Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Відчуваю,  незабаром технології досягнуть такої межі, що любий цивільний ,заплативши грощі, зможе  прям з сартиру мочити кацапів - керувати дроном та скидати воги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Privet сказал:

Відчуваю,  незабаром технології досягнуть такої межі, що любий цивільний ,заплативши грощі, зможе  прям з сартиру мочити кацапів - керувати дроном та скидати воги.

така собі розвага. чи заслуговує взагалі на існування "цивілізація", де хтось когось постійно мочить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, US7IGN сказал:

така собі розвага. чи заслуговує взагалі на існування "цивілізація", де хтось когось постійно мочить?

Заслуговує та цивілізація, яка має змогу це робити! До такої ніхто не полізе! Я би залюбки це робив сидячі вдома, а не в окопах під прильотами.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Privet сказал:

 

доречі, імхо було б корисно такі відосики доповнювати розрахунком ресурсу: дрони-мавікі дообладнані до скиду - 4 шт, 6 тис євро кожен. Гранати - кілька тисяч грн, бійці-спорядження-харчування (сухпаї) - 50 тис євро щонайменше за кілька годин. При цьому своїх поранених/загиблих нема. І це лише шматок лінії зіткнення в 50 м. А таких метрів - тисячі. І коштують вони окрім життів - мільйони. 

Для тих, у кого війна в голові вже вимкнена... 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Privet сказав:

Відчуваю,  незабаром технології досягнуть такої межі, що любий цивільний ,заплативши грощі, зможе  прям з сартиру мочити кацапів - керувати дроном та скидати воги.

Ні, краще прямо за місцем, у їхніх сортирах, так їм із логістикою простіше буде - не кататися в Україну і назад у пакетах.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, AndreuS сказал:

доречі, імхо було б корисно такі відосики доповнювати розрахунком ресурсу: дрони-мавікі дообладнані до скиду - 4 шт, 6 тис євро кожен. Гранати - кілька тисяч грн, бійці-спорядження-харчування (сухпаї) - 50 тис євро щонайменше за кілька годин. При цьому своїх поранених/загиблих нема. І це лише шматок лінії зіткнення в 50 м. А таких метрів - тисячі. І коштують вони окрім життів - мільйони. 

Для тих, у кого війна в голові вже вимкнена... 

Та нє, що ви так вже лякаєте. Про дрони - нічого не скажу, а про спорядження, сухпаї і таке інше - то значно дешевше. Але посил зрозумілий і я з ним згоден. Кожне життя безцінне. Ну просто ваші цифри, то занадто завишені. З 50тис € ціла рота може ні***ово воювати місяць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Leon26 сказав:

 Поки мережеві півні гібридної реальності ко-ко-кокають про те який дурний Путін і як вмирає Росія, 

 

Характерна фраза. Дістали вже українці тих московитів і їхніх пропагандонів, ось саме так вони й огризаються...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автоматний "проміжний" патрон 7,62х39 (для АК, АКМ) - зараз пропонується македонською компанією ATS Group по 0,36 євро за патрон без вартості доставки і строком постачання у другому кварталі 2024 року. Це приблизно 14 грн. Тобто один магазин АКМ - це 420 грн, який, зажавши спусковий гачок, можливо випустити за секунди три.

Але це автоматний "масовий" патрон, у випадку із кулеметним 7,62х54R (для ПК, ПКМ), наприклад, польська компанія AMMOGROM, пропонує їх за 0,415 євро за один і це вже з доставкою у Львів. Тобто це 16,3 грн за один і короб 100 патронів для ПКМ це вже 1633 грн

І якщо може скластися враження, що снайперський "цільовий патрон" за 65 грн це "дорого", то справжнім сюрпризом буде вартість патрона українського виробництва .50 BMG для відомих гвинтівок Barrett - 464 грн за одиницю у бронебійному виконанні.

 

А ще не рахуючи мін, снарядів, паливо, транспорт, інше супутнє... 50 тис євро то скромно імхо. І якщо не за кілька годин, то за кілька днів леХко, рота місяць буде дорожче... тим більш рота по штату більше 50 осіб, то по штуцеру на одного і то не вийде

Змінено користувачем AndreuS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

і що вам дають ці цифри? не ра***те чужі гроші...

Мені - нічого не дають. Чужі - то ті, які закордон в нас вливає? Так вони на війну не ідуть. А якщо на війну ідуть свої українські гроші і податки і донати, то за податки нічо не знаю, а з донатами все важче і важче. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AndreuS сказал:

Мені - нічого не дають. Чужі - то ті, які закордон в нас вливає? Так вони на війну не ідуть. А якщо на війну ідуть свої українські гроші і податки і донати, то за податки нічо не знаю, а з донатами все важче і важче. 

хто ж вам скаже що куди йде. населення воно коли менше знає - краще спить :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmitriy_S сказал:

На запитання мовою окупантів не відповідаю.

Russian version :

Ответьте пожалуйста в таком формате : 

Государство Украина ставит граждан Украины на военные рельсы, а именно :

1.....

2.....

и т.д.

Спасибо!

Ukrainian version

Дайте відповідь, будь ласка, в такому форматі:

Держава Україна ставить громадян України на військові рейки, а саме:

1.....

2.....

і т.д.

Дякую!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к сожалению очень много людей говорящих Украинском ,говорят либо плохо , либо с большим акцентом местечковым . Сегодня ехал по трасе и слушал дуэт "Свитязь " . Вот так надо говорить , не вот так как в этом ролике 

 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, AndreuS сказал:

Автоматний "проміжний" патрон 7,62х39 (для АК, АКМ) - зараз пропонується македонською компанією ATS Group по 0,36 євро за патрон без вартості доставки і строком постачання у другому кварталі 2024 року. Це приблизно 14 грн. Тобто один магазин АКМ - це 420 грн, який, зажавши спусковий гачок, можливо випустити за секунди три.

Але це автоматний "масовий" патрон, у випадку із кулеметним 7,62х54R (для ПК, ПКМ), наприклад, польська компанія AMMOGROM, пропонує їх за 0,415 євро за один і це вже з доставкою у Львів. Тобто це 16,3 грн за один і короб 100 патронів для ПКМ це вже 1633 грн

І якщо може скластися враження, що снайперський "цільовий патрон" за 65 грн це "дорого", то справжнім сюрпризом буде вартість патрона українського виробництва .50 BMG для відомих гвинтівок Barrett - 464 грн за одиницю у бронебійному виконанні.

 

А ще не рахуючи мін, снарядів, паливо, транспорт, інше супутнє... 50 тис євро то скромно імхо. І якщо не за кілька годин, то за кілька днів леХко, рота місяць буде дорожче... тим більш рота по штату більше 50 осіб, то по штуцеру на одного і то не вийде

Ви не уявляєте, скільки цих патронів там валяється. Чи то наших, чи то трофейних. Що до стріколтні 5,45 - то взагалі не проблема, навіть з магазинами вже питань не має (раніше були). Хіба що з БЗ та ББ.

.237 або .338 - це да, але це далеко не для всієї армії. Ті підрозділи, які їх використовують, вони забезпечені, принаймі так має бути. 

50-й калібр... Ну з цим теж не має проблеми. Але що б ви розуміли, це не те що оу оу, ну стоїть. Але які 50 тис €? Ну той штурм, що ви приводили, для себе ( я звісно можу помилятись), ~ 2...3 тис євро по стрелкотне. Інша справа зі снарядами. От що стоїть, так то дрони і високоточні снаряди. 

От дорогі джавеліни, та енлави не дешеві.  

А знаєте скільки стоїть один рашиський солдат? Для нас дорого, для них - нічого.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Made in USSR сказав:

к сожалению очень много людей говорящих Украинском ,говорят либо плохо , либо с большим акцентом местечковым . Сегодня ехал по трасе и слушал дуэт "Свитязь " . Вот так надо говорить , не вот так как в этом ролике 

 

 

Что означает тремпель, ампулка, барабашка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Депутат Госдумы от «Единой России» Султан Хамзаев предложил исключить обязательное изучение английского языка из школьной программы. По его мнению, язык стал международным только из-за того, что его «обязательно всовывали в программу». 

Депутат Хамзаев предложил отдать освободившееся время под НВП. 

===========================================================

цікава не лише ініціатива депутана Хамзаєва  , а й те  що думки кацапів з  приводу  його ініціативи розділилися - одні кажуть , що англійська мова потрібна , а інші - що настають часи , коли   військова підготовка буде корисніша за знання  мов :

 А по сути - ведь прав депутат Хамзаев. Наступают времена, когда военная подготовка будет намного ценнее знания языка. Тем более, английского.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Made in USSR сказав:

к сожалению очень много людей говорящих Украинском ,говорят либо плохо , либо с большим акцентом местечковым . Сегодня ехал по трасе и слушал дуэт "Свитязь " . Вот так надо говорить , не вот так как в этом ролике 

 

 

і що ? ну не розмовляють українці літературною мовою, так в світі мало хто нею розмовляє, в  світі існують різні діалекти....головне, що люди намагаються перейти)) так, з помилками, так, з русізмами але це дрібниці бо головне бажання не говорити мовою ворога....всілякі "мовні поліції" працюють саме на мордор і відмазка " я не можу розмовляти без помилок, то я взагалі не буду " також на це працює

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, irina1969 сказал:

і що ? ну не розмовляють українці літературною мовою, так в світі мало хто нею розмовляє, в усьму світі існують діалекти....головне, що люди намагаються перейти)) так, з помилками, так, з русізмами але це дрібниці бо головне бажання не говорити мовою ворога....всілякі "мовні поліції" працюють саме на мордор і відмазка " я не можу розмовляти без помилок, то я взагалі не буду " також на це працює

що ви намагаєтеся довести людині з  в нікнеймом   Made in USSR ? :pozor:

 

погана англійська в них - то  привід пишатися , а погана українська - то підстава  соромитися

 

шлях до гарної мови лежить через погану

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, US7IGN сказал:

така собі розвага. чи заслуговує взагалі на існування "цивілізація", де хтось когось постійно мочить?

кацапи вважають , що вони заслуговують на існування:pozor:

279010725_131791276105024_8817128907549009299_n.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, irina1969 сказав:

і що ? ну не розмовляють українці літературною мовою, так в світі мало хто нею розмовляє, в  світі існують різні діалекти....головне, що люди намагаються перейти)) так, з помилками, так, з русізмами але це дрібниці бо головне бажання не говорити мовою ворога....всілякі "мовні поліції" працюють саме на мордор і відмазка " я не можу розмовляти без помилок, то я взагалі не буду " також на це працює

Чел на русском не умеет писать без грамматических ошибок.

Колись, де давно, мені також було смішно дивитись той номер, аж поки не почав вивчати чеську, яка дуже схожа на словацьку. Тут на кожному кроці бачиш надпис pozor а кожен другий відповідає jo.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...