Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекуператор (три сценарії).

Ковал

Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, standov сказал:

1. приток і витяжка на фасаді поруч
2. витяжка з усіх спалень через 2 перетоки (дитячі як мінімум), тут через 1 не працює так як хочеться, зробіть витяжку в коридорі 6
3. ПВУ за стіною майстер-спальні, є підозра що вночі може бути чутно
4. 35 для дитячих і 40 для кабінета як на мене мало, ще і з перетоком

1. так, треба зробити коліно притоку вліво і развести їх

2. ось це мене більш за все турбує... так, може і дійсно додам витяжку у коридор... я ось ще над чим думав, може у моєму випадку є сенс зробити трошки розбаланс у бік витяжки... тобто, наприклад, приток 300, а витяжка 330... чи це допоможе якось поліпшити ситуацію?

3. іншого місця для неї, нажаль, немає... залишається вірити, що несуча цегляна стіна товщиною 250 мм заглушить шум... 

4. х.з., навіть не знаю що сказати... в мене немає досвіду... які обсяги Ви вважаєте достатніми? дійсно цікаво

14 часов назад, shneider_vova сказал:

Ще треба продумати перехід "через" армопояс

планую проходити під ним у с.в. майстерспальні в районі антресолі, це опустить потолок на 30 см у санвузлі майстерспальні... зараз є 3,05 м, буде 2,75 м... думаю, що переживу таке пониження в одному санвузлі... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Ковал сказал:

4. х.з., навіть не знаю що сказати... в мене немає досвіду... які обсяги Ви вважаєте достатніми? дійсно цікаво

в мене в дитячих десь 50+ і коли двері закрити (переток під ними) то прям на грані і це в форматі коли сплять, коли будуть вчитися треба буде мабуть ще додавати.

В кабінеті з відкритими дверима коли я працюю 100 нормально, з закритими вже не фонтан. Як виявляється скриплячий мозок любить.хекать.

Але це можливо індивідуально, бо знаю що багато кому 1000ppm co2 комфортно

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Ковал сказал:

Фіга сє... круто... а який у Вас загальний повітрооберт у будинку? 

ну пвушка 500 а реальний десь 350

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Ковал сказал:

А скільки людей живе у будинку і який об'єм будинку, якщо не секрет? 

четверо + собака + кіт, 200квадратів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, standov сказал:

тут через 1 не працює так як хочеться

а Ви не пробували збільшити витяжку, відносно притоку... може воно б посилило тягу та покращило воздухообмін? чи це хибна думка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Ковал сказав:

а Ви не пробували збільшити витяжку, відносно притоку... може воно б посилило тягу та покращило воздухообмін? чи це хибна думка?

Різницю недостаючого повітря буде тягнути зі всіх можливих отворів і тд. Якщо на витяжку дати більше на 30-50 кубів, то звідки їм взятися, якщо приток дає на 30-50 менше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розумію, що воно буде тягнути з усіх можливих отворів... не бачу катастрофи, в тому, що засосе додаткових +/-10% через якісь щілини... ну, так, трохи знизиться ККД рекуператора, але мабуть не так щоб критично… Питання в тому, чи поліпшить, наявність такого розрідження, обмін повітря між зонами подачі та витяжки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Ковал сказал:

а Ви не пробували збільшити витяжку, відносно притоку... може воно б посилило тягу та покращило воздухообмін? чи це хибна думка?

скажімо так, ця теорія яка, як мінумум в моєму випадку, не співпадає із практикою. Воно звісно тягде (бо чудес не буває) але не так ви то собі малюєте. Закриті двері (навіть з великою щілиною) та відкриті то дві великі різниці, це не вода нажаль, яка не стискається, закон Паскаля в динаміці працює дуже умовно

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І знову доброго дня, може хтось порадить якесь недороге, бажано готове рішення, яке б давало можливість керувати заслінками - вмик/вимк та недільний графік. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Ковал сказав:

І знову доброго дня, може хтось порадить якесь недороге, бажано готове рішення, яке б давало можливість керувати заслінками - вмик/вимк та недільний графік.

Будь-яке кероване реле підійде для цього, якщо дійсно потрібно тільки on/off.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Ковал сказав:

І знову доброго дня, може хтось порадить якесь недороге, бажано готове рішення, яке б давало можливість керувати заслінками - вмик/вимк та недільний графік. 

esp 32 + модуль з необхідною кількістю реле

Змінено користувачем TaurosRMK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема в тому, що ось у електроніці я не розуміюсь від слова "зовсім" і самому зібрати - не варіант... тут варіант тільки купити, але мене налякали дикою вартістю, яка робить усі ці мої танці з бубном навколо сценаріїв просто економічно недоцільними... якось так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...