Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

27 минут назад, Canton сказал:

...Про це повідомляють російські ЗМІ, до яких звертаються "ображені" російські автолюбителі. (С)

Это все, что достаточно знать об этой "новости"

Пусть боятся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подумалось

Если в законопроекте заменить "английский язык" на "граждан США и Великобритании", а кинотеатры на суды, а потом вынести обе версии на референдум, то как думаете, какая версия победит: про кино или про суды?

------

Частка судей, громадян США або Великої Бритнанії в судах України у 2025 році має становити 50%, у 2026 році — 75%, з 2027 — 100%.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, newbee2020 сказав:

ви вірите що кацапи "ашиблись?" в чому смисл був "трохи підірвати"? ні, вони хотіли її повністю зруйнувати і все затопили, і це і зробили. 

Вірите кому?

Пошкодження греблі було потрібне щоб убезпечити себе від нашого просування, але повне знищення очевидних плюсів не давало, та й не дало. Хіба що перед відходом, чого наразі не спостерігається.

Зі станцією така ж історія, підривати "просто так" недоцільно, а знищити перед відходом - цілком, не маю сумніву що так і буде, питання наскільки глобальним "виявиться" знищення

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, OlaR сказал:

Але Україна обрала проросійського Януковича замість прозахідного Ющенка . І хто нам лікар?

А можно вкратце напомнить в чем была пророссийскость Януковича? В том что он продлил аренду ЧФ в Севастополе? Так Зеленский тоже продлил сделку по перекачке российского газа по территории Украины, причем во время войны. Или в том что Янукович студентов побил на Майдане - так Зеленский тоже этих студентов бьет и в бусы пакует руками военкомов, вот только не слышно этого "онижедети" и "максимальный репост"...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, katso сказал:

А можно вкратце напомнить в чем была пророссийскость Януковича? В том что он продлил аренду ЧФ в Севастополе? Так Зеленский тоже продлил сделку по перекачке российского газа по территории Украины, причем во время войны. Или в том что Янукович студентов побил на Майдане - так Зеленский тоже этих студентов бьет и в бусы пакует руками военкомов, вот только не слышно этого "онижедети" и "максимальный репост"...

Вроде ж вашу лахту разогнали лишив централизованого финансирования?

  • Лайк 4
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, katso сказал:

А можно вкратце напомнить в чем была пророссийскость Януковича? В том что он продлил аренду ЧФ в Севастополе? Так Зеленский тоже продлил сделку по перекачке российского газа по территории Украины, причем во время войны. Или в том что Янукович студентов побил на Майдане - так Зеленский тоже этих студентов бьет и в бусы пакует руками военкомов, вот только не слышно этого "онижедети" и "максимальный репост"...

міністри оборони - громадяни РФії 

табачники , захарченки , пшінки , няшмяш ,   та інша сволота , яка масово потікала до кацапії , разом з беркутнею , та самим віктором хвьодоровичем , ходаковські та інші галагани 

політична сила  Януковоча  - партія регіонів  , транформувалася після втечі Януковоча  в ОПЗЖ , а з початку відкритої війни і взагалі   трансформувалася у купку зрадників  

 

досить , чи продовжити ?  

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Бездомный сказал:

досить , чи продовжити ?  

продовжуй про переваги прозахідності.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, InSAn сказал:

Ви впевнені, що розбиратися із цінами на воду - робота президента? :pardon:

Я чомусь думав, що робота керівника - призначити адекватних менеджерів, за якими не потрібно буде вигрібати...

1. Я рад, что дал возможность еще раз сгрудиться 25%. Была такая задумка. Подкинуть вкусняшку. Можно я в дальнейше поклонников Порошенок на форуме буду называть "четвертаки". Тут же честная математика , да и дукв меньше. Можно? Опять же аватар Canton....

2. Вова читает паблики лично. Это хороший способ получить feedback непосредственно от тех, кто его нанял на работу. Тех 73%. Вова узнал, что НКРЕКП хочет поднять цены на воду в подконтрольных этой комиссии водоканалах. Вова дал поручение разобраться. Дать поручение подчитенному - это выгребать? Реакция была быстрой Підвищення тарифів на водопостачання: Шмигаль доручив розпочати консультації з НКРЕКП

hromadske.radio/news/2023/07/01/pidvyshchennia-taryfiv-na-vodopostachannia-shmyhal-doruchyv-rozpochaty-konsultatsii-z-nkrekp

Есть проблема - реагируй быстро. Работа - это всегда схема = проблема - решение.  

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Propeller сказал:

Есть проблема - реагируй быстро

треба почекати поки виросте мільярд дерев чи тільки коли посадять? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Дощ сказал:

Пошкодження греблі було потрібне щоб убезпечити себе від нашого просування, але повне знищення очевидних плюсів не давало

щось ви самі собі заперечуєте. а де різниця між пошкодженням і знищенням? вони ж могли просто воду спустити. а так вони спеціально підняли рівень перед вибухом

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Alvalk сказал:

А чим тоді має кабмін займатись?

В добрый путь, дружище zakon.rada.gov.ua/laws/show/794-18#Text

Только чур : не лениться. 

7 часов назад, Alvalk сказал:

Та знаю я, знаю... Повністю підтримую. Цар має займатись всім. І все, що він робить - то гарно і так треба. 

Цар хороший. А якщо щось зроблено не так - то бояри, вони погані.

Тільки не розумію, навіщо нам тоді ще якісь депутати, міністри, та інші? Тільки заважають, а ми їм ще за це гроші платимо.

Точно тоже пишут русские оппозиционеры-типа-демокрвты только на русском. Вы что списывали? Ё-моё, но это же скучно и грустно!!!! (тупо - не написал). Придумайте новые нестандартные психологические ходы. Ну что-то неожиданное. Вас же 25% с зашкаливающим IQ. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

треба почекати поки виросте мільярд дерев чи тільки коли посадять? :lol:

ох эти юристы....мы ж о воде....

аааа!!!! вы в том смысле....вода.....поливать....деревья

ну тогда логично! :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Propeller сказал:

Вова читает паблики лично

Даже не знаю - плакать чи сміятися.

12 минут назад, Propeller сказал:

Вова узнал, что НКРЕКП хочет поднять цены на воду в подконтрольных этой комиссии водоканалах. Вова дал поручение разобраться.

Я правильно розумію - спочатку Вова призначив своїх, лояльних членів НКРЕП, а тепер розбирається, чому вони охреніли?

Так давно все відомо...

 

Одне не розумію - навіщо так злосно оффтопити та провокувати інших на оффтоп?

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

продовжуй про переваги прозахідності.

це ти натякаєш , що у "просхідності" існують переваги ? 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, InSAn сказал:

Даже не знаю - плакать чи сміятися.

Я правильно розумію - спочатку Вова призначив своїх, лояльних членів НКРЕП, а тепер розбирається, чому вони охреніли?

Так давно все відомо...

 

Одне не розумію - навіщо так злосно оффтопити та провокувати інших на оффтоп?

Вот с этого и надо было начинать. С вами разговор окончен.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодняшняя инфа с Энергодара(звонили от туда местные),ни кто ни куда не выезжал(из свинособак), патрулей не уменьшилось, всё как и было.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Propeller сказал:

Вова читает паблики лично. Это хороший способ получить feedback непосредственно от тех, кто его нанял на работу. Тех 73%. Вова узнал, что НКРЕКП хочет поднять цены на воду в подконтрольных этой комиссии водоканалах.

Я дуже радий, що Вова вам особисто доповідає, що і де він читає і як узнає новини. Тримайте нас в курсі

  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Propeller сказал:

Точно тоже пишут русские оппозиционеры-типа-демокрвты только на русском. Вы что списывали? Ё-моё, но это же скучно и грустно!!!! (тупо - не написал). Придумайте новые нестандартные психологические ходы. Ну что-то неожиданное.

В сарказм не вмієте?

Полюбляєте читати руських "демократів"?  А мені після фрази "Крим не бутерброд" не цікаво стало, що вони там пишуть

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

.Світлина 1976 року. Канадські хокеїсти з тризубами на футболках. А я, дурень, вболівав за совєтськіх.

Студентська команда "Козаки" з Вінніпега,багаторазові чемпіони університетської ліги в 70х роках. 

14320869451545941939.jpg

  • Лайк 13
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

В сарказм не вмієте?

Полюбляєте читати руських "демократів"?  А мені після фрази "Крим не бутерброд" не цікаво стало, що вони там пишуть

 

Вы настойчиво провоцируете меня на offtop.

Вот что написал модератор пору постов выше :

Одне не розумію - навіщо так злосно оффтопити та провокувати інших на оффтоп?

Прислушайтесь. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, InSAn сказал:

Я правильно розумію - спочатку Вова призначив своїх, лояльних членів НКРЕП, а тепер розбирається, чому вони охреніли?

Так давно все відомо...

де ви такеє відкопуєте? Ви справді таке споживаєте?

це ж трешак відвертий.

політерно.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, tort сказал:

де ви такеє відкопуєте? Ви справді таке споживаєте?

Для вас новина, що інтернет-ЗМІ продають роміщення реклами? Ужас!

Це що ж виходить? На "марафоні" постійно обманюють - бо канали, що транслюють марафон, розміщають рекламу? Не може бути!

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...