Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, loader сказал:

Картинка прямо гарно )

це крутіше за будь який "Аватар" чи "Титаник"

 

думаю , Голлівуд вже приступив до планування , куди вставляти такі жирні візуалазації 

доведеться фільми про події в Україні знімати , бо нікуди таке круте відео не вставиш більше - нічого  подібного ніде ніколи не було

 

легендарна битва Гондору проти Мордору , але не вигадана , а реальна 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, SergiyUA сказал:

В ЮАР проходит саммит БРИКС  Б404ИКС  :classic_biggrin:

18342465.jpg

это реальное фото?? или я туплю?:)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Оконщик сказав:

это реальное фото?? или я туплю?:)

в житті все не так як насправді (с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Оконщик сказал:

это реальное фото?? или я туплю?:)

Ось реальне відео: t.me/nexta_live/59679

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, loader сказал:

Картинка прямо гарно )

Выфсеврети!

Это файер-шоу ко Дню Флага!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чергова ганьба фуціна в Йоханнесбурзі - він звернувся до учасників самміту голосом суфлера :pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах



«Скажу відверто, військові до мене звернулися, щоб дати можливість більше мобілізувати», – Зеленський під час пресконференції.

Чекайте на посилення мобілізаціі.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, МаТраС сказал:

влк-це 99,9 %,що ти вже там. нікого не зацікавить,що тобі треб їсти 4-5 разів в сутки. і перший раз 5-6 ранку..а якщо я так не буду робити,то я знову попливу на колінах і знову ще один розрив 12 перстої кишки....


от сижу вже 4 дні охиріваю...


а в бій не дають їсти,бо кишки вивернуться бля


які в мене варіанти?))

Якщо це все ти про себе ,то варіант - почати проводити свіжі дообстеження, офіційно звертатись до профільних лікарів і отримувати у них офіційні висновки щодо стану здоров'я,необхідності лікування, отримувати довідки стосовно обмежень і т.д.

Максимум офіційних паперів, які підтверджують на різний лад серйозність захворювання і важкість стану здоров'я.

Проходити лікування і так далі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, МаТраС сказал:

я не спеціаліст по косінню) 

Тоді збираєш волю в кулак і з тим завзяттям,з яким хочеш зклонити Бездомного до гріху ,ідеш до війська і захищаєш Батьківщину.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

,....,.....)

Змінено користувачем Юрий Киев
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dark FeniX сказал:

Да там и не так много покупателей было. Турки, беларусы и китайцы. В лучшее время особо не брали, а теперь и подавно.

 

+

Індюки 

+

Алжир чомусь на карті позначено ?? 

 

Как сообщил американский канал CNBC со ссылкой на источники в разведке, не менее 13 стран выражали разную степень заинтересованности в поставках комплекса С-400. В списке заинтересованных покупкой С-400 числились такие страны, как Саудовская Аравия, Катар, Марокко, Египет, Вьетнам и Ирак, сообщает телеканал.

 

До того ж неминуча  гонка озброєннь , яку стартує нинішня війна , давала б виробнику ЗРК не аби які шанси .

Але тепер є нюанси .

 

 

Спойлер

S-400_operators.png

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Бездомный сказал:

+

Індюки 

+

Алжир чомусь на карті позначено ?? 

 

Как сообщил американский канал CNBC со ссылкой на источники в разведке, не менее 13 стран выражали разную степень заинтересованности в поставках комплекса С-400. В списке заинтересованных покупкой С-400 числились такие страны, как Саудовская Аравия, Катар, Марокко, Египет, Вьетнам и Ирак, сообщает телеканал.

 

До того ж неминуча  гонка озброєннь , яку стартує нинішня війна , давала б виробнику ЗРК не аби які шанси .

Але тепер є нюанси .

 

 

  Скрыть контент

S-400_operators.png

 

Это хитрая карта. Там не только те, кто использует этот комплекс, а и все те, кто хоть когда-то заикнулся об его покупке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как сообщили в Росавиации, начато расследование катастрофы Embraer в Тверской области, среди пассажиров значится фамилия и имя Евгения Пригожина

 

савпадєніє

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Якщо це все ти про себе ,то варіант - почати проводити свіжі дообстеження, офіційно звертатись до профільних лікарів і отримувати у них офіційні висновки щодо стану здоров'я,необхідності лікування, отримувати довідки стосовно обмежень і т.д.

Максимум офіційних паперів, які підтверджують на різний лад серйозність захворювання і важкість стану здоров'я.

Проходити лікування і так далі.

Так. А то багато хто про свої болячки згадав тільки перед мобілізацією ... А до цього не звертав на них уваги та не лікувався ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, yur43 сказал:

Как сообщили в Росавиации, начато расследование катастрофы Embraer в Тверской области, среди пассажиров значится фамилия и имя Евгения Пригожина

 

савпадєніє

image.png.9dcc4bf6d7e39ae9afe6e03c8b963e41.png

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, yur43 сказал:

Как сообщили в Росавиации, начато расследование катастрофы Embraer в Тверской области, среди пассажиров значится фамилия и имя Евгения Пригожина

 

савпадєніє

Там же и Уткин (Вагнер) вроде

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Юрий Киев сказав:

Якщо це все ти про себе ,то варіант - почати проводити свіжі дообстеження, офіційно звертатись до профільних лікарів і отримувати у них офіційні висновки щодо стану здоров'я,необхідності лікування, отримувати довідки стосовно обмежень і т.д.

Максимум офіційних паперів, які підтверджують на різний лад серйозність захворювання і важкість стану здоров'я.

Проходити лікування і так далі.

да є довідка про операцію. дякую Юра

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може операції по зміні статі зробили та й гойда з новими документами? Або все таки подарунок на День Прапора?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...