Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

29 минут назад, US7IGN сказал:

якщо вивернутися, то можна тільки аналом обійтися :flag1:

А що, табу зняли?

image.png.d438b01480f18e1f53ec5bea1e2678b3.png

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Бездомный сказав:

відучаємося говорити за всіх (с)

Я так розумію, що ви себе не відносите до українців. Вони гинуть, а вам байдуже.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

А що, табу зняли?

image.png.d438b01480f18e1f53ec5bea1e2678b3.png

хіба це колись було табу? скоріше неправильне сприйняття через брак досвіду та вмінь :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.12.2023 в 16:05, Фрай сказал:
Цитата

Canton сказал: "тикайте собі у сраку" (С)

Та то у вас з дружбанами усе йде через це місце.  Мабуть тому, що на роялі грати не можете або нічим от і згадуєте весь час. ))

Ну, а я хіба не так казав про цих сексуально стурбованих? Ж-)

IMG_1993.thumb.jpeg.90cc2bc5350a765078b8041fc7530e5b.jpeg

 

«Будівельники», трясця їх матері! Тьху, батькові!

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, US7IGN сказав:

Про зміни у чинному законодавстві щодо права військовозобов’язаного на відстрочку від призову за мобілізацією на підставі абз. 11 ч. 1 ст. 23 Закону № 3543 у світлі прийнятих змін у вищевказаному Законі.

Мова йде про таку підставу для відстрочки від мобілізації, як наявність дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із  числа осіб з  інвалідністю I чи II групи, оскільки саме ця підстава стала «каменем спотикання» як і для військовозобов’язаних, так і для військовослужбовців, які вже стали на захист Батьківщини і мають бажання звільнитися з лав Збройних Сил України.
unba.org.ua/publications/8551-vidstrochka-vid-mobilizacii-ta-zvil-nennya-v-zapas-neobhidnist-dodatkovogo-normativnogo-vregulyuvannya.html

Тому, з урахування воєнного стану, потрібно дуже прискіпливо вивчати питання змін у законодавство. 

Хороший совет, а кто это будет делать? Свадебные фотографы и миньетчицы, которых понабиорали в зекоманду по объявлению ? И за которых проголосовал мудрый нарит? Кушайте, не обляпайтесь.

В Харькове есть целая комиссия при горсовете, которая по идея должна бы обходить дома с инвалидами и устанавливать факт совместного проживания с родственником и ухода за ним. Даже не знаю ,как я к них там расценки за нужную бумагу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Очередной дорогой минетик получился...

ну вона намагається... nova.bg/news/view/2023/11/20/433986/украинското-посолство-у-нас-посланията-на-президента-радев-обслужват-руските-интереси/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Харькове есть целая комиссия при горсовете, которая по идея должна бы обходить дома с инвалидами и устанавливать факт совместного проживания с родственником и ухода за ним. Даже не знаю ,как я к них там расценки за нужную бумагу...

В мене знайомий місяц тому виіхав до Польші з батьком інвалідом. Нічого не платив. Бо по закону. Приїхала баришня , оглянула, та видали бумажку.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, OlegArh сказав:

Нестыковочка... вы же сам уклонист, но я вам не верю. 

 Господин профессиональный враль, у меня есть официальный документ из военкомата, от 8 .03.22 и напутствие военкома, что инвалиды 2 группы ему не нужны, на здоровых и молодых оружия не хватает.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Gitan сказав:

В мене знайомий місяц тому виіхав до Польші з батьком інвалідом. Нічого не платив. Бо по закону. Приїхала баришня , оглянула, та видали бумажку.

В Харькове? А как она определила, что нет других родственников? Законом тут и не пахнет. Все по понятиям. На усмотрение. Одна барышня не взяла, так другая возьмёт втридорога. Подскажите, а каким законом предусмотрена данная бумаженция?

Змінено користувачем Vinsol2009
Надо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво що то за бумажка?В мене декілька днів назад рідний брат уволився з армії по інвалідності нашого батька.Батько усе життя живе зі мною,хоча прописаний в іншому місці,а брат взагалі прописаний в іншій області.Також товарищ оформив догляд за рідною сестрою,інвалідом з дитинства 1 групи,яка мешкае зі своєю мамою,пенсіонеркою 80 років в іншому місці.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

В Харькове? А как она определила, что нет других родственников? Законом тут и не пахнет. Все по понятиям. На усмотрение. Одна барышня не взяла, так другая возьмёт втридорога. Подскажите, а каким законом предусмотрена данная бумаженция?

Так, Харків. Не знаю назви бумажки, бо воно мені не треба. Знаю, що він збирав сусідів щоб дома буди. Приватний сектор

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почалися пошуки цапа відбувайла ? 

 

Бен Ходжес 

можна бути розчарованим, що Захід не надає більше. А що зробила Україна після 2014 року для збільшення власного виробництва боєприпасів?

==================================================================

хто там просрав найбільші склади снарядів у Європі ?:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

почалися пошуки цапа відбувайла ? 

 

Бен Ходжес 

можна бути розчарованим, що Захід не надає більше. А що зробила Україна після 2014 року для збільшення власного виробництва боєприпасів?

==================================================================

хто там просрав найбільші склади снарядів у Європі ?:unknown:

Готуєшся зустрічати кацапів?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Бездомный сказав:

хто там просрав найбільші склади снарядів у Європі ?:unknown:

а якщо сказати так: склади вибухнули внаслідок диверсії кацапів -
це, напевно, нетолерантно, бо підставляє кацапів? чи норм?

 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

а якщо сказати так: склади вибухнули внаслідок диверсії кацапів -
це, напевно, нетолерантно, бо підставляє кацапів? чи норм?

 

та з кацапів ніхто провину і не знімає

 

але ж,  були й відповідні українські  високопосадовці , відповідальні за забезпечення охорони стратегічних складів з артилерійським та ракетними боєприпасами ?

так і не оголошено жодного персонально відповідального високопосадоваця за просрані мегаарсенали , які вибухнули не в один день і не одночасно . 

і ніхто навіть не застрелився 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Gitan сказав:

Так, Харків. Не знаю назви бумажки, бо воно мені не треба. Знаю, що він збирав сусідів щоб дома буди. Приватний сектор

Це ще раз підтверджує протизаконність самої процедури. А якщо я із сусвдами в контрах? Кажу ж, по поняттям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

та з кацапів ніхто провину і не знімає

 

але ж,  були й відповідні українські  високопосадовці , відповідальні за забезпечення охорони складів з артилерійським та ракетними боєприпасами ?

так і не оголошено жодного персонально відповідального високопосадоваця за просрані мегаарсенали , ікі витбухнули не в один день і не одночасно . 

і ніхто навіть не застрелився 

А баклан застрелився за  щурятник в СБУ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Бездомный сказал:

 

 

і ніхто навіть не застрелився 

А кто должен был?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А баклан застрелився за  щурятник в СБУ?

Баканов прийшов в цей щурятник наприкінці 2019. І "прийняв" ту дружню злиту-спиту команду як є. До того ж він не був кадровим офіцером. Тому застрелитись спочатку повинні були шоколадні попередники - "чесні та порядні герої - кадрові ахвіцери" Наливайченко (2014-2015 рр) та Грицак (2015-2019). Наливайченко прийняв СБУ у лютому 2014 разом із всією "штатною" руською агентурою від зрадника Якименка, і чомусь нічого путного не зробив, хоч ***іти на ТВ міг годинами. Таким же гімном виявився і Грицак, який на всі боки тицькав плебсу своїми ахфіцерськими чеснотами на всіх публічних заходах. Але сволота виявилась ще та, вірний член партії бізнесменів від держави, як і президент-папереднік...

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

А кто должен был?

як бухати - так кожен перший тост - за офіцерську честь . а як застрелитися - так миттєво з'ясовується , що в портових хвойд честі більше

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

як бухати - так кожен перший тост - за офіцерську честь . а як застрелитися - так виявляється  що в портових хвойд честі більше

Кто отвечал за охрану складов?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

хто у нас там послом в Болгарии?

Корабельная сосна (секс инструктор) с курсов по минету? Я не путаю?

Треба туди інструктором по мінєту синьоносого петьмана послати. Тільки так. Одразу все розблокує. З причмоками.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...