Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Evgenich сказал:

Слухай, товариш сексот, не знаю як твоє керівництво (хз, може вам там планку підняли), але на мою думку ти вже виконав тижневий об'єм роботи. То іди, тяпни стакан за тов. сталіна і сідай писати звіт про виконану працю. Да! Не забудь вказати у звіті, що українці все ще під зовнішнім управлінням і ніяк не приймають ідею руцького миру.

Моральними стражданнями зелених сраколизів задоволений, недовго вам залишилось, війна закінчиться перемогою України, як би ви не хотіли її здати,  а далі перевибори і ви на задворках історії як використаний презерватив

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, hause сказав:

Моральними стражданнями зелених сраколизів задоволений, недовго вам залишилось, війна закінчиться перемогою України, як би ви не хотіли її здати,  а далі перевибори і ви на задворках історії як використаний презерватив

чудово придумано
вам теж подобається ваша військова хитрість?
типу, такий витончений поворот і противник уже на лопатках?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще, щоб на форумі ввели в реакції смайлик клоуна - тоді було б менше бажання строчити фігню, на яку люди ставлять 🤡  
А то пише володя дічь, а крім дизлайку і поставити немає що... 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, anabioz сказал:

Тарасика дивитися? Можуть тільки відбиті наглухо манкурти.

Мені пох що дивитись, лише б  розказували ще не наглухо відбитим зеленим лайном людям пройо...и  цієї влади, яка здала 20% України і продовжує барижити на всьому чим тільки можна

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, hause сказал:

Мені пох що дивитись, лише б  розказували ще не наглухо відбитим зеленим лайном людям пройо...и  цієї влади, яка здала 20% України і продовжує барижити на всьому чим тільки можна

не треба заздрити. у них все йде за планом www.unian.ua/politics/zelenskiy-rozpoviv-yak-podolati-bidnist-v-ukrajini-novini-ukrajina-11420278.html

:lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, SermenK сказав:

Краще, щоб на форумі ввели в реакції смайлик клоуна - тоді було б менше бажання строчити фігню, на яку люди ставлять 🤡  
А то пише володя дічь, а крім дизлайку і поставити немає що... 

ні, це давно вже відпрацьовано - на одній гілці пара руснявих, не більше.
якщо більше - все одно бардак влаштують...
Один буває мало, ніяковіє - а пара буде підтримувати один одного, сміливішими будуть, але в міру.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, hause сказал:

...війна закінчиться перемогою України...

Так, стоп! То ти визначись нарешті. Щойно викладав відео з політичною повією чорноволом про зраду і все пропало, і буквально через годину гучно заявляєш про нашу перемогу 🤔 Програма дала збій? 
Не знаєш про що писати? То так і скажи. Ось тримай, не дякуй. 
t.me/c/1686929119/49461

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав пару останніх сторінок...

Тут що, новий сезон "слідство ведуть колобки" знімають?

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Alvalk сказав:

Тут що, новий сезон "слідство ведуть колобки" знімають?

Ні, поки лише трейлер нового сезону "До***івся".

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Потрошитель сказал:

Гм, а я связан с ходаковским?)))

Привыкай.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, outdoor24 сказал:

Ні, поки лише трейлер нового сезону "До***івся".

 

369534060_3507157506199985_60633.jpg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

 

369534060_3507157506199985_60633.jpg

якщо тебе переслідує влада, то ти все робиш правильно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

якщо тебе переслідує влада, то ти все робиш правильно...

десь радісно заплескав у долоні януковощ

  • Хаха 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жаба гадюку...

focus.ua/uk/voennye-novosti/588891-spravedliva-mobilizaciya-dubinskiy-zareyestruvav-zakonoproekt-pro-prizov-nardepiv-do-zsu-foto

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, outdoor24 сказал:

Ні, поки лише трейлер нового сезону "До***івся".

Чи у нас на форумі один "адвокат" і один "потрошитель"?

Може знайдуться якісь інші, патріотичніші?

Ок, розважати публіку гусарськими жартами може здатися безневинним, монетизувати сайт провокативними вкидами теж можна вважати комерційним прийомом. Але група членів раз по раз, з настійною наполегливістю подає не завжди правдиві але завжди провокаційні матеріали. І це не виглядає як конструктивна критика влади, бо тоді пропонують якісь засоби, методи виправити помилки, які завжди є в будь-якох влади будь-якої держави. Це схоже на спроби дискредитації та повалення влади в умовах виживання держави.

Питання - для чого? 

Дуже вже вони стараються.

Чи це просто соціопатія, чи члени розраховують досягти якоїсь своєї, чи не своєї мети?

Прості люди цікавляться, а самі вони не хочуть відповідати на незручні питання...

То може нехай запитають не прості люди?

Члени обережні і передбачливі, але ж і вони помиляються. Та і законодавство у нас не дуже досконале, завжди можна подивитись на таку "діяльність" як таку що несе небезпеку існуванню держави, та підтягнути якусь статейку, - вони знають)

Тим більше в умовах війни.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Evgenich сказал:

Так, стоп! То ти визначись нарешті. Щойно викладав відео з політичною повією чорноволом про зраду і все пропало, і буквально через годину гучно заявляєш про нашу перемогу 🤔 Програма дала збій? 
Не знаєш про що писати? То так і скажи. Ось тримай, не дякуй. 
t.me/c/1686929119/49461

Тикай собі в дупу

А що мені визначатись?  Дідівські корні дають себе знати: бандерівець я, за Вільну і Незалежну Україну- і від зелених 3.14...рів теж, що не ясно?  І все що робить ця зелена наволочь викликає у мене рвотний рефлекс

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, areti сказал:

Питання - для чого? 

не дивіться вгору. це не для вас. а краще додайте в ігнор та не нервуйте марно :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, hause сказав:

бандерівець я

лайно ти, а не бандерівець.

ось бандерівець прийняв орден від Зеленського і чогось не відмовився.

suspilne.media/314208-sotennomu-upa-miroslavu-simcicu-vrucili-zolotu-zirku-geroa-ukraini/

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

не дивіться вгору. це не для вас. а краще додайте в ігнор та нервуйте марно :lol:

я поважаю ваші здібності та винахідливість, але не можу сприйняти вашу позицію. 

Більш того, вона мені видається не тільки дивною, але й ворожою.

І нерви тут ні до чого. Ми всі нервуємо, більше чи менше, бо такі обставини.

Впевнений, навіть такі д"Артаньяни як ви нервують.)

Про совість я не пишу, бо то для вас поняття абстрактне, там щось інше виросло.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, outdoor24 сказал:

лайно ти, а не бандерівець.

ось бандерівець прийняв орден від Зеленського і чогось не відмовився.

suspilne.media/314208-sotennomu-upa-miroslavu-simcicu-vrucili-zolotu-zirku-geroa-ukraini/

від зеленого гандона чую

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, iiigolkin сказал:

 

"відповідно до висновку експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз від 08.03.2023 № 7679/23-34/5906/23-34/5907/23-53/5908/23-72/6809ч6821/23-34/6822ч6835/23/6836/23-72 поставлені за договором VV2022-M1908 куртки вітровологозахисні зимові та штани вітровологозахисні зимові НЕ МОЖУТЬ використовуватись за своїм цільовим призначенням".

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Юрій Бутусов Головний редактор інтернет-видання "Цензор.НЕТ"

Правда по Іловайську та повага до загиблих героів

День пам’яті полеглих захисників України.

День пам’яті героів Іловайська, загинувших у колоні під час прориву 29 серпня 2014-го року.

Матеріали розслідування по Іловайську - хто чим командував, хто віддавав накази, про що йшла мова на нарадах у яких кабінетах, хто намагався врятувати людей, а хто намагався навпаки нічого не робити, чому був такий безлад - все це досі засекречено. Хоча здавалося б - чому? Навіщо секретність по Іловайську під час великоі війни? Хай суспільство побачить хоча б протоколи допитів та висновки експертизи. Зараз вже ніяких таємниць у тій далекій історії не може бути. Я вимагав цього 9 років. Генпрокурор Венедиктова навіть обіцяла розсекретити усі матеріали по Іловайську у 2020 році, але так і досі не розсекречено жодного документу.

Впевнений, що покази усіх учасників подій по Іллвайську мають бути оприлюднені, а висновки слідства та тактичноі експертизи по справі стануть відкриті для суспільства. І це потрібно якомога скоріше.

Розкриття усіх даних по Іловайську - це повага до загиблих героів. Це єдина гарантія, що з трагедій, де гине багато людей в Україні почнуть робити висновки.

Якщо буде відкрита правда по Іловайську - значить буде відкрита з часом правда і по здачі півдня, розмінуванню Чонгару та інших мостів, і по оточенню Маріуполя, і по усім іншим операціям, з яких не були зроблені правильні висновки.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, hause сказал:

Тикай собі в дупу

А що мені визначатись?  Дідівські корні дають себе знати: бандерівець я, за Вільну і Незалежну Україну- і від зелених 3.14...рів теж, що не ясно?  І все що робить ця зелена наволочь викликає у мене рвотний рефлекс

та харош уже, маня.
Є такий тотальний зеленофоб - Вомбат, так от він на Україну ніколи лайно не лив. Більшого зеленофоба ніж він існувати не може.
А отакі мані працюють по методичкі, ніби вони проти зелені, а сруть на Україну, на державу. 

На цьому форумі не так вже й багато фанів зелених, і більшість вміє відрізняти владу від держави.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, hause сказал:

 

Юрій Бутусов Головний редактор інтернет-видання "Цензор.НЕТ"

Правда по Іловайську та повага до загиблих героів

День пам’яті полеглих захисників України.

День пам’яті героів Іловайська, загинувших у колоні під час прориву 29 серпня 2014-го року.

Матеріали розслідування по Іловайську - хто чим командував, хто віддавав накази, про що йшла мова на нарадах у яких кабінетах, хто намагався врятувати людей, а хто намагався навпаки нічого не робити, чому був такий безлад - все це досі засекречено. Хоча здавалося б - чому? Навіщо секретність по Іловайську під час великоі війни? Хай суспільство побачить хоча б протоколи допитів та висновки експертизи. Зараз вже ніяких таємниць у тій далекій історії не може бути. Я вимагав цього 9 років. Генпрокурор Венедиктова навіть обіцяла розсекретити усі матеріали по Іловайську у 2020 році, але так і досі не розсекречено жодного документу.

Впевнений, що покази усіх учасників подій по Іллвайську мають бути оприлюднені, а висновки слідства та тактичноі експертизи по справі стануть відкриті для суспільства. І це потрібно якомога скоріше.

Розкриття усіх даних по Іловайську - це повага до загиблих героів. Це єдина гарантія, що з трагедій, де гине багато людей в Україні почнуть робити висновки.

Якщо буде відкрита правда по Іловайську - значить буде відкрита з часом правда і по здачі півдня, розмінуванню Чонгару та інших мостів, і по оточенню Маріуполя, і по усім іншим операціям, з яких не були зроблені правильні висновки.

Бутусов наче розумний, але поводить себе в цій ситуації як придурок. 

Що розсекречувати? Що один тербат з правого флангу не витримав удару від бригади зс рф(яка перейшла кордон) і відступив? І що потім відбулось оточення наших добробатів? І що потім русня "дала слово ахфіцера", пустила наших по кородиру, а потім розстріляла? 
Що бл*ть розсекречувати? Це вже все відомо, хронологія буквально по кожній годині.
Було б що розсекречувати - вже давно розсекретили і пустили б як компромат проти ПОПа. 

p.s. На скільки мені відомо, стосовно комбата було відкрито кримінальне провадження і його відсторонили, посунули в посадах і деяких інших. Тобто якесь мінімальне покарання було. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...