Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, Сарочка сказав:

Діспенсер не спрацює- буде все размазано по тісту.

В дозатор не можна соус, він розрахован на все, що шматочками або, наприклад, тертий сир.

4 години тому, Сарочка сказав:

В нових Панасоніках можно от це все зробіть двумя программамі окремо « Тесто» потім «Випічка» 

Так, тому рецепт хліба, що Іра давала, можна зробити в хлібопічці на цих окремих програмах , вона сама все зробить.

4 години тому, Сарочка сказав:

Хліб в мене завжди више ведерця, майже під кришку подпірає, то це точно розрахунок на XL розмір.

Так,  розмір XL під кришку завжди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IMG_2680.jpeg.fdfbdb9afd874cf92548541202da1efd.jpeg

симпатично! 

А в чому сенс такого хліба?

наприклад, якщо відрізати скибину та зверху накласти товстим шаром оцього

IMG_2681.jpeg.cc5091e8dbf8e8b6a01daefcf3d9e532.jpeg

ще гарячого, та побільше, так щоб аж падало…

Ото на мій погляд смакота. )) 

вибачаюсь дами, але що саме дає шкварка в хліб, крім випадку як зʼїсти щойно з хлібопічки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Фрай сказав:

IMG_2680.jpeg.fdfbdb9afd874cf92548541202da1efd.jpeg

симпатично! 

А в чому сенс такого хліба?

наприклад, якщо відрізати скибину та зверху накласти товстим шаром оцього

IMG_2681.jpeg.cc5091e8dbf8e8b6a01daefcf3d9e532.jpeg

ще гарячого, та побільше, так щоб аж падало…

Ото на мій погляд смакота. )) 

вибачаюсь дами, але що саме дає шкварка в хліб, крім випадку як зʼїсти щойно з хлібопічки?

  То по вашому ,навіщо тоді робіть пиріжки? Можно просто окремо начинку в тарілку и кусок хліба до ней. Можно і без хліба 😀
А якщо серйозно, якщо зробіть так, як ви казали, то  Це буде вже більш як самостійна страва- Цибуля с беконом на шкварчащей  сковородці к  якому подалі хліб. Я так це бачу


В хлібе по моєму рецепту ,такоє поєднання ,дає лише відтінок копченості, бекон , якій попав в рот с окремим маленькім кусочком дає  солонувату іскорку лише на мить, дуже ненавʼязливо. Хліб гарячим не бажано істи, смак гірший у мʼякіша, ну кажуть, що це начебто не дуже корисно. Потрібно такі щоб він охолонул.

Такій хліб додаю в компанію к блюдам із бобових. Іноді бачу , що с маринованим огірком, або хрінотєнью( аджіка гостра с хріном) їдять. 

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Сарочка сказал:

То по вашому ,навіщо тоді робіть пиріжки?

Е, сонечко, не пересмикуйте, це різні речі і я цим щастям навіть занадто балуваний бо дружина від тещі перейняла незрозумілу тягу до випічки. 

Кенвуд дурно не простоює, вчора пиріг з мʼясом та якісь булочки-рулети з власними вишнями, сьогодні пісочне печиво.

Регулярно чебуреки, хачапурі та якісь грецькі їдлики та інші народні. 

А хліб лише при потребі бо у нас продається дуже смачний від маленьких пекарень без отих гидотних добавок якими нашпигований хліб з магазину.

Доречі, я хлібоїд і не уявляю їжу без хліба взагалі. Навіть кавун смачніший з білим хлібом. :oops:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Фрай сказав:

в чому сенс такого хліба?

Я не дуже полюбляю торти та тістечка. Ні, звісно, що подобаються і я їх їм, але дуже рідко. А хліб чи булочки мені подобаються завжди. Хліб з сиром, чи з ковбасою, беконом, оливками та хто знає з чим, для мене, наче для когось тістечко до чашки чаю. Ваш варіант "товстим шаром" я їсти не буду, а от тонка скибка хлібу, з добавками чи без них, та трохи меду і все це засьорбати трав'яним чи зеленим чаєм, мені саме те. 

 

8 годин тому, Фрай сказав:

сьогодні пісочне печиво.

На днях робила шоколадне печиво. З'їли та забули. Час від часу роблю, але такого, щоб воно постійно було, ні. А от хліб чи булочки замість хліба, то повинно бути постійно. В кожній родині свої звички та вподобання. 

В мене, наприклад, нема соняшникової олії, тільки оливкова, іноді кунжутна для салату. Це теж комусь може здатись дивним чи не зрозумілим, хто звик до іншого.

8 годин тому, Фрай сказав:

Навіть кавун смачніший з білим хлібом. 

Диня з хлібом теж смачно.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, allanek сказал:

Хліб з сиром, чи з ковбасою, беконом, олівками та хто зна з чим, для мене, наче для когось тістечко до чашки чаю

В принципі так і думав.

Шановні, всі живі здорові? Бо щось занадто сильно бахало. (

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо порівнювати з харків'янами, де знов цілий під'їзд будинку знищили, то, так. Але гепнуло, наприкінці, в мене добряче.

В одному київському телеграм каналі, поки ракети до нас летіли, виклали ось таке, мені  сподобалась

a3ce85ed-8b1e-4a7f-a28a-2548d45ec77f.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повернусь до саду. Чи буду саджати чи ні, ше не вирішила, але трохи дивлюсь на полуницю та малину. Мова про ремонтантну. Коли , більше 10 років тому, посадила Геркулеса, особливо не було вибору- Полка, Брусвяна, Зюгана.  Подивилась зараз... нові назви...багато...кожен нахвалює те, що собі посадив. В мене до ремонтантної малини відношення- посадив, ягоди зібрав , зрізав кущі і так до наступної осені. Поки дивлюсь в бік Малинова Гряда, Енросадіра та Прималба. Якщо в кого є ці сорти, буду вдячна за відгуки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось я розійшлась сьогодні☺️

16 годин тому, Сарочка сказав:

розмір ХЛ, скоринка середня. 
Хліб в мене завжди више ведерця, майже під кришку подпірає, то це точно розрахунок на XL розмір.

Це ранковий хліб. Малодріжджовий, розмір XL, це 600гр борошна та 1ч.л. дріжджів. Як піч це робить, то загадка, але ніколи верхівка хлібу не буває прим'ята зверху кришкою. На інших рецептах може піднятися ще вище і завжди з гарною верхівкою.

1705995109204.JPEG

1705995244885.JPEG

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

Повернусь до саду. Чи буду саджати чи ні, ше не вирішила, але трохи дивлюсь на полуницю та малину. Мова про ремонтантну. Коли , більше 10 років тому, посадила Геркулеса, особливо не було вибору- Полка, Брусвяна, Зюгана.  Подивилась зараз... нові назви...багато...кожен нахвалює те, що собі посадив. В мене до ремонтантної малини відношення- посадив, ягоди зібрав , зрізав кущі і так до наступної осені. Поки дивлюсь в бік Малинова Гряда, Енросадіра та Прималба. Якщо в кого є ці сорти, буду вдячна за відгуки.

Дуже цікаво. Постою погрію вуха. Я в тому році теж малиною гратися мала. Тому розумію ваши муки вибору.
В решті решт взяла Полку, як найчастіша ягода та і отзівов багато. В мене були більше до ягід умови. Щоб ягода була як можливо більше солодкою, щоб зернятко було притиснуто одне до одного і не расповзалось в руце . К тому ж таку ягоду зручно морозить, вона сберегає форму. Ну дали вже щоб вона обов’язково не мала шипів , ще хотілось, щоб вона не більше 180 см була, бо зібрать с моїм зростом буде важко. Ну то вже пошли далі вже вимоги, якими могла поступіться.  А там ще  трохи скидки пріманіли на Полку ну і я схватила 10 кущиків. Начебто гарно прийнялися і пішли в рост (а вже було трохи запізно для саджанця малини) .

А потім в червні переїхала моя свекруся і вирішила мені допомогти з городом. І дуже сподобалась ей ділянка, де я малину посадила. Вона виришила, що то полу дика сусідська малина, і почала ее висмикувати . Пока я це помітила, поки добігла 6 кущів вже було видернуто. Ну после перепалки вони вернулись на своє місто. Але то був вже кінець  червня, рослина дуже важко перенесла и вижило тількі 1 після другой посадки. То едине ,що можу сказати про Полку- гарна приживаються 😀

А так теж потрібно малини мені гарной .Тому дуже вдячна за люби міркування по обранню сорта 

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, allanek сказав:

Щось я розійшлась сьогодні☺️

Це ранковий хліб. Малодріжджовий, розмір XL, це 600гр борошна та 1ч.л. дріжджів. Як піч це робить, то загадка, але ніколи верхівка хлібу не буває прим'ята зверху кришкою. На інших рецептах може піднятися ще вище і завжди з гарною верхівкою.

1705995109204.JPEG

1705995244885.JPEG

В мене на випробовуванні сегодня новий рецепт. Мал назву як Тосканській с оливками. Розмір явно бачила , що М , але вирішила спробувать спочатку випекти в такому розмірі, вдруг буде не їстівне, то поділюсь враженням, бо там не зовсім традиційне- «просто покрошить оливкі до рецепта» Якщо комусь цікаво, то зроблю отчет.

Вдарилась в серію італійських хлебчіков, далі по списку має бути хліб с розмарином і ізюмом( бо він пасує  до сливочного сиру) і хліб с вяленими  томатами( просто тому що в мене вони є свої і якось в мене їх дуже багато нароблено)

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніколи не мала хлібопічки, от начитаюся про ваші хліби і починаю думати що і мені треба. Я не дуже люблю з тістом гратися, але це може у мене хлібопічки не було😀

А окрім хліба що ви безпосередньо в ній печете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Сарочка сказав:

Постою погрію вуха.

Аня, схоже, що вуха ми будемо гріти одна одної:grin:.  Я літню пробувала, був Столешник, більше не хочу. Ремонтантна в мене росте, наче бур'ян. Схоже, що умови подобаються. Було таке, що "кропивку" тикнула в пісок та забула, літо було дуже спекотне і замість того, щоб засохнути, ті дві "кропивки" започаткували мені новий малинник. Тож росте вона сама по собі, ягоди багато було завжди.

Чому дивлюсь на ці сорти.

1. Вони прямостоячі. Тому, які б компліменти не чула про  Мапему, априклад, викреслила її зі свого списку через те, що гілки стелються та вкладаються одне на одне. Тому залишила тільки ті сорти, що не потребують опори та підв'язки, бо я цим не займаюсь.

2. Висота кущів теж має значення.

3. Термін дозрівання на Київщині. Щоб не було, що  ягода починається в вересні і купа її залишається на гілках, а надворі вже мороз.

33 хвилини тому, Сарочка сказав:

Ну дали вже щоб вона обов’язково не мала шипів

З цим є проблеми. Тому треба дивитись ролики на Ютубі , в яких показують самі кущі, щоб зрозуміти про шипи.

44 хвилини тому, Сарочка сказав:

Щоб ягода була як можливо більше солодкою, щоб зернятко було притиснуто одне до одного і не расповзалось в руце .

Раніше нарікали, що ремонтантна завжди не така солодка, як  літня. Мене Геркулес влаштовував, але його смак міг бути, як солодким, так і не дуже. Залежало від сонця та дощів. Але йому було начхати на грунт та догляд, завжди гарна ягода в великій кількості. Літній сорт Столешник дуже чутливий був до грунту, добрив та сонця. Якщо спека і забула полити, горіла ягода та листя.

Зараз передивилась купу роликів по сортам, порівняла, де ростуть та що говорять про них, то здається, що до смаку нема претензій. Звичайно, якщо не слухати фермерів, для яких має значення вигляд та лежкість ягоди більше, ніж смак, бо покупець купує очима, як вони кажуть.

Тож я дивлюсь на те, які сорти продає розплідник, в якого збираюсь купувати, роблю вибір кількох, потім серед тих кількох знов вибираю і на зараз залишила ті, про які запитала. Часу цей вибір забирає багато. Але мізки зайняті і сам процес нагадує "шлях самурая", бо не впевнена, чи буду саджати. В якості усунення психологічної гойдалки мені подобається, бо тут треба зосередитись. Ні книги, ні серіали цього не дають, завжди відволікаюсь на якесь слово чи дію.

55 хвилин тому, Сарочка сказав:

А потім в червні переїхала моя свекруся і вирішила мені допомогти з городом. І дуже сподобалась ей ділянка, де я малину посадила.

Нема слів =@

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Yull сказав:

Ніколи не мала хлібопічки, от начитаюся про ваші хліби і починаю думати що і мені треба. Я не дуже люблю з тістом гратися, але це може у мене хлібопічки не було😀

А окрім хліба що ви безпосередньо в ній печете?

В мене с ХП одна біда- мало тіста робіт. :) 
В ХП можно покласти будь якій рецепт ( обмеження тількі вагою муки) . Потім достать готове и сформувать пиріг , пиріжки, пончікі , булкі, кулічі , кекси, багети, батони, піца. Будь що (тісто, яке потрібно замішати і потім дать піднятись в теплому місці) с подальший випічкою в духовці.

Багато рецептів адаптовано для ХП повним циклом . Наприклад булкі можно робіть по принципу мавпячого хліба( це коли з тіста катают шарік, руцями обваливают в масляній глазурі і складають обратно в ведерце для подальший випечкі в ХП( варіацій сотні, як солодких, с сезонних фруктов, так і с травами. С начінкой и без . Тоді  как пірог буде. Формування такім способом дає можливость не різать хліб, а отривать від него окреми булочки. ). Звісно, все це можно зробіть руцями, або комбайном( доведеться погратись с температурою для растойки) . Просто так удобно- поставил терези, сверху ведерце і покідал все по списку, не потрібно мить руки від тіста , а потім і все навколо, нема додаткового брудного посуду. 

друге використання -коли ви тількі як тестомес використовуваєте. То тут вже тісто на пельмені, пасту, і все, що вам лень заміс робіть руцямі.

ще класна річ- отсрочка старта. Той с випадок, коли ви думаєте, що зранку вам потрібно тісто для ранку ( або вам потрібна тепла булка к вашому приходу до дому. ) із недоліків- в повністю автоматичному режиме с отсрочкою потрібні тількі проверни рецепти , але то с часом дуже швидко настає

Якщо будете смотреть на печкі наполегливо раджу дивиться тількі на Panasonic, бо с іншими в початківців завжди трабли, і дуже часто потім від них позбуваються, тому що це якісь суцільний гемор с адаптуванням рецептів в моменти випечкі. Не тому що в мене Panasonic ( хоча в мене дуууже стара 207 модель), це просто досвід с хлібопекарского форуму, на якому я богато років таскала  рецепти до себе

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Сарочка сказав:

із недоліків- в повністю автоматичному режиме с отсрочкою потрібні тількі проверни рецепти ,

Ще є функція навпаки, коли забувся поставити хліб ввечері, щоб був на ранок, то можна поставити хліб зранку в режимі "швидкій", на жаль, не всі рецепти до такого адаптовані.

В мене ще можна варити варення або робити фрукти в сиропі. Але я ніколи цього не робила. По відгукам  швидко псується відерце для випічки. А це головне в хлібопічці- гарне відерце.

Мені подобається, які паски виходять, хоч рецепт з книги, хоч інший. Ось тут дозатор дуже допомагає- сам вкидає цукати, родзинки, горіхи та гарно розподіляє по тісту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, allanek сказав:

Ще є функція навпаки, коли забувся поставити хліб ввечері, щоб був на ранок, то можна поставити хліб зранку в режимі "швидкій", на жаль, не всі рецепти до такого адаптовані.

В мене ще можна варити варення або робити фрукти в сиропі. Але я ніколи цього не робила. По відгукам  швидко псується відерце для випічки. А це головне в хлібопічці- гарне відерце.

Мені подобається, які паски виходять, хоч рецепт з книги, хоч інший. Ось тут дозатор дуже допомагає- сам вкидає цукати, родзинки, горіхи та гарно розподіляє по тісту.

Я робила. В мене є така функція. Але пару разів, виключно для знайомства. Не подобалось . Виход 500 мл що дуже замало. Варення дуже водяне виходіт. Деякі ягоди лопатою розбіваются вщент. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за таку розгорнуту відповідь) я прямо зацікавилася. Може б частіше щось випікала якби тісто саме містилося і меньше прибирання після того.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так воно само все робить, без вас. ваша турбота лише закласти інградієнти й забути до кінцевого результату. 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Фрай сказав:

так воно само все робить, без вас. ваша турбота лише закласти інградієнти й забути до кінцевого результату. 

Ну не зовсім то і так. Це зі сторони чоловіків. Але. Комусь же  потрібно знайти рецепт( що тот ще квест, бо не все, що є в інструкції, або все, що ви знайдете в інтернеті не завжди приведе вас  к 100% результату, багато  помилок. Я вам дам даже две помилки в інструкціях к хлібопечкам Панасонік , за 10 років випуску) І це не тількі мій досвід

.
І то , ми покі що про от ті стандартни рецепти звичайного хліба з книжці ) А хтось ще повинен купляти, замовляти, донести до дому, закинути, доложіть « турботу і кохання до чоловіка» в рецепт :)

 , потім досліджувать спочатку роботи автомата( завжди може піти щось не так) , потім, коли вимкнуть світло, швидко спасти все, що було в автоматі. Ну тобто - це звичайне жіття жінкі в розтини всего лише приготування одній страви. До того, як вона заявіться на вашому столі.
Не ображайтесь, але ми с вами з різних планет. Ви ніколи не куштували хліба. Для вас це суто якісь странний наповнювач до страв. Інертний, майже без смаку, щоб не зіпсувал смак страв. Як вершина майстерності -хліб с ближайшей , як їх розвелось до біса, і це гарно, бо вони такі кращі ніж хлібозаводи , але то буде мах  тіпа чібата ( розачарую, але  воні також домішки використовивают, для стабільного результату, та можливостей місцевої муки, через то всі проходять і доходять.)

Жоден багет, французькій хліб не здатен мать смак той, до якого ви звикли без домішок поліпшувачей. Жодна чіабата не обходиться без домішок ,бо вона буде гливка. Соррі, що зламала ваш світ пекарен маленьких , з яких ви купляєте собі хліб і чомусь вирішили, що хліб- то мука+ вода+ дріжджі + любоффф пекаря. Так не працює. 
Мені здається, Чі ви другій день питаєтесь образить?
 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Сарочка сказав:

Жоден багет, французькій хліб не здатен мать смак той, до якого ви звикли без домішок поліпшувачей. Жодна чіабата не обходиться без домішок ,бо вона буде гливка. Соррі

Я про хліб. Аня, погоджусь на 100%. Дуже відчутна різниця між хлібом з хлібопічки та хлібом з будь-якої пекарні, вже мовчу про хліб з магазину. Цього не розумієш, поки не почнеш випікати хліб в хлібопечі. Але від самої х/п багато залежить. Вже казала, що в Мулінексі всі рецепти були з однаковим смаком. 

Це, як з тандиром. Знайомі, що теж його мають, коли бувають в нас, не розуміють, чому в нас м'со зі скоринкою та смачне, а в них наче парова котлета з дієти для схуднення. Так, про тандир ще не згадували😆

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доки всі не почали викладати фото та рецепти смаколиків з тандирів, мангалів і тощо😊 , у мене практичне питання,можна сказати ТЗ...

 потрібна пательня модифікації "сотейник", яку можна мити в посудомийці,індукція.... я тут знайшла одну, але чомусь чоловік не хоче

 

Прихований текст

rozetka.com.ua/ua/353512920/p353512920/

 

до цього був  BergHOFF Eclipse, все влаштовувало на 100%, але його час вже вичерпався і хочу щось нове 

image.png.593ceb979d49b0dfbb593e6213ea9148.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ти замість теплиці вирішила сотейником обійтися?

За такі гроші його ще в посудомийку не можна покласти :shock:

Наші розмови про хлібопічки до добра не призведуть

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

Ти замість теплиці вирішила сотейником обійтися:shock:?

 Все під контролем )) чимчикуємо до цілі маленькими кроками

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З особистого спостереження. Про дно посуду. Індукційна поверхня дуже підступна річ. В мене два чи три види посуду. Всі з нержавіючої сталі. Доки не стала їх використовувати на індукції, роками були, як нові на поверхнях Hi-Light. Нічого супер дорогого по коштам, в районі Бергоффу. На індукції, після 4-х років використання, стало сипатися дно. Не в усіх.  Але швидко , одне за одним. Це при тому, що індукцію використовую для каструль не часто. На заміну купила Ікею, важка і дно тримається гарно. Але мене нервує те, що кришка  теж з нержавіючої сталі, після скляних важко звикнути, що не бачиш, що робиться в каструлі.

Повертаюсь до дна. Для індукції купила звичайний ( не електро) чайник "Крауфф". Працює в посиленому режимі, кожного дня. Як новий. Дно тонке та зроблено руліком, а не пришпандьорино, як в Ікеї та тих каструлях, що посипались. Тож май це на увазі, якщо вже так кортить цього сотейника)

 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, allanek сказав:

З особистого спостереження. Про дно посуду. Індукційна поверхня дуже підступна річ. В мене два чи три види посуду. Всі з нержавіючої сталі. Доки не стала їх використовувати на індукції, роками були, як нові на поверхнях Hi-Light. Нічого супер дорогого по коштам, в районі Бергоффу. На індукції, після 4-х років використання, стало сипатися дно. Не в усіх.  Але швидко , одне за одним. Це при тому, що індукцію використовую для каструль не часто. На заміну купила Ікею, важка і дно тримається гарно. Але мене нервує те, що кришка  теж з нержавіючої сталі, після скляних важко звикнути, що не бачиш, що робиться в каструлі.

Повертаюсь до дна. Для індукції купила звичайний ( не електро) чайник "Крауфф". Працює в посиленому режимі, кожного дня. Як новий. Дно тонке та зроблено руліком, а не пришпандьорино, як в Ікеї та тих каструлях, що посипались. Тож май це на увазі, якщо вже так кортить цього сотейника)

 

 

от і у мене почалось сипатись дно (( до цього у мене був газ в квартирі і такий посуд можна було в спадок передавати...почала дивитись на чавун, бо він товаришує з індукцією і є вже у того ж Бергоффа,   є і нас виробник наприклад Біол...от моя жаба і питає-нашо платити більше ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...