Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

54 минуты назад, voglya сказал:

Ооочень даже "задается вопросом"! Если даже "да". Т.е. контрнаступление будет. Когда? Ну, поздняя весна/лето или лето/осень. При самом оптимистичном раскладе наступления по всему фронту не будет. Будет одно-два направления. Допустим, успешное. Сколько нам таких контраступлений понадобится? щорічно... 

Швидко не буде, це точно!

"швидко" можна з наступом саміх себе трахнути 

час вже згаяно 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, MaxS сказав:

син в КНЕУ. це якраз студенти вирішили без "взрослых дядек". 

Нє, ну а реально, нафіга запрошувати в пристойний заклад чувака, який сидів за одним столом з Дугіним і регулярно спілкується з військовим злочинцем Фєйгіним?

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Бездомный сказав:

час вже згаяно 

Дякуючи "гарантам" безпеки і територіальної цілісності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, voglya сказал:

Саме так! Найсмилівійші пішли у військомати, міліцію, у виконкоми оформлювати мітинги - у 2014 році, я маю на увазі. І потрапили у підвали. Когось вбили, когось скалічили, усіх труханули на гроші та відібрали все, що могли (я так розумію, це була така своєрідна "винагорода" "повстанцам").

Так от вся біда в тому, що найсміливіших, напревиликий жаль, виявилось занадто мало 😥. Моя нескінченна повага до них і шана. Тим, хто віддав життя - вічна пам'ять. 
І чи не погодитесь ви зі мною в тім, що як би таких людей було більше, скажімо як в інших містах України, то весь той жах можно було присекти ще у 14-му . Хіба не так? Адже є приклади інших міст. Дуже скалдно воювати з ворогом, коли ти один а подавляюча більшість твоїх друзів, сусідів, знайомих або втекли, або сидять на жопі рівно (в кращому випадку), а то не приведи Боже ще і здадуть тебе і приведуть "нову владу" до тебе додому. І той розклад мене болюче ранить. А от сьогодні, певна кількість тих, хто з'їбався або відсидівся, ще має нахабність тут розповідати про зради, коньюктуру, та називати тих одинокіх героїв "дурнями, які в підвалах познаймились один з одним". Тьху! Які виж мерзенні покидькі! Це персонально до US7IGN і Потрошителя.
Ще раз повторюю, як би дончане, навіть не абсолютна більшість, а достатня кількість, відсотків так 15...20% встали пліч-опліч на захист, то ні Гіркіни, ні Мозговий, ні інша шобла нічого би не зробили! І педерація не змогла би втілити свої плани у життя! І це не дивлячись на зраду зі сторони правоохоронних органів. Та як би ці органи побачили, що місцеве населення чинить опір, то і зрадників поменьшало у рази. 

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, TaurosRMK сказал:

Ходять слухи, що весняний контрнаступ може буде літом, але...

Як би, не зовсім і слухи - 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Збройні сили України можуть розпочати новий контрнаступ не навесні, а влітку цього року.

hromadske.ua/posts/kontrnastup-zsu-mozhlivo-rozpochnetsya-vlitku-shmigal

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Бездомный сказал:

хто те робив ? 

місцеві ж самі й робили.

особисто тобі дуже пощастило що дніпровські старші в 2014 порахували плюси та мінуси і вийшло що залишатися з Україною вигідніше. а так би жив собі спокійно в дирі і далі кацапською розмовляв. чи пішов би ментів бити голими руками? хоча вони ж свої для тебе. і ти для них свій. кому потрібні ті бійки? :lol:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, vadimv сказал:

Нє, ну а реально, нафіга запрошувати в пристойний заклад чувака, який сидів за одним столом з Дугіним і регулярно спілкується з військовим злочинцем Фєйгіним?

а ще був офіцером та представником не будемо казати вголос кого :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Як би, не зовсім і слухи - 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Збройні сили України можуть розпочати новий контрнаступ не навесні, а влітку цього року.

hromadske.ua/posts/kontrnastup-zsu-mozhlivo-rozpochnetsya-vlitku-shmigal

Говорить могут что угодно. А в реальности - может завтра, а может через год

  • Лайк 7
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Evgenich сказал:

як би дончане

якби кенгуру срали ковбасою, то в Австралії не було б голоду. але я не був ніколи в Австралії і гадки не маю чим серуть кенгуру. чи дає мені моя хвора уява право робити такі висновки?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

швидко можна з наступом саміх себе трахнути 

час вже згаяно 

 Може наступ відминений у зв'язку з недопостачею Хаймарсів або проволочкою з Ф-16. Можливо штатникі побоялись ескалації подій з нашого боку чи ширшого переносу диверсійних б/дій на рашистську сторону, або хочуть в більшій міри виявити боєздатність і всі можливості рашармії для подальшого і більш точного планування своїх оборонних доктрин, а тепер вони певні, що час працює проти хутіна,  і тому заняли позицію очікування. При тому що зараз у України в реалі перевага по числу активних танків та БМП, як ніби то значиться в тих злитих файлах.

Одним словом - США влаштовує те, як зараз розвивається ситуація на фронтах.

І в економіці ситуація у раші  погіршилась - за 2 місяци цього року недополучено 50% бюджету - може Штати вирішили вибрати у цьому регіоні китайский стереотип - сісти на бережку і очікувати, коли течія пронесе повз тіло здохлої мавпи (раши, або хоч тільки самого хутіна). 

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Говорить могут что угодно. А в реальности - может завтра, а может через год

одна знайома дурна баба раділа коли дізналася що деяких її знайомих, які довго десь готувалися "нарешті" (!) відправили на схід. "це ж буде контрнаступ! скільки ж можна чекати!?!?". коли я запитав чи знає вона яка пропорція втрат під час контрнаступу, виявилось що ні. але вже не так радіє...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Вячеслав63 сказал:

можуть розпочати новий контрнаступ не навесні, а влітку цього року.

В тім то й справа... весняний контрнаступ, про який почали говорити ще на початку року, можливо почнеться влітку, але ще не точно.

Судячи з таких заяв, якщо говорили в січні про весняний наступ, а його не буде, можна догадатися що якщо вже зараз говорять про можливий наступ влітку, то він буде восени. Але, стоп, там може дощити... Тай таке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, vadimv сказал:

Дякуючи "гарантам" безпеки і територіальної цілісності.

поразку ЗСУ під час наступу світ сприйме , як поразку Заходу .

 

хіба не дебіли ?:pozor:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Evgenich сказав:

Так от вся біда в тому, що найсміливіших, напревиликий жаль, виявилось занадто мало 😥. Моя нескінченна повага до них і шана. Тим, хто віддав життя - вічна пам'ять. 
І чи не погодитесь ви зі мною в тім, що як би таких людей було більше, скажімо як в інших містах України, то весь той жах можно було присекти ще у 14-му . Хіба не так? Адже є приклади інших міст. Дуже скалдно воювати з ворогом, коли ти один а подавляюча більшість твоїх друзів, сусідів, знайомих або втекли, або сидять на жопі рівно (в кращому випадку), а то не приведи Боже ще і здадуть тебе і приведуть "нову владу" до тебе додому. І той розклад мене болюче ранить. А от сьогодні, певна кількість тих, хто з'їбався або відсидівся, ще має нахабність тут розповідати про зради, коньюктуру, та називати тих одинокіх героїв "дурнями, які в підвалах познаймились один з одним". Тьху! Які виж мерзенні покидькі! Це персонально до US7IGN і Потрошителя.
Ще раз повторюю, як би дончане, навіть не абсолютна більшість, а достатня кількість, відсотків так 15...20% встали пліч-опліч на захист, то ні Гіркіни, ні Мозговий, ні інша шобла нічого би не зробили! І педерація не змогла би втілити свої плани у життя! І це не дивлячись на зраду зі сторони правоохоронних органів. Та як би ці органи побачили, що місцеве населення чинить опір, то і зрадників поменьшало у рази. 

Наказ -- декілька годин -- Маріуполь звільнено.

Наказ -- декілька годин -- Харков звільнено.

Славянск -- ЗСУ -- "миша не проскочить" -- зі Славянська випустили -- "побєдні реляції" -- Донецьк здали.

А от наказа на звільнення, чи оборони від захоплення Донецьку не було, чомусь.

Там де ЗСУ з артилерією та авіацією у Славянську не спромоглось задержати (не перемогти) гіркіна -- донецькі патріоти з "голими руками", з силовими структурами із зрадників, справились би запросто -- як на мене, це фантазія.

При всій повазі не повірю, що донеччани без зброї сильніши, ніж ЗСУ з авіацією та артилерією.

Нагадує на перекладання відповідальності з хворої голови на здорову.

Тільки готовність ЗСУ та керівництва України до вторгнення у 2022 році не дала здійснитись планам окупантів.

Це очевидно, як на мене.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Evgenich сказал:

Так от вся біда в тому, що найсміливіших, напревиликий жаль, виявилось занадто мало 😥. Моя нескінченна повага до них і шана. Тим, хто віддав життя - вічна пам'ять. 
І чи не погодитесь ви зі мною в тім, що як би таких людей було більше, скажімо як в інших містах України, то весь той жах можно було присекти ще у 14-му . Хіба не так? Адже є приклади інших міст. Дуже скалдно воювати з ворогом, коли ти один а подавляюча більшість твоїх друзів, сусідів, знайомих або втекли, або сидять на жопі рівно (в кращому випадку), а то не приведи Боже ще і здадуть тебе і приведуть "нову владу" до тебе додому. І той розклад мене болюче ранить. А от сьогодні, певна кількість тих, хто з'їбався або відсидівся, ще має нахабність тут розповідати про зради, коньюктуру, та називати тих одинокіх героїв "дурнями, які в підвалах познаймились один з одним". Тьху! Які виж мерзенні покидькі! Це персонально до US7IGN і Потрошителя.
Ще раз повторюю, як би дончане, навіть не абсолютна більшість, а достатня кількість, відсотків так 15...20% встали пліч-опліч на захист, то ні Гіркіни, ні Мозговий, ні інша шобла нічого би не зробили! І педерація не змогла би втілити свої плани у життя! І це не дивлячись на зраду зі сторони правоохоронних органів. Та як би ці органи побачили, що місцеве населення чинить опір, то і зрадників поменьшало у рази. 

коориднитатора українського  спротиву у Донецьку - полковника Світана здали сепарам самі ж донецькі слабовики-зрадники .

катував  Світана в Ізоляції - особисто "донецький доктор Менгеле" -  Юрій  Євич 

 

да да - той самий 

vot-tak.tv/novosti/09-04-2023-evich-diskreditatsiya-armii

Полицейский, который проходил курсы тактической медицины у врача и Z-патриота Юрия Евича, подал на него заявление о дискредитации армии

 

unnamed-file.jpeg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, TaurosRMK сказал:

В тім то й справа... весняний контрнаступ, про який почали говорити ще на початку року, можливо почнеться влітку, але ще не точно.

Судячи з таких заяв, якщо говорили в січні про весняний наступ, а його не буде, можна догадатися що якщо вже зараз говорять про можливий наступ влітку, то він буде восени. Але, стоп, там може дощити... Тай таке...

Иногда выматюкаться хочется, чесное слово. Грязь бл*дь там по колено. 6 числа снега выпало - проехать было не реально. Сейчас растаяло.  Тут на огород не зайдешь, а там в поле. Такое впечатление, что на полях асфальтированные дорожки сделаны.

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, US7IGN сказав:

якби кенгуру срали ковбасою, то в Австралії не було б голоду. але я не був ніколи в Австралії і гадки не маю чим серуть кенгуру. чи дає мені моя хвора уява право робити такі висновки?

не знаю чого ви зацікавилися саме кенгуру, бо Вомбат, що теж живе в Австралії, сере цеглинками, а це більш пасує до будівельного форуму.

brkng.news/kirpichi-tyazhely-pochemu-vombaty-kakayut-kubikami-i-zachem-im-eto-nuzhno/

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, 7351 сказал:

Там де ЗСУ з артилерією та авіацією у Славянську не спромоглось задержати (не перемогти) гіркіна -- донецькі патріоти з "голими руками", з силовими структурами із зрадників, справились би запросто -- як на мене, це фантазія.

Ти просто не бачив перший тиждень, що в Києві відбувалось. У нас на Святошино (ближче до 5-ї просіки) під час комендатської години, місцева шантропа, підлітки-хулігани, ходили ловили диверсантів. І справа не в тому, що ніяких на той час і саме там диверсантів не було (приволокли до нас кількох неадекватів та бомжів), а справа в тому, що підлітки!!! не засцяли з голими руками проти професійних спеців виходити. Дякувати Богу, що не натрапили на таких. А про мисливців чув? Вони з помпою, або сайгою в лісах підарів відстрелювали! По одинці ходили, без всяких там наказів. Причому не знали про те, що там в Києві відбувається. Може він вже захоплений? Може вони вже в оточенні глибокому? Та що ти мені будеш триндіти? Отряд гіркіна - кілька десятків відморозків, які самі сцали і не знали, що через кілька годин буде. Так, з голими руками можно було  поперти ту погань з нашої землі! Просто для того мають бути яйця.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, 7351 сказал:

Ттільки готовність ЗСУ та керівництва України до вторгнення у 2022 році не дала здійснитись планам окупантів

Це очевидно, як на мене.

Звучить приблизно, як тільки готовність ЗСУ та керівництва України до вторгнення у 2022 році не дала здійснитись планам окупантів в 2014 р.

Змінено користувачем kim chen loran
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наскільки я пам'ятаю - Роднянський - достатньо відома на Заході людина - Четырёхкратный номинант на премию Американской киноакадемии «Оскар». Многократный призёр Каннского кинофестиваля, обладатель американской премии «Золотой глобус» и национальной кинопремии Франции «Сезар».Член Европейской киноакадемии[4], член Азиатско-Тихоокеанской киноакадемии[5]. Член Американской академии кинематографических искусств и наук с июня 2016 года[6]. Входит в рейтинг 500 наиболее влиятельных людей мировой киноиндустрии по версии международного издания Variety[7].

 

Александр Роднянский

Сегодня День космонавтики. 62 года назад первый человек отправился в космос. Это был Юрий Гагарин.

Но российские провоенные соцмедиа и телеграм-каналы с нескрываемым удовольствием публикуют материалы о другом.

Они публикуют абсолютно людоедские видео.
На одном - тела погибших украинских военных с отрезанными головами и руками.
На втором - вероятно снятом еще в прошлом году - люди в форме без опознавательных знаков отрезают голову еще живому воину ВСУ…

Год назад я писал о потрясшем меня видео казни провинившегося бойца ЧВК «Вагнер», забиваемого прямо в кадре кувалдой. Чудовищное видео.

Новое еще страшнее. Не смотрите. Ни в коем случае.

Несколькими днями ранее в тех же российских телеграм-каналах появились фотографии отрубленной головы, насаженной на ветку куста. Вероятно, в Бахмуте.
Автор российского неонацистского канала «ДШРГ Русич» «обещает», что подобных видео будет больше.

Говорить о том, насколько чудовищны подобные видео, насколько они противоестественны и насколько отвратительны жестокие показательные казни, излишне. Слова тут не нужны.

Российские власти, от далеких от войны профильных министров до дипломатов и самого Владимира Путина, прилагают усилия, чтобы создать для мира альтернативную реальность.
Реальность, в которой Россия не ведет кровавую агрессивную войну, а защищает «консервативные ценности», семейные и традиционные.

Если эти видео, действительно, сделаны «вагнеровцами», они лишают Россию этого шанса. На Востоке. В Африке. Везде.

Такие видео мир уже видел, это методы запрещенных далеко не только в странах Запада террористов ИГИЛ или Аль-Каиды, хладнокровных убийц мексиканских или колумбийских наркокартелей.
С образом «страны-защитницы традиционных ценностей» публичные садистские казни никак не вяжутся.

Подобное варварство и террористические методы ведения войны неприемлемы не только в странах НАТО, но и в тех немногих государствах, у которых путинский режим всё еще пытается найти понимание и поддержку.

А с космосом все осталось в прошлом. Доля РФ в космических пусках в мире снизилась до исторического минимума в 12%.
Россия запустила в ушедшем году 22 ракеты, тогда как в мире было 178 успешных пусков.

Россия сегодня занята другим.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, US7IGN сказал:

А якби те саме, але 8 років тому?

машина часу є ?

 

думаю , кацапи зараз дорого дали б  , щоб  повернути  час у зворотньому напрямку - щоб  врахувати свої катастрофічні помилки 

 

в них цілий жанр про "попаданців" розквітнув , не те щоб вони його вигадали ( бо першим "попаданцем" був Янкі при дворі короля Артура) , але розкрутили .

330px-CC_No_24_Connecticut_Yankee.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Evgenich сказав:

Ти просто не бачив перший тиждень, що в Києві відбувалось. У нас на Святошино (ближче до 5-ї просіки) під час комендатської години, місцева шантропа, підлітки-хулігани, ходили ловили деверсантів.

Я бачив, а от ти, того, що відбувалось у Донецьку у 2014 році, навіть уявити не зможешь.

Бо в Донецьк прийшли окупанти, наявність яких державна влада тоді навіть не визнавала, як таку.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...