Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Canton сказал:

Но и не повод лишний раз светить ЛЮБУЮ инфу

Бля мужики,эта конспирология от Джеймса Бонда в реалиях этой войны нихера не стоит.

Суперкам,Зала говорит о чем нибудь?!

Мы летаем над ними и тоже дохера чего знаем.

Залужного слышали-мы видим на поле боя и нас видят.И если я тут напишу пару строк то план генштаба не провалю.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, AlexNaymk сказал:

Бля мужики,эта конспирология от Джеймса Бонда в реалиях этой войны нихера не стоит.

Суперкам,Зала говорит о чем нибудь?!

Мы летаем над ними и тоже дохера чего знаем.

Залужного слышали-мы видим на поле боя и нас видят.И если я тут напишу пару строк то план генштаба не провалю.

ну це  , як правило зі зброєю ( навіть страйкбольною та пневматичною ) , поводитися так , немов вона бойова та заряджена ( пару разів це правило мене врятувало , якщо не від передчасної  смерті , то від каліцтва точно ) .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Бездомный сказал:

ну це  , як правило зі зброєю ( навіть страйкбольною та пневматичною ) , поводитися так , немов вона бойова та заряджена ( пару разів це правило мене врятувало , якщо не від передчасної  смерті , то від каліцтва точно ) .

На второй год, к концу второго года войны переляк проходит.Ты заметил что фотки в сеть полетели после прилетов по аполо и никто не возмущался,в том числе и здесь и в телеге и ещё кучи мест.

Есть вещи которые надо шифровать,не спорю и бдеть нужно,даже сидя дома в уютном кресле или диванчике😄

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Юрий Киев сказал:

 

20231228_220521.jpg

це штучний інтеллект так бачить феміністок ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З прийдешнім усіх! Бажаю, щоб ви всі були живими і здоровими, і щоб 2024 був для нас, українців, переможним та мирним! 🌲

  • Лайк 12
  • Дякую 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, миг сказав:

 

414013348_752931043527639_5141565173370061700_n.jpg

www.prahapraha.cz/novosti/obshhestvo/v-gorode-pisek-neizvestnyj-sorval-sine-zheltyj-flag-goroda-prinyav-ego-za-flag-ukrainy/

Долбодятлов везде хватает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

ну це  , як правило зі зброєю ( навіть страйкбольною та пневматичною ) , поводитися так , немов вона бойова та заряджена ( пару разів це правило мене врятувало , якщо не від передчасної  смерті , то від каліцтва точно ) .

Якби у Вас був револьвер Флобера...там яркіше все, зі звуком і вогнем і димом. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Сьогодні день народження С.А.Бандери.Бажаю всім прожити життя так щоб і через 100 років кожна руская вош пісялась від страху від однієї  згадки про Ваше їм'я👍.

Змінено користувачем sah79
  • Лайк 15
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sah79 сказал:

 Сьогодні день народження С.А.Бандери.Бажаю всім прожити життя так щоб і через 100 років кожна руская вош пісялась від страху від однієї  згадки про Ваше їм'я👍.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, AlexNaymk сказав:

Бля мужики,эта конспирология от Джеймса Бонда в реалиях этой войны нихера не стоит.

В нас тут клуб Джеймс Бондів, я думав ви в курсі. Ваш позивний буде Alex Bond. Приєднуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, sah79 сказал:

 Сьогодні день народження С.А.Бандери.Бажаю всім прожити життя так щоб і через 100 років кожна руская вош пісялась від страху від однієї  згадки про Ваше їм'я👍.

молодь до 27 такого не знає. війна їх не стосується. кацапські серіали - інша справа! через 10 років долю України (якщо вона ще буде існувати) почнуть продовжать вирішувати поціновувачі кацапського калу...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.12.2023 в 12:01, AlexNaymk сказал:

 

За такую застройку надо пожизненное давать с анальными карами.

18 декабря папікрімский офіцийно благословил задній привод. Видавать поощреніе за наказание єто маніпуляция.

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, sah79 сказал:

 Сьогодні день народження С.А.Бандери.Бажаю всім прожити життя так щоб і через 100 років кожна руская вош пісялась від страху від однієї  згадки про Ваше їм'я👍.

Тільки зараз почув цю пісню - 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

молодь до 27 такого не слухає. війна їх не стосується. кацапські серіали - інша справа! через 10 років долю України (якщо вона ще буде існувати) почнуть продовжать вирішувати поціновувачі кацапського калу...

Тіпа сьогодн, ії долю виришують не поциновувачи кацапського, як і 30 років поспіль, а якогось іньшого калу..? Відкрию для богато кого велику таемницю. Окрим кацапського, чекистського калу, іньшого не існуе. Сьогодні у чекістів, на цией дирявий планеті, монополія на всьо что заливается у мозок піпла 👺

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...