Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

 

4 часа назад, Сарочка сказал:

якщо різати на глазкі, потрібно тоді зріз замочувати в фунгіціді

Ага, у сімдесятих роках тільки так і робили. ) І так, парость повинна бути трохи з корінцями, але не факт.

А ще у нас на городі був пісок, без поливу ніщо не росло.

 

і, и.  Як задовбує маківська розкладка!!!!!!!

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С фотосесссіей картоплі в мене взагали то даже не було ніколи бажання зафіксувати. Хоча іноді, дійсно мені казалось, що насправді картопляна квітка то дуже тендітна, і дуже скоростігла  річ. Не богато часу радує своєю красою.  Ну і якщо я не разу не фоткала цій сорт, а він в мене зьявілся тількі в минулому році, то я перекопала  весь інтернет , і. А ….не знайшла я таку квітку. Але знайшла трі різни, щоб понять що буде. . На третій фотки колір і вот такой ліст буде. На другій в мене таке забарвлення квіткі, дуже фіолетово, а на першой саме така полосата серединка, яку я взагалі ніколи не бачила . Спочатку листя дуже темне, а потім вже трохи зеленіше. На третьому фото максимально зелений колір якій буде. На фоне газонної трави все одно він був дуже брутального кольору. Стовбур був значно темнішім ніж листя спочатку і до кінця.

IMG_0386.jpeg

IMG_0385.jpeg

IMG_0384.webp

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Nic-олаевна сказав:

Оце ж бо і проблема. Якщо у мене 20 перців, 25-30 баклажанів, помідорів то і взагалі може бути 100, і бажано щоб розсада була з запасом на випадок підсадки, да все це ще треба розрадити по 3х літрових горщиках, то це як на мене геморно. Тому перці і баклажани мають бути такими, щоб їм ще вистачало 0,250 мл. грунту, а помідори то і взагалі копаю з теплиці лопатою і одразу тикаю в грядку

У мене про весну - то лише розмови. У нас ще снігу по коліно, і не видно жодної прогалини землі. В цьому році снігу і води як на недобре. І морози як взялися за нас наприкінці листопада, то тільки тиждень як відступили, але всеодно є невеликий мінус. Вже так набридла оця зимова картина, хочеться хоч якихось пагонів з землі.

А щодо вашого горщика, то я б його поставили туди, де він був. Це воно зараз виглядає, наче от-от розквітне, але природа розумна, квіти знають що ще холодно і короткий світовий день

 

Помідори взагалі не балую. Тількі іноді, якщо бачу, що тепличні вже страждать починають, то можу переваліть в 1 літр, частіше за все , їм достатне в кожен полів додавати добрива, звісно,  роздвінуть трохи горщик. То вони в мене щось на кшталт гідропонікі , нормально себе почувають в маленькому обʼємі.

Грунтови помідори с касет на грядку, ну то даже не обговорюється . Тема як раз перці с баклажанами , що мають дуже довгій час до врожаю.

. В мене навпаки ,більш перців,  ніж в вас .
100% в мене вже 4 рік - 16 надранніх( то 2 пачкі по 8 насінь двох сортів завжди одни теж сами, жодного семечка не страчено, і жоден кущ не пропал (ще  15-20  інші і на місяц пізніше посадка , то  ті сорті сорти які на пробу) ,

Взагалі  десь кущів 10 баклажанів, теж сверхранніх ,  посадка -січень, які ,  з липня по жовтень радують врожаєм іноді безмежно, так що  , вони мене забодают . Зазвичай , с середини вересня , вже починаю якусь  частку врожаю пристроїть, бо остання хвиля, то просто тазами , вони всюди в мене ,вже от ті баклажани, це як як і цукіні в той же час-  , вже нікому не цікаві. і вже якось нема а ні часу на них, а ні бажання, тому що ну вот просто наїлися, і вже все.

Але ж , серпень може бути холодним, вересень теж холодним. То що тоді , бути без сіненькіх , якось воно лячно. Бо мої домашні магазини їсти не хочуть, бо мої сіненькі трохи інши, а взагалі то частіше біли, і не довгі, а кругли. І без смаку баклажан :) от ці їдять 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Сарочка сказал:

С фотосесссіей картоплі в мене взагали то даже не було ніколи бажання зафіксувати. Хоча іноді, дійсно мені казалось, що насправді картопляна квітка то дуже тендітна, і дуже скоростігла  річ. Не богато часу радує своєю красою.  Ну і якщо я не разу не фоткала цій сорт, а він в мене зьявілся тількі в минулому році, то я перекопала  весь інтернет , і. А ….не знайшла я таку квітку. Але знайшла трі різни, щоб понять що буде. . На третій фотки колір і вот такой ліст буде. На другій в мене таке забарвлення квіткі, дуже фіолетово, а на першой саме така полосата серединка, яку я взагалі ніколи не бачила . Спочатку листя дуже темне, а потім вже трохи зеленіше. На третьому фото максимально зелений колір якій буде. На фоне газонної трави все одно він був дуже брутального кольору. Стовбур був значно темнішім ніж листя спочатку і до кінця.

Зрозуміла я, що не вражає мене ця картопляна краса. Щось воно мені картопля і картопля, навіть з темним листям і кольоровою квіткою. Ще б вона квітла хоча б місяць, а так, хіба що посадити її в грунт, як звичайну картоплю. Для мене це точно не контейнерна культура😄

10 часов назад, Сарочка сказал:

Бо мої домашні магазини їсти не хочуть, бо мої сіненькі трохи інши, а взагалі то частіше біли, і не довгі, а кругли. І без смаку баклажан :) от ці їдять 

А ті, що мають баклажановий смак і синього кольору саджаєте? Або може раніше садили? Якщо так, то які сорти були урожайними?

У мене постійно в фаворі Алмаз. Чомусь я не можу знайти йому замінника. Садила всякі гібридні дорогущі, але вони не дають мені такого урожаю, як той Алмаз. Чи я ніяк не підберу замінник, чи моя земля підходить тільки Алмазу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось знайшла фотку, після якої я почала шукати цю картоплю...в пошуках українського саду ))

 

106202447_2502034736566061_2175578053927466569_n.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, irina1969 сказав:

ось знайшла фотку

То ти вживу не бачила тієї картоплі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, allanek сказав:

То ти вживу не бачила тієї картоплі?

не і  взагалі там вище було про спонтанні покупки🤣 

я тільки що купила теплицю по інету😂 поки що дешеву з гімна та палок (Теплиця парник 10 м2 UP-10М2 4х2,5х2 м для дачі та городу теплиця з 3 кульовою армованою плівкою Польща) погуляюсь побачу може на щось капітальне наважусь

Змінено користувачем irina1969
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому спитала? Роздивлялась цю світлину, бо розумію, що то парасолька кропу. Судячи з того, що не знайшла ні гілочки з листячком того кропу, то квіти картоплі та парасолька  зроблені з близької відстані чи просто з великим збільшенням. Підозрюю, що насправді ця квітка картоплі має звичайний розмір, невеличкий. То треба в Ані питати, чи виглядає той кущ , взагалі, декоративним. Як деякі сорти томатів, де кущі нагадують ампельну рослину з гарним картопляним листям. Або це просто кущ картоплі з трохи іншим кольором листя та квітки.

В тебе нема іншого шляху, як посадити та побачити, чи воно було того  варто. Все одно буде муляти, по собі знаю)))

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

 

В тебе нема іншого шляху, як посадити та побачити, чи воно було того  варто. Все одно буде муляти, по собі знаю)))

 

Все думала, що Аня не згадає за цю картоплю, але вона згадала ну і вже відсидітись в кущах якось некомільфо )) шуткую ))я  вдячна Ані, що вона вирішила поділитись, бо воно муляє вже пару років

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, irina1969 сказав:

бо воно муляє вже пару років

І що вирішила? Будеш їсти картоплю зі свого квітника?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, allanek сказав:

І що вирішила? Будеш їсти картоплю зі свого квітника?

а чому ні ? я от придивляюсь як зробити квітник-город, бо щось мені захотілось...може мене попустить, але доки мені хочется це зробити...купила капусту кале, кукурузу з кольоровим листом, дивлюсь одним оком на мангольд

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Зрозуміла я, що не вражає мене ця картопляна краса. Щось воно мені картопля і картопля, навіть з темним листям і кольоровою квіткою. Ще б вона квітла хоча б місяць, а так, хіба що посадити її в грунт, як звичайну картоплю. Для мене це точно не контейнерна культура😄

А ті, що мають баклажановий смак і синього кольору саджаєте? Або може раніше садили? Якщо так, то які сорти були урожайними?

У мене постійно в фаворі Алмаз. Чомусь я не можу знайти йому замінника. Садила всякі гібридні дорогущі, але вони не дають мені такого урожаю, як той Алмаз. Чи я ніяк не підберу замінник, чи моя земля підходить тільки Алмазу

Ні, ніколи. Бо цей овоч мені не подобався ніколи своєю спіціфічною гостротою. Тому саме саджаю інши варіации по смаку. Без гостроти - це головни вимоги .Колір, то вторично, не маю нічого против баклажанового кольору. Серед моїх в суміші насіння е темно фіолетови ( вочевидь,  мають поздній термін, бо вони в мене майже в вересні тількі перші починаються) і не дуже врожайні. Просто біли починаються в мене першими, гарно вяжутся їх завжди багато.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, allanek сказав:

Чому спитала? Роздивлялась цю світлину, бо розумію, що то парасолька кропу. Судячи з того, що не знайшла ні гілочки з листячком того кропу, то квіти картоплі та парасолька  зроблені з близької відстані чи просто з великим збільшенням. Підозрюю, що насправді ця квітка картоплі має звичайний розмір, невеличкий. То треба в Ані питати, чи виглядає той кущ , взагалі, декоративним. Як деякі сорти томатів, де кущі нагадують ампельну рослину з гарним картопляним листям. Або це просто кущ картоплі з трохи іншим кольором листя та квітки.

В тебе нема іншого шляху, як посадити та побачити, чи воно було того  варто. Все одно буде муляти, по собі знаю)))

 

В мене промелькнула мисль, що забагато квіточок одночасно , наче як две вместе. Квіткі всієй картоплі мают одін розмір. Приблизно сама такій, як на картині Фрая в волосах. Нажаль, с часом воні не міняються, як наприклад, соняхі декоратівни, або гарбузи. Більше нічого не визвало подозреній в постановці фото. Само фото дуже сподобалось

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, irina1969 сказав:

Все думала, що Аня не згадає за цю картоплю, але вона згадала ну і вже відсидітись в кущах якось некомільфо )) шуткую ))я  вдячна Ані, що вона вирішила поділитись, бо воно муляє вже пару років

 

Ото щоб ви не передумали, то я вже зранку і відправила. 😀

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, irina1969 сказал:

🤣 тільки що купила теплицю по інету😂 поки що дешеву з гімна та палок (Теплиця парник 10 м2 UP-10М2 4х2,5х2 м для дачі та городу теплиця з 3 кульовою армованою плівкою Польща) погуляюсь побачу може на щось капітальне наважусь

Оба-на!🤣

Нарешті, ще в когось така теплиця як у мене. Бо у мене взагалі саморобна. Тільки я не зрозуміла, яка висота вашої теплиці? Це як парничок для розсади, чи це повноцінна тепличка куди можна зайти у повний зріст?

Якщо не секрет, то скільки зараз коштує це диво технологій?

Як змонтуєте її в огороді, покажете?

О, завалила людину питаннями...🤭

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Сарочка сказал:

Просто біли починаються в мене першими, гарно вяжутся їх завжди багато.

Зараз дорозмовляємося, що я ще і білих баклажанів куплю насіння і потім буду довбати чоловікові мозок, щоб він мені розширив теплицю🤣

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Nic-олаевна сказав:

Оба-на!🤣

Нарешті, ще в когось така теплиця як у мене. Бо у мене взагалі саморобна. Тільки я не зрозуміла, яка висота вашої теплиці? Це як парничок для розсади, чи це повноцінна тепличка куди можна зайти у повний зріст?

Якщо не секрет, то скільки зараз коштує це диво технологій?

Як змонтуєте її в огороді, покажете?

О, завалила людину питаннями...🤭

 

Відповідаю😅

Вона висотою 2 метри, так що зайти можна....десь на форумі, а може на ФБ зустрічала відгуки що свої гроші вона відпрацьовує, а грошей 4200 грн...дуууже сподіваюсь, що на 2-3 роки її вистачить, а там подивимось)) image.png.01a9666f42d39929d2240179f38e3253.png

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

О, завалила людину питаннями...🤭

А я, взагалі, пропустила цю новину😔

Іра, вітаю. Зараз я б починала з теплиці, а не з звичайних грядок.

Зрозуміла чому пропустила новину. Це Іра винна😁 Вона доповнила свій допис,  мені воно ніяк не дзинькнуло, тому і не бачила. Так і вийшло, що новина повз мене пройшла. 

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, allanek сказав:

Ти з поливом всередині щось вирішила? Який варіант обрала?

Ще точно ні, але буде крапельний бо у мене є гарна стрічка, а поряд бак для автоматичного поливу, щось продумаємо...залишилась ще автоматика, яка була раніше у нас- також в діло пустимо😀

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 Це розумно. Я про крапельну стрічку. Це перше, про що подумала, що в теплиці це і зручно, і фінансово гарне рішення.

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, allanek сказав:

 Це розумно. Я про крапельну стрічку.

Я люблю прилаштовувати речі, особливо коли вони гарні)) я давно запланувала ці стрічки в майбутню теплицю...стрічки 4 шт, контролер я привезла з Польщі в травні 22 разом з квітами)) ( ну про що тоді можна було думати),покупала в Лідлі

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я і близько тоді до тих полиць не підходила, хоч Лідл від мене 10 хвилин пішки з зупинкою на річку та качок в парку помилуватись. 

Я, взагалі, тоді перші два тижні на життя навколо мене, наче , як на паралельний світ дивилась. 

То хай воно тобі все до діла буде)))

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

А я і близько тоді до тих полиць не підходила, хоч Лідл від мене 10 хвилин пішки з зупинкою на річку та качок в парку помилуватись. 

Я, взагалі, тоді перші два тижні на життя навколо мене, наче , як на паралельний світ дивилась. 

То хай воно тобі все до діла буде)))

Я ж підпрацьовувала садівником, так що я до полиць підходила виключно по роботі))

Дякую🥰

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...