Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Dark FeniX сказал:

Купер утверждает, что было 150, треть уничтожили, треть в нерабочем состоянии, т.е. в строю примерно 50 Аллигаторов

По данным "открытых источников" на юге сейчас сконцентрировано 90 самолетов и 60 ударных вертолетов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, US7IGN сказав:

 

вона просто форум не читає :lol:

 

Уявляю червоність борщу у Бездомного, якщо прочитає))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

не те щоб я  заперечував , але 

якби я отримав вподобайку  від Вінсола - я б замислився , що я сказав не так ?

А чи може Бути визнаний гідним чоловік, що назвав свою матір повією? Чи Україна йому не матір? Може йому матір малорісія, чи взагалі какая разніца?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Бездомный сказав:

 

 після "Кайдашевої сім'ї" одружуються лише суцільні лохи - до речі - автор "Кайдашевої сім'ї"  Нечуй-Левицький так і не одружився:lol:

Ви одружені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

Вообще-то все было с точностью до наоборот - в какой-то момент фюрер осознал (или ему довели до сведения), что Джугашвили пытается его наебать и готовит нападение.

Вариантов было два, плохой и очень плохой: дождаться нападения и обороняться, либо напасть первым.

Особенно после Буковины и затребования контроля над проливами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В окупованому Маріуполі пролунав вибух: ліквідовано 4 офіцери армії РФ.

"Маріупольський Опір доповідає про ліквідацію щонайменше 4 офіцерів окупантів, які оселилися у приватному будинку маріупольців в евакуації, у Приморському районі неподалік Маріупольського морського порту", - йдеться у повідомленні радника мера Маріуполя Петра Андрющенка.

www.rbc.ua/rus/news/okupovanomu-mariupoli-prolunav-vibuh-likvidovano-1687492209.html

Opera Снимок_2023-06-23_132107_www.rbc.ua.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Ссаніна в очі добре діє тільки всередині країни, а в нормальному світі таке не прокатує, там немає "єдиного" "Г+Г", господа.

Тотальна і всеосяжна брехня вже давно стала визитівкою "нових ліц" і є не меншою загрозою державі, ніж кремль.

.......

Взагалі є бодай хоч один напрямок, в якому б вони не брехали?

Як. Це. Задовбало. (С)

355869133_6396747813745174_6798564673319822925_n.jpg

А хто такий шмигаль?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

Оболонський районний РТЦК та СП у м. Києві

Там сидять іпанати, мені якийсь гусь приніс таку цидулу і вимагає поставити вх/вих і тп.

А ви хто? Можно ваше посвідчення? я військовий!!!

Тицяє мені замість посвідчення військовий квиток. )

Одним словом розпрощались.

Пункт 4 у цій бомазі для дебілів чи що?

У мене немає робітників з Оболонського району і ставати до вас на облік замість свого району ніхто не буде.

По правді кажучи, у нас вже таких практично і не лишилось, пару є для яких теж це не його війна. Ж-)

А на днях сантехнік пішов, десантура, бля! ))

У воєнкоматі подивились його і сказали - йди, краще працюй сантехніком.

А з нього й сантехнік такий самий як і вояка. 

І кому воювати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

не те щоб я  заперечував , але 

якби я отримав вподобайку  від Вінсола - я б замислився , що я сказав не так ?

То ж Ви вмієте замислюватися!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ozor сказав:

Обговорювати стратегії, які були популярними до 24.02.22 просто тупо.

Нагадаю, 24.02.22 ще рука не піднімалася мости підривати, бо ще не скрізь було видно, що кацапи вбивають і гвалтують.

А після початку війни всі миттєво стали розумними зі своїми геніальними планами порятунку.

А до того вони не вбивали? Прокинулись, не моя війна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 90BCO сказав:

Ну, нарешті хоть хтось написав

Чергову тупість.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, ashim1990 сказав:

То ж Ви вмієте замислюватися!

Якби то було так, не писав би маячню про одруження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, newbee2020 сказал:

і ні слова про х*йла. совпадєніє?

Авжеж - ні, тільки в наративах.

Я ж так і сказав:

image.png.a3b9440fb6480fb4f0373fa8d18495bc.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

весела осінь буде.

 

 

"Цыганка с картами, дорога дальняя..." (С):Yahoo!:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

https://www.facebook.com/obolonrtck/

Оболонський районний РТЦК та СП у м. Києві

555 позначок(-ки) «Подобається» • читачі: 711

Зеленський не виконав власну настанову направляти військкомів на передову, - Бутусов про начальника Одеського ТЦК Борисова  Джерело: https://censor.net/ua/n3426480

Президент Володимир Зеленський рекомендував відправляти військкомів на передову, проте одеський військком Борисов, у якого знайшли мільйонні статки, продовжує працювати на посаді.

Про це у Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Верховний головнокомандувач Зеленський не виконав власну настанову направляти воєнкомів на передову. Одеський воєнком-олігарх полковник Борисов продовжує працювати на своїй посаді попри знайдення його великих статків. Стало відомо про це ще у квітні. І тоді Верховний головнокомандувач Володимир Зеленський передав міністру оборони Резнікову рекомендацію для головкома Залужного направити воєнкомів на передову", - наголосив журналіст.

За словами Бутусова, Верховний головнокомандувач та міністр оборони мають самі ухвалювати рішення у таких випадках, це їхні повноваження.

"В результаті сталось як завжди - був гучний піар на телемарафоні, що нібито Зеленський відправить воєнкомів на фронт, а насправді нікого не відправили. Ніяких рішень по Борисову та по інших заможних воєнкомах ні президент, ні міністр, армія ні правоохоронці не ухвалюють, бо ніяких порушень не вбачають. Воєнком-мультимільйонер продовжує працювати на посаді. Воєнкомом-полковник працює в одному місті Одеса вже 20 років.

Чомусь полковника Борисова за цей час армія не переводить служити на інші посади і в інші міста, не призначає його у військові частини для отримання командирського досвіду. Навіть після скандалу. Нема ніяких моральних оцінок - хоча чому? Це так треба робити під час війни військовослужбовцям?

Система РЦТК підпорядкована командуванню сухопутних військ, Олександру Сирському. Є головнокомандувач Валерій Залужний. Є міністр оборони Олексій Резніков. Є Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський. Але нема реагування на гучний скандал", - підсумував головний редактор Цензор.НЕТ. 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, hause сказал:

Президент Володимир Зеленський рекомендував відправляти військкомів на передову, проте одеський військком Борисов, у якого знайшли мільйонні статки, продовжує працювати на посаді.

ви не плутайте бізнес з війною. здається влада вже давно та чітко показала хто має воювати :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два вищі бали та жодної "двійки": ЄС оцінив, як Україна виконала 7 рекомендацій для членства.

Із семи ключових рекомендацій, які ЄС висунув Україні як кандидату у члени блоку, повністю виконано дві.

У Євросоюзі оприлюднили свіжу оцінку прогресу України за 4-бальною шкалою:

"немає прогресу", "певний прогрес", "хороший прогрес" і "виконано".

 Найгірший бал ("немає прогресу") не був виставлений за жодним із пунктів.

Оцінки озвучила міністерка з європейських питань Швеції (країна зараз головує в ЄС) Джесіка Росвалл на брифінгу після неформального засідання Європейської ради із загальних питань, яке відбулося у Стокгольмі 22 червня.

"Ті зусилля, які були зроблені (Україною. – Ред.) за останній рік, вражають.

Незважаючи на надзвичайні обставини, Україна зробила суттєві кроки вперед", – сказала Росвалл.

Однак, за даними журналістів, у внутрішньому документі ЄК оцінку "виконано" отримали лише дві рекомендації:

судова реформа;

регулювання медіа.

На оцінку "хороший прогрес" заслужило реформування КСУ.

А "певний прогрес" відзначено в таких сферах:

боротьба з корупцією та відмиванням коштів;

антиолігархічне законодавство;

захист прав нацменшин.

За цими пунктами Єврокомісія також надала низку зауважень. У них йдеться про те, що ще належить зробити Україні в конкретному напрямку, зокрема:

удосконалити процедуру відбору суддів КСУ відповідно до рекомендації Венеціанської комісії;

врахувати зауваження Венеціанської комісії щодо законів про нацменшини та деолігархацію.

Втім, головна оцінка прогресу реформ в Україні очікується в жовтні. Нинішні "бали" мають виключно робочий характер. Саме жовтнева оцінка стане вирішальною у ухваленні рішення Брюсселя про відкриття переговорів щодо вступу України до ЄС цього року.

finance.obozrevatel.com/ukr/analytics-and-forecasts/dva-vischi-bali-ta-zhodnoi-dvijki-es-otsiniv-yak-ukraina-vikonala-7-rekomendatsij-dlya-chlenstva.htm

 

ilyustratyvne-foto_large.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Vinsol2009 сказал:

1. С какой целью? 2.Я и в Украину могу приехать...

1. Вы здесь на форуме не найдете ответы на ваши вопросы. Если вам важно не просто их задавать , а получить ответы и не просто ответы, а ответы власти, то надо ей задавать вопросы, напрямую. При этом делать это при свидетелях, чтобы власть не отвертелась. Поэтому было такое вам.предложение. 

2. Не стОит.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компанія Rheinmetall на замовлення уряду Німеччини передасть Україні 20 додаткові бойові машини піхоти Marder 1A3 цього літа.

Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Всього Україна отримає 40 БМП цього типу, 20 зі складів німецької армії та 20 зі складу Rheinmetall.

Крім цього, на підприємствах Rheinmetall у Касселі та Унтерлюсі проходить ремонт ще 60 БМП, які будуть доступні для України.

mil.in.ua/uk/news/rheinmetall-peredast-ukrayini-20-dodatkovi-bmp-marder/

8.bild_.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Propeller сказав:

Вы здесь на форуме не найдете ответы на ваши вопросы

Я и не собираюсь.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Propeller сказал:

1. Вы здесь на форуме не найдете ответы на ваши вопросы. Если вам важно не просто их задавать , а получить ответы и не просто ответы, а ответы власти, то надо ей задавать вопросы, напрямую. При этом делать это при свидетелях, чтобы власть не отвертелась. Поэтому было такое вам.предложение. 

2. Не стОит.

А хіба він її обирав щоб щось з неї питати?😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vinsol2009 сказав:

Ви одружені?

Математик-теоретик навряд чи покладе плитку рівніше ніж практик. Зі шлюбом швидше всього аналогічно :)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

По данным "открытых источников" на юге сейчас сконцентрировано 90 самолетов и 60 ударных вертолетов.

Кроме Ка-52 у кацапов есть ещё Ми-28Н и, конечно, Ми-24

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...