Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Propeller сказал:

одождем. Посмотрим. Один штат запретил ему участвовать в праймерис на территории штата.

Чув що подібні рішення на заборону Трампу брати участь  в праймериз хочуть розглянути ще у 14 штатах. Але потім все одно будуть апелляції до Верховного суду.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, мастерок сказав:

Таки да,знайомий зам по тилу  бригади  недавно  вихвалявся що в нього на складах зараз стількі усього,що можно ще 2 бригади забезпечити.

Так це говорить або про розпил, коли всім учасникам процесу вигідне постачання надлишкової кількості товарів. Або про шалені втрати, за заміною яких потрібно зарезервувати форму, амуніцію і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Просто лінія розмежування буде по кордонам 91-го року.

Просто?)))

Ні,це далеко не просто.

Це абсолютна нова реальність ,яка переверне всю пропаганду, ідеологію кацапів та політичну ситуацію для навколишнього світу. Це обвалить і зведе до нуля легітимність амбіцій пуйла в очах навіть його союзників.

Це зробить позицію України надзвичайно сильною . Фактично це буде означати нашу перемогу,так і є.

Це дасть змогу Україні диктувати свої умови та бачення свого майбутнього, незважаючи на те, щоб не виробляла рашка.

  • Лайк 6
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

Просто?)))

Ні,це далеко не просто.

Це абсолютна нова реальність ,яка переверне всю пропаганду, ідеологію кацапів та політичну ситуацію для навколишнього світу. Це обвалить і зведе до нуля легітимність амбіцій пуйла в очах навіть його союзників.

Це зробить позицію України надзвичайно сильною . Фактично це буде означати нашу перемогу,так і є.

Це дасть змогу Україні диктувати свої умови та бачення свого майбутнього, незважаючи на те, щоб не виробляла рашка.

Ну що я можу сказати... Дай боже нашому телятку вовка з'їсти.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Тьху на вы... А кае там что было - не Вам судить, Вас там не стояло...я лучше знаю, меня там стояло...на Карачуне

Канешна не мне, меня там не стояло, но почему-то таким людям как Эндрю веры больше, чем вам с шоколадным погнавшим на «циничных бандер».

Оговорочки по Фрейду, пустые обещания найти и наказать, дело чести… Какая честь такое и дело! 

кстати, не напомнишь за что его прибрали, кому из ваших мешал делать бизнес на крови? 

Эх!

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Юрий Киев сказал:

Це обвалить і зведе до нуля легітимність амбіцій пуйла в очах навіть його союзників.

в xуйла нема союзників - тобто авторитетних сильних гравців , які б відкрито стояли б на його боці 

є лише поплічники - тобто ті , хто розбігуться при першому ж шухері

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Ну що я можу сказати... Дай боже нашому телятку вовка з'їсти.

Що б це відбулось, до цього треба прагнути, боротись, а не скиглити що все пропало і нам нічого не світить. Ніхто не каже, що це легко і безболісно. Зате якщо згадати історію і хоча б трохи прикласти зусиль, щоб зрозуміти наслідки відмови від політики "опору до останнього", можна сміливо стверджувати, що прийде кабзда. А такі зрадофвли як ти, як раз всіляко цю кабзду і наближає.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

в xуйла нема союзників - тобто авторитетних сильних гравців , які б відкрито стояли б на його боці 

є лише поплічники - тобто ті , хто розбігуться при першому ж шухері

Скільки треба почекати, поки ви зформуєте остаточну версію вашого посту?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

А з їжею? Її теж в півтора рази більше за потребу?

У нас в Никополе море волонтёров, не считая  из близ лежащих сёл и посёлков, каждый день печётся варится готовится и везётся максимально к передку. Ребята на пустых скатах уходили. Раньше было херсонское направление, сейчас запорожское. Всё с самого начала,без остановок и передышек. Сети ,окопные свечки, еда в самодельных термосумках, одежда,поддоны,ковры и прочие. Если так в каждом городе, то выстоим и не*** ныть. Сейчас массово крышечки на дроны собираются,для 3д принтеров.

  • Лайк 9
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Evgenich сказав:

Що б це відбулось, до цього треба прагнути, боротись, а не скиглити що все пропало і нам нічого не світить. Ніхто не каже, що це легко і безболісно. Зате якщо згадати історію і хоча б трохи прикласти зусиль, щоб зрозуміти наслідки відмови від політики "опору до останнього", можна сміливо стверджувати, що прийде кабзда. А такі зрадофвли як ти, як раз всіляко цю кабзду і наближає.

Я не скиглю і не кажу, що все пропало. Аби я так думав, то мене б уже в цій країні не було. В мене, на відміну від більшості громадян, є можливість виїхати хоч завтра. І якщо я ще не виїхав (моя родина/близькі/рідні усі за кордоном, лишились тільки я з котами), значить я ще вірю у позитивні зміни. А от в успіх опору до останнього я не вірю. Вважаю, що є більш розумні і вдалі альтернативи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Фрай сказал:

Канешна не мне, меня там не стояло

От и не трынди(те)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже хитрий хід і підготовка чергового "урочистого виходу рятівника"?
--
"Україні доведеться затримати виплату пенсій та зарплат держслужбовцям" - міністр економіки Юлія Свириденко. Це станеться, "якщо ЄС та США не нададуть фінансову допомогу на початку 2024 року". 

Затримка виплат може торкнутися 500 тисяч держслужбовців, 1,4 мільйона вчителів та 10-х мільйонів пенсіонерів.(С)
--
Ну що ж: спровокувати тотальну паніку серед найбільш схильних до паніки верств - "done". Теоретично, вже від сьогоднішнього обіду під банкоматами мають стояти черги пенсіонерів "зняти те, що лишилось, поки є готівка". 

Можна припустити, що це задумувалось як такий хитрий хід, щоб максимально ефективно стимулювати союзників надати грошей. Бо логічний за подібних ускладнень терміновий секвестр бюджету, очевидно, для союзників настільки ультимативним аргументом як тотальна паніка українців не стане. 

Але про секвестрування мало хто згадає. Як і про те, що фінансування конкретно соціальних видатків здійснювалось партнерами за окремими траншами, з інакших джерел і з інакшими умовами (і тут партнери ретельно слідкують, щоб соціальні потреби України забезпечувались повністю і вчасно, адже це "мирні видатки", на них можна пустити значно ширший перелік спецфондів без додаткових узгоджень). А от "на свята не буде грошей - і це надовго" пошириться суспільством моментально. 

А далі, очевидно, вже улюблений хід влади: після залякування всіх (мобілізацією жінок, мобілізацією інвалідів, відсутністю пенсій/зарплат...) вийти і героїчно ліквідувати проблему (про яку ще до озвучування було ясно, що її немає). Всім дякую, всіх врятовано. 

Бо, як сказано, без грошей на соцвидатки Україну не залишать гарантовано, про це вже точно домовлено і узгоджено. 

Однак звідки у влади така впевненість, що цю паніку вони зможуть контролювати? І що така чутлива "емоційна гойдалка", навпаки, не спрацює як джерело розчарування і не знизить рейтинги сильніше? (С)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

я ще вірю у позитивні зміни. А от в успіх опору до останнього я не вірю.

Да определись уже верю ,не верю. Ваш бычок вовка не съест, наш с костями захерачит.Мы с женой сразу определились ,с Украины ни куда,хотя в польше родня семь лет живёт. Максимально помочь, не ныть ,не сомневаться и всё будет кокакола.))

413833270_374217951945777_1605468989852621347_n.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, миг сказав:

Да определись уже верю ,не верю. Ваш бычок вовка не съест, наш с костями захерачит.Мы с женой сразу определились ,с Украины ни куда,хотя в польше родня семь лет живёт. Максимально помочь, не ныть ,не сомневаться и всё будет кокакола.))

413833270_374217951945777_1605468989852621347_n.jpg

О, цей пост теж додам в закладки:)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Фрай сказал:

бизнес на крови

коли це чую, то починає сіпати око, бо наче окунають в 2019 рік. 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sah79 сказав:

Скорость развітія сабитій- ахуєвающая🤪

А куда шо движется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Canton сказал:

А от "на свята не буде грошей - і це надовго" пошириться суспільством моментально. 

Если бы не написал, то вообще не знал бы. Зарплату за декабрь вчера дали ,пенсия раньше была, так ,что я с баблом))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Юрий Киев сказав:

Я також не розумію.

Про що саме йде мова?

Може про пріоритети?

В усякому разі обмундирування,харчове  та суміжне - є все.

Що ,які - речі ?

 

ну тільки якість речей тих бажає кращого. і спина після 40 лишніх 8 кг не хоче носити 16- 7,5 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Бездомный сказав:

в xуйла нема союзників - тобто авторитетних сильних гравців , які б відкрито стояли б на його боці 

є лише поплічники - тобто ті , хто розбігуться при першому ж шухері

Ну був вже перший шухер. Не взяли Київ за три дні, як не взяли Київ за три неділі і за три місяці і що? Союзники розбіглися? Ні. Китай взагалі традиційно грає вдовгу і непомітно, щоб він змінював вектор. За КНДР та Іран взагалі мовчу. В мене іноді складається таке враження, що ви закінчували інститут по пройобу української державності. А паралельно вчилися в інституті фізкультури на факультеті "Біг по граблям на швидкість".

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Фрай сказав:

Тьху, гидотники!

А по суті відповісти ж нічого.

Зелені чмошники.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

А по суті відповісти ж нічого.

Зелені чмошники.

Пліснява! Зєрмак! Зешлунки! Абырвалг!

image.png.3cc0c7dfc43f5818dfb032558f5c5efe.png

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Бездомный сказав:

Я просто нагадаю , як кацапи , втрачаючи пантофлі , тікали з Кабулу , Берліну , Будапешту , Праги , Варшави , Вільнюса , Риги , Талліна , Києва , Мінську  ......Єревану , Тбілісі , Баку , Алма-Ати , Ташкента , Душанбе , Бішкеку ..... Ханою 

навіть вибивати не довелося - кацапи  виявили "жест доброї волі" .

 

Жорна Божі мелять в правильному напрямку

Тікали вони лише через те, що піндоси домовились з арабами і опустили ціни на нафту, їжа закінчилась, а витрачали третину бюджету на військові цілі.

Десь на обрії маячать нові Рейган в Тетчер?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...