Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Радник Офісу президента зазначив, що зараз усі питання щодо комплектації ЗСУ, про те, як вони мають бути відтреновані, як мають ухвалюватися всі управлінські рішення (щодо мобілізації, ротації, демобілізації) – все це буде пов'язано з головкомом.

Подоляк заявив, що це ще одна прогалина, яку треба вирішити: "Все, що стосується мобілізації, військові також повинні чітко пояснювати, які процедури, як це має працювати з мобілізації, які потреби в армії треба закривати, як це відбуватиметься, як забезпечити ротації".

Він також нагадав, що після заміни головнокомандувача президент досить чітко наголосив на 3-4 завданнях, які треба буде вирішувати: "Треба чітко розуміти тактику, тому що 2023 рік не дав тих наслідків, на які ми очікували, з погляду наступальних операцій. Ми не можемо перебувати у стані стагнації у 2024 році. Треба покроково розуміти, що робитимемо".

Понятно?

 Теперь за все прое будут отвечать исключительно военные а Вовка будет белым и пушистым.

Теперь задачи будут ставиться из офиса недолюстрироваными рыгами и их обслугой.

А Залужный был против.

 

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А не ота карта кацапського політтехнолога з різними сортами українців в 2004-ому? Не з'їзд сепаратистів у Сіверодонецьку? Не кацапська пропаганда і їхніх підспівувачів з партії регіонів? Як там - "Донбас корміт всю Украіну"? І правильно його вже називати не сепаратизм (расколола страну), а колаборціонізм (співпраця з окупантами).

даунбасня смердюча винаймала малювати ту мапу України пана Сергейцева 

https://ru.wikipedia.org/wiki/Сергейцев,_Тимофей_Николаевич

29 июля 2022 года объявлен в международный розыск за призывы к геноциду украинцев
І де Олесь Гончар був не правий на рахунок ракової пухлини  ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленський призначив начальником Генштабу ЗСУ генерал-майора Баргилевича Джерело: https://censor.net/ua/n3472665

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

А не ота карта кацапського політтехнолога з різними сортами українців в 2004-ому? Не з'їзд сепаратистів у Сіверодонецьку? Не кацапська пропаганда і їхніх підспівувачів з партії регіонів?

У людей пам'ять коротка

image.png.06cb9214b7437b36a458558b97e8cead.png

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

У людей пам'ять коротка

image.png.06cb9214b7437b36a458558b97e8cead.png

А розуму взагалі немає якщо завжди їдять все лайно яке їм пропонують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

А розуму взагалі немає якщо завжди їдять все лайно яке їм пропонують.

Просто деяким здається, що то шоколад.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

А розуму взагалі немає якщо завжди їдять все лайно яке їм пропонують.

так це кацапська школа  критичне мислення обзивила інакомичсленням та системно винищувала розпеченим залізом

 

то найпомітніша істотна відмінність між покацапленим у першому поколінні  москворотим українцем та москалем - наявність критичного мислення 

але за одне-два покоління перебування у кацапощелепному середовищі  ця опція "українства" зникає - порівняйте 

хоча б Сергія Бондарчука з федькою бондарчуком

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

наявність критичного мислення 

Это смешно, рили...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знову забанили на "Цензорі" за те, що нагадав порохоботам і решті народу, що Маркарова успішно працювала при попередній владі міністром фінансів. 

Ось які повинні бути коментарі, згідно лінії партії - 

Гоша Фантомас b9eb6379

безпорадна потвора-корупціонерка та маркарова...

09.02.2024 20:26 Відповісти Мені подобається 5

Peter Marcin

Це товсте гівно ЗЄлі москалька Маркарова хуцпу ганяє в вуха українчікам із стада 73%!

09.02.2024 20:28 Відповісти Мені подобається 5

alex orly

Я не можу читати цю не відомо хто!!! Ну який з неї посол!!! Посол в США повинен чутками сидіти в сенаті, конгресі, в Білому домі, а це що раз на кілька місяців щось перне і зникає.......... а чого дивуватися, хто її поставив такий самий лузер-піаніст!!!

Секта сивочолого думає, що всі такі тупі, як вони? Що вдасться знову збрехати і народ поведеться?

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кантон , ви , або тризуб з авки зніміть , або труси вдягніть 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

Знову забанили на "Цензорі" за те, що нагадав порохоботам і решті народу, що Маркарова успішно працювала при попередній владі міністром фінансів. 

Ось які повинні бути коментарі, згідно лінії партії - 

Гоша Фантомас b9eb6379

безпорадна потвора-корупціонерка та маркарова...

09.02.2024 20:26 Відповісти Мені подобається 5

Peter Marcin

Це товсте гівно ЗЄлі москалька Маркарова хуцпу ганяє в вуха українчікам із стада 73%!

09.02.2024 20:28 Відповісти Мені подобається 5

alex orly

Я не можу читати цю не відомо хто!!! Ну який з неї посол!!! Посол в США повинен чутками сидіти в сенаті, конгресі, в Білому домі, а це що раз на кілька місяців щось перне і зникає.......... а чого дивуватися, хто її поставив такий самий лузер-піаніст!!!

Секта сивочолого думає, що всі такі тупі, як вони? Що вдасться знову збрехати і народ поведеться?

А у чому конкретно брехня?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

аще , особисто для мене , ваш дизлайк вартий десяти лайків 

 

з.і , якби xуйлу вдався бліцкріг , якби xуйла не вдалося зупинити ,  Буча була б по всій Україні

Питання не в тому, чому ви завжди пишите хню про війну на нашій території.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

 

всім очевидно що цей проект потрібно згортати. мені здається принципові рішення вже прийняті, тепер їх треба швидко реалізувати. що там казав пуйло? Україна має бути "денацифікована" (знищені патріоти) та "демілітаризована" (залишиться без зброї)? а тепер можна подивитися нагору і побачити як це реалізовується.

Это где вы такое взяли ,  БИБиСИ об этом сообщило ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vinsol2009 сказав:

А ещё наилучшим решением было заманить врага и устроить Бучу, Изюм  и ТД..

Ще раз. Хто ж це "устроіл" Бучу та Ізюм?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

А у чому конкретно брехня?

А ви її не бачите? Брехня в тому, що це "Зєля" такий поганий, що назначив "невідомо кого" і що вона погано працює. Мене забанили за те, що я написав - "а при попередній владі вона нормально працювала міністром фінансів, чи також погано?" Я так розумію, багато читачів і не знає, що Маркарова працювала і при попердній владі. А як тоді можна критикувати Зеленського за "не такі" призначення?

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, tort сказав:

Ще раз. Хто ж це "устроіл" Бучу та Ізюм?

Ну ви спитали, Зеленський, звісно!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, tort сказав:

Ще раз. Хто ж це "устроіл" Бучу та Ізюм?

Хло.

А ещё могу рассказать, кто ему в этом помогал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, рыбак сказал:

Это где вы такое взяли ,  БИБиСИ об этом сообщило ?

У вікно інколи дивлюся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Секта сивочолого думає, що всі такі тупі, як вони? Що вдасться знову збрехати і народ поведеться?

 А що хоче конкретно саме ця секта? І яка, на ваш погляд сама найправильніша секта? До якої належите ви?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, kim chen lhoran сказал:

До якої належите ви?

Его за перманентную тупость в нее даже не приняли...

  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А ви її не бачите? Брехня в тому, що це "Зєля" такий поганий, що назначив "невідомо кого" і що вона погано працює. Мене забанили за те, що я написав - "а при попередній владі вона нормально працювала міністром фінансів, чи також погано?" Я так розумію, багато читачів і не знає, що Маркарова працювала і при попердній владі. А як тоді можна критикувати Зеленського за "не такі" призначення?

15 січня 2020 року в пресі з'явилася інформація про аудіозапис, автентичність якого неможливо перевірити, на якому кілька людей (зокрема, лунає голос, схожий на Маркарову) обговорюють підготовку доповіді щодо економічної політики президента, причини й наслідки підвищення курсу гривні[26]. Учасники розмови, зокрема, кажуть, що у президента Зеленського є «дуже примітивне розуміння економічних процесів»[27]; чоловік із голосом, схожим на Гончарука, називає «профаном» і себе самого. Коментуючи цю подію, українська преса відзначала, що «слухати цю розмову відверто соромно, оскільки її рівень не відповідає нараді прем'єра, міністра фінансів та зам. голови НБУ»[28]. За припущеннями ЗМІ, оприлюднення цього запису могло стати причиною відставки прем'єр-міністра Гончарука та його уряду[джерело?].

Замість відставки відправили у політичне заслання?

Може краще було б призначити кар'єрного дипломата, чи у нас залишилися лише сексологині?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Хло.

А ещё могу рассказать, кто ему в этом помогал.

Ну і хто ж допомагав?

Тут чітко написано, що "заманив ворога та влаштував Бучу, Ізюм".  Це написано про одного і того самого суб'єкта. Тепер помічники з'явилися...

Змінено користувачем tort
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, tort сказав:

Ну і хто ж допомагав?

Тут чітко написано, що "заманив ворога та влаштував Бучу, Ізюм".  Це написано про одного і того самого суб'єкта. Тепер помічники з'явилися...

А вот врать не надо, цитируйте дословно.

И это не моя бредовая идея , а того ,к кому это было адресовано .

как и выбрать овоща вместе тюли 

Но люди никогда не признают своих ошибок, даже, если они очевидные.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...