Порошенко, як і хотів, лише очолив цю систему, імітуючи зміни чи якісь реформи. Прийшов Зеленський, не системний політик, який обіцяв зміни, але ж, по суті, система не змінилася. 

  Я розумію, наприклад, Бутусова, який критикував і Порошенка і зараз критикує Зеленського. Дійсно, він виступає проти несправедливості і беззаконня в суспільстві. Але, виступати проти цього при Зеленському, пропонуючи таку ж саму несправедливість і беззаконня попередника - як це назвати? Можна ще зрозуміти мотиви тих, хто пише таке за гроші, але, щоб добровільно таке пропагувати, та ще й серед форумчан, яких важко кваліфікувати, як "недалекий ЛОХторат". Ну, то, що можна про вас подумати, про ваше критичне мислення, розумові здібності?

Передивіться ще раз відео, що я викладав з політологом Гайдаєм. Ви дійсно хочете належати до цієї невеличкої секти?

Особисто для вас повторю:  мені пофік на Порошенка, ніколи за нього не голосував, і не проголосую, і записувати мене в порохоботи марна справа;  і навіщо  вам мої розумові здібності і критичне мислення?   Не  подобаються мої пости, то пройдіть мимо... 

 

 

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Diver сказал:

Я вам одно скажу. До тех пор пока на черное будут говорить белое и наоборот, то еще не одно и не два десятилетия Украина не сможет выйти на путь например той же Польши. С чем вас лично и "поздравляю". Стройте дороги и дальше.

Ну, ви і себе можете також привітати. Тому, що будувати дороги почали ще при Гройсмані і Порошенку, хай не так масштабно. Щоб вийти на шлях Польщі, треба обирати було Чорновола, свого часу. Єдиний, на кого була надія - Ющенко, але і той не виправдав довіри. А що вам не подобається у постах Євгена Шевченка? Він не каже на чорне біле. Навпаки, він послідовно каже, що система не змінюється, що Порошенко - барига, якому місце в тюрмі. Що Зеленський із Єрмаком і "подєльніками" теж грабують країну, як і попередники. З такими так, як в Польщі не зробиш. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Интересно, кто это нам поставил?

Это иранский НУРС. Свеженький, с пылу с жару...

В Україні помічений новий тип іранських боєприпасів – авіаційні ракети Fadak 2, які використовуються разом з афганським гелікоптерами Ми-17В-5, які передали Україні США :)

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, hause сказал:

Особисто для вас повторю:  мені пофік на Порошенка, ніколи за нього не голосував, і не проголосую, і записувати мене в порохоботи марна справа;  і навіщо  вам мої розумові здібності і критичне мислення?   Не  подобаються мої пости, то пройдіть мимо... 

 

 

Ну, тоді, вибачайте. Викреслюю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.png.dc6fad507884bb8d5e151d4bbbca3aed.png

І коментар Гіркіна - 

"Закончились снаряды, закончились танки, закончились ракеты" и так далее. Одних танков в этом году мы 1,5 тыс. штук сделаем (https://www.interfax.ru/russia/892494)"

Я горячо верю Дмитрию Анатольевичу! Мало кому больше верю в нашем государстве, чем ему! (Больше верю только Фанерному Маршалу Шойгу и Повелителю Ориона Рогозину). Но, всё таки, - для того, чтобы эта новость звучала еще достовернее - надо было добавить всего одно слово. Вот так: "...1,5 тыс. штук "Армат" сделаем". - Вот в такое - поверю безусловно, радостно, безоговорочно... Ну, или еще если Дмитрий Анатольевич уточнит, что танки будут пластмассовые, маленькие, игрушечные или по школам проведут конкурс на склейку бумажных танков... хотя тогда маловато-то что-то - всего полторы тысячи...

 

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Схема Фонду держмайна може бути тільки початком та привести в кабінети кураторів вищого рівня, - Шабунін Джерело: https://censor.net/ua/n3407593

ЗИ: чекаємо - не дочекаємося..., "прийде весна - саджати будемо" 🤣

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, vadimv сказал:

В Україні помічений новий тип іранських боєприпасів – авіаційні ракети Fadak 2, які використовуються разом з афганським гелікоптерами Ми-17В-5, які передали Україні США :)

НУРСы 22 года. Не могли они быть в тех вертушках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...