Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, vovova сказал:

Баланда с новичком?

та хоч би й клізма з новічком

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

благістних людей прошу відписатись. план на район 5000-10000. це всі люди до 50 років...

на перших днях війни рвався. зброї не давали. мабуть ,і слава Богу,бо ті в кого був досвід пішли на чернігівщину і десь там лежать в землі...

трохи підбила розмова зі знайомим в суботу сиділи . пораненя,кантузія.  все зовсім не так,як я думав на тій війні((влк-це 99,9 %,що ти вже там. нікого не зацікавить,що тобі треб їсти 4-5 разів в сутки. і перший раз 5-6 ранку..а якщо я так не буду робити,то я знову попливу на колінах і знову ще один розрив 12 перстої кишки....


от сижу вже 4 дні охиріваю...


а в бій не дають їсти,бо кишки вивернуться бля


які в мене варіанти?))

А что, хроническая язва уже не противопоказание?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот нашел за секунду

Цитата

Відстрочку від служби або повне звільнення отримають громадяни, у яких:

щелепно-лицеві аномалії (за винятком уроджених), аномалії прикусу, що супроводжуються порушенням дихання, нюху, а також ковтальної, мовної та жувальної функції;

виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки;

езофагіт;

гастрит;

гастродуоденіт;

гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;

хвороба Крона;

язвений коліт;

кишкова непрохідність;

інфузія;

паралітичні хвороби;

захворювання печінки, що супроводжуються серйозним порушенням у роботі цього органу.

Несмотря на общее убеждение что это вообще не болезнь язва желудка или двенадцатиперстной является не просто тяжелым, а и смертельно опасным заболеванием. Недаром больные с кровоточащей язвой лежат не в гастроэнтерологиии, а в хирургии

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, igor_d70 сказав:

А что, хроническая язва уже не противопоказание?

я не спеціаліст по косінню) я описав свої проблеми...

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, МаТраС сказал:

я не спеціаліст по косінню) я описав свої проблеми...

Почитайте, на сон грядущий(

tsn.ua/ukrayina/na-prikarpatti-cholovik-z-cirozom-pechinki-ta-gipertoniyeyu-vidmovivsya-vid-mobilizaciyi-yak-yogo-pokarali-2389636.html

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, OlaR сказал:

Як Ви вважаєте, який відсоток у розробці БПЛА займає програмне забеспечення?

Програмне забезпечення буває різним. На хахатонах по БПЛА ним, як правило, не займаються. Але поговорити дуже люблять. І особливо ті, хто у цьому зовсім не розбирається.

IT-шні хакатони - непогана форма взаємодії, свого роду мозковий штурм програмістів. Є і досить негативний досвід у результатах проведення IT-шних хакатонів, коли створене програмне забезпечення, або деякий "унікальний продукт" потім ламався хакерами чи із самого початку мав бекдори. Дуже нашуміла історія, коли у Європі на хакатоні програмісти "щось" зробили, а потім рекламували, що це виявилося безкоштовно (відносно) і він (ніби) виявився кращим, ніж комерційний, за який проплатив уряд країни. І потім хакатонівський продукт... обкакався і був зламаний.

Коли ж люди, котрі дотичні до благодійних фондів чи до державних інституцій і котрі дуже далекі від IT, починають переносити такі форму організації колективної роботи, як хакатон у сферу технічних розробок у галузі радіоелктроніки або виробництва БПЛА чи їх вузлів, то це стає хаХатоном. Від "ха-ха"))

По суті, це "піонерські" зльоти "юних техніків". Причому, "юні техніки" далеко не завжди юні. Деяким і за 80 років може бути)) Ситуація з цими збориськами досить цікава і неоднозначна. Туди збираються ті, у кого дуже багато бажання "щось" робити, але немає відповідної освіти, бази знань, досвіду роботи, відповідних навиків, матеріально-технічної бази тощо. Люди з горем пополовині навчилися паяти 1-1,5 року тому. У кращому випадку там будуть якісь ремонтники мобілок чи працівники сервісних центрів. Але вміння перепаяти мікросхему у мобілці і вміння правильно запаяти і налагодити НВЧ схему - це далеко не тотожні речі.

А тому все зводиться до "обміну досвідом" про досить банальні принципи використання готових модулів виробництва Китаю, їх комбінування, заміни чи сумісності. Цю всю інформацію можна прочитати і опрацювати самостійно. Біда у тому, що 90% людей це навіть не намагається зробити і приїжджає на такого роду хахатони у надії, що хтось щось скаже, розжує і в рот їм покладе. Насправді це дуже наївні надії, котрі справджуються лише частково.

Я не просто так про це говорю. Я спілкуюся з багатьма людьми, которі такі хахатони відвідували і відвідують. Крім того входжу у деякі закриті інтернет-спільноти розробників БПЛА та радіоелектроніки у якості експерта, а також спілкуюся реально десятки років з колегами, котрі є дуже висококваліфікованими спеціалістами у багатьох галузях науки і техніки, військовими, которі експлуатують сконструйовані мною досить складні вироби, які офіційно стоять на озброєнні не один рік.

І не просто так говорю про 200 нулів. Бо ніколи на такого роду хахатонах не йде мова про дійсно проривні речі чи розробки, які містять відомості, що складають державну таємницю. Точніше, навіть не так. Про щось може бути згадано, але ніхто на широкий загал не розповість про суть розробок, принципи їх роботи, алгоритми, ідеї, які у них закладені. Тому на хахатонах буде якась реклама професійних засобів зв'язку і телементрії, якихось виробів для БПЛА чи окремих блоків і вузлів, які виготовлені профі, котрі туди не з'являються. Хоча б з міркувань безпеки.

Чи розуміють це організатори таких заходів? Думаю, що 50/50. Не в тому сенсі, що половина розуміє, а в тому, що здогадуються (можливо), що займаються переливанням з пустого в порожнє. Але в силу гуманітарності мозку і свідомості помилковість такої організації взаємодії інженерів не розуміють. Це саме специфіка особливостей гуманітарного мислення.

Біда ще й в тому, що туди приходить багато ІТ-шників. Котрі вважають, що якщо їм хватило розуму і наснаги провчитися на 121-й чи суміжній спеціальності у виші і не вилетіти, то їм море по коліна. І що "вони вже такі собі малесенькі Білли Гейтси і їм мають тільки за це подарувати найновішу модель Lamborghini та віллу в Маямі"©. Це навіть не мої слова, а одного мого товариша, досить відомого у середовищі ІТ-спільноти України. У нас всі хотять бути як не юристами, то програмістами.

Зрозуміло, що є серед них дійсно талановиті хлопці. У програмуванні на мовах високого рівня. Але які мають близькі до нуля знання у програмуванні мікроконтролерів, радіоелектроніці, механіці, матеріалознавстві, хімії, фізиці тощо. А от гонору - хватить на десяток ремонтників мобілок з радіоринку, як і небажання вивчати те, що я згадав раніше. І тому з'являються відверто складні і, у ряді випадків, неоправдано дорогі рішення для БПЛА на основі мікрокомп'ютерів, універсальних відлагоджувальних плат за пару тисяч доларів тощо.

І маємо 2 крайності: одні ліплять з китайського гімна і палок, інші - забивають мікроскопами цвяхи і огризаються, коли їм пропонують навчитися користуватися молотком. Оці 2 категорії зводять докупи на хахатонах організатори. Ніби і люди хороші. Ніби і знання є. Але не ті, які потрібні. Або які не мають того застосування, про яке мріють їх носії. Але є дуже багато гонору, необгрунтованої зарозумілості та самовпевненості щодо вміння і фізичної можливості зрозуміти щось експрес вивченням інформації з інтернету.

Негативний момент у проведенні цих заходів - хайп організаторів. А вже далі - нерозуміння ними принципів, як потрібно організовувати спільну роботу над такими проектами. Бо у ряді випадків організація таких хахатонів/збіговиськ просто контрпродуктивна.

Не було і немає розуміння на рівні держави, що і як потрібно робити, щоб ці напрямки правильно розвивалися. Ні Порошенко це не розумів, ні теперішня "команда". У фаворі влади були і є не ті люди, котрі кажуть правду чи щось розумне, а ті, котрі просто... зручні і слухняні. При владі більше 30 років знаходяться не технократи, а люди з мізками, які не здатні розуміти складні взаємодії високотехнологічних речей і цілих галузей, не бажають дослухатися до порад, бо сприймають все хоч якось тільки тоді, коли мова йде про якісь суми грошей. Все зводиться до вульгаризованої економіки і як звести кінці з кінцями при постійних крадіжках бюджетних коштів на всіх рівнях.

І от, наприклад, журнашлюхи розповідають таке. Що нібито Федоров кожний день, коли піднімається на ліфті до кабінету, то робить це з черговим "прохачем", який має йому розповісти за 1 хвилину якусь ідею і переконати його у реальності якогось проекту.

А у мене є парочка запитань.

1. А Федоров має технічну освіту? Наскільки знаю - ні.

2. То чому він вважає, що він може за 1 хвилину зрозуміти те, про що йому розповідають, описуючи складні технічні проекти? 

От наскільки можна бути самовпевненим? І наскільки потрібно бути дурним, щоб не розуміти, що такі повідомлення у конкретно його випадку - антипіар.

А він же не один такий... Керівники деяких благодійних фондів недалеко від нього втекли.

А якщо послухати деякі тези з інтерв'ю Берлінської і її деякі повідомлення у FB, то думаєш: "Краще б помовчала. Не такою б ... виглядала".

І один військовослужбовець у званні старшого лейтенанта також цим регулярно страждає.

Є дуже добрий принцип: "Говори (якщо хочеш і можеш) про те, що знаєш і в чому впевнений на 100%. Не знаєш або не впевнений - мовчи. Або хоч не видумуй, якщо не знаєш".

Змінено користувачем Ranch
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже как бы не новость, а почти традиция. мАска-Сити сегодня ночью... опять... точнее снова.

Говорят поступило предложение владельцам комплекса медали вручить "За оборону МСК", а дворникам значки "Отличник ПВО".

 

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Ranch сказал:

По суті, це "піонерські" зльоти "юних техніків". Причому, "юні техніки" далеко не завжди юні.

...

Я не просто так про це говорю. Я спілкуюся з багатьма людьми, которі такі хахатони відвідували і відвідують.

...

Біда ще й в тому, що туди приходить багато ІТ-шників.

 - Не подобається мені Шопен.

 - А Ви його чули?

 - Мені Вася насвистав.

 

Особисто я приймав участь у декількох заходах від Victory Drones та МО. Тому із впевненістю можу заявити, що все описане вище - брєд.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Ranch сказал:

має йому розповісти за 1 хвилину якусь ідею і переконати його у реальності якогось проекту

Це називається "pitch elevator". Якщо не в курсі, що це таке - погугліть.

4 часа назад, Ranch сказал:

чому він вважає, що він може за 1 хвилину зрозуміти те, про що йому розповідають, описуючи складні технічні проекти? 

Не підмінюйте поняття: на pitch elevator "складні технічні проекти" ніхто не описує, а розповідають про концепцію продукту. І однієї хвилини досить, щоб слухачу визначитись - чи потрібно після цього більш детально ознайомлюватись із проектом, чи ні. І для цього не потрібно мати технічну освіту - бо технічна експертиза робиться вже на наступному етапі.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Ranch сказав:

Люди з горем пополовині

Якісь пекельні борошна

Но таку простиню написати - респект, якби всі стільки писали - менше б гризлись

Змінено користувачем Дощ
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Дощ сказав:

Якісь пекельні борошна

Вже є на цю тему дещо нове:
«пика в гармату».


Збираємо на дрони з клішнями.
image.png.8080d46883e4df1ca76870b4d152c6b5.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SergiyUA сказал:

Уже как бы не новость, а почти традиция. мАска-Сити сегодня ночью... опять... точнее снова.

Да, отлично так влупили, красивое...(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ця Масква-сіті що, просто бобрам по курсу на Кремль стоїть, вони її облетіти не можуть? Битимуть, поки пряму дорогу на Кремль не розчистять? 😄

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Ihor Chumak сказав:

А ця Масква-сіті що, просто бобрам по курсу на Кремль стоїть, вони її облетіти не можуть? Битимуть, поки пряму дорогу на Кремль не розчистять? 😄

є там цікаві конторки, цілком собі військові цілі
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, iiigolkin сказав:

є там цікаві конторки, цілком собі військові цілі
 

Так, розумію. :) Просто до кінця війни ще довго... Цікаво, наскільки вдасться її зрешитити. Або коли противнику набридне і всі ці цікаві конторки пороз'їждаються.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, InSAn сказал:

- Не подобається мені Шопен.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чего именно по москва-сити, город то большой, а разнообразия нет. Да и мирных там не густо....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Ihor Chumak сказал:

Так, розумію. :) Просто до кінця війни ще довго... Цікаво, наскільки вдасться її зрешитити. Або коли противнику набридне і всі ці цікаві конторки пороз'їждаються.

Якщо побіжуть, то  це  разом з тимчасовим закриттям аеропортів під час атак дронів -  втрати російського бюджету.

Мабуть ці дрони - це не наша військова операція, як комусь може здаватися, а наши економічні санкції. :crazy:

А економіка в них зараз подає ознаки проблем. Тож, дуже вчасні "санкції"

Ну і до того ж це натяк еліті, що спокійно вже не буде, якщо вони не припинять війну і не виведуть війська з України.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Оконщик сказал:

А чего именно по москва-сити, город то большой

Во-первых там хорошие ориентиры по высоткам, во-вторых там имеются центры принятия решений.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Alvalk сказал:

Ну і до того ж це натяк еліті, що спокійно вже не буде, якщо вони не припинять війну і не виведуть війська з України.

тут жидокацапи - латиніна з бєлковським , вже  починають лякати Захід , що у випадку перемоги українці почнуть мститися кацапам за геноцид - знищувати кацапів у відповідь .

я вважаю - не треба нікого нищити - кацапи самі прекрасно з усім впораються -  запровадити план Моргентау - демілітарізувати , деіндустріалізувати , деурбанізувати , архаізуваьти  е.т.с..  і грець з ними , з тими кацапами - хай беруть до рук лопату та не скиглять 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

запровадити план Моргентау - демілітарізувати , деіндустріалізувати , деурбанізувати , архаізуваьти  е.т.с.

Та хватит уже, надоел уже со своими фантазиями...

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

 

PkAAAgPi4OA-1920.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...