Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Evgenich сказал:

республіканці хотіли більше часу на подумать

тобто потягнути час , який і так вже протягнуто так , що далі нема куди :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видалили мій пост про одного загиблого мого родича, і про другого важкопораненого...  Ну да, то мабуть не патріоти по київським міркам, посади собі у ЗСУ не купили і не строчили тут про патріотизм і ухилянство інших  сутками на прольот...  

  • Лайк 2
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Фрай сказав:

:pozor:

Кривонос негідник, бо не дав втекти боневтіку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, tort сказав:

ви це серйозно?

А от без гугла зможете назвати прізвище морпіха що підірвав Генічеський автоміст разом із собою? Пригадали?

 

Безумовно героїчний вчинок, але чи врятувало це південь від захоплення? А ті ,хто запускали шаттли вже заарештовані?

Чийсь героїчний вчинок на війні це наслідок чиєїйсь  зради або тупості .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, tort сказав:

Я не про Залужного, а про оту смішну патетику про "увійшов в історію" і "ворота до Києва", ви хоча б бачили де ті ворота стоять, а де точилися бої і звідки ворог пер? Про Гостомель щось чули?  Ви ворота того ... трохи переплутали. 

пс: Скакун Віктор

 

Від Жулян до урядового кварталу значно блище, ніж від Гостомеля, який обороняли лише строковики. А де поділася ціла бригада?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Про головне - відкрити кордони, забули доповнить😉

Навіщо, а хто буде охороняти Єрмака та 5 -6 ефективних менеджерів? Уряд теж не потрібен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, XL.pro сказав:

 

P.S. До речі, росіянами також правлять євреї, промиваючи мізки пропагандою. Йде знищення славян.

І в кацапів теж жиди у всьому винні. А кажете, що не один народ:)

Погроми будуть?

У кацапів ще опціонально винні у всьому "піндоси". Але українцям до цього теж не далеко.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

І в кацапів теж жиди у всьому винні. А кажете, що не один народ:)

Погроми будуть?

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, hause сказал:

Видалили мій пост

Видалили пост, бо Ви відповідали клону:

1717627714_.png.7f71ab15f7a76c71114f47167abb1f46.png

PS: Попередження згідно п.1 Правил.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Всі попередні влади не завжди спиралися в своїх діях на Конституцію. Но так як ця влада діє так мов Конституції нема, а є їх хотєлки, і явно порушує, і плює на Конституцію ще ніхто так не діяв, вони думають, що це зійде їм з рук. Тільки суд Лінча зупинить це все блядство в Україні, думаю, що Руминський варіант уже не за горами, після перемоги будуть питати ще й суворо у всіх владних структур за їх дії проти народу та Конституції."

Прочитав коментар під повідомленням...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Evgenich сказав:

Я не стверджую, що всі представники ТЦК білі та пушисті

Дуже зручно все валити на тцк. А по факту вся система гнила. Бронювання де одним можна, а іншим таким самим не можна, система шлях, де одним можна а іншим ні, відстрочка незрозумілим категоріям типу держслужби яка повинна першою пройти окопи і довести лояльність до наукових співробітників (які нічого не дають для війни). Як наслідок відсутність ротацій, відсутність грошей, відсутність мотивації. Повторне влк звісно треба проходити в тих самих місцях які напродавали діагнозів здоровим. 

Звідки це має відновити довіру? 

Ось український гарний контент наприклад, але як вони виїхали? Чому блогер може виїжати волонтерити (за 2.5 роки своїх віддали аж 130к), а я у відрядження виїхати не можу (а віддав вже раз в 5 більше) 

Фактично виходить, що наплодили схем, прибирати не планують, ротацій не вводять, гайки закручують тим хто не порішав). Навіть елементарно дозволити не зупинити фоп після мобілізації - не можуть. Фопів в них не існує. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во вторник, 23 апреля, «Паспортний сервіс» в Праге через соцсети предупредил украинцев о приостановке выдачи готовых документов.

Выдача паспортов возможна для детей до 12 лет, 

 

Я так розумію, що зелені бляді готують тринадцяти літніх на війну, або оголосять їх ухилянтами..

 

Бачили очі, яке лайно обирали, тепер їжте, шоч повилазьте 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

"Всі попередні влади не завжди спиралися в своїх діях на Конституцію. Но так як ця влада діє так мов Конституції нема, а є їх хотєлки, і явно порушує, і плює на Конституцію ще ніхто так не діяв, вони думають, що це зійде їм з рук. Тільки суд Лінча зупинить це все блядство в Україні, думаю, що Руминський варіант уже не за горами, після перемоги будуть питати ще й суворо у всіх владних структур за їх дії проти народу та Конституції."

Прочитав коментар під повідомленням...

Усе зійде з рук, так само як і попередникам. І ніякого суда Лінча, будете як зайки сидіти під кущем і чекати, що за вас хтось порішає.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагадаємо, в Україні мобілізуватимуть автомобілі підприємств, організацій і звичайних громадян на потреби ЗСУ. Зокрема, йдеться про ухвалений та вже підписаний президентом Володимиром Зеленським закон про мобілізацію. Обсяги транспортних засобів за типами та марками, які планують залучити під час мобілізації, для підприємств, установ та організацій усіх форм власності встановлюють місцеві держадміністрації.

То есть опять же по понятиям.

Зелені бляді.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Evgenich сказав:

Ну ще раз, не все у нас нормально, і не все добре, і дійсно маємо багато проблем. І що тепер, війна стоп? Нам потрібно систему в порядок привести, бо без цього ніхто не піде. Та так воно не працює! Орки чекати не збираються, і наші бійці не супермени, щоб сидіти роками на фронті.

А хто заважав два роки приводити систему в порядок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

А хто заважав два роки приводити систему в порядок?

Так вже поміняли систему зразка 2014 на систему зразка 2019, тепер не встигають патрони підносити 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні дня без зезашквару:

Міністр агрополітики Сольський має бути негайно звільнений та відправлений у СІЗО!

Весь день в українському інформаційному просторі триває якийсь божевільний сюрреалізм навколо корупції Міністра аграрної політики.

Вранці Національне антикорупційне бюро повідомляє про підозру чинному міністру (!!!) за те, що той вкрав дві з половиною тисячі гектарів державної сільськогосподарської землі й хотів вкрасти ще більше трьох тисяч, але досі немає жодної реакції від влади "слуг", яка його призначила. Маємо лише відверто комічно-цинічне "виправдання" самого Сольського, яке зводиться до "та то давно було, й взагалі стандартна схема".

Немає подання від Шмигаля до Верховної Ради на його звільнення.
Немає реєстрації проекту постанови від фракції "слуг" зі зверненням до Премʼєра з вимогою такого подання на його звільнення. Від депутатів "слуг" навіть якоїсь заяви немає.
Немає заклику Зеленського, який відповідальний за появу цього афериста на високій посаді, до його звільнення чи хоча б відставки.
Ніхто з них навіть якесь тимчасове відсторонення не вимагає.

Це все стосується також й абсолютної більшості "модно-молодіжних" блогеро-експертів, які з усіх сил роблять вигляд, що нібито "нічого такого" немає у врученні підозри за корупційний злочин чинному міністру Кабінету Міністрів України. 

Сюрреалізм. Божевільний сюрреалізм. Вони всі просто знаходяться в якійсь іншій паралельній реальності! Але насправді це все жахливо впливає на суспільні настрої та обороноздатність країни! Джерело: https://censor.net/ua/b3485975

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

Так вже поміняли систему зразка 2014 на систему зразка 2019, тепер не встигають патрони підносити 😂

Якби не поміняли ту систему, то була б в нас друга Білорусія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, tort сказал:

Я не його звинувачую, а вас. Отак настільки зліпила ваша інформаційна бульбашка з якогось тилового епізоду якийсь невідомий по маразму  псевдогероїчний кріндж про звичайну тилову оХорону аеропорту, на який ніхто так і не напав. Бо аер-рт у Жулянах на хрін русні не здався за своїм розташуванням та за наявністю Гостомельського аеропорту.

I в той же час ви навіть не поцікавились прізвищем хлопця, який загинув але дійсно зупинив, хоч і на короткий час, наступ ворога на цьому напрямку. Ціною власного життя.

Ви не просто не розумієте людей, ви взагалі не розумієте, що насправді вам продали задорого дуже недорогу історію. А тепер намагаєтесь її нам перепродати.

На Жуляни ніхто "так і не напав", тому що аеропорт розташований так, що до нього досить складно дістатися і авіація противника знижувалася ще на підльоті. Але ви не військова людина, я так розумію, тому подібні розмірковування цілком зрозумілі

Коли я навчався в навчальному центрі ГУ ДСНС України на Малиновського в Києві, викладач з пожежної тактики нам казав: "Запам'ятайте: героїзм починається там, де закінчується професіоналізм". Хлопця шкода, але загинув він і з вини військово-політичного керівництва також. Бо якось спритно русня за лічені години доїхала до Херсона. Ваші звинувачення смішні. Я вам можу сказати: а чи знаєте ви імена загиблих хдопців, які загинули під час бою на "Висоті 306,5" біля Дебальцевого "? Заісно ви не знаєте, бо все пам'ятати не реально. Для мене немає різниці - для мене всі герої. Але тримати в голові це не реально, бо життя триває і треба якось жити 

Звісно я не розумію людей. Нехай так і буде

Змінено користувачем Магирус
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Якби не поміняли ту систему, то була б в нас друга Білорусія.

Десь заплакали білорусі від заздрощів українцям...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Магирус сказав:

Хлопця шкода, але загинув він і з вини військово-політичного керівництва також.

Виключно з вини. Бо вибухівка знаходилась бо за де, бо не було дублюючих систем. Бо замість 4 повноцінних бригад на межі із Кримом були лише взводні опорні пункти, а питання про виділення землі під оборонні споруди не було вирішено на державному рівні .

За кожним випадком героїзму стоїть чийсь персональний пройоб. Із прізвищем, ім'ям А та по батькові. А питання розслідування сдачі півдня зелені мудраси поклали у довгу шухляду, сподіваючись, що не залишиться свідків 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, iiigolkin сказал:

 

Смоленськ 

+  воронізька область 

І понабували ж кацапи НПЗ :pozor: 

 

може обійдеться без ударів по Мозирьскому НПЗ  ?

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозуміло навіщо у наш час поводити себе так ніби ми  прихильники якогось давнього войовничого культу чи жреці смерті. Особливо якщо ми можемо отримати достатню кількість Атакмсів та Хаймарсів, тобто чи довго зможе продовжитись війна, якщо розбити нафтоперобні кластери, та усі залізничні та автомобільні мости, навіть оминаючи військові угрупування ворога? Чи ми будемо все ж економити ракети? 
 Правда на заваді цьому раніше ставав дядечко Джо, але він вже пообіцяв виправитись, тим більше, що ціна нафти останнім часом пішла на спад.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...