Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де розмістити пральну та сушильну машину у двоповерховому будинку

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Не знайшла підходящий розділ, якщо треба - перенесу.

Хто має досвід проживання в 2х поверх. будинку порадьте як краще.

Не можу визначитися куди краще встановити суш машину та пральну машину, спочатку було заплановано у бойлерній на першому поверсі. Зараз після перепланування з'явилося місце на другому поверсі у су і з'явилися сумніви.  

На другому поверсі 2 дитячі, спальня, гардеробна та 2 су. Сім'я 2 дорослих 2 дітей 1, 3 роки.

 Уявляю так:
 Прийшли додому, роздяглися-переодяглися в гардеробі на другому поверсі, і там же кинули в кошик брудні речі.  Потім там же кинули їх у пральну, там випрали-посушили, погладили (праска буде на другому пов. у гардеробній зі спальні ), і там же чисте розклали по полицях. Так само щ дитячими речами. Ніби зручно, не треба носитися по сходах с тазіком.

 Але чомусь скільки читаю, пралку розміщають на першому поверсі, при гардеробах на другому.  Може я чогось не враховую і так дійсно зручно носити кошики з брудною білизною по поверхах?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Domikv сказал:

Прийшли додому, роздяглися-переодяглися в гардеробі на другому поверсі, і там же кинули в кошик брудні речі.  Потім там же кинули їх у пральну, там випрали-посушили, погладили (праска буде на другому пов. у вбиральні)

У нас именно так)

Есть место под стиралку на первом этаже, но пока нет необходимости.

Гардеробная и спальни на втором этаже, все удобно, расстояния для перемещения вещей минимальные.

Бегать с грязными портками по лестнице нет желания.

 

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дозвольте встрягнути і мені.

У мене це ще попереду. І думав, що пральну краще розмістити на 2 поверсі, де всі спальні і місця зберігання речей. Єдине, що ніяк не можу зрозуміти, де краще прасувати речі.

@Domikv, от ви пишете, що праска у санвузлі. Тобто, там же, де й пральна машина, де білизна і сушиться, так? Я не уявляю, як прасувати речі у санвузлі... Хоч тягни їх у спальню або гардеробну і прасуй там.

І ще, що не розумію, у вас гардеробна - спільна на весь 2 поверх? Тобто, всі разом - і батьки, і діти там перевдягаються і зберігають речі?

Планую гардеробну у своїй спальні. У дітей - просто шафи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мені здається, що без особової різниці, тому що на сушку, якщо на вулиці, все одно зносити вниз.

Зараз у батьків стоїть на 1 поверсі у с/в - незручностей не  помічаю.... Собі теж запланували на 1 поверсі, у с/в

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ставте там, де є місце і на сушильну машину поруч. У нас на другому поверсі, мені зручно. Рушники, постіль, одяг - все на другому. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зважайте на рівень шуму при роботі і сповіщення про закінчення прання/сушки. Може заважати спати при використанні вночі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Domikv сказал:

Не знайшла підходящий розділ, якщо треба - перенесу.

Хто має досвід проживання в 2х поверх. будинку порадьте як краще.

Не можу визначитися куди краще встановити суш машину та пральну машину, спочатку було заплановано у бойлерній на першому поверсі. Зараз після перепланування з'явилося місце на другому поверсі у су і з'явилися сумніви.  

На другому поверсі 2 дитячі, спальня, гардеробна та 2 су. Сім'я 2 дорослих 2 дітей 1, 3 роки.

 Уявляю так:
 Прийшли додому, роздяглися-переодяглися в гардеробі на другому поверсі, і там же кинули в кошик брудні речі.  Потім там же кинули їх у пральну, там випрали-посушили, погладили (праска буде на другому пов. у вбиральні), і там же чисте розклали по полицях. Так само щ дитячими речами. Ніби зручно, не треба носитися по сходах с тазіком.

 Але чомусь скільки читаю, пралку розміщають на першому поверсі, при гардеробах на другому.  Може я чогось не враховую і так дійсно зручно носити кошики з брудною білизною по поверхах?

теоретично треба розташовувати там де в вас зберігання тих самих речей, але на практиці виявилося що на другому поверсі в нас життя лише нічне і ротація майже всієї одежі відбувається саме на першому, особливо дитячої. Тож переніс на перший в гардероб, поки жодного разу не пожалів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Ihor Chumak сказал:

А дозвольте встрягнути і мені.

У мене це ще попереду. І думав, що пральну краще розмістити на 2 поверсі, де всі спальні і місця зберігання речей. Єдине, що ніяк не можу зрозуміти, де краще прасувати речі.

@Domikv, от ви пишете, що праска у санвузлі. Тобто, там же, де й пральна машина, де білизна і сушиться, так? Я не уявляю, як прасувати речі у санвузлі... Хоч тягни їх у спальню або гардеробну і прасуй там.

І ще, що не розумію, у вас гардеробна - спільна на весь 2 поверх? Тобто, всі разом - і батьки, і діти там перевдягаються і зберігають речі?

Планую гардеробну у своїй спальні. У дітей - просто шафи.

ой, то опечатка, не вбиральня, а гардеробна. Праска в гардеробній, в яку вхід з мастер спальні, там лише дорослі речі, там же санвузол маленький, це все окремий блок, він з одного боку другого поверху, а на другий бік 2 дитячі,  у них свої шафи в кімнатах.

Пралку з сушкою розмістили в санвузлі основному на 2гому поверсі ( дитячий).

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, shev67 сказал:

А мені здається, що без особової різниці, тому що на сушку, якщо на вулиці, все одно зносити вниз.

Зараз у батьків стоїть на 1 поверсі у с/в - незручностей не  помічаю.... Собі теж запланували на 1 поверсі, у с/в

Якщо планувати сушити на вулиці то мабуть краще внизу, хоча все рівно ж більше речей зносити і заносити на 2й поверх? а якщо сушити в суш. машині?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, outdoor24 сказал:

Зважайте на рівень шуму при роботі і сповіщення про закінчення прання/сушки. Може заважати спати при використанні вночі.

Теж думала про шум,  бо зараз багато хто ставить прямо в гардеробній, але вона прям біля спальні, і тому відмовилися. З туалету не так буде чути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, standov сказал:

теоретично треба розташовувати там де в вас зберігання тих самих речей, але на практиці виявилося що на другому поверсі в нас життя лише нічне і ротація майже всієї одежі відбувається саме на першому, особливо дитячої. Тож переніс на перший в гардероб, поки жодного разу не пожалів.

Не зовсім розумію як ротація дитячого одягу на першому. У вас дитячі на 2му? І санвузол де діти миються теж там? Здавалося що одчг має бути там брудний, і потім якщо попрати треба ж все розкласти по шафах дитячих, ну поки вони ще малі) У мене 1 і 3 роки. 

Чи може я чогось не розумію, поправте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Domikv сказал:

Не зовсім розумію як ротація дитячого одягу на першому. У вас дитячі на 2му? І санвузол де діти миються теж там? Здавалося що одчг має бути там брудний, і потім якщо попрати треба ж все розкласти по шафах дитячих, ну поки вони ще малі) У мене 1 і 3 роки. 

Чи може я чогось не розумію, поправте.

Ротація дитячого одягу це одіг який з вулиці прийшов грязнючий і його треба зняти та поміняти на інший, дитячі в мене на другому але живуть діти фактично на першому, на другий вони ввечері йдуть спати і вранці звідси сповзають вниз. Санвузол на першому але миються на другому бо на першому без вани. В мене на першому невеличка гардеробна де оперативний одяг (той що зараз/завтра потрібен), на другому велика гардеробна де одяг на інші сезони та парадні теми, інколи відбувається ротація одягу між гардеробними але основний той що гуляти собаку, вийти в люди, діти в садочок носять він на першому і там-же стоїть пральносушильногладильна історія.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшов з вулиці в вуличній одежі, зняв на першому, повісив в шафу/поклав в прання, взяв в шафі домашній - переодівся. Коли кудись йду те саме. Другого поверху тут немає бо я не хочу ходити по сходах туди сюди щоб просто перевдягнутися. Тому і прання на першому. Якось така логіка *в мене*

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Domikv сказав:

Праска в гардеробній, в яку вхід з мастер спальні, там лише дорослі речі, там же санвузол маленький, це все окремий блок, він з одного боку другого поверху, а на другий бік 2 дитячі,  у них свої шафи в кімнатах.

Пралку з сушкою розмістили в санвузлі основному на 2гому поверсі ( дитячий).

Оце все в точності і мій поточний варіант. Видається, так буде найзручніше.

Єдине що, дружина, коли прасує, то любить розтягнути цей процесс, бо дивиться телевізор... Зараз в 1к квартирі це все відбувається у кімнаті. Коли переїдемо до будинку, то і прасувати доведеться у гардеробній під відео на мобільному. Хоча, різні ютуби/інстаграми вже все більше заміняють телевізор, тож це не повинно бути проблемою.

Змінено користувачем Ihor Chumak
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Domikv сказав:

Якщо планувати сушити на вулиці то мабуть краще внизу, хоча все рівно ж більше речей зносити і заносити на 2й поверх? а якщо сушити в суш. машині?

В мене нема таких проблем, бо будинок одноповерховий. Але влітку функцією сушки користуюсь тільки для махрових рушників. Білизна та всі речі сушаться поза будинком, на повітрі. Тож  спрогнозуйте ваші дії, якщо не будете користуватись сушилкою літом. Чи зручно вам буде ходити по сходинкам з великим тазом постільної білизни  або з тазом різних речей?

На форумі десь є велика тема , де обговорювалось це питання. В мене склалось враження, що у двоповерховому будинку це питання компромісу  зручності та ваших звичок.

6 годин тому, Domikv сказав:

З туалету не так буде чути.

Площа туалету дозволяє розташувати пралку-сушилку та кошики для брудних та чистих речей? Бо я не уявляю, щоб мама двох маленьких дітей починала прати та прасувати, за кожного разу. Тож треба мати ємності, де складати речі і для прання, і для прасування. І зручно, коли ці кошики будуть знаходитись поряд з пралкою-сушилкою.

І питання про нічний тариф. Якщо в вас  є (чи буде) нічний тариф на електрику, то посудомийку та пралку з сушилкою  має сенс переводити в нічний режим з 23.00- 7.00 Тож пралку-сушилку краще розташувати подалі від дитячих та вашої спальні.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Domikv сказал:

Праска в гардеробній, в яку вхід з мастер спальні, там лише дорослі речі, там же санвузол маленький, це все окремий блок, він з одного боку другого поверху, а на другий бік 2 дитячі,  у них свої шафи в кімнатах.

Сильно закручено.

Устанете ходить туда сюда, носить вещи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В пральна машина в санвузлі 2 поверху. Сушу на горищі над гаражом. Вхід поміж 1 та 2 поверхом. Влітку там пекло і усе дуже швидко сушится.

не треба думати про дощ та вітер. Задоволений

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Gitan сказав:

Сушу на горищі над гаражом.

 Спочатку теж так планувала. Дійсність виявилась трохи іншою. В мене   драбина на горище (Оман Alu) хоч і розташована в тому ж приміщені, де стоїть пралка, та мені зручніше з тазом пройтись до приміщення, де влітку сохнуть речі, ніж розкладати драбину та лізти з тазом на горище.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, allanek сказал:

розкладати драбину та лізти з тазом на горище.

Ні, це занадто було би.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пралка 2 в 1. Но сушку якось не використовую. А на чердак в мене повноцінна дверь с драбини між поверхами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Gitan сказал:

Пралка 2 в 1. Но сушку якось не використовую. А на чердак в мене повноцінна дверь с драбини між поверхами.

в квартирі в мене теж 2 в 1 така що сушить температурою, такє - довго, як із жопи і жарко. а от ті шо окремі "насосні" то тема

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, standov сказав:

тут наче спочатку в задаче було про сушильну машину )

Питали про те, де зручніше  розміщати пралку та сушку у двоповерховому будинку. В кого є бажання, той ділиться своїми "напрацюваннями " з цього приводу.

Як завжди, рішень купа, бо в кожного своє бачення комфорту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, allanek сказал:

Питали про те, де зручніше  розміщати пралку та сушку у двоповерховому будинку. В кого є бажання, той ділиться своїми "напрацюваннями " з цього приводу.

Як завжди, рішень купа, бо в кожного своє бачення комфорту.

це все зрозуміло, просто історія сушка+пралка (взяв/поклав) що стоять в одному місці та окрема пралка і десь вішаки для сушки (взяв/відніс/приніс) то, як на мене кейси дуже далекі один від одного і неспівставні в контексті "як розмістити щоб поменьше ходити". 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.08.2023 в 12:23, Domikv сказав:

Ніби зручно, не треба носитися по сходах с тазіком.

По відгукам у мому колі - це визначально. І іще задумуються про нову будову в один рівень... 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...