Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, allanek сказав:

Ні, персональна знижка на цей розпродаж не діє. В мене оптова, що завжди висвічується на сторінці товару, зараз нема.

 

А горщик де стоїть- в теплиці чи під небом?

 

Мала на увазі стаканчик с розсадою. Висіваю десь біля 20 квітня в стаканчику як  і огірки і дині .Тримаю вже в теплице. В горщиках вони не довго ростуть. Але дуже не люблять коли им ворушать корні , ще гірше, коли в прохолодну землю саджають . Тому не поспішайте с переносом в грунт, щоб не хворіли, бо затримка в розвитку як раз і скажется на смаку, вони просто не встигнуть набрати цукру и будуть як трава

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, allanek сказав:

 

Звісно, що цікаво)))

Про капусту. Останнє фото с інтернету для розуміння форм. Мої на сегодня вже трохі поскубани , бо в мене в городі вони більш  практични ніж декоратівни. ( наприклад , сегодня чудове різозотто с кале,грибами и беконом)

Вони зараз , схоже, продовжили рости після снігопаду. Повільно, але молоди листя і зараз наростають 

IMG_0360.jpeg

IMG_5070.jpeg

IMG_5068.jpeg

IMG_0361.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка краса! Зайве підтвердження того, що їстівне може бути гарнішим за декоративні рослини. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1 година тому, Сарочка сказав:

Про капусту. Останнє фото с інтернету для розуміння форм. Мої на сегодня вже трохі поскубани , бо в мене в городі вони більш  практични ніж декоратівни. ( наприклад , сегодня чудове різозотто с кале,грибами и беконом)

Вони зараз , схоже, продовжили рости після снігопаду. Повільно, але молоди листя і зараз наростають 

IMG_0360.jpeg

  

 

 

Сарочка, а можна трішки розповісти за кале, бо я її також купила )) саме за краси, але вона смачна-я одного разу скоштувала, просто тушковану, без витрибеньок

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сарочка, а можна про Чарлстон Грей докладніше?

Ви пишете що сієте 20 квітня. А коли приблизно саджаєте у відкритий грунт і чи будуєте над ним парничок для початку росту?

У нас останнім часом раніше за 20 травня рідко приходить стабільне тепло. В цьому році наче і весна була відносно тепла, але воно тепло, тепло, а потім раз, і +2. І це десь саме під 20 число. І в тому гаплик.

У мене кавуни сидять що зачаровані. Таке враження що вони починають рости аж тільки в липні. В цьому році було купа дрібної зав'язі, що навіть не достигла.

А от сусідка показувала мені кавуни в цьому році. Ото да. 7 кг були уже в тоді, коли мої ще не росли. Але є одне але. Вона їх нормує і все літо для них побудований міні-парничок з агроволокна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

 

Сарочка, а можна трішки розповісти за кале, бо я її також купила )) саме за краси, але вона смачна-я одного разу скоштувала, просто тушковану, без витрибеньок

 

Просто тушкована на капусту не схожа. Якщо тонко різать ( предварительно удалив центральну жилу, як в виноградному листі). Дуже специфічна и на любителя вегана або того, кому смак байдуже, аби користь була.

звичайну тушковану поедную с кунжутом жареним , куриною грудкою полосочками и соусом терияки, або паста місо ( та що їде до місо супа) , тоді с гарніром под білий не солоний ріс наче в восточном стилі то так вже  дуже не погано .

гарно  молодий лист кале в товаришує  салате с фетой и кедровим горіхом. Соковитость  можливо  додать грушей. 
Якщо кале вашого сорту буде мати трохі гіркуватий смак влитку, то листя предварительно потрібно трохі приморозіть, слегка.

кале , краще ніж шпинат дає зелений колір виробам( якщо пасту наприклад самі готуєте) або сік яблучний потрібно зробіть зеленим , або можно песто зробіть до макарон добавив пармезан и базилік.

Можливо ще в пирог завернуть тушковану, якщо додать прованськіх трав, и творога. Буде дуже схожа на шпинат с сиром начінка 

Кажуть що вона дуже корисна и  роблять з ней смузі, але я не понімаю такого увлечения. В мене покі ще є зуби, хай працюють, а то раптом почнуть від захоплення смузі відпадуть, як непотрібноє  😀

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

Сарочка, а можна про Чарлстон Грей докладніше?

Ви пишете що сієте 20 квітня. А коли приблизно саджаєте у відкритий грунт і чи будуєте над ним парничок для початку росту?

У нас останнім часом раніше за 20 травня рідко приходить стабільне тепло. В цьому році наче і весна була відносно тепла, але воно тепло, тепло, а потім раз, і +2. І це десь саме під 20 число. І в тому гаплик.

У мене кавуни сидять що зачаровані. Таке враження що вони починають рости аж тільки в липні. В цьому році було купа дрібної зав'язі, що навіть не достигла.

А от сусідка показувала мені кавуни в цьому році. Ото да. 7 кг були уже в тоді, коли мої ще не росли. Але є одне але. Вона їх нормує і все літо для них побудований міні-парничок з агроволокна

Так, насіння проростає десь 5-7 днів. Після 15 мая висаджую,саджаю одразу в пол літрови горщики, корінчик міцний. Раніше саджала в торф стакани, але воні їх пробивають . То пользую пакети вид молока- тетрапаки , саджаю в грунт  под волокно. Як огіркі далі теж сами вимоги. Покі температура грунта не буде више +15 всі бахчеви будут страдають і хворіть. Парник не допоможе, якщо коріння будут в холоді. Краще іх  перетримать в стаканчику . саджаю Тилькі перевалкою, щоб корні не зламать, саджаю  широко десь приблизно ряд с шагом 1 м от рослини. Між німі саджу  укроп. Покі заплетутся, я вже укроп зріжу. Культура взагалі то схожа на гарбуз більше ніж на огірок. Спочатку сідіт чемно. Потім хлоп- і в тебе всі дорожки заплетени ( я от то все невдобное, таки ріжу десь в серпні, там вже відео кавунчіки где будут, а що вже можно і чікнуть , якщо мешає . В вас північне ніж в нас. Тому я б напевно днів на 5 сдвінула посадку насіння бліжче до травня. В мене под парником вони до середини червня пока в нас не починається літня спека. К тому часу вони вже дістают плетьми до контура парника

В мене вдалий тільки один сорт, остальни , щоб не пробувала - листя не погани, завʼязки повно, але вона не развівается, чомусь, с мʼяч пінг понг нагонит і давай нову квітку родіть. Потім   пару вигонит до 1 кг в лідери. Мені так не подобається. Я не хочу над ними все літо кружить

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сарочка, дуже дякую. Ви підтвердили мої здогадки, що висаджувати таки треба під укриття агроволокном.

В цьому році планую посадити 50 кущів томатів, замість 200, тому треба опановувати нову культуру, яка б і користь принесла, і землю зайняла 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

Сарочка, дуже дякую. Ви підтвердили мої здогадки, що висаджувати таки треба під укриття агроволокном.

В цьому році планую посадити 50 кущів томатів, замість 200, тому треба опановувати нову культуру, яка б і користь принесла, і землю зайняла 

Для такой цілі  щє гарно підійде кукурудза бондюель. Смачна, довго не твердіє ,завжди дорого коштує. Можно консервувати початками в банці, якщо буде богато. Взимку як гарнир до говядини це смачно, майже усі її обожнюють . Все в ней гарно, крім недоліків. А саме

Семена дуже погано всходят, даже F1 мают невеличкій процент всхода. Рослина майже не містить крохмалю, через те, насіння дуже сухе і зморщені . Тому краще ростить через стаканчик, щоб отримать нормальну щільну грядку. Саджать стаканчик потрібно досить щільно, щоб був квадрат , або прямокутник в якому обов’язково буде 4 ряда. Це потрібно, щоб вона запилювалася сама природним шляхом. Якщо буде менше, то в качанах буде пусте місце. Або доведеться робіть ручним способом- відірвать гілку с чоловічім набором и постукать по жіночим суцвіттям, але то вже танці с бубнами. Краще такого просто не допускать, тому як звичайну кукурудзу посеять не варіант. Семена такі дорогі, щоб повидергівать, якщо дві в одной лункі проростуть 
Перевагі- расте без догляду, воду потужним корінням знаходить сама, я потім від 40 см заввишки рослину взагалі не поливаю и не підхожу аж до збору врожаю

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З аномальним теплом прокидаються наші садові  рослинки 

IMG_0368.thumb.jpeg.45b2c4b333c86bbc457ff16902c3dd10.jpeg

IMG_0366.thumb.jpeg.f910961b1ced0db9215f3987c21b9e9b.jpeg

IMG_0363.thumb.jpeg.a9cad49859d3268ee0f641f590f21732.jpeg

 З Новим роком всіх присутніх! 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що, у гібіскуса китайки є певні терміни коли квітне, хіба кімнатній рослині не все одно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Фрай сказал:

А що, у гібіскуса китайки є певні терміни коли квітне, хіба кімнатній рослині не все одно?

Так у вашої дружини колекція амарилісів, але вони не квітнуть же цілий рік поспіль. Вони ж теж у вас як кімнатні. Відповідно, не залежно від умов вирощування, є біологічні ритми, скорочення світового дня, різниця температур..  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто зараз квіточки не завʼяжуться? )

IMG_0387.thumb.jpeg.179082aa7f2359608791c2e51a9e2a6b.jpeg

я їй кажу щоб припинила й не витрачала сили, а вона мене не слухає. 

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Фрай сказал:

Тобто зараз квіточки не завʼяжуться? )

IMG_0387.thumb.jpeg.179082aa7f2359608791c2e51a9e2a6b.jpeg

я їй кажу щоб припинила й не витрачала сили, а вона мене не слухає. 

 

Що ви маєте на увазі під "квіточки не завяжуться"?

Певно що вашому гібіскусу зараз всього вистачає, от він і квітне. Хоча...є ще одна теорія. Квітка може пуститися в цвітіння невчасно, коли відчуває загибель і тому вона терміново дає потомство. Але, я такого не помічала у своїх квітів. Розквітає - значить все добре. У мене пару орхідей почали набирати квіткові стрілки. Теж начебто невчасно, але вони це роблять не перший раз, то я знаю що все буде добре.

Отже, біологічний ритм вашого гібіскусу чомусь співпав з зимою. А влітку що він робить? Спить чи теж квітне?

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.12.2023 в 11:31, Сарочка сказал:

Для такой цілі  щє гарно підійде кукурудза бондюель.

Сарочка, вибачте, хотіла відповісти, але новорічна метушня....

Кукурудза це дуже гарно, будь-яка, навіть сама звичайна, попкорнова, ми таке любимо. Але є у мене осіння проблема, куди подіти потім кукурудзяне бадилля. На компості воно дуже довго не перегниває, а на сміття його не хочуть забирати вивозити. Бо бачте "це не побутове сміття". І під цим терміном у нас не вивозять ні гілки, ні листя, ні бадилля. Лише винось їм охайненький пакетик максимум на 10 літрів і плати їм 20 грн за прописану людину, а вони приїдуть до тебе лише один раз на тиждень і ще носом покрутять.

Тому доводиться сектором кромсати те бадилля на фрагменти по 10-15 см і фасувати в пакетики. Це не дуже захопливий процес як на мене. То я вирішила в наступному році почати огородний сезон під гаслом: "огород без геморою". 10 кущів огірка, 50 томатів, 10 карустин, 10 перчин, зелень, і дині з кавунами. Щось у мене з цією війною руки опускаються все нижче....((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Що ви маєте на увазі під "квіточки не завяжуться"?

та то було жартівливе запитання до того як сфоткав китайку

До речі, китайська роза чи китайська троянда? ))

Цитата

Отже, біологічний ритм вашого гібіскусу чомусь співпав з зимою. А влітку що він робить? Спить чи теж квітне?

Ні, буйно квітла все літо і зараз не зупиняється, що мене лякає бо має ж зупинитись.

Вона була вдвічі більша, обкарнав бо в кабінеті на фото закривала вліво аж до кутка, мені стільки не треба було, то так образілась, що два роки взагалі не було зав'язі.

Потім почав чахнути і в цьому році ще більше обкарнав і залишив на дворі серед иншіх квитив и ожила, красапетка, їй вже більше 10 років, прив'язався. ))

Воні мене чомусь люблять, он бачу знову бугенвілія в бойлерній квітне, завтра сфоткаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Фрай сказал:

Ні, буйно квітла все літо і зараз не зупиняється, що мене лякає бо має ж зупинитись.

Вона була вдвічі більша, обкарнав бо в кабінеті на фото закривала вліво аж до кутка, мені стільки не треба було, то так образілась, що два роки взагалі не було зав'язі.

Так це вона компенсує "прогул без поважної причини"😅

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Фрай сказав:

Вже третій урожай помідорчиків на підході )

Їм вистачає світла, щоб дозріти чи є фіто- лампа? Що за сорт, щось схоже на " Балконне чудо"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, це і є Балконне чудо. )

Весь час стояло надворі серед квітів і рясно давало плоди, восени дружила хотіла викинути, а я не дав, обрізав зайве і заніс поставив на вікно як вазон.

ніякого додаткового освітлення, росте для душі і трошки для прикраси різних страв.

О, а ніхто не підкаже де можна купити лілії, цікавить лілія березнягон перпл )

Змінено користувачем Фрай
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

О, а ніхто не підкаже де можна купити лілії, цікавить лілія березнягон перпл )

У нас на форумі деякі розумники полюбляють казати: "ваш що, Гугл забанив?"😅 (Шуткую)

Я коли не знаю сайт, де можна придбати те, що мені потрібно, пишу в гуглі: " Лілія....купити". Отримаєте всіх, хто продає і продавав цю лілію

Зараз важко порекомендувати якийсь розплідник чи магазин, бо не сезон. Деякі магазини ще не знають, чи буде у них в продажу на весну їх звичний асортимент, чи ні. 

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну, добре, піпітка нумер ту

35 минут назад, Nic-олаевна сказал:
Фрай сказал:

О, а ніхто не підкаже де можна купити лілії, цікавить лілія березнягон перпл )

Такий сорт вам відомий?

Бо знайшов відповідь на запит у гугля ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...