Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, US7IGN сказал:

всі так кажуть, а я не хочу мати той гемор щось збирати, а потім гімно зі всіх сторін отримувати. а коли бачиш як потім ставляться до досить коштовних ништяків (а навіщо дбайливо? завтра волонтери ще привезуть!), то взагалі нема бажання цим займатися.

Не несить чуш. Всі знають, що волонтери завтра ще не підвезуть. Бо там збирати довго ... А якщо підвезуть те, що зламалось з коштовних ништяків, то не привезуть щось інше ... Ось не тре  ... Чи Ви особисто знаєте волонтерів, що на це жаляться?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

та нічого він не розвалював - совок розвалила внутрішня системна криза +  змова з середини  кдб , щоб прихапізувати високоліквідну "суспільну" власність ( та й то кдб тупо скориставя ситуацією ) 

 

а нічого не розуміючий  Джордж Буш старший  робив марні спроби відмовити країни Балтії та Україну від виходу з срср

 

 

Що обумовило ту кризу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

Задонатьте  мені на металодетектор краще. 

А чим Ви такий цінний, щоб комусь перейматись за Вас? Чому донатити краще Вам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кому там ще мало допомоги? Все і так краще ніж ви думаєте!

Оцінка українського контрнаступу в офіційних колах США є досить позитивною.

Про це посол України в США Оксана Маркарова сказала в інтерв’ю Lb.ua, передає Цензор.НЕТ.

"Є велика різниця між тим, що пишуть про наступ у пресі, і тим, як його оцінюють в адміністрації США, в Держдепі, у Пентагоні та в Об’єднаному комітеті начальників штабів. Оцінка Білого дому, міністра оборони Остіна та голови ОКНШ Міллі є досить позитивною", - зазначила Маркарова. Джерело: https://censor.net/ua/n3436903

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, OlaR сказав:

А чим Ви такий цінний, щоб комусь перейматись за Вас? Чому донатити краще Вам?

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Propeller сказав:

якщо їх модифікують та унеможливлять удари по території РФ

Виникає питання - "Якого хєра?"

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, OlaR сказал:

А чим Ви такий цінний, щоб комусь перейматись за Вас? Чому донатити краще Вам?

А Вам потрібний МД? Можу вступити. 😎

Пи. Си. Я вже колись Борі робив зауваження, щоб не писав Ви по відношенню до мене з великої букви. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

А Вам потрібний МД? Можу вступити. 😎

Пи. Си. Я вже колись Борі робив зауваження, щоб не писав Ви по відношенню до мене з великої букви. 

тільки в цій країні якщо вас хочуть образити або побити, починають звернення зі слів "шановний!" :lol:

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Evgenich сказав:

Можливо для США було більш доцільно підгодовувати напівмертвий совок

США його фактично створили, спочатку побудувавши йому промисловість, потім взяли в коаліцію, а потім подарували бомбу.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

тільки в цій країні якщо вас хочуть образити або побити, починають звернення зі слів "шановний!" :lol:

Отож бо і Воно. В нас голова ОСББ це любить робити😉Підкреслено доброзичливе звернення потім, як правило, закінчується якимось трешаком... ☠️

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

тільки в цій країні якщо вас хочуть образити або побити, починають звернення зі слів "шановний!" :lol:

Шановний недоумку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

А чим Ви такий цінний, щоб комусь перейматись за Вас? Чому донатити краще Вам?

Доречі в мене одним з невеличких приробітків є забирати безкоштовну електропобутову техніку на ОЛХ і курочити її на Кольорові  метали. 

Пи. Си. Щкода, що у Львові ще багато таких халявщиків, крім мене😟 Хоча, чому халявщиків.?!За бугром, ще гроші платять за утилізація такої техніки. 

Пи Си. 2Хоча, щоб професійно цим займатись мені потрібен бус. Може, хтось би задонатив?! 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sergio сказал:

Доречі в мене одним з невеличких приробітків є забирати безкоштовну електропобутову техніку на ОЛХ і курочити її на Кольорові  метали. 

Пи. Си. Щкода, що у Львові ще багато таких халявщиків, крім мене😟 Хоча, чому халявщиків.?!За бугром, ще гроші платять за утилізація такої техніки. 

Пи Си. 2Хоча, щоб професійно цим займатись мені потрібен бус. Може, хтось би задонатив?! 

Сцуко, він ще і мусорки львівскі непотрібом забиває😀, астанавітєсь.

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, yukon сказал:

Сцуко, він ще і мусорки львівскі непотрібом забиває😀, астанавітєсь.

Так вони, так чи інакше будуть ним забиті, але після того, я їх профільтрую. 

received_1030133887956679.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Шановний недоумку?

Для Вас це комплімент

Змінено користувачем outdoor24
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sergio сказал:

Доречі в мене одним з невеличких приробітків є забирати безкоштовну електропобутову техніку на ОЛХ і курочити її на Кольорові  метали. 

Пи. Си. Щкода, що у Львові ще багато таких халявщиків, крім мене😟 Хоча, чому халявщиків.?!За бугром, ще гроші платять за утилізація такої техніки. 

А куди непотрібні рештки діваєте?

Цитата

Пи Си. 2Хоча, щоб професійно цим займатись мені потрібен бус. Може, хтось би задонатив?! 

Все, що дозволяє додатково заробляти, купуйте в кредит. Ж-) Ви не зовсім розумієте, кому та на що донатять ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sergio сказал:

Задонатьте  мені на металодетектор краще. 

Добре, але з умовою - шукати під Роботиним і Урожайним, а не кольоровий метал на цвинтарях. Ок? 

Змінено користувачем SermenK
  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, OlaR сказал:

А куди непотрібні рештки діваєте?

Все, що дозволяє додатково заробляти, купуйте в кредит. Ж-) Ви не зовсім розумієте, кому та на що донатять ...

В пічці зимою спалюю, газ економлю. 😎

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

В пічці зимою спалюю, газ економлю. 😎

триндець, це просто пздц.
В нас в гаражному кооперативі в гаражах такі умільці палили пластмасу, резину, старі покришки і інший мотлох. Навпроти - багатоповерхові будинки. 
Люди давились зимою від цього угарного диму, який неймовірно шкідливий і виїдає очі. 

олбанізм зашкалює, зупинись.

Спойлер

На людей тобі пох*р, але ж ти сам дихаєш цим димом. Рано чи пізно тебе спіймають і підеш штурмовиком, треба гарна дихалка, тому цінуй наше піклування про тебе! 

 

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, SermenK сказал:

триндець, це просто пздц.
В нас в гаражному кооперативі в гаражах такі умільці палили пластмасу, резину, старі покришки і інший мотлох. Навпроти - багатоповерхові будинки. 
Люди давились зимою від цього угарного диму, який неймовірно шкідливий і виїдає очі. 

олбанізм зашкалює, зупинись.

  Скрыть контент

На людей тобі пох*р, але ж ти сам дихаєш цим димом. Рано чи пізно тебе спіймають і підеш штурмовиком, треба гарна дихалка, тому цінуй наше піклування про тебе! 

 

Οсь я вкинув на вентилятор, а ви повірили. 🤪

По смітникам потім розпихую звісно. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, SermenK сказал:

Навпроти - багатоповерхові будинки. 

власників елітної новобудови забули попередити що вони країною помилились? :lol:

12 минут назад, sergio сказал:

Οсь я вкинув на вентилятор, а ви повірили. 🤪

та давай вже в президенти йди! я по приколу проголосую на зло Бездомному. чи як там правильно голосувати? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

забули попередити що вони країною помилились

Та їдьте вже! Це ж треба так себе накручувати, щоб наважитися виїхати.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наш девіз: "Ні дня без зезашквару!"

Так ось за що мусорам повертають доплату в 30 тис.грн.:

Маски шоу повертаються? Або як у лікарні Житомира перевірки влаштували. 

"Хотів би зауважити наступне - процесуальні дії, що вчинялися правоохоронними органами відбувались перш за все в ЛІКАРНІ!!! Де лікарі борються за життя та здоров'я людей. Постає одвічне питання форми та змісту. Навіщо близько 90 озброєних автоматами у шоломах та бронежилетах поліціянтів брали у заручники медичний персонал та пацієнтів? Розгулювали по відділеннях лікарні, у тому числі операційних та реанімації, виводили лікарів під дулом автомата з робочих місць, як якихось злочинців на розстріл!"    Джерело: https://censor.net/ua/b3436914

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...