Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, Danylo Ivanov сказав:

"відповідно до висновку експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз від 08.03.2023 № 7679/23-34/5906/23-34/5907/23-53/5908/23-72/6809ч6821/23-34/6822ч6835/23/6836/23-72 поставлені за договором VV2022-M1908 куртки вітровологозахисні зимові та штани вітровологозахисні зимові НЕ МОЖУТЬ використовуватись за своїм цільовим призначенням".

«эта музыка будет вечной»(с)

  • Хаха 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, areti сказал:

я поважаю ваші здібності та винахідливість, але не можу сприйняти вашу позицію. 

дякую. навзаєм.

23 минуты назад, areti сказал:

Більш того, вона мені видається не тільки дивною, але й ворожою.

це нормально. я лінива людина і розписувати кожний випадок з детальним обгрунтуванням та посиланнями тут не хочу. це просто не має сенсу. там де це працює, все зовсім по іншому. але колись ваше ставлення до деяких речей зміниться і ви вже не будете таким категоричним.

25 минут назад, areti сказал:

Про совість я не пишу, бо то для вас поняття абстрактне, там щось інше виросло.

це відносно. кожен ранок я переглядаю свої принципи та цілі. все навколо постійно змінюється. ви вважаєте розумним не змінюватися разом з обставинами та залишатися в минулому? а ще й в майбутнє треба зазирати... тому дещо з точки зору минулого чи навіть сьогодення буде здаватися дивним, а то й ворожим...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, iiigolkin сказав:

«эта музыка будет вечной»(с)

Військово-політичне керівництво України досягло певних успіхів в отриманні Україною літаків F16 та навчанню українських пілотів -- московіти та їхні посіпаки бризкають лайном....

Як завжди.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, iiigolkin сказал:

«эта музыка будет вечной»(с)

а головне що всі при справі, всі заробили і народ потішили!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, hause сказал:

 

Юрій Бутусов Головний редактор інтернет-видання "Цензор.НЕТ"

Правда по Іловайську та повага до загиблих героів

День пам’яті полеглих захисників України.

День пам’яті героів Іловайська, загинувших у колоні під час прориву 29 серпня 2014-го року.

Матеріали розслідування по Іловайську - хто чим командував, хто віддавав накази, про що йшла мова на нарадах у яких кабінетах, хто намагався врятувати людей, а хто намагався навпаки нічого не робити, чому був такий безлад - все це досі засекречено. Хоча здавалося б - чому? Навіщо секретність по Іловайську під час великоі війни? Хай суспільство побачить хоча б протоколи допитів та висновки експертизи. Зараз вже ніяких таємниць у тій далекій історії не може бути. Я вимагав цього 9 років. Генпрокурор Венедиктова навіть обіцяла розсекретити усі матеріали по Іловайську у 2020 році, але так і досі не розсекречено жодного документу.

Впевнений, що покази усіх учасників подій по Іллвайську мають бути оприлюднені, а висновки слідства та тактичноі експертизи по справі стануть відкриті для суспільства. І це потрібно якомога скоріше.

Розкриття усіх даних по Іловайську - це повага до загиблих героів. Це єдина гарантія, що з трагедій, де гине багато людей в Україні почнуть робити висновки.

Якщо буде відкрита правда по Іловайську - значить буде відкрита з часом правда і по здачі півдня, розмінуванню Чонгару та інших мостів, і по оточенню Маріуполя, і по усім іншим операціям, з яких не були зроблені правильні висновки.

пожалійте пєрдаки поціновувачів вітчизняного...

навіщо ви цього кацапського порохобота притягнули?

це ж 

47 минут назад, areti сказал:

не виглядає як конструктивна критика влади, бо тоді пропонують якісь засоби, методи виправити помилки, які завжди є в будь-якох влади будь-якої держави. Це схоже на спроби дискредитації та повалення влади в умовах виживання держави.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, SermenK сказал:

Що бл*ть розсекречувати? Це вже все відомо, хронологія буквально по кожній годині.

Проміжний звіт ТСК з розслідування трагічних подій під Іловайськом: 

"Напередодні параду в Києві, 23 серпня від Державної прикордонної служби України надійшла інформація про виявлення на території Сектору Д колон броньованої техніки, яка висувається з території Російської Федерації в напрямку населених пунктів Амвросьевка, Кутейникове.

Доповідь керівника Сектору Д генерала Литвина П.М. в штаб АТО о 14.30 23 серпня про виявлені колони російської броньованої техніки була розцінена як паніка і залишилась без уваги і прийняття рішень.

Реакція начальника штабу АТО генерал-лейтенанта Назарова В.М. на чергову доповідь був лаконічним: "Це все херня. Ми це вже проходили. Тримайтесь!"

Пропозиції про відведення військ з метою запобігання блокування та оточення не затвердили.

О 21.15 23 серпня генерал Литвин П.М. був викликаний на зв’язок з начальником Генерального штабу, який в цей час перебував в кабінеті міністра оборони.

Першим доповідь генерала Литвина П.М. вислухав міністр і без коментарів передав слухавку начальнику Генерального штабу, який у відповідь на доповідь сказав: "При зміні обстановки доповідайте в установленому порядку" і повісив слухавку. Жодних команд не було віддано.

Приблизно о 10.30 24 серпня, під час параду в Києві, офіцери штабу Сектору Д на чолі з полковником Ромигайло П.Д. з передового командного пункту в лісопосадці на трасі Амвросіївка-Кутейникове  спостерігали колону бронетехніки російської армії загальною чисельністю понад 100 одиниць, у складі бойових машин десанту, танків, самохідних артилерійських знарядь, а також великої кількості тентованих КАМАЗів з боєприпасами та особовим складом, які на великій швидкості рухались вглиб території України.

Інформація про колону російської бронетехніки полковником Ромигайло П.Д. була негайно доведена до начальника штабу АТО генерала Назарова В.М. Відповідь: "Йдіть на х..! Боягузи! С вас посаджу!"

Приблизно о 12.00 вказана інформація в телефонній розмові була доведена начальнику Генерального штабу Муженку В.М.

У відповідь надійшла одна команда "Не сси! Це все херня! Ми все це проходили!".

Ніякі рішення по доповідях прийняті не були.

Пізніше у штабі Сектору Б, при особистій доповіді полковником Ромигайло П.Д. командуючому оперативного командування "Південь" генералу Хомчаку Р.Б. про обстановку в Секторі Д, була отримана традиційна команда: "Не сси!"

В результаті, вже до полудня 24 серпня російські війська силами самохідних артилерійських установок ударили по тилах Сектору Б, розташованих в Секторі Д.

При цьому слід звернути увагу на той факт, що міністр оборони Гелетей В.В. і начальник Генерального штабу Муженко В.М. намагаються вводити в оману парламентську комісію і громадську думку, стверджуючи, що інформацію про масований перетин державного кордону регулярними частинами Російської Федерації вони отримали лише 25 серпня 2014 року."

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, hause сказал:

війна закінчиться перемогою України

Слава яйцям, ви нарешті дійшли до РТЦК?))

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

кожен ранок я переглядаю свої принципи та цілі.

чи не зачасто?

😉

скільки це займає часу?

Хм, виходить, я вас "розкручую", бо дав можливість і споводував виступити в незвичній іпостасі...

Тут ви вже не гусар, чи "мальчіш-плохіш", - а далекоглядний державотворець!

😉

Змінено користувачем areti
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

image.thumb.png.3d64dd5ac25a1336cdaddb05c48a52e1.png

Тим часом, уже давно в продажу:

image.png.a79de31e668904bc58b6416009187a00.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

Проміжний звіт ТСК з розслідування трагічних подій під Іловайськом: 

"Напередодні параду в Києві, 23 серпня від Державної прикордонної служби України надійшла інформація про виявлення на території Сектору Д колон броньованої техніки, яка висувається з території Російської Федерації в напрямку населених пунктів Амвросьевка, Кутейникове.

Доповідь керівника Сектору Д генерала Литвина П.М. в штаб АТО о 14.30 23 серпня про виявлені колони російської броньованої техніки була розцінена як паніка і залишилась без уваги і прийняття рішень.

Реакція начальника штабу АТО генерал-лейтенанта Назарова В.М. на чергову доповідь був лаконічним: "Це все херня. Ми це вже проходили. Тримайтесь!"

Пропозиції про відведення військ з метою запобігання блокування та оточення не затвердили.

О 21.15 23 серпня генерал Литвин П.М. був викликаний на зв’язок з начальником Генерального штабу, який в цей час перебував в кабінеті міністра оборони.

Першим доповідь генерала Литвина П.М. вислухав міністр і без коментарів передав слухавку начальнику Генерального штабу, який у відповідь на доповідь сказав: "При зміні обстановки доповідайте в установленому порядку" і повісив слухавку. Жодних команд не було віддано.

Приблизно о 10.30 24 серпня, під час параду в Києві, офіцери штабу Сектору Д на чолі з полковником Ромигайло П.Д. з передового командного пункту в лісопосадці на трасі Амвросіївка-Кутейникове  спостерігали колону бронетехніки російської армії загальною чисельністю понад 100 одиниць, у складі бойових машин десанту, танків, самохідних артилерійських знарядь, а також великої кількості тентованих КАМАЗів з боєприпасами та особовим складом, які на великій швидкості рухались вглиб території України.

Інформація про колону російської бронетехніки полковником Ромигайло П.Д. була негайно доведена до начальника штабу АТО генерала Назарова В.М. Відповідь: "Йдіть на х..! Боягузи! С вас посаджу!"

Приблизно о 12.00 вказана інформація в телефонній розмові була доведена начальнику Генерального штабу Муженку В.М.

У відповідь надійшла одна команда "Не сси! Це все херня! Ми все це проходили!".

Ніякі рішення по доповідях прийняті не були.

Пізніше у штабі Сектору Б, при особистій доповіді полковником Ромигайло П.Д. командуючому оперативного командування "Південь" генералу Хомчаку Р.Б. про обстановку в Секторі Д, була отримана традиційна команда: "Не сси!"

В результаті, вже до полудня 24 серпня російські війська силами самохідних артилерійських установок ударили по тилах Сектору Б, розташованих в Секторі Д.

При цьому слід звернути увагу на той факт, що міністр оборони Гелетей В.В. і начальник Генерального штабу Муженко В.М. намагаються вводити в оману парламентську комісію і громадську думку, стверджуючи, що інформацію про масований перетин державного кордону регулярними частинами Російської Федерації вони отримали лише 25 серпня 2014 року."

Тобто вся суть розсекречення: халатність(або можлива зрада) частини генералітету? Оце і є та сенсація, яку нам обіцяли на стадіоні в 2019
Ця "сенсація" була відома ще з того епізоду, коли вояків кинули на полі під Волновахою ночувати, а вночі їх розстріляли з бусіка... 
Але не про це зараз. Якщо питання стосовно відповідальності осіб, які приймали рішення - нехай проводять слідство. 
Пропоную після закінчення гарячої фази здійснити комплексне слідство:
- Трагедії через халатніть в 2014 і трагедії через халатність в 2022. Щоб не було спекуляцій. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, areti сказал:

чи не зачасто?

наступний ранок може і не настати. який сенс щось планувати більше ніж на день? якщо ви кожен вечір будете лягати спати не сподіваючись прокинутися, то пріоритети та цінності дещо зміняться. згадайте коли ви востаннє оцінювали те що зробили за день і залишилися собою задоволеним? чи ви все зробили щоб не вважати марно втраченим цей час? чи має взагалі якійсь сенс те що ви робите щодня, і сьогодні в тому числі? лягаючи в домовину, буде що згадати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, iiigolkin сказал:

image.thumb.png.3d64dd5ac25a1336cdaddb05c48a52e1.png

Тим часом, уже давно в продажу:

image.png.a79de31e668904bc58b6416009187a00.png

що ви хочете сказати цим кацапським лайном? це ваші фетиші?

і ці люди мене ще повчати беруться...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

це відносно. кожен ранок я переглядаю свої принципи та цілі. все навколо постійно змінюється. ви вважаєте розумним не змінюватися разом з обставинами та залишатися в минулому? а ще й в майбутнє треба зазирати... тому дещо з точки зору минулого чи навіть сьогодення буде здаватися дивним, а то й ворожим...

Все норм, окрім зміни принципів. Людина дійсно змінюється, з часом міняються орієнтири, навіть політичні переконання, але не принципи (кожен ранок переглядаю принципи :pozor:). Такі люди назваються безпринципними, тобто якщо вчора ти завжди говорив правду (не важливо при тому, був твоїм куміром Гітлер чи Нельсон Мандела) а сьогодні зранку переглянув, і зрозумів що з професійної точки зору говорити завжди правду це... ну загалом переглянув принцип. 
Та які можуть бути принципи у адвоката, який завідома захищає мутну корупційну схему? А?
mind.ua/news/20207150-sud-pidtverdiv-fiktivnist-kompaniyi-yaka-namagalasya-zahopiti-rodovishcha-na-zakarpatti
nashaversia.com.ua/materials/news/Kasatsiyniy_gospodarskiy_sud_zahistiv_investoriv_Zakarpatpolimetali/52510

цікаво, виходячи зі статті, головою суду був де хто Богдан Львов (цікавий персонаж з кацапським паспортом)

Короче, я не здивований що ви кожен ранок перглядаєте свої принципи. ЩПБД
 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, hause сказал:

А це хто тоді?  Наші "захисники"?

То помилка! Яке ВЛК? Зразу на фронт в окопи! Це ж права порушені! Він сховався, а йому таки вручили! А не повинні були! Бо він за місцем проживання у воєнкомат не ходив! Йому порушувати обов"язки можна! Бо він маленький і нічого нікому не винен ... Що ж йому було сидіти у глухому селі в покинутій хаті та тільки вночі виходити? Як такі ж як він це робити під час ВВВ ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вищий антикорупційний суд конфіскував шість авіаційних турбореактивних двоконтурних двигунів Д-18Т, які належать Volga-Dnepr Airlines (Ireland) Ltd. Ці двигуни використовують для надважких українських транспортників типу Ан-124 «Руслан».

www.slovoidilo.ua/2023/08/29/novyna/polityka/vaks-konfiskuvav-rosijski-turboreaktyvni-aviadvyhuny-an-124

185659-1_large.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

що ви хочете сказати цим кацапським лайном? це ваші фетиші?

це ж для вас, ви ж шукали собі:

www.moto.kiev.ua/trid/buynot/13727608223

320559483_Screenshot(666).thumb.png.a0f7cd8c2d4dd6901ee484100c4e1cec.png

  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, US7IGN сказал:

кожен ранок я переглядаю свої принципи та цілі....

"Перечитывал пейджер. Много думал." (С)

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

наступний ранок може і не настати. який сенс щось планувати більше ніж на день? якщо ви кожен вечір будете лягати спати не сподіваючись прокинутися, то пріоритети та цінності дещо зміняться. згадайте коли ви востаннє оцінювали те що зробили за день і залишилися собою задоволеним? чи ви все зробили щоб не вважати марно втраченим цей час? чи має взагалі якійсь сенс те що ви робите щодня, і сьогодні в тому числі? лягаючи в домовину, буде що згадати?

👍

Трохи маніпуляційно, але мені сподобалось.)

Нє, я таки вас "розкручую".

Бачу перед собою католицького пастора, - а це вже зовсім інша роль.

Ваші здібності багатогранні. От би ще їх скерувати в правильному напрямку... Але як його віднайти, той напрямок???

Може, тут на форумі знайдуться ще й філософи?)

ЗІ

якщо не великий секрет, можете вивалити тут на загал, що такого важливого для державотворення або для сім'ї зробили за  вчорашній день?

Бо сьогоднішній тільки розпочався.)

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, SermenK сказав:

Краще, щоб на форумі ввели в реакції смайлик клоуна - тоді було б менше бажання строчити фігню, на яку люди ставлять 🤡  
А то пише володя дічь, а крім дизлайку і поставити немає що... 

Я б навіть купив блюючий смайл, якби була можливість.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, areti сказал:

👍

Трохи маніпуляційно, але мені сподобалось.)

Нє, я таки вас "розкручую".

Бачу перед собою католицького пастора, - а це вже зовсім інша роль.

Ваші здібності багатогранні. От би ще їх скерувати в правильному напрямку... Але як його віднайти, той напрямок???

Може, тут на форумі знайдуться ще й філософи?)

ЗІ

якщо не великий секрет, можете вивалити тут на загал, що такого важливого для державотворення або для сім'ї зробили за  вчорашній день?

Бо сьогоднішній тільки розпочався.)

не хвилюйтеся за мене, напрямків більше ніж сил та часу. для загалу не звітую, а кому треба той і так знає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, iiigolkin сказал:

«эта музыка будет вечной»(с)

ну щось мало прийти на заміну бронежилетам.

Бронежилети виявились нормальними. Сподіваюсь, з куртками буде так само. Тут хоч ще нікого посадити не встигли

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Бронежилети виявились нормальними. Сподіваюсь, з куртками буде так само.

я теж не чув щоб хтось скаржився саме на одяг. головне "американський піксель" не вдягати щоб дрони не притягувати, а ціна то інша справа.:lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, outdoor24 сказал:

це ж для вас, ви ж шукали собі:

www.moto.kiev.ua/trid/buynot/13727608223

320559483_Screenshot(666).thumb.png.a0f7cd8c2d4dd6901ee484100c4e1cec.png

🤣
схоже навіть резинова не витримала його коментів і втекла...

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

що ви хочете сказати цим кацапським лайном? це ваші фетиші?

і ці люди мене ще повчати беруться...

Та нічого. Це ж боян, не було сенсу постити просто так.
Мені відома стандартна реакція кацапів,
коли принижують їхні фетиші, я просто хотів бачити - відповісте 
чи ні, стандартно чи ні. Ви відповіли стандартно, тест пройшов норм.
Я зараз просто програмування вивчаю, освоююся.
Це навіть не до Вас особисто - цей тест типу "клацни кобилу в ніс - вона махне хвостом" (с)

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...