Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібен будівельний пилосос - допоможіть вибрати

Ravnotel

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Майстри порадьте що краще, потрібен пилосос по бюджету получається Dnipro-M VCW-20SA або Karcher WD3. Що вибрати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Ravnotel сказал:

Доброго дня. Майстри порадьте що краще, потрібен пилосос по бюджету получається Dnipro-M VCW-20SA або Karcher WD3. Що вибрати?

А какие задачи?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2023 в 09:01, Vitaliy67 сказал:

А какие задачи?

Збирати пил від роботи перфоратора\штроборіза і деколи (рідко ) пил від шпаклівки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Китайський Декстер из леруа. Тот что 30л. Тянет отлично, розетка для инструмента, насадок куча и переходников, да и воду можно собирать (если мешок убрать, у него от залива двигателя клапан). Я зимой им воду из дома откачивал, когда заливало)

У меня уже лет 5, его машиной давили, постоянно пылесос ли автошки, пережил постройку гаража, сейчас в доме и для штроб, и просто мусор убрать.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ЯД сказал:

Китайський Декстер из леруа. Тот что 30л.

Ravnotel, даже не вздумайте брать, оно вам не подойдет.
Яд, а вас не смущает запрос вопрошавшего

3 часа назад, Ravnotel сказал:

Збирати пил від роботи перфоратора\штроборіза і деколи (рідко ) пил від шпаклівки

и назначение вашего предложения?

Тип використання: Грубе дисперсне сміття

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Фрай сказав:

Ravnotel, даже не вздумайте брать, оно вам не подойдет.
Яд, а вас не смущает запрос вопрошавшего

и назначение вашего предложения?

Тип використання: Грубе дисперсне сміття

 

Ну хз, я использую. Изначально взял для сбора были при работе с деревом (под шлифмашинку). А как потом пошли стройки - и туда забрал.

Как раз со штроборезом я у себя все штробы с ним делал. Это ж не 1000 наждаком гипс шлифовать. Хотя норм собирал пыль с Гб после терок.

Там мешки + фильтр. Да, через мешок самое мелкое немного пролетает до фильтра движка и там остается на фильтре. Да и стоит он понт (по крайней мере когда я его покупал).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не створювати аналогічну тему, напишу тут. Також цікавить пилосос, універсальний чи що, для різних задач. Наприклад зараз утеплюю фасад, приходиться шліфувати пінопласт і все це розлітається по цілому подвірї. З того ж фасаду буде збиватися стара "штукатурка", там пісок майже без цементу. Що можна позмітати, то змететься, але багато чого у різні щілини залітає, по траві і тд. Також іноді щось з дерева/ЛДСП роблю, там і різка і шліфовка, багато стружки і дрібного пилу. По шпаклівках, штробах і всіх внутрішніх роботах вже не актуально, там все зроблено. Тому пилосос напевно більше як вуличний/універсальний. Бюджет бюджетний, тобто не купити феррарі щоб їздити раз в тиждень в магазин, а так щоб пилосос виконував свої функції час від часу, може раз в 3-4 місяці, або навіть 2-3 рази в рік. Тільки для домашнього користування, а не для щоденних робіт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Подивився на асортимент, фактично до 5000 грн навіть немає нічого із іменитих брендів по типу бош, макіта та ін, все якесь однотипне, з простим функціоналом, по великому рахунку від звичайного домашнього пилососу відрізняється лише формою. Вище 5000 грн вже починаються якісь бюджетні моделі від бош (зелений бош). Хоча може і якогось китайського витачило б для моїх потреб, але в кожному такому пилососі є нюанси які не дуже подобаються.

Тому вирішив розглянути щось дорожче, але від нормального бренду і з потрібним функціоналом. Підібрав такі моделі, які дуже схожі між собою як по функціоналу так і по ціні.

  • Makita VC2512L - 7500-7800 грн, є розетка для інструменту, робота на видув, великі колеса (а не мебельні колесики які лише по ламінаті їздять), довгий шланг і шнур.
  • Metabo ASA 25L PC - 7900 грн, по факту майже те саме що й Makita више, тільки під брендом Metabo.
  • Bosch Professional GAS 12-25 PL - 8000 грн, плюс-мінус по характеристиках те саме, тільки на 20л.

Схиляюся до макіти, так як є все що потрібно, так ще й дешевше. Можливо хтось порекомендую інший варіант за такі гроші або дешевше? Або щось скаже по цих варіантах, наприклад досвід користування, чи якісь вагомі мінуси? Хоча є багато варіантів інших брендів по типу Forte, Intertool, Parkside, Vitals і тд, які можливо і дешевше обійдуться, але щось вони мені не по душі. Тим більше в багатьох із них або маленькі колеса, або немає розетки, або короткий шланг/шнур і тд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я свое говорил выше. Он полностью отвечает вашим требованиям, только по цене слишком дёшево видимо 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЯД сказал:

Я свое говорил выше. Он полностью отвечает вашим требованиям, только по цене слишком дёшево видимо 

А що за модель або ссилку на товар?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та он там один в Леруа на 30л Dexter

www.leroymerlin.ua/p/11633034_PimStd_Product?q=пилосо но его видимо обновили, у меня внешне немного другой

 

Змінено користувачем ЯД
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.08.2023 в 00:43, ЯД сказал:

Dexter

Не знаю як зараз з якістю китайських брендів, але раніше я купував не брендовий інструмент, бо думав що мені для дому вистачить болгарки чи перфоратора з базару, навіщо платити за бренд. В результаті змінив декілька болгарок, перфоратор і дрель, хоча вона ще напівробоча. Їх ще можна відновити, але який сенс в тому, купувати запчастини, ремонтувати, якщо інструмент в домашніх умовах виходить з ладу, при тому що користувався раз в тиждень-два, а то і раз в місяць... Потім купив болгарку Макіта 5030, вже років 5-6 напевно в роботі по дому, тільки щітки замінив недавно. Така ж ситуація з перфоратором Бош 2-26, приблизно тих же 5 років, пережив ремонт і різні роботи, все ок з ним. Так що з різними маловідомими "брендами" вже не хочеться зв'язуватися. Хоча тут як повезе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з якістю у Dexter все добре + гарантія і наявність офіційного сервісу. як для роботи його б не брав, але для свого ремонту - те що треба.

Китайські бренди вони різні - є ноунейм для базару, а є власні марки для великих мереж.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, TaurosRMK сказал:

болгарку Макіта 5030, вже років 5-6 напевно в роботі по дому, тільки щітки замінив недавно.

Ну так вы гоняете свой инструмент в хвост и гриву, поэтому и брать надо что то получше.

Я вот дрелью последний раз в прошлом году пользовался....., думаю надолго того "зенита" хватит)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

гоняете свой инструмент в хвост и гриву

Так в ті часи коли купував дешевий китайський інструмент я толком нічого серйозного не робив. Болгаркою якусь трубу зрізати, інколи дошки трохи пошліфувати, перфоратором лише бурив і пару разів зубилом щось збивав. Так вони й цього не витримували. А от коли прийшов час ремонту і тд, вирішив не купувати те саме барахло, а брати щось краще. 

Зрозуміло якщо інструмент буде використовуватися 2-3 рази на рік, то сенсу в брендах нема, китайського вистачить. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

У меня Karcher WD3 пережил 3 ремонта квартир, и сейчас на стройке (уже пережил штробление под армирование газоблоков).

Легко моется, доступные оригинальные мешки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяв Makita VC2512L, порівняти немає з чим, але тягне добре. Поки що використовую для збирання відходів від пінопласту, а з ним затягує все що попадає 😁

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Маю маленький безмішковий Bosch GAS 15. Пережив будівництво і зараз в побуті - то камін почистити то воду десь зібрати. Маленький сам пилосмок і довгий досить непоганий шланг (не дубовий). Зручно що не треба паритися про мішки, але він все-таки невеликий, "демонтаж будинку" задовбешся висипати ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...