Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, allanek сказал:

До речі, все забуваю  про твою  аватарку сказати. Дуже різні думки викликає:classic_wink:

Думав тільки в мене. :grin:

шановні пані, вибачаюсь за той відступ, просто пояснив свій термін, але мав побоювання аби дійсно не перейшло в полеміку. Тьху, тьху, тьху!

Обрізав останні яблуньки поки сонечко, Бульденеж добряче прорідив, одну калину, з сумом дивлюсь на те як різко полізли перші квіти, не на часі.

Хоч би дерева не стали прокидатися.

Але так вже хочеться весни, коли вони всі стануть красунями у сукнях білих наче наречені…

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Фрай сказав:

Бульденеж добряче прорідив, одну калину, з сумом дивлюсь на те як різко полізли перші квіти, не на часі.

В мене два кущі цієї калини, ніколи за них не хвилювалась. Мені здалось, що Бульдонеж невибаглива рослина. В темі питала про формування , тож є думки зайнятись кущами.

21 хвилину тому, Фрай сказав:

Думав тільки в мене. 

То це ж добре, що  в нашому віці ми не перетворились на ретроградів🙂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дивлюсь на стовбур і вибираю кращий, дивлюсь хто кому заважає рости, натирає «мозолі», слабкі гілки, ті у яких немає квіткових бруньок і тд.

У Бульденеж і у калини звичайної також дуже багато нової парості, а старі стовбури можуть мати рани чи болячки, тож не треба боятись за ріст, кущ буде краще рости коли нормальне провітрювання та рівномірний доступ світла.

я на калині ще й зайвий цвіт чикаю, майже вполовину, мене ягоди цікавлять, бо все що у мене росте йде на консервацію, а частину залишаю на гілках і коли мороз пригощаю себе мерзлими вітамінками.

Крім того, цей кущ я перевіз з дачі і саджали разом з онукою. 

Можливо це фетиш, але віддаю перевагу вирощеному своїми руками і далі зробленого руками половинки або просто близької людини.

Не знаю чому, але воно мене гріє. 
Сьогодні недільний вечір у каміна, вино, дружина, тиша…

IMG_0870.thumb.jpeg.1b807a349b33b7e31ccc60cb87d39056.jpeg

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

брізав останні яблуньки поки сонечко, Бульденеж добряче прорідив, одну калину, з сумом дивлюсь на те як різко полізли перші квіти, не на часі.

Хоч би дерева не стали прокидатися.

Але так вже хочеться весни, коли вони всі стануть красунями у сукнях білих наче наречені…

Я вам по-доброму заздрю. Сьогодні чоловік був в Києві, то каже що нема жодної сніжинки. А у нас як на Алясці. Хоть уже тиждень плюсова погода, але снігу стільки, що його і досі не розтопило. Ще лежать величезні кучугури і грунту не видно. До того ж у нас були доволі міцні морози, доходило до мінус 20, то грунт промерзлий і та вода що тане, не всотується, а утворює снігово-льодову кашу. І до сходів квітів чи бруньок на кущах доволі ще довго, бо ті самі гортензії і троянди ще з головою під снігом.

А як воно вже набридло... Весни таки хочеться. У нас в цьому році як випав сніг 21 листопада, то одразу шаром сантиметрів 40-50, то з того часу ні разу не розтанув. Зазвичай снігу у нас нема до нового року і десь там у другій половині січня він починається. Але якщо починається, то чималим шаром. А от щоб з листопада да ще й 20-ку топило, то це уже навіть нам, жителям півночі, незвично

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То це ж добре коли так, кожному овочу свій час, тоді й буде такий як треба, а от такі гойдалки з температурою як у нас мають лише один плюс - витрати на опалення та електроенергію, що теж важливо під час війни, але ж тема про сад/город. 
Вже не памʼятаю коли саме, але боляче було дивитись на абрикосові квіти вкриті снігом.

А колись приїхали на дачу 13 травня, так гарно, тепло, виноград вже пагони наростив по півметра, а вранці встали і на траві паморозь, пагони позвисали бо померзли, ледь не плакав.

Тож не хвилюйтесь, все у вас буде добре.

Змінено користувачем Фрай
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.04.2023 в 21:22, Сарочка сказал:

Секатори в ніх гімно. Маю два из різних колекцій , оба гімно.  І в мене  склалось враження що він гірший, ніж середній сегмент « з роскладкі и будівельного магазину»

Підтримаю, бо сьогодні використовував і його теж, розібрав, наточив, а всеодно не ріже так щоб чик і чітко!

Лежу шукаю що ж купити! Надибав відгуки, ой, відкликання! посміявся

IMG_2973.thumb.jpeg.77792bf3a2db3120884df22b798a0a4a.jpeg

це ж треба таке! :grin:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Фрай сказал:

Підтримаю, бо сьогодні використовував і його теж, розібрав, наточив, а всеодно не ріже так щоб чик і чітко!

Лежу шукаю що ж купити! Надибав відгуки, ой, відкликання! посміявся

IMG_2973.thumb.jpeg.77792bf3a2db3120884df22b798a0a4a.jpeg

це ж треба таке! :grin:

Був такий прикол в Ютуб: "Жесть на СТО, смотреть до конца"! А тут ще круче😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене нема дорогого фірмового інструменту. По-перше у мене нема саду, в повноцінному розумінні цього слова. Є трохи троянд, трошки декоративних і 3 плодові дерева. То мені достатньо інструменту "масмаркету". А по-друге відверто шкода таких грошей, бо іноді вони себе не виправдовують.

Так от. Мабуть в позаминулому році ми обговорювали сектори в темі про них. Я тоді шукала сектор "Центроінструмент". Зараз він коштує 400+ грн. Сектор " з наковальнею". Не дивлячись на не дуже презентабельний вигляд і конструкцію, ріже все чудово. Зріз чіткий та гарний.  

Вбачаю в ньому таку перевагу: якщо зіпсується, не буду думати, як його відремонтувати чи заточити, бо це ж Фіскарс, коштує дорого .. Просто придбаю новий

image.png.1bc86bfceb9095d6a13e7defb6f29269.png

 

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Фрай сказав:

Підтримаю, бо сьогодні використовував і його теж, розібрав, наточив, а всеодно не ріже так щоб чик і чітко!

Лежу шукаю що ж купити! Надибав відгуки, ой, відкликання! посміявся

IMG_2973.thumb.jpeg.77792bf3a2db3120884df22b798a0a4a.jpeg

це ж треба таке! :grin:

А там в ніих богато секаторів . В мене тількі два варіанта.  Одін зовсім якісь ніякій, троянди мабуть їм було б гарно різать, ще баклажани збирати , другій кращій набагато,( так одразу не скажу номер. ) він масівнє. Але в нему зламалась кнопка фіксатора закритого положення. Поки нові, 2 сезона не погано себе показували, в мене навантаження на них тоді було велике, мабуть рік за пʼять .  В фіскарс бачила, що до секатора змінне лезо буває, мабуть якщо змінити режущєє полотно, то він знов буде як новий

Зайшла на фіскарс. От тот, що в мене кращий( окрім кнопки) то Р 26 модель. Зараз він коштує 499. А другій взагалі був ще меньший. Але не знайшла в прайсі його, мабуть вже не випускают.

В осені дивилась на 321 модель., якщо б в той час вирішила остаточно купити, то обрала би його. Але прикупила в решті решт висоторез. 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Nic-олаевна сказав:

У мене нема дорогого фірмового інструменту. По-перше у мене нема саду, в повноцінному розумінні цього слова. Є трохи троянд, трошки декоративних і 3 плодові дерева. То мені достатньо інструменту "масмаркету". А по-друге відверто шкода таких грошей, бо іноді вони себе не виправдовують.

Так от. Мабуть в позаминулому році ми обговорювали сектори в темі про них. Я тоді шукала сектор "Центроінструмент". Зараз він коштує 400+ грн. Сектор " з наковальнею". Не дивлячись на не дуже презентабельний вигляд і конструкцію, ріже все чудово. Зріз чіткий та гарний.  

Вбачаю в ньому таку перевагу: якщо зіпсується, не буду думати, як його відремонтувати чи заточити, бо це ж Фіскарс, коштує дорого .. Просто придбаю новий

image.png.1bc86bfceb9095d6a13e7defb6f29269.png

 

В фіскарс ни коли секатор не коштувал аж занадто дорого . Зараз один 469 другій , той , що більший десь 700-800. Самий дорогий  за 1500, там вже сухі гілкі до 25 мм, с храповим механізмом, щось як сучкорез вже. Хоча як краще б тоді брала сучкорез, якщо на ділянці богато кустарника.
Якщо  дочекатися акції в Літо на інструмент, додать до него персональний промокод , то він буде в ціну вашого с “ будевельніка»  , то тоді фіскарс і не всіх грошей міра . Но суть не в тому.

Новий, він гарний.  
Він погано починає себе вести при більшому навантаженні, ( в мене за сезон- два ) проявіться . Заточити його до нового.  состоянія мне взагалі не вдалося.  Мабуть вони більше одноразовие, в широкому сенси. На наступний рік буду оновлять секатор, замовлю…. Фіскарс. Ну тому що , хочь я і ругаюсь на ніх, а альтернативи то особо нема або він, або Гардена, і хто зна, не буде лі в той Гардена тих самих болячок 

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сарочка сказал:

В фіскарс ни коли секатор не коштувал аж занадто дорого . Зараз один 469 другій , той , що більший десь 700-800. Самий дорогий  за 1500,

Ну, якщо за 469, то дійсно різниці нема, а якщо за 1500 то є, і уже суттєва. 

1 час назад, Сарочка сказал:

Новий, він гарний.  
Він погано починає себе вести при більшому навантаженні, ( в мене за сезон- два ) проявіться . Заточити його до нового.  состоянія мне взагалі не вдалося.  Мабуть вони більше одноразовие, в широкому сенси. На наступний рік буду оновлять секатор, замовлю…. Фіскарс. Ну тому що , хочь я і ругаюсь на ніх, а альтернативи то особо нема або він, або Гардена, і хто зна, не буде лі в той Гардена тих самих болячок 

І в чому тоді прикол, щоб це був саме Фіскарс, якщо його вистачає на ті самі 2 роки що і масмаркету? Ну, у мене б його вистачило на 4, бо мало ним користуюсь. Так і отого з "будівельника" вистачить на стільки ж.

Я до чого. До того що в дорогому профінструменті є сенс, якщо це або садовий бізнес, або приватний сад, такий, як у Алли хоча б.

А в тім, це питання "релігії". У когось яйфон останньої моделі, проте в холодильнику миша повісилася. А у когось чорна ікра намазується поверх червоної, а сам у дранті. І хто з них не правий? Праві обидва і кожен по-своєму.

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, зараз бігло подивилась ціни в інтернеті, перші пости що попалися. Фіскарс з наковальнею стартує ціна від 600 грн, Гардена 850. Може обвідний і дешевше, не знаю. Але мені більше подобаються саме такої конструкції.

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Nic-олаевна сказав:

Ну, якщо за 469, то дійсно різниці нема, а якщо за 1500 то є, і уже суттєва. 

І в чому тоді прикол, щоб це був саме Фіскарс, якщо його вистачає на ті самі 2 роки що і масмаркету? Ну, у мене б його вистачило на 4, бо мало ним користуюсь. Так і отого з "будівельника" вистачить на стільки ж.

Я до чого. До того що в дорогому профінструменті є сенс, якщо це або садовий бізнес, або приватний сад, такий, як у Алли хоча б.

Фіскарс не завжди означає одразу проф інструменти. Проф ідуть окремой серією вони набагато дорожчі, я тоді даже не дивлюсь. Все о чем ми размовляемо , це суто побутовий сегмент. Чому саме я все обіраю Фіскарс из інвентарю до саду- городу?
Тому що ергономіка такі має значення. Майже все, що я придбала за рокі,  все було зручно і дуже зручно, ні на що мені не хотіло змінити. В мене, в цілому,  досі нічого не зламалось ( по якості продукта маю на увазі , всі халепи виключно с свідомим варварськім використанням)

Ну секатор то таке, расходнік, коли їм користуються 1 годину на день цілий рік ) В мене до осені була ферма домашня с кроліками, їм постійно потрібно гілкі, то в мене секатор працював більше, ніж профессійни мабуть. 
Суто для мене в тепличку чоловік мені прідбал от такі ножиці fiskars-discount.com.ua/ua/nozhnicy-dlja-mikroobrezki-fiskars-sp160-1063325/864

Також можна казати, що то секатор. Але вони зручніше виявилися за секатор в обробку городу( обрізати листя  томатів с 110 кущив то тоже буде краще удобним інструментом, . Там сік залітає на секаторі і вин не хоче розкриватися, пока не очістишь, а це час , якщо це потрібно раз в 10 днів робіть, то хочеться, щоб це було бистріше, поки сонце не зажарить. квіти, виноград ,волчкі зелени на деревах,  для зеленої маси, він був кращий ніж маленькій секатор) тому що він від сіку не заліпає, зеленку не змінає, ріже блізко до стовбура, якщо це потрібно. 

А потім чоловік його ж сам і зламав, вирішив зрізати гілку, на яку потрібно було взяти вже секатор, хочаб маленькій , але він вирішив, що і так сойдет. І такі ножиці луснули, но то ж не тому, що вони погани, а тому, що використовувались по не призначенню.  В цому році однозначно знов їх куплю, дуже сподобались 
Так само в мене с пілкою, я ей варварські різала фігурно кирпич в чистому приміщенні, коли робила камін. Мені було потрібно щось, що не буде пилить. То вона була едина, що була здатна на це , хоча я хрест поставила на ней тоді, коли взяла в руку, але іншого вибору не мала. Зараз лежіть, чекає на новоє лезо і буде потім знов як новенька.)

 

Змінено користувачем Сарочка
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Доречі, зараз бігло подивилась ціни в інтернеті, перші пости що попалися. Фіскарс з наковальнею стартує ціна від 600 грн, Гардена 850. Може обвідний і дешевше, не знаю. Але мені більше подобаються саме такої конструкції.

Цікаво, а чому саме такій вибор? В мене перший секатор був саме такій( до речі як раз с Будевельника, то він одразу не дорезал до кінця, не відрізал повністью. То роздивляючись на конструкцію леза, я вирішила тоді що то недолік конструкції і більше не купляла саме такі контактни, обирала виключно площини

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фіскарс ніколи не був профі інструментом, тут Сарочка права на всі 100...у них якщо брати по секаторах є моделі лайно і моделі які умовно можна назвати секаторами...раніше, коли фіскарс  вироблялся фінами, іх секатори були нічого, потім коли відкрили завод в россії, а потім в Польщі саме секатори стали (( у мене були і дорогі/ дешеві моделі і зараз по секаторам це скоріше розпіарений бренд не більше,а я наприклад ну дуууже не люблю платити гроші за шильдик (( 

я з чистим сумлінням можу дати рекомендацію їх серії малого садового інструменту ( лопатки, мотижки, садова виделка:))  це просто неубіваємі речі, а я намагалась ))   ось ця серія

image.png.6d54a4d92040d2c5e28d2418cff536f6.png

 ціни на профі секатори стартують від 2 тис, у нас представлені японські ARS та FELCO ( Швейцарія)...моя жаба поки перемагає, але я думаю що я її переконаю, що це незамінна річ в хозяйстві ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати - очень удобно такими садовыми ножницами работать с томатами и огурцами. да и салаты всякик срезать. Особенно удобно - тонкими лезвиями подлазить за маленькими пасынками.

Купил в китае за 1.79 бакса. вот такой.

 

Знімок екрана (194).png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене, взагалі, нема дорогого садового інструменту. Так вийшло. Колись ( більше 10 років) заїхали в Епіцентр купити лопату-граблі та я купила  собі садовий інструмент зі змінними ручками. Назву не пам'ятаю, щось китайське, бо коштувало гуманно та виглядало міцним. В садовий будиночок не піду дивитись, потім  напишу, коли зберусь туди. Думала, зламається, тоді вже випендрюсь з чимось фірмовим. Але і досі колупаюсь тим набором, бо виявився міцним та зручним, лише докупила ще одну коротку змінну ручку .

Секатори...Фіскарс в мене є...довго валявся десь в кошику, куди скидається все, чим не користуюсь. Фіскарс купила після того, як зламався дешевий китайський секатор, що був багато років. Я шульга і як той Фіскарс не перекладай та не перевертай, він чітко призначений під праву руку. Ну і мій дешевий в рази краще поводився з рослинами. Тож поїхала в Епіцентр, перепробувала все до 500грн та купила дуже зручний мені секатор з храповим механізмом, не примхливим до того, в якій руці його тримаю. Щаслива вже кілька років:grin:.

Фіскарсу теж знайшовся власник-мій чоловік, каже, що йому зручний. А що йому залишається, коли я свій категорично заборонила брати. Тому що воно, якось так стається- все, що  купую собі, дивним чином, опиняється в руках чоловіка та змінює адресу постійного зберігання з мого садового будиночку на куток, де зберігається чоловіком все, що тягне в мене :x

Тож секатора від Фіскарс я не зрозуміла. Не виключаю, що  не пощастило з моделлю.

Я тут медитую іноді на цьому каналі чи інших (перекладу субтитрами нема). Що помітила? Саме ручний інструмент не дорогий. Поряд може повзати  робот, що косить газон та коштує немалих грошей, а в руках чи на стіні, де зберігається інструмент, будуть дешевенькі, старенькі, самі звичайні грабельки-культіватори та таке інше.

До речі, лопата для прибирання снігу, теж якась ноунейм, куплялась спонтанно, коли випав сніг по вуха та треба було прибрати двір. Тож поїхали чи то в Леруа, чи то в Епіцентр, що було ближче, вибрали серед того, що було ту, що зручно тримати в руці було, пластикова, теж не менше 10 років і як нова ( на фото). Зручна, спина після неї не болить, я перевіряла, коли сама сніг прибирала. Це я згадала тему, де чоловіки вирішують, яку лопату купить, бо в них, чомусь лопати довго не живуть, навіть алюмінієві не витримують.

50 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

або приватний сад, такий, як у Алли хоча б.

Не зрозуміла😏. Звісно, що в мене більше 6 соток, але на володіння маркіза Карабаса я теж не тягну:grin: Навіть з вами не можу зрівнятись в кількості кущів помидорів. Моїх 20 проти ваших 150 це ніщо 🤭 Але що хочу сказати. Мене в сад з секатором не можна пускати, бо завжди сверблячка щось відрізати або спробувати сформувати якусь рослину:crazy: і взагалі, перечитала, що я про свій інструмент тут розповіла, то це схоже на розповідь ніщєбродки :grin:, бо згадала тему про секатори, де люди розповідали за якісь японські, або якісь під номерами, що роблять все, тільки що не розмовляють. Погана з мене садівниця, ніякого пієтету до інструменту. Але в мене візок для поливального шланга італійський, алюмінієвий, легкий та зручний, для саду з рельєфом просто свято такий мати. Ось так :grin:

 

 

1706531693415.JPEG

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и вчера получил пилу садовую Samurai GKC-300-LH з вигнутим полотном у чохлі, що самоочищається L=300 мм/4 мм

898 грн

уже и испытал. сначала палец порезал, а потом ветку сливы

 

самурай.jpg

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в прошлом году купил лопату фискарс солид американка. а в этом году попал на Вила Cellfast Ergo 40-020

308916445.jpg  531127_1.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Dendnepr сказав:

и вчера получил пилу садовую Samurai GKC-300-LH з вигнутим полотном у чохлі, що самоочищається

Я ж казала...тільки не розмовляють🤭. Взагалі, це добре, що сад дає нам розраду, гарні емоції та надію, що все буде добре.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там зуб специальный и пропуск перед ним - выгребает опилки из зоны пиляния. что облегчает пил свежего дерева.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Dendnepr сказав:

там зуб специальный и пропуск перед ним - выгребает опилки из зоны пиляния. что облегчает пил свежего дерева.

От подібне полотно має моя Фіскарс, ще додатково для зручності убирається в ручку само полотно. І такі вона могла подолать кирпич, не зламалась, але дуже зутупилася працювати ей довелось більше ніж 5 кирпичиков. До того варварства зручно пиляла гілки дерев, але в минулому році чоловік подарував мені акумуляторну сабельну пилу. То потреба в такої пілке в мене  тепер нема, то і поки що висіть на стене, як є. Акумуляторна мені подобається більше своїми додатковими можливостями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, voglya сказав:

А докладніше?

Я вже расповідала восені про свою мегакрутезну покупку. :) Щоб не повторяться зараз знайду

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Сарочка сказав:

Я вже расповідала восені про свою мегакрутезну покупку. :) Щоб не повторяться зараз знайду

Обрала такій fiskars-official.com.ua/ua/suchkorez-powergear-upx86-1023624/147

за цім кодом він в Літо теж є

Сегодня опробувала гілкорез на грецькому горіхі. Враження - вау. Чому не придбала раніше . Досить великі гілкі як масло ріже. Там де я раніше пілкою вже піляла то им легко все ще можно працювать. Мабуть можно даже 3-4 метрови туї     стригти . Але в мене такіх нема

Знайшла, все дописи :) 

Не багато я написала. Додам, що без використання драбини, я порізала величезний горіх. Бо на високіх деревах висока драбина не завжди гарно встає. Тому це завжди морока, як дістати все, що 3,5 метра . В мене такіх дурнуватих дерев, що стрімко за літо наростають не так богато, в основному сливи, доросли черешні і абрікос. Ще 4 волоських горіха, и трохі сусідських вишень, що ростуть по міже, то я не можу без драбини ніяк їх обслуговувати, високой драбини. А скрізь ще грунт не дуже рівний, то виставить драбину займає більше часу аніж зрізання 

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...