Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Уряд Данії виділив Україні пакет фінансової допомоги на 90 млн доларів.

Гроші підуть на реконструкцію шкіл, лікарень та поліклінік, бомбосховищ, водо-, тепло- та енергопостачання, а також на підтримку населення охоплених війною районів.

Особливу увагу данська влада планує приділити інфраструктурі Миколаєва.

Крім того, частину грошей планують направити на допомогу підприємствам, які працюють у сфері сільського господарства, енергетики та інформаційних технологій.

www.slovoidilo.ua/2023/07/03/novyna/ekonomika/ukrayina-otrymaye-daniyi-novyj-paket-finansovoyi-dopomohy-pidut-hroshi

 

images.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, katso сказал:

А можно вкратце напомнить в чем была пророссийскость Януковича? В том что он продлил аренду ЧФ в Севастополе? Так Зеленский тоже продлил сделку по перекачке российского газа по территории Украины, причем во время войны. Или в том что Янукович студентов побил на Майдане - так Зеленский тоже этих студентов бьет и в бусы пакует руками военкомов, вот только не слышно этого "онижедети" и "максимальный репост"...

А при чем здесь Зелинский к тем выборам? Хотя с ним тот же трюк был между более прозападным Порошенком и явно менее прозападным Зелинским опять выбор не совсем туда ... Слава богу, что совсем проросийские кандидаты в этот раз курили в сторонке ...

Змінено користувачем OlaR
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

США , Велика Британія , Угорщина , Болгарія , Албанія , Північна Македонія ,  Хорватія , Греція , Кіпр ,Португалія , Туреччина , Люксембург :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

Может марик-запорожье?

Ибо марик-мелитополь сейчас делают.

Марик-Донецк сделали, на днях дури ради попробовал есть ли ограничитель на 250 - есть)

Кстати, вы там потише со своим наступлением - пусть дороги доделают. Власть - то такое, а по этим дорогам мне ещё ездить)

Да ужжжж, дороги делать - плохая примета....

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наши начали реагировать на взрыв Каховской домбы. Неожидал, что тянуть будут ПЭ трубоми. Думаю благодаря этому процесс ускорится.

Александр Кубраков (FB)

Розпочали підготовчі роботи до реалізації найважливішого зараз проєкту відновлення – будівництва магістральних водогонів для областей, що постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Проєкт передбачає будівництво магістральних водогонів Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка. Водогін складатиметься з 3 ланок магістрального водопроводу протяжністю майже 150 км. Реалізація проєкту забезпечить водою щонайменше мільйон людей з Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської і Херсонської областей.

Спойлер

image.thumb.png.9d332ee31ffb2771e913b13623b72406.png

 

image.thumb.png.b07fb673781bb1741ce0fa86a5f6ce26.png

image.thumb.png.f3c27bfe44bea28552bb52ed3766f5a9.png

image.thumb.png.59929efbf15a3c2096e510aabbd2210e.png

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Потрошитель сказал:

Может марик-запорожье?

Ибо марик-мелитополь сейчас делают.

Марик-Донецк сделали, на днях дури ради попробовал есть ли ограничитель на 250 - есть)

Кстати, вы там потише со своим наступлением - пусть дороги доделают. Власть - то такое, а по этим дорогам мне ещё ездить)

 

кацапи при відступі розвалять геть усе , до чого зможуть дотягнутся , з того , що не зможуть втримати

розраховувати на "халяву" від кацапів , м'яко кажучи , недолуго

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.07.2023 в 16:38, Бездомный сказал:

я так розумію , що для абами було б найкраще , щоб Україна "впала"  за два-три тижні , і він  підсумував - от бачите , я ж попереджав , що Україна - файлед стейт , якій взагалі не слід було допомагнати :pozor:

 

нагадаю , що Дональд Трамп допомагав Україні більше , ніж Обама :pozor:

Обама - лівак.

Обама - домовлявся з ху-йлом і презентував перезагрузку.

Обама - при випадково включеному мікрофоні розмовляв з мєдвєдом , нагадую:

По всем этим вопросам, особенно противоракетной защиты, это может быть решено. Но важно, чтобы он дал мне пространство", -  сказал Обама.

"Да, я понимаю. Я понимаю ваше сообщение о пространстве (для маневра). Пространстве для вас", - ответил Медведев.

Обама добавил: "Это мои последние выборы. После выборов я смогу быть более гибким".

"Я понимаю. Я передам эту информацию Владимиру (Путину)", - ответил Медведев.

Тобто до всього Обама - гібкій.

Ось,що говорив бувший міністр закордонних справ росіі Іванов у 2013 :

 

Нельзя не признать, что администрация Обамы активно содействовала вступлению России в ВТО, притормозила процесс вхождения Грузии и Украины в НАТО, демонстрировала понимание позиций России по ряду важных для нас вопросов. Отражением улучшения климата в российско-американских отношениях стала договоренность о транзите через территорию России грузов для нужд армии США в Афганистане......

Ху-йло майже повністю переграло Обаму, причому Україна була для Обами однієї з розмінних монет.

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 3
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Бездомный сказал:

США , Велика Британія , Угорщина , Болгарія , Албанія , Північна Македонія ,  Хорватія , Греція , Кіпр ,Португалія , Туреччина , Люксембург :pozor:

Туреччина, Угорщина будуть упиратися до останнього.

США та Британія це основне .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Юрий Киев сказал:

Обама - лівак.

Обама - домовлявся з ху-йлом і презентував перезагрузку.

Обама - при випадково включеному мікрофоні розмовляв з мєдвєдом , нагадую:

По всем этим вопросам, особенно противоракетной защиты, это может быть решено. Но важно, чтобы он дал мне пространство", -  сказал Обама.

"Да, я понимаю. Я понимаю ваше сообщение о пространстве (для маневра). Пространстве для вас", - ответил Медведев.

Обама добавил: "Это мои последние выборы. После выборов я смогу быть более гибким".

"Я понимаю. Я передам эту информацию Владимиру (Путину)", - ответил Медведев.

Тобто до всього Обама - гібкій.

Ось,що говорив бувший міністр закордонних справ росіі Іванов у 2013 :

 

Нельзя не признать, что администрация Обамы активно содействовала вступлению России в ВТО, притормозила процесс вхождения Грузии и Украины в НАТО, демонстрировала понимание позиций России по ряду важных для нас вопросов. Отражением улучшения климата в российско-американских отношениях стала договоренность о транзите через территорию России грузов для нужд армии США в Афганистане......

Ху-йло майже повністю переграло Обаму, причому Україна була для Обами однієї з розмінних монет.

в решті решт  ,  

х-ло саме себе  трахнуло - як кажуть янкі  self fuck
 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Иногда люди такую чушь пишут...

"впервые"! "проитивотанковым"

А ничё так, что для Дротика это штатное применение?

Он и по БПЛА еще умеет, и по самолетам при взлете и посадке...

Если мне память не изменяет, то изначально Джавелин разрабатывался как ПЗРК

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Юрий Киев сказал:

Туреччина, Угорщина будуть упиратися до останнього.

США та Британія це основне .

та й скуплений кацапами під корень Кіпр - я б в ньому теж не був такий впевнений , та й хорватський президент щось там белькотів , Люксембург маленький - можна придбати голос за недорого. 

В кацапів багато  місця для маневру .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

в решті решт  ,  

х-ло саме себе  трахнуло - як кажуть янкі  self fuck
 

Це називається зіркова хвороба.

В нього виходило майже все. Повірив,що бога за бороду ухватив.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

та й скуплений кацапами під корень Кіпр - я б в ньому теж не був такий впевнений , та й хорватський президент щось там белькотів 

Ці можуть щось белькотать,але проти великих братів перти не будуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Це називається зіркова хвороба.

В нього виходило майже все. Повірив,що бога за бороду ухватив.

 

Золотий молот або "молот Маслоу" (англ. Golden hammer) описує спостереження про те, що люди, які вже добре знайомі з певним інструментом (або процедурою), схильні використовувати його навіть тоді, коли застосування іншого було би більш вдалим. Таке недоречне використання інструмента, якому користувач надав перевагу, часто ґрунтується на помилковій думці про те, що підхід, який був успішним у минулому, також стане безпрограшним варіантом у майбутньому.

«Якщо з інструментів ви маєте лише молоток, у кожній проблемі ви неодмінно побачите цвях»

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

та й скуплений кацапами під корень Кіпр - я б в ньому теж не був такий впевнений ,

Кіпр перш за все це британський авіаносець в Середземному морі. А що там кацапи та й наші скупили -  то таке

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, MaxS сказал:

Кіпр перш за все це британський авіаносець в Середземному морі. А що там кацапи та й наші скупили -  то таке

після того , як греки  пробачили-забули кацапам різанину в Смирні , я  на рахунок греків  вже нічому не дивуюся

74-8.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

 

«Якщо з інструментів ви маєте лише молоток, у кожній проблемі ви неодмінно побачите цвях»

Тут трошки не те.

Та і хєр би з ним.

Але ,те як велись на його розводи,як раділи його грошам ,як влазили в його схеми  західні політики ще відкрито мало хто говорить.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

після того , як греки  пробачили-забули кацапам різанину в Смирні , я  на рахунок греків  вже нічому не дивуюся

74-8.jpg

Ти на грузинів подивись.

Сьогодні,до речі,Піночет вигнав їхнього посла.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, MaxS сказал:

Кіпр перш за все це британський авіаносець в Середземному морі. А що там кацапи та й наші скупили -  то таке

Дуже скоро може навіть 80 танків перешлють нам кіпріоти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Юрий Киев сказал:

Ти на грузинів подивись.

все ж таки в греків була славетна історія : колиска демократичного устрою , великі воєначальники , великі  педагоги ,  великі мислителі , велика  культура - література , архітектура , скульптура - колиска Західної цивілізаціїї

 

славних прадідів великих , правнуки погані  (с)

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Бездомный сказал:

після того , як греки  пробачили-забули кацапам різанину в Смирні , я  на рахунок греків  вже нічому не дивуюся

74-8.jpg

Эээ... Я, конечно, понимаю, кому я это пишу, но ведь резню в Смирне устроили турки. И резали не только греков, а и армян. Христиан, короче. Турки в тот период геноцид устраивали в массовом порядке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dark FeniX сказал:

Эээ... Я, конечно, понимаю, кому я это пишу, но ведь резню в Смирне устроили турки. И резали не только греков, а и армян. Христиан, короче. Турки в тот период геноцид устраивали в массовом порядке.

 

а чи були турки  тоді  в  змозі  те "потягнути"?:pozor:

хто озброював та фінансував турок ? Чому на площі Таксім поряд з Ататюрком стоять ворошилов та аралов ?  :pozor:

колективний Захід кинув греків , а кацапи надали туркам бабло та зброю -  це  саме  в той час , коли етнічні українці Поволжжя мерли мільйонами від чергового штучного  голодмору )

 

отакі кацапоблаблакати - кацапофірштейни , які заперечують очевидні речі   - хіба не гірші за кацапів :unknown:

завдячуючи  багаторічному  толеруванню  такими  кацапофірштейнами   пацакських  злочинів ,  кацапи зараз  ЗАЕС підірвуть і будуть вкотре  з наглою  пикою  казати що "это не мы - оно само" або "мы нечаянно"( ну Чернобыль же мы "нечаянно" хохлам взорвали - какой спрос с дураков ? ):unknown:  - а што такова ? всегда ж с рук сходило:unknown:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

Чому на площі Таксім поряд з Ататюрком стоять ворошилов та аралов ?  :pozor:

"Іх там нєт!" (с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...