Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Цитата

історії про кровожерливих командирів у більшості випадків брехня, там такі ж люди.

що там 115 ОМБр ? чим більше втрат тим кращі командири :pozor: вони ж воюють, а в пройобах  солдати винні ...

Змінено користувачем ozzy
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, tort сказал:

Ви такий чи слизький, чи дійсно з короткою пам'ятью,  але все одне - не тре6а цих дешевих вивертів про "мала" чи "не мала" сенсу, це лише додаткова аргументація не по суті головного. Тим паче вона також і ваша:

А от на головне конкретно моє зауваження щодо вашої невиправдано гучної заяви ви так і не відповіли адекватно. Подальші ваші пересмикування, вигадані звинувачення, на6ридли вже.

 

Ви ж написали, що по суті "Жуляни" обороняти не потрібно було. Хоча Залужний і ГШ були іншої думки
  

В 24.04.2024 в 02:40, tort сказал:

Отак настільки зліпила ваша інформаційна бульбашка з якогось тилового епізоду якийсь невідомий по маразму  псевдогероїчний кріндж про звичайну тилову оХорону аеропорту, на який ніхто так і не напав

Це зараз всі сміливі і розумні заднім числом. Але я бачив скільки людей було в Києві в лютому і березні 2022-го року

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Магирус сказав:

По людські я вас розумію, але "таврувати" людей... Це все прой@б влади, але влада технічно стравила військових і цивільних

Стравити, то ж і була мета.

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.unian.ua/society/mobilizaciya-v-ukrajini-tck-ne-vstignut-onoviti-dani-vsih-cholovikiv-12616953.html

У тцк буде колапс

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, по нам будет подобное заявление?

Это текст про Беларусь

"Держдеп назвав «каральним» рішення, що забороняє видачу паспортів  за кордоном

США засудили рішення щодо заборони отримання паспортів громадянами  за кордоном, назвавши це «каральним» заходом, який суперечить обов’язкам режиму перед власним народом.

Про це йдеться в офіційній заяві речника Держдепартаменту США Метью Міллера, оприлюдненій у четвер, передає Укрінформ

«Рішення режиму припинити видачу закордонних паспортів шкодить тисячам громадян, які живуть за кордоном, і є останньою в довгому переліку цинічною відмовою режиму від його основних обов’язків перед власним народом»,- підкреслюється в документі.

Єдина мета цього рішення – ускладнити життя звичайних громадян, які живуть за кордоном, підкреслили в Держдепі.

Це є «додатковою формою гноблення та помсти» тисячам громадян, які були змушені лишити свої домівки, щоб уникнути переслідувань режиму, зазначається в заяві.

Таким чином, влада позбавила багатьох сімей можливості отримати іноземне громадянство та проїзні документи для своїх дітей, а також зберегти власність помешкань та іншого майна на Батьківщині, наголосили в Держдепі."(с)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

www.unian.ua/society/mobilizaciya-v-ukrajini-tck-ne-vstignut-onoviti-dani-vsih-cholovikiv-12616953.html

У тцк буде колапс

 

раньше давали деньги, чтобы не попасть в тцк, сейчас чтобы попасть.

обыкновенные бизнескачели

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Canton сказав:

Интересно, по нам будет подобное заявление?

Это текст про Беларусь

"Держдеп назвав «каральним» рішення, що забороняє видачу паспортів  за кордоном

США засудили рішення щодо заборони отримання паспортів громадянами  за кордоном, назвавши це «каральним» заходом, який суперечить обов’язкам режиму перед власним народом.

Про це йдеться в офіційній заяві речника Держдепартаменту США Метью Міллера, оприлюдненій у четвер, передає Укрінформ

«Рішення режиму припинити видачу закордонних паспортів шкодить тисячам громадян, які живуть за кордоном, і є останньою в довгому переліку цинічною відмовою режиму від його основних обов’язків перед власним народом»,- підкреслюється в документі.

Єдина мета цього рішення – ускладнити життя звичайних громадян, які живуть за кордоном, підкреслили в Держдепі.

Це є «додатковою формою гноблення та помсти» тисячам громадян, які були змушені лишити свої домівки, щоб уникнути переслідувань режиму, зазначається в заяві.

Таким чином, влада позбавила багатьох сімей можливості отримати іноземне громадянство та проїзні документи для своїх дітей, а також зберегти власність помешкань та іншого майна на Батьківщині, наголосили в Держдепі."(с)

Зелені мудраси вважають, що можуть робити усе, що завгодно після отримання допомоги, а потім боневтіку буде скиглити, чому не голосують за нову допомогу, або відкладають на півроку.

У сусіда загинув син, 23 роки, нічим було відповідати на обстріли. 

Гарний хлопець. Був. Купив батькові стареньку машину, щоб було на чим їздили на базар .

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, vbb сказал:

Племінника подали в розшук, хоча він не переховується, і ТЦК є його телефон але ніхо не дзвонив- є "білий квиток" та студент-очник - поступив у 2021, приїхав до ділничої- каже, ТЦК тебе не можуть знайти. показав документи. Поїхали в ТЦК - там дали напрям на ВЛК, з розшуку зняли. 
ВЛК двічі на тиждень, приймають по 20-30 чол в день, приїхав на 10 ранку - був у черзі 90...

На роботі була аналогічна ситуація. Чоловік моєї колеги ліг на оперцію на хребті. Самі назбирали кошти 75 000 гривень (щось таке). А в цей момент ТЦК подало на нього в розшку мєнтам. Від ТЦК ніколи не никався, за кермом, працює офіційно. Довідки зібрали, віднесли - з розшуку поки так і не зняли. Це при тому, що у ТЦК був його номер телефону. Вони людей зневажають. Про ВЛК так - це трешак

А стосовно інвалідності взагалі - так багато людей її не оформляли спеціально. Тому що людина працює, а у мене знайомий інвалід стикається з тим, що відмовляють в працевлаштуванні з-за цього. А зараз "по щєлчку", тому що воєнние так сказали - це так не оформлюється. Я вже не кажу про такі випадкі, наприклад, у людини астма. І щоб проявилися симптоми, потрібно перестати вживати ліки. Тоді він може прийти в ТЦК та на ВЛК і він дійсно буде задихатися. Але він банально може померти при цьому

 

7 часов назад, vbb сказал:

з моїх знайомих хто спочатку планував повернутися - вже як мінімум 5-ро планують легалізуватися в інших країнах. Тому що дивлячись на те як країна відноситься до громадян, згубили надію на майбутнє.

Розраховувати можна якщо є взаємність.

Якщо екстраполювати на моє оточення - аналогічно. При чому люди патріоти. Майдан, волонтерство, тощо. Навіть мої друзі військові деякі кажуть: виживу, демобілізуюся - поїду до дружини за кордон. Або візьму сім'ю і поїду звідси. Звісно, це зараз емоції, але щось мені підказує, що багато чоловіків захочуть поїхати до сімей

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, vbb сказав:

увесь реальний досвід з податками каже про те що це не еффективний спосіб підтримки близьких, тому звичайно це йде "мимо касси" - але окрім прямих переказів на збіри волонтерам та воякам, навіть перекази батькам в остатку вливаються в економіку

Податки на момент сплати не мають конкретизованого отримувача, але з тих грошей утримується бюджетна сфера у т.ч. армія. Основні зусилля мають бути направлені не проти податків, а на незалежний контроль їх використання - тому такий важливий суспільний контроль - журналісти,  розслідувачі, прозорро і т.п.

Однак підтримка близьких і донати не звільняють від обов'язку дотримання правил військового обліку.

6 годин тому, vbb сказав:

Повторюся - для моряків відсутність паспорту означає загубити роботу, що тягне за собою підвісити сім'ю на социалку чи за кордоном чи на бюджет України - замість "+" або якщо покидьок, "0" то маємо чіткий "-"

Моряки. за інші категорії не знаю.

В постанові уряду вказано надсилати паспорти лише тим, хто знаходиться за кордоном на законних підставах - з моряками напевео це саме той варіант

7 годин тому, vbb сказав:

Племінника подали в розшук, хоча він не переховується, і ТЦК є його телефон але ніхо не дзвонив- є "білий квиток" та студент-очник - поступив у 2021, приїхав до ділничої- каже, ТЦК тебе не можуть знайти. показав документи. Поїхали в ТЦК - там дали напрям на ВЛК, з розшуку зняли. 

Ну то я про це й кажу - в тцк ж не сидять на папіросі і думають кому б це подзвонить - там маса нюансів, хтось звільнився, хтось у відрядження, помилку в номері телефона зробили в т.п. Тому й прийняли оте все, хоча оновити дані в/з мали самостійно як мінімум з початком війни. Не оновив - запускається вся машина у т.ч. з розшуку - самі собі плодимо головняк

7 годин тому, vbb сказав:

з моїх знайомих хто спочатку планував повернутися - вже як мінімум 5-ро планують легалізуватися в інших країнах. Тому що дивлячись на те як країна відноситься до громадян, згубили надію на майбутнє.

Розраховувати можна якщо є взаємність. 
Для моряків зв останні роки влада зробила тільки гірше. Сподіватися що ще кусок гівна в обличчя приверне більше любові?

2+ роки війни було достатньо для повернення, якщо не повернулись - то так і збирались.

Влада владою але тут причина у війні - поки вона триватиме про майбутнє годі загадувати, але вона триває і не думає зупинятись. І варіантів всього два - здатись або боронитись - вибір є

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Дощ сказал:

Не оновив

Допустим, оновив. Для себя уже решил, в середине июля через кабинет. Дальше что? На ВЛК нужно все равно повестку вручить лично. Приглашение по телефону не катит вроде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Canton сказав:

Интересно, по нам будет подобное заявление?

Это текст про Беларусь

"Держдеп назвав «каральним» рішення, що забороняє видачу паспортів  за кордоном

США засудили рішення щодо заборони отримання паспортів громадянами  за кордоном, назвавши це «каральним» заходом, який суперечить обов’язкам режиму перед власним народом.

Про це йдеться в офіційній заяві речника Держдепартаменту США Метью Міллера, оприлюдненій у четвер, передає Укрінформ

«Рішення режиму припинити видачу закордонних паспортів шкодить тисячам громадян, які живуть за кордоном, і є останньою в довгому переліку цинічною відмовою режиму від його основних обов’язків перед власним народом»,- підкреслюється в документі.

Єдина мета цього рішення – ускладнити життя звичайних громадян, які живуть за кордоном, підкреслили в Держдепі.

Це є «додатковою формою гноблення та помсти» тисячам громадян, які були змушені лишити свої домівки, щоб уникнути переслідувань режиму, зазначається в заяві.

Таким чином, влада позбавила багатьох сімей можливості отримати іноземне громадянство та проїзні документи для своїх дітей, а також зберегти власність помешкань та іншого майна на Батьківщині, наголосили в Держдепі."(с)

німці так само заявили, що у них в демократичній країні нема гендерних вподобань щодо надання послуг....гроші Україні дають як країні, яка є демократичною і бореться за демократію проти краіни загарбника...поки що демократичною ((

а чому так зараз з мобілізацією, ось одна з причин

Прихований текст

site.ua/vladimir.zavgorodny/pro-problemy-s-mobilizaciei-i05n8nr?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2hmkcXVY8P3bPbWP_8ue2zoAB78Hnq-uzQYVXBcuLDmgInx7qhGZHSNsU_aem_AdPW5_M7pB8sOr9jEk0EN_cCODx8EFHK7xxLFYaxUMkoXw1K3UdixfqRHHn366-qzibLC3n0QXVtDPLMnG2LK7WZ


 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, irina1969 сказал:

а чому так зараз з мобілізацією, ось одна з причин

Причина одна - безмозглое население....

Сами себе буратины, 73.5%))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, ks6 сказал:

На ВЛК нужно все равно повестку вручить лично. Приглашение по телефону не катит вроде.

       Тут теж є багато про"бів. Повістка, що вручена, вважаєтся даже тоді, коли вас не було вдома. Факт фіксації відсутності вдома ухілянта не регламентовано. Тобто, якщо ктось не знаходиться по вказаній адресі 24години на сутки, може потрапити до списку на розшук, як ухилянт. 

     Більш за все дивують люди, які це підтримують двома руками.

     

Змінено користувачем vovova
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, ks6 сказав:

Допустим, оновив. Для себя уже решил, в середине июля через кабинет. Дальше что? На ВЛК нужно все равно повестку вручить лично. Приглашение по телефону не катит вроде.

Нічого, жити як жив. Я ж написав - на даний момент потреба значно менша ніж буде обліковано. Для переважної більшості нічого не зміниться. 

Основна задача - максимально точно визначити ресурс.

Ну і відвертих ухилянтів на яких повісять всіх собак

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Дощ сказав:

Основна задача - максимально точно визначити ресурс.

ТЦК надасть план, скільки з цих людей вони відмажуть за хабар?🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, irina1969 сказал:

чому так зараз з мобілізацією, ось одна з причин

  Скрыть контент

Гениально!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, vovova сказал:

Повістка, що вручена, вважаєтся даже тоді, коли вас не було вдома. Факт фіксації відсутності вдома ухілянта не регламентовано. Тобто, якщо ктось не знаходиться по вказаній адресі 24години на сутки, може потрапити до списку на розшук, як ухилянт

Так військових це влаштовує, ви ж бачите

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Так військових це влаштовує, ви ж бачите

Бо військові хочуть з'їбацця і перекласти війну на плечі ухилянтів. В більшості випадків їм насрать на боєздатність армії, на Україну і чим воно все закінчиться.

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Дощ сказал:

Влада владою але тут причина у війні - поки вона триватиме про майбутнє годі загадувати, але вона триває і не думає зупинятись

Саме так. Ось це і є причина, чому люди поступово будуть виїжджати. Не тому, що 10 мільйонів осіб стали різко дезертирами, а тому що життя одне. Багато людей не видять своєї провини в цьому і вони дійсно не винні. Життя на паузу не поставиш. Тим більше у нас чоловіки часто більше 65-ти років не живуть

 

1 час назад, Дощ сказал:

І варіантів всього два - здатись або боронитись - вибір є

Ні ви, ні я це вирішувати не будемо. Зброю нам надають партнери. Ми не субїєкт - ми об'єкт. Як воно буде - ми не знаємо. Ви розмірковуєте, як військовий. Моя думка - що глобально все йде по якомусь сценарію. А ми тут просто пішаки

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Бо військові хочуть з'їбацця і перекласти війну на плечі ухилянтів. В більшості випадків їм насрать на боєздатність армії, на Україну і чим воно все закінчиться.

Ну я би не згрібав всіх під одну гребінку. Але в цьому усьому діалозі я бачу одне: військові - то є ідеальні люди. Які не бухають, не порушують закони, не тирять гумнітарку тощо. В усьому винен умовний Магірус на цьому форумі з Києва, який тут ниє і щось вимагає

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Магирус сказав:

Ну я би не згрібав всіх під одну гребінку. Але в цьому усьому діалозі я бачу одне: військові - то є ідеальні люди. Які не бухають, не порушують закони, не тирять гумнітарку тощо. В усьому винен умовний Магірус на цьому форумі з Києва, який тут ниє і щось вимагає

Звісно це не про всіх, є й ідейні, які будуть йти до кінця, тому й пишу, що в більшості випадків. Ну, і це йде мова про тих, хто дійсно воює. Ви здивуєтесь, скільки військових в тилу будуть руками й ногами впиратися, щоб їх не демобілізували. Але це за умови, що тих хто воює замінять ухилянтам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Магирус сказал:

чому на початку повномасшабної війни черги були у ТЦК, а зараз ні. Тому що не всі хочуть захищати корумповану диктаторську махіну з вибірковим примусом. Це війна для бідних 

Чесно кажучи, всі ті балачки про "не хочу захищати цю владу" - дитячі відмазки. Банально це люди, які бояться вмерти. В на початку війни у чергах стояли ті, хто міг цей страх пересилити. Скінчилися. Тепер стоять ті, хто хоча й бояться, але чесні або бідні і не можуть противитися примусу.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Магирус сказал:

Ні ви, ні я це вирішувати не будемо. Зброю нам надають партнери. Ми не субїєкт - ми об'єкт. Як воно буде - ми не знаємо. Ви розмірковуєте, як військовий. Моя думка - що глобально все йде по якомусь сценарію. А ми тут просто пішаки

Ого! Знову про зовнішнє управління? Дивно чути це від чоловіка, який добровільно (добровільно?) служив в рядах ЗСУ. Чи хтось з англо-саксів вас примусив? Як співає болотна пропаганда, змусив вмирати за їхні інтереси. А буде так: доки ми боремось, нас не захоплять і не переможуть; як тільки вгору візьме думка, що ми не вистоїмо і взагалі, кому це треба, нам хана.

 

48 минут назад, Магирус сказал:

Ну я би не згрібав всіх під одну гребінку. Але в цьому усьому діалозі я бачу одне: військові - то є ідеальні люди. Які не бухають, не порушують закони, не тирять гумнітарку тощо. В усьому винен умовний Магірус на цьому форумі з Києва, який тут ниє і щось вимагає

Тут більше не діалог, а навалювання гівна. Щодо ідеальних військових, це метафора, чи чийсь конкретний вислів? Якщо так, дайте посилання. Бо я, навідміну від вас, бачу ставлення до військових, мовляв: ви самі підписалися, от ви і єбіться, нас сюди не вплутувайте.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dark FeniX сказав:

Чесно кажучи, всі ті балачки про "не хочу захищати цю владу" - дитячі відмазки. Банально це люди, які бояться вмерти. В на початку війни у чергах стояли ті, хто міг цей страх пересилити. Скінчилися. Тепер стоять ті, хто хоча й бояться, але чесні або бідні і не можуть противитися примусу.

Страхи смерті сильно перебільшені. А от пріоритети відповідальності у всіх різні. Особисто у вас інтереси держави на якому місці? Давати їй щось навіть не за "дякую"? Навіть найголовнокомандуючий чітко пояснив що він щось винен тільки батькам. Через цю державу батьків у мене більше немає. Дітей я від неї встиг врятувати. Що робити далі - я подумаю поки ще ходжу...

І я не плутаю державу з країною. Країну треба рятувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...