Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Марія Барабаш

"Яке новорічне звернення Президента я б хотіла почути сьогодні?

І не кажіть, що це не реально. Все реально і можливо, потрібне тільки бажання.

Шановні українці,

2023-й став роком нашої Перемоги. Ми повністю звільнили всі наші землі від російської гнилі та отримали гарантії безпеки, вступивши в НАТО. Щиро вдячний всім нашим Силам Оборони за нашу Перемогу. Ми це зробили всі разом, об’єднавшись навколо двох наших основних ворогів - росіян та корупціонерів.

Я дуже рад, що дослухався до учасників багатотисячних протестів «Гроші на ЗСУ» та «Спротив корупції» у понад 100 містах нашої країни. За моєї ініціативи було прийнято закон, що перенаправив 50% всіх бюджетів в першу чергу на наших військових. А ще я вдячний протестувальникам за вимогу звільнити Андрія Єрмака з посади керівника Офісу Президента разом зі всіма його заступниками та радниками. Це я теж зробив. Ми навіть продали будівлі Офісу Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради та інші будівлі Урядового кварталу операторам найбільших готелей світу, які вже скоро відкриються для тисяч туристів, бажаючих відвідати країну, яка перемогла росію.

Я вдячний судді Неберухабарченко та іншим порядним суддям за справедливі вироки двом колишнім Президентам, трьом колишнім та діючим прем’єр-міністрам, чотирьом колишнім генпрокурорам, 1280 колишнім та діючим народним депутатам, понад 3 тисячам колишнім та діючим місцевих депутатів, які зараз відбувають покарання в одиночних камерах за корупційні злочини. І такі камери будуть чекати на всіх, хто буде вважати себе вищим за закон, навіть якщо вони були чи є членами моєї команди. 

Ще, як я обіцяв, ми звільнили 50% чиновників. Ще 30% буде звільнено наступного року. Саме завдяки чиновникам у нас з’явилося достатньо робітників на наших заводах з виробництва озброєння. Так, ми відкрили 5 патронних заводів, заводи з виробництва 120 мм мін, 152 та 155 мм снарядів, завод з виробництва Байрактарів, 15 заводів з виробництва FPV-дронів та багато інших необхідних виробництв, які пришвидшили нашу перемогу. Радий повідомити, що наступного року у нас в країні розпочнеться виробництво систем Himars та Patriot, що довели свою ефективність у війні.

Як Ви всі пам’ятаєте ми залишили 5 міністерств, 250 народних депутатів, ліквідували обладміністрації, приватизувати на відкритих аукціонах 3000 із 3600 державних підприємств, відмінили 90% ліцензій та інших регуляцій для бізнесу. Таким чином ми зменшили втрати кожного українця від корупції від 40 млрд дол на рік до 1 млрд долл. І ми працюємо над тим, що цей показник був 0 грн 0 коп.

Завдяки зменшенню державних витрат ми знизили податки і Україна тепер країна №1 Європи за найнищими ставками податків. Ми замінили корупційний ПДВ податком з продажів, податок на прибуток замінили податком на виведений капітал, ми звільнили від оподаткування на 5 років бізнеси всіх українців, які повернуться в країну після війни.

Я дуже рад, що 2023 рік став першим роком збільшення населення України за всі 32 роки незалежності. Мільйони з Вас повернулися додому і допомагають відбудувати свою батьківщину.

Як я і обіцяв, після Перемоги ми проведемо вибори. Так і буде. Наступні вибори Президента, народних та місцевих депутатів відбудуться через 90 днів. І моїм першим пунктом у передвиборчій програмі буде перехід України на парламентську республіку і ліквідація посади Президента в Україні. У цій війні переміг Народ України, який є єдиним джерелом влади. Епоху гетьманів завершено. Розпочалася епоха Відбудови - відбудови найбільшої, найбезпечнішої та найбагатшої країни Європи.

Всіх Вас з Новим 2024 Роком!

Слава Україні! "

Джерело: https://censor.net/ua/b3464882

Змінено користувачем hause
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, sah79 сказал:

Підсумок- за рік ми звільнили 523 км і втратили 587.

587 суммарно на всех напрямках?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, sah79 сказал:

Підсумок- за рік ми звільнили 523 км і втратили 587.

А в попугаях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sah79 сказал:

Лишилось потерпіти пару годин.

А це з іншого боку  🤣

image.thumb.png.8d045f47fa4a05859772f8d213ccb936.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Фрай сказал:

Кто вы, мистер hause Икс? :shock:

доречі 

Раз вже згадали про містера Ікс .

Від самого початку Містер Ікс в Імре  Кальмана був виписаний під  тенора , але при локалізації - щоб підняти градус привабливости персонажу  для радянських баб , партію транспонували на   тон  униз - під   баритона , щоб  бабИ потекли , і вони потекли .

бо на відміну від європейок , наші бабИ тенорів  чомусь не ідентифікують , як  брутальних хижаків , а  вбачають то кастратів то тридварасів

Спойлер

баритон

ще нижчий  баритон 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Canton сказав:

А в попугаях?

Такої інфи немає.Але дивлячись як держва взялась за мобілізацію нових попугаїв, то втрати також не малі. Особисто у нас втрати були сами великі звичайно на самому початку ,в 22му.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sah79 сказал:

Але дивлячись як держва взялась за мобілізацію нових попугаїв, то втрати також не малі.

Але перед цим зібрала грошей з горобців. Яка ж дійсна мета держави?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Але перед цим зібрала грошей з горобців. Яка ж дійсна мета держави?

Оскільки держава це народ то можна на дві сторінки настрочити про мету нашого народу і все одно буде нічого не ясно🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sah79 сказал:

Оскільки держава це народ то можна на дві сторінки настрочити про мету нашого народу і все одно буде нічого не ясно🙂

Та все з вами ясно. Кацапського лосося заїсти чимось ще більш огидним...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

голос колективного кацапа 

Ух ти йо.Серйозний, мабуть.Дивно що я про нього толком нічого не знаю.Ви впевнені що чувак що мабуть втік з росії , то голос колективного кацапа? У нас он Арестович також втік і багато кацапів вважають що він і є голосом колективного українця...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sah79 сказал:

Ух ти йо.Серйозний, мабуть.Дивно що я про нього толком нічого не знаю.Ви впевнені що чувак що мабуть втік з росії , то голос колективного кацапа? У нас он Арестович також втік і багато кацапів вважають що він і є голосом колективного українця...

та який з афєристовича українець ? 

син радянського ахвіцера - то назавжди

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні купив цеглу, разом із чеком дали це диво. Думав у нас Святий Миколай. Рошен так не думає.

410451387_368111319134339_534238413657625000_n.jpg

410356630_1408814653380393_7886916893611104762_n.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Та все з вами ясно. Кацапського лосося заїсти чимось ще більш огидним...

Хіба лосось не з Норвегії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, миг сказав:

Сьогодні купив цеглу, разом із чеком дали це диво. Думав у нас Святий Миколай. Рошен так не думає.

410451387_368111319134339_534238413657625000_n.jpg

410356630_1408814653380393_7886916893611104762_n.jpg

То запаси ще до 14 року🤣🤣🤣🤣

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

Та все з вами ясно. Кацапського лосося заїсти чимось ще більш огидним...

Нічого не зрозумів.Списав на вік.Ваш чи мій буде ясно пізніше🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

та який з афєристовича українець ? 

син радянського ахвіцера - то назавжди

Але це не заважає йому бути голосом колективного українця. Він же не в тцк пішов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

Але це не заважає йому бути голосом колективного українця. Він же не в тцк пішов...

Це Ви з чого такий висновок зробили? Також полюбляєте кацапського кінчика понюхати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...