Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Губернатор Кузбасу Сергій Цивильов заявив, що  мешканці регіона перерахували на допомогу  ЗСУ мільйони рублів та закликав  це зупинити.

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вкид чи ІПСО?

Прибрав. хто хоче хай сам читає та робить висновки.

Цитата

xxtomcooperxx.substack.com/p/ukraine-war-25-april-2024?utm_source=profile&utm_medium=reader2
… маса з них веде цю війну без підтримки Заходу. Вони в основному фінансуються за рахунок пожертвувань, зібраних сім’ями їхніх військових,

Прихований текст

 

 

 

Змінено користувачем vbb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, US7IGN сказав:

це хайпуючий довбойоб

Можливо. 

але для західного споживача він гарно заходить. 

і чесно кажучі, нема підстав не вірити що такі факти були. 

чи варто проце говорити вголос? ну не знаю, мабуть намагається привернути увагу ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vbb сказав:

але для західного споживача він гарно заходить. 

взагалі не показник :lol:

 

221207132200-time-magazine-poy-zelensky.webp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vbb сказав:

і чесно кажучі, нема підстав не вірити що такі факти були. 

чи варто проце говорити вголос? ну не знаю, мабуть намагається привернути увагу ....

після пари лютих факапів він для мене назавжди дискредитований зі всім іншим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

після пари лютих факапів він для мене назавжди дискредитований зі всім іншим

Це про кого річ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Магирус сказав:

Це про кого річ?

про Тома Купера xxtomcooperxx.substack.com/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, tort сказал:

Тобто на рівному місці приписати мені те чого я не казав, то ви здатні, і здатні потім мене ж звинуватити у тому чого я не казав, а от коли вас до відповідальності запрошують, то це виходить що вже і не про вас?

Ну ок, тільопайте.

Ви такий сурйозний. Посміхніться. Я стібуся просто. Ви ж написали, що підготовка до оборони "Жулян" не мала сенсу, бо ніхто так і не напав і русні "Жуляни" нах не здалися, тобто за логікою і охорона Північного кордону на Заході України немає сенсу. Бо ніхто ж не напав. Я вже і забув про це все. Можете мені факів натицяти та дизлайк поставити: мені похєру, а вам, можливо, буде приємно 😎

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

про Тома Купера xxtomcooperxx.substack.com/

А, зрозуміло. Згоден 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Вячеслав63 сказав:

зрозуміло

А хіба є відповідний інструмент?

Так що там чутно за 10 розпиляних мільйонів у Полтаві?

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.dw.com/uk/ukrainci-mozut-zalisatisa-u-frn-i-z-nedijsnim-pasportom/a-68919813

А ось в підтвердження. Черговий фак плісняві .

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

після пари лютих факапів він для мене назавжди дискредитований зі всім іншим

А что за факапы были-то? Купер довольно адекватный, и железно поддерживает Украину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dark FeniX сказав:

А что за факапы были-то? Купер довольно адекватный, и железно поддерживает Украину.

у мене оперативної пам'яті мало щоб всяку хєрню пам'ятати. один пройоб можна вважати помилкою, заперечення другого - висновок зрозумілий. такі одразу в смітник разом з контентом та зміна статусу на "спам".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

у мене оперативної пам'яті мало щоб всяку хєрню пам'ятати. один пройоб можна вважати помилкою, заперечення другого - висновок зрозумілий. такі одразу в смітник разом з контентом та зміна статусу на "спам".

Так хоть какого плана пройоб был? Неточность в цифрах? Поддержка  кацапов (Вряд-ли)? Выложил какой-то косяк наших военных?

Лично я, сколько за ним слежу, замечал только мелкие неточности, которые на общую картину не особо влияют

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Так хоть какого плана пройоб был? Неточность в цифрах? Поддержка  кацапов (Вряд-ли)? Выложил какой-то косяк наших военных?

Лично я, сколько за ним слежу, замечал только мелкие неточности, которые на общую картину не особо влияют

ну не пам'ятаю я. щось про те що не відповідало дійсності, але з пафосом "мені тут в Цюріху краще знати що у вас там в Києві трапилося". ну це явно діагноз. ну це як тут хтось якусь хєрню фейкову постить про те де ніколи не був, перевірити не може, але воно гарно підтверджує його думку. як на мене або ти про факти, або окремо вказуєш - "на мою необгрунтовану думку, бо мені так хочеться"

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, tort сказав:

Да сам ти  йди лісом, хвойда кацапська, я  тобі нічого не писав.

 

Не хвилюйтесь так, він просто без цього вже не може, природа бере своє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

ну не пам'ятаю я. щось про те що не відповідало дійсності, але з пафосом "мені тут в Цюріху краще знати що у вас там в Києві трапилося". ну це явно діагноз. ну це як тут хтось якусь хєрню фейкову постить про те де ніколи не був, перевірити не може, але воно гарно підтверджує його думку. як на мене або ти про факти, або окремо вказуєш - "на мою необгрунтовану думку, бо мені так хочеться"

Та такое, какой-то эффект Манделы. Да, бывало такое, что Купер говорил, что наши не всю правду говорят или же умышленно искажают картину из-за военной необходимости. Но он постоянно напоминает, что его выводы - это его личное мнение. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dark FeniX сказав:

Та такое, какой-то эффект Манделы. Да, бывало такое, что Купер говорил, что наши не всю правду говорят или же умышленно искажают картину из-за военной необходимости. Но он постоянно напоминает, что его выводы - это его личное мнение. 

слухайте, ну вам подобається, читайте. він для розваги типа Арестовича може і норм, а для інформації і інших джерел вистачає. не маю ані часу ані бажання переперевіряти все. мені простіше виключити джерело і взяти інше. тим паче купа сміття хто в якому селі за яким деревом сховався взагалі не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, vbb сказав:

Це також маніпуляція.

Звідки "разові донати"?
Кількість тих хто працює "в білу" та сплачує всі податки відносно безробітних та працюючих в "сіру" та на мінімілку?
загальна цифра не враховує дуже багато чого.

Візьмемо сферичний приклад.

заробітчанин 40-50 років, перераховує кожен місяць (візьмемо від малого) - 500Є - це зпівставно з податками середнього робітника? Є 6 000 за рік.

Цей самий заробітчанин приїздить в Україну, проїдає за пару міс накопичення, йде в ТЦК, далі починає смоктати бюджет:
вдіти, озброїти, навчити -? тільки по платні -1000 є грубо
попадає на фронт та гине через тиждень - виплати -15м грн.

де більше користі?

Дуже сферичний приклад. Він ці 500€ перераховує в бюджет податками? Напевно ні.

Основна проблема донатів, як і загалом допомоги - непрогнозованість - сьогодні є, завтра немає, яскравий приклад - США. Тому на донати розраховувати не доводиться, а значить і брати в розрахунок.

Однак не зрозуміло яким чином це пов'язано з обліковими даними. Я за максимально жорсткі обмеження за недотримання вимог військового обліку, і якесь тимчасове припинення консульських послуг то дрібниця насправді. У нас між іншим війна в повний зріст, а не якесь ато, тому так

Слід навести лад в обліку, знати на кого можна розраховувати. Не оновив дані - штраф не 500, а 5000€ - там є куди рости, і мова не лише про тих хто за кордоном. Я взагалі не розумію в чому проблема. Страх? Страх що заберуть? Та чисто арифметично: потенційних призовників 10 млн, потреба 300 тис - навіть не 1 до 3, а 1 до 30 - пока черга дійде то й рак свисне.

проблема в тому що не все є в реєстрах, які до того ж не статичні - тому зараз йтиме наповнення актуальної бази.

Бо сидить сука якийсь інвалід і чекає як миш у норі - то хулі ти чекаєш, піди скажи ось я, ось довідка, ось влк, на мене не розраховуйте.

Думаю мета цього всього як раз виявити тих, на кого можна і на кого не можна розраховувати в законний спосіб, натомість ті, хто не потраплять у це число, типу сховались, отримають максимальне ураження в правах. Не думаю що за вказаний час вдасться зробити, але це раз робиться, як вал опрацюють далі піде швидше. При чому маю впевненість що ті, кого ловитимуть як ухилянтів, будуть в перших рядах в самі "безпечні" місця

  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю, що всім і так ясно  - що на тих, хто за кордоном не варто розраховувати. і тому це нетерпляче ураження в правах діаспори, не дочекавшись поки закон вступить в дію - явно не з метою обліку введено. мету можна лише гадати. я ставлю на популізм серед радикально налаштованих всередині країни. могли б діждатись поки закон запрацює, а паспорти тупо затормозити, сказавши, наприклад - що бланків не вистача чи програма не працює. навіщо так плювати на закон, який самі ж так довго народжували.

  • Лайк 11
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Дощ сказав:

Слід навести лад в обліку, знати на кого можна розраховувати

яким чином облік пов'язаний в вашими розрахунками? це все оно що розраховувати що всі хто отримав ІПН будуть платити податки

 

3 хвилини тому, karlito сказав:

думаю, що всім і так ясно  - що на тих, хто за кордоном не варто розраховувати. і тому це нетерпляче ураження в правах діаспори, не дочекавшись поки закон вступить в дію - явно не з метою обліку введено. мету можна лише гадати. я ставлю на популізм серед радикально налаштованих всередині країни. могли б діждатись поки закон запрацює, а паспорти тупо затормозити, сказавши, наприклад - що бланків не вистача чи програма не працює. навіщо так плювати на закон, який самі ж так довго народжували.

Натомість є незрозумілі та несподівані рішення про заборону чоловікам за кордоном користуватися консульськими послугами. Проблему з мобілізацією це не вирішить, але це добре сприймається тими, хто занурений у війну: негатив від влади майстерно перекинутий на певну групу українців. Та, схоже, для влади це не має значення, як не має значення й результативність процесу мобілізації, головне резонувати із захопленою аудиторією. texty.org.ua/articles/112328/hajp-zamist-mobilizaciyi-zamist-efektyvnoyi-orhanizaciyi-procesu-vlada-rozpalyuye-vorozhnechu-mizh-ukrayincyamy/

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Дощ сказал:

Бо сидить сука якийсь інвалід і чекає як миш у норі - то хулі ти чекаєш, піди скажи ось я, ось довідка, ось влк, на мене не розраховуйте.

    Ви вважаєте, що всі, хто має проблеми зі здоров'ям, мають на це довідки? Деякі даже не збираються щось збирати, бо на це грошей немає. 

  

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, vovova сказав:

    Ви вважаєте, що всі, хто має проблеми зі здоров'ям, мають на це довідки? Деякі даже не збираються щось збирати, бо на це грошей немає. 

  

може він знає як інвалідність безкоштовно оформити :lol:

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vovova сказав:

Ви вважаєте, що всі, хто має проблеми зі здоров'ям, мають на це довідки? Деякі даже не збираються щось збирати, бо на це грошей немає. 

10 років мене мучило. Зробив КТ, зробив дві операції у не рядових світил. Як мучило - так і мучить. Як лор так і щелепнолицевий кажуть що у мене все в порядку. Зробив повторне КТ - на вид все добре. А мене мучить... :( Що я маю далі робити? Йти в окоп? А як каплі закінчаться і знеболююче? А по документах я ж буду нє біт нє крашен, ще не такі воюють.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...