Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекуператор (три сценарії).

Ковал

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, Ковал сказал:

неможна робити витяжку з санвузлів... причина - велика влажність, яка буде впливати на стан ПВУ (автоматики та двигунів)... схиляють мене робити витяжку з санвузлів окремо від ПВУ

це пужалка з серії хтось колись ляпнув і понеслася, єдина точка яку не треба в ПВУ це кухонний зонт )

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Ковал сказал:

З ПВУ радять приток робити з кімнат, а витяжку тут хто як... хтось і з кімнат, і з допоміжних приміщень... хтось тільки з допоміжних приміщень...

в мене приток в кімнатах витяжка з тех-приміщень та СВ, АЛЕ якби другий раз робив то зробив би і витяжку з кімнат теж, хоча-б мінімальну, бо маю одну кімнату де так зроблено і в ній вентиляція значно краще працює. Але це мій власний досвід, теорія каже що приток в кімнатах віитіжка СВ )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та з кухонею я розумію чому... а тут мене почали лякати вологістю, яка повпливає на ПВУ... поліз шукати про це у Вентса, нічого такого не знайшов... 

Доречі, хто може підказати, скільки коштує проект на таку систему, як у мене... бо я вже починаю думати, що можливо краще замовити у когось проект, а вже після шукати виконавців... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

в ній вентиляція значно краще працює

та звісно, що краще... але це ж значно підвищить вартість системи... більше каналів + система вентиляції санвузлів 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Ковал сказал:

standov, доречі, а ви перетоки як робили?

коли замовляв двері накинув +15мм на щілину знизу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, standov сказав:

якби другий раз робив то зробив би і витяжку з кімнат теж, хоча-б мінімальну, бо маю одну кімнату де так зроблено і в ній вентиляція значно краще працює.

В мене в спальнях витяжки у гардеробній зоні, з міркувань закритих герметично дверей без перетоку для максимальної звукоізоляції. Але по факту двері постійно відкриті, тому сказати що це щось відчутно покращує не можу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmode сказал:

В мене в спальнях витяжки у гардеробній зоні, з міркувань закритих герметично дверей без перетоку для максимальної звукоізоляції. Але по факту двері постійно відкриті, тому сказати що це щось відчутно покращує не можу.

в мене дуже відчутна різниця в кабінеті де я закриваю двері коли працюю бо діти і дуже швидко вентиляція переставала нормально працювати не дивлячись на величезну щілину під дверима, довелося вже після ремонту доробляти канал витяжки в кабінеті, благо була можливість технічна, стало краще. А в гостьовій де малі постійно тусуються і на голові стоять там завжди свіженько бо там є витяжка 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, standov сказал:

коли замовляв двері накинув +15мм на щілину знизу

я ось про це дамаю https://www.xn--b1agrq7i.xn--j1amh/products/silendo-akustichna-dverna-reshitka але, мабуть без щилини під дверима мабуть все рівно не обійдеться... вона мені здається маловатою... хоча, усе мабуть потрібно рахувати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, standov сказал:

в мене дуже відчутна різниця в кабінеті

а скільки Ви подаєте в кабінет повітря?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Ковал сказав:

тут мене почали лякати вологістю, яка повпливає на ПВУ...

Не до кінця впевнений, я думаю що краще подумати про вплив ПВУ на вологість. Для цього треба спочатку оцінити клімат будинку. В мене вологість висока, моя задача вивести її надлишок. Мені підходить любий рекуператор крім ентальпійного. Конденсат витікає через дренаж у вентиляційний стояк каналізації, не бачу в цьому ніяких проблем. 

Знімок екрана 2023-12-26 202350.png

Будинки з газобетону навпаки, потребують зволоження, там краще ентальпію.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ковал сказал:

а скільки Ви подаєте в кабінет повітря?

Важко сказати точно але теоретично десь біля 70 кубів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Ковал сказал:

standov, вибачте, це зимою? І при 70 кубах Вам було не комфортно? 

При 70 кубах мені комфортно коли є нормальна витяжка (відкриті двері). З перетоком (щілина) не комфортно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня і зі святами всіх… 

Намагаюся розібратись з нагрівачами Вентс НКП 160-1,7-1 А21 В.2 та Вентс НКД 160-1,7-1 А21 В.2. Виникли деякі питання… наприклад, чи правильно я зрозумів, що НКД вміє регулювати свою потужність, а НКД просто вмикається на повну потужність та вимикається, тобто він не такий розумний, як догрівач і у разі низької температури зовні він буде жерти КВт_и на повну свою потужність?

Також є питання, щодо встановлення… в додатках Вентс тут та тут я не знайшов такого обмеження по монтажу, як ось тут ... мова про наступне

Цитата

Рекомендуемое расстояние между нагревателем и остальными элементами системы должно быть не менее двух присоединительных диаметров.

чи може хтось підказати, чи дійсно необхідно відступати ці два діаметри, чи можна на це забити?  В мене ділема… якщо треба відступати, то буду змушений відмовитися від глушників, чого не хотілося б…

Змінено користувачем Ковал
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене НКП. Він працює так (я дивлюся по зубру, в мене він показує потужність) - подається повна потужність на секунду-дві, потім пауза секунд 10. Тобто, наскільки я розумію, - це і є заявлений ШІМ.

НКД виглядає тотожнім з НКП, я не побачив якихось відмінностей ні по фото, ні по опису. здається, в НКД є тільки додатковий датчик температури, бо він стоїть вже після рекуператора.

В мене НКП стоїть перед рекуператором, відразу після нього кут 90 градусів, гнучка вставка та рекуператор, тож ніяких 2 діаметрів в мене немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НКП 

Цитата

Регулювання температури здійснюється за допомогою симісторного регулятора потужності шляхом увімкнення та вимкнення повного навантаження

НКД

Цитата

Регулювання температури здійснюється контролером вентиляційної установки плавно за рахунок ШІМ-сигналу циклами по 10 секунд. Комутація навантаження здійснюється напівпровідниковим пристроєм (симістором).

Ось така різниця в опису... так, схоже на те, що Ви описали, але це для НКД... дивно якось )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча, можливо НКД зчитує кожні 10 сек показники та плавно підлаштовується під нові показники, а НКП просто має цикл вмикання-вимикання кожні 10 сек.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Ковал сказав:

Вентс НКП 160-1,7-1 А21 В.2 та Вентс НКД 160-1,7-1 А21 В.2

Судячи з опису це однакові за залізом девайси. Але призначення різне. Один з боку приміщення другий з боку вулиці. Той що з вулиці міг би бути виконаний з більшим шаром утеплення. Але схоже що вони однаково утеплені. Просто керуються від різних виходів на контролері ПВУ.

image.png.d5611589a017ce5e718844e4f4883be5.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Ковал сказав:

Dmode, подивіться, опис, таки, різний... я вище навів різницю 

Опис різний, але суть одна, просто різними словами. Вмикається і вимикається симістором. А з якою частотою керує вже зовнішній контролер. Але краще передзвоніть у підтримку Вентса, щоб упевнитись.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Ковал сказав:

НКП 

Цитата

Регулювання температури здійснюється за допомогою симісторного регулятора потужності шляхом увімкнення та вимкнення повного навантаження

НКД

Цитата

Регулювання температури здійснюється контролером вентиляційної установки плавно за рахунок ШІМ-сигналу циклами по 10 секунд. Комутація навантаження здійснюється напівпровідниковим пристроєм (симістором).

Ось така різниця в опису... так, схоже на те, що Ви описали, але це для НКД... дивно якось )))

Це один фіг і називається він повільним ШІМом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора, шановні. Гляньте, будь ласка… дійшов до ось такої схеми… може щось порадите?

Щодо переднагрівача, поки вирішив спробувати без нього… тим більше, щось він в мене не дуже влазить у цю конструкцію ))… не знаю де б його можливо було розмістити…

Вентиляція хотянівка 5 .pdf

Змінено користувачем Ковал
Додав витяжку у кладовій
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Ковал сказал:

Доброго вечора, шановні. Гляньте, будь ласка… дійшов до ось такої схеми… може щось порадите?

то шо мені кинулося в око
1. приток і витяжка на фасаді поруч
2. витяжка з усіх спалень через 2 перетоки (дитячі як мінімум), тут через 1 не працює так як хочеться, зробіть витяжку в коридорі 6
3. ПВУ за стіною майстер-спальні, є підозра що вночі може бути чутно
4. 35 для дитячих і 40 для кабінета як на мене мало, ще і з перетоком

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...