Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, Gitan сказав:

Хаха, у меня как раз на чердаке пару рулонов пылится.

Спаліть негайно!

Схоже, ще щось на кшталт геолокаційних міток. У Орди на них чуйка.

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ukrainian сказав:

"Наверное, это неплохо, что наши граждане настолько оптимистично смотрят на будущее, что готовы ввозить в страну новые автомобили. Но есть один аспект. Наши партнеры в Польше, Словакии и Румынии немного удивлены таким активным обновлением автопарка страны, для которой весь мир собирает средства на гуманитарную помощь. Их, например, шокируют промышленные масштабы импорта "для нужд ВСУ" автомобилей класса "люкс". Для понимания, за восемь дней после отмены пошлин в страну было импортировано 14 300 (!) легковых автомобилей. В том числе, десятки BMW X5, Mercedes-Benz S-Class, Audi Q7 2022 года выпуска и даже Cadillac Escalade за 3,1 млн. грн. И это только автомобили. Кроме этого, за тот же период в страну абсолютно законно, без каких-либо таможенных платежей завезено "гуманитарной помощи" в виде разных тканей – на 360 млн грн, мобильных телефонов почти – на 200 млн грн и прочее", - добавил Найем.

"К сожалению, некоторые наши сограждане интерпретировали инициативу правительства о помощи волонтерам и армии. Думаю, в ближайшее время мы с коллегами из министерства финансов и таможенной службы предложим Кабинету министров соответствующие изменения в нормативную базу, чтобы исправить эту ситуацию без ущерба для настоящих волонтеров", - отметил он. Источник: https://censor.net/ru/n3336272

Братки в 90-х на Мерсах та Бехах воювали, що аж гуло.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Вы опять всё смешиваете. Нам не хватает обычных дронов для разведки и наведения артиллерии. Дроны-камикадзе это как бы суперприз - разумеется никто из наших такие не производит. КБ Луч пока только разрабатывает ударный рой - ещё даже образца для испытания нет...

свитчблейд это смесь DJI и эскалибура, только массивная платформа типа 155мм не нужна. 

развед-взвод с десятком таких игруль по огневой мощи почти как арт батарея.

касательно эскалибура, интересно какие моды выдают. последние варианты вроде оптическое наведение имеют.. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Музей сказал:

Братки в 90-х на Мерсах та Бехах воювали, що аж гуло.

По ціні бехи чи мерса можна купити два чи три пікапи Форд. Тому сумніваюсь що бехи і мерси для військових завозять. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, newbee2020 сказал:

Нам не хватает обычных дронов для разведки и наведения артиллерии.

Звідки така інформація ? Раніше читав що дронів в ЗСУ дуже багато 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тактика Першої світової та багато балаканини. Воєнний експерт Том Купер про російський стиль війни, ЗСУ та порятунок Маріуполя — інтерв'ю

nv.ua/ukr/ukraine/politics/yak-voyuye-rosiya-i-chi-yaderna-zagroza-realna-voyenniy-ekspert-novini-ukrajini-50236312.html

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Тактика Першої світової та багато балаканини. Воєнний експерт Том Купер про російський стиль війни, ЗСУ та порятунок Маріуполя — інтерв'ю

nv.ua/ukr/ukraine/politics/yak-voyuye-rosiya-i-chi-yaderna-zagroza-realna-voyenniy-ekspert-novini-ukrajini-50236312.html

Прочитав по діагоналі. Експерт ще той. То Китай ерефію підтримує, то для походу на Маріуполь 50 тисяч війська треба. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарик Корогодский (FB)

1 ч  · 

СЕЛА ВОКРУГ ЧЕРНОБЫЛЯ,

Или почему Украину не победить.

– Вчора міна бахнула за яром. Ніхто не постраждав, одна нога залишилась, у сапогу. Сапог хороший, але чия нога – мабуть не наша, ми своїх знаємо, усі на двох.

––––––––––––––––––

– У нас были хорошие русские. Женщин и детей не чипали, тока мужчинам пятки порезали, и то, только молодым, до 40 лет.

–––––––––––––––––

– Идите сюда, я вам горе покажу!

К женщине лет 50-80 подходят. Она голосно рыдает, так же быстро успокаивается.

– Бомбили-бомбили, потом на танке во двор заехали и хлеб дают. Дом и погреб разбомбили. Но я лучше землю буду жэрты, чем их хлеб. Они нас не знают.

– И что, ничего не ели?

– Чего это ничего? У меня полный гараж консервации!

––––––––––––––––––

Доктор спросил, кого укусила собака, дать лекарство.

– Меня тоже может укусить, мне давайте!

––––––––––––––––––––––-

– Алюминий мы сами разминуем, вин дорогий. А зализо нехай минеры.

––––––––––––––––––––––

– Не голодали?

– Нет. Когда еда кончалась, кто-то с машиной ехал в Малин, за хлебом.

–––––––––––––––––––––––––––

– 13 лет строили дом. 13 лет нашему сыну. Он копил на удочку, больше тыщи стоит. Не поверил, что ее вместе с домом разбомбили!

– Шо будете делать?

– Дом начнем строить. Копить начнем, сразу на спиннинг.

––––––––––––––––––––

Последние истории из села Підгайне. Мало домов уцелело. Из 100 наших воинов выжили 26. Смерти их не напрасны. Люди в селе не сломлены. Именно там, в этих селах, остановили наступление на Киев.

  • Лайк 11
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто картинка з польського TV...висновки робіть самі щодо друзів та " друзів"

FB_IMG_1650736658603.jpg

  • Лайк 17
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Propeller сказал:

Путин и Шойгу неожиданно приехали в часть в Херсонской области.

https://www.facebook.com/100001622678632/videos/1656230374741319

А от там кувшин рядом стоит не пойму что на нем написано то ли ферма то ли сперма) и жеребец нарисован.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут кто-то писал, что знает Данилова и его погоняло в 90-е. Намекали, что бандюганил по молодости. Немного о себе : обожаю 90-е!

Так вот Данилов взялся за старое. Причем брутально.

Раджу "покидькам із ОПЗЖ" тихо піти з Ради, поки їх не винесли, - Данілов 

Він зазначив: "Ось зараз дуже дивна подія сталася у Верховній Раді. Партія, яка привела війну до нашої країни, яка постійно… всі 8 років її члени казали, що "ми - брати, любов-дружба-жвачка, Москва - це наше все", вони зараз перейменувалися в іншу якусь інституцію. І ці покидьки вважають, що вони мають знаходитися в нашій Верховній Раді. Джерело: https://censor.net/ua/n3336314

Ну как так можно?! Может они просто заблуждались?....простите заблудились.

  • Лайк 9
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ukrainian сказал:

"Наверное, это неплохо, что наши граждане настолько оптимистично смотрят на будущее, что готовы ввозить в страну новые автомобили. Но есть один аспект. Наши партнеры в Польше, Словакии и Румынии немного удивлены таким активным обновлением автопарка страны, для которой весь мир собирает средства на гуманитарную помощь. Их, например, шокируют промышленные масштабы импорта "для нужд ВСУ" автомобилей класса "люкс". Для понимания, за восемь дней после отмены пошлин в страну было импортировано 14 300 (!) легковых автомобилей. В том числе, десятки BMW X5, Mercedes-Benz S-Class, Audi Q7 2022 года выпуска и даже Cadillac Escalade за 3,1 млн. грн. И это только автомобили. Кроме этого, за тот же период в страну абсолютно законно, без каких-либо таможенных платежей завезено "гуманитарной помощи" в виде разных тканей – на 360 млн грн, мобильных телефонов почти – на 200 млн грн и прочее", - добавил Найем.

"К сожалению, некоторые наши сограждане интерпретировали инициативу правительства о помощи волонтерам и армии. Думаю, в ближайшее время мы с коллегами из министерства финансов и таможенной службы предложим Кабинету министров соответствующие изменения в нормативную базу, чтобы исправить эту ситуацию без ущерба для настоящих волонтеров", - отметил он. Источник: https://censor.net/ru/n3336272

Я думаю этот Наем немного дурачёк.Вы может не догадываетесь что многие автомобили были купленны ещё пол года назад.Я вам больше скажу,в портах всего мира сгруженны тысячи авто украинцев.И когда закончится война  они прибудут в Украину. И очередной дятел напишет,,Смотрите,когда одни гибли на войне ,другие покупали машины,,

  • Лайк 6
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, юра84 сказал:

А от там кувшин рядом стоит не пойму что на нем написано то ли ферма то ли сперма) и жеребец нарисован.

О ! А я  думал, кто все-таки отвлечется от работі сельхоз техники на заднем плане.

Вам зачет!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Propeller сказав:

Ну как так можно?! Может они просто заблуждались?....простите заблудились.

Вони - представники частину народу України, які їх обрали представляти свої інтереси. Ви ж не хочете позбавити частину українського народу представництва у Верховній Раді України? 

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

П’ять небезпечних міфів про евакуацію

Міф перший.
«Я цивільний – мене окупанти не зачеплять».

На жаль, зачеплять. У цьому мусив переконатися увесь світ – на гіркому прикладі Бучі, Гостомеля, Ірпеня чи блокованого Маріуполя. Будь-яка зустріч з російськими загарбниками є смертельно небезпечною для цивільних громадян.

Міф другий.
«Не так страшно: пересиджу в підвалі чи погребі».

Досвід нинішньої війни щодня руйнує цей міф. Непристосований погріб чи підвал часто стають пасткою. Адже навіть у жилих кварталах ворог використовує ракети, авіацію, артилерію, реактивні системи залпового вогню. Смертельна зброя змітає все на своєму шляху. Згадайте, до прикладу, обласний драматичний театр в Маріуполі. Будинки чи підвали – далеко не найкращий прихисток.

Міф третій.
«Евакуація – це великі витрати»

Евакуація відбувається абсолютно безкоштовнона всіх етапах, починаючи від переміщення транспортом і закінчуючи розміщенням та харчуванням. На новому місці вам допоможуть із пошуком житла, отриманням грошової допомоги від держави та міжнародних партнерів, вирішать інші побутові проблеми.

Міф четвертий
«Поселяють в «чистім» полі».

Тих, хто потрапляє в росію, можливо, й так. Українців же, котрі евакуювалися в безпечні регіони, розміщують у квартирах, гуртожитках, готелях, на базах відпочинку та інших пристосованих для життя приміщеннях. Умови поселення – максимально сприятливі.

Міф п’ятий.
«За теорією ймовірності мені не прилетить!»

Люди надто шкодують за всім, чого нажили і до чого звикли. Але випробовувати долю не можна. За даними розвідки, станом на початок квітня ворог випустив по Україні понад 1,2 тис. балістичних та крилатих ракет різних типів. У середньому це понад 30 ракет за добу. Ризик того, що завтра «прилетить» саме до вас надзвичайний.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції окупованих територій (https://www.minre.gov.ua/news/yihaty-chy-ne-yihaty-pyat-nebezpechnyh-mifiv-pro-evakuaciyu)

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто так. Ручной пуск танка Пантера. Аккумуляторы минус. 

 

Змінено користувачем Propeller
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Вони - представники частину народу України, які їх обрали представляти свої інтереси. Ви ж не хочете позбавити частину українського народу представництва у Верховній Раді України? 

Дико хочу! 

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Серьожа сказал:

Я думаю этот Наем немного дурачёк

хіба що зовсім трішки. я з ним особисто зустрічався лише раз - дурна людина стільки грошей не заробить...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Propeller сказав:

Дико хочу! 

Але ваше бажання суперечить принципам демократії. Ця частина суспільства не бачить інших представників себе, окрім тих, які обрала. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Propeller сказал:

Просто так. Ручной пуск танка Пантера. Аккумуляторы минус. 

 

як згадаю як колись копійку заводив кривим стартером - по руках ним можна було добряче отримати...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Але ваше бажання суперечить принципам демократії. Ця частина суспільства не бачить інших представників себе, окрім тих, які обрала. 

не всі готові до демократії...

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, MaksymS сказав:

Вони - представники частину народу України, які їх обрали представляти свої інтереси. Ви ж не хочете позбавити частину українського народу представництва у Верховній Раді України? 

Я би тій «частині» ще й додала прискорення в східному напрямку. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...