Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір акустичного кабелю

Sergey_vln

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

Підкажіть будь ласка, який акустичний кабель обрати для закладання у штробу. Питання не по перетину, а саме який можна використовувати для такої прокладки. Підключатися будуть пасивні компоненти домашнього кінотеатру до ресивера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Sergey_vln сказал:

Питання не по перетину

как раз это не маловажно . чем больше сечение- тем лучше звучание.

лучше потратить деньги не на модную прозрачную изоляцию аккустического фирменного кабеля типа с какой то иной крутой медью, а банальный шввп 2х2,5

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підтримую те що чим більше міді – тим краще.

Акустичний кабель 2x2,5 в бухті 100м коштує 11,50 грн/м. Це дешевше ніж ШВВП, що логічно – бо в акустичному дешевша ізоляція.

Надійність ізоляції в даному випадку не має великого значення тому що там не буде високих напруг.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, smotesko сказал:

Підтримую те що чим більше міді – тим краще.

Акустичний кабель 2x2,5 в бухті 100м коштує 11,50 грн/м. Це дешевше ніж ШВВП, що логічно – бо в акустичному дешевша ізоляція.

Надійність ізоляції в даному випадку не має великого значення тому що там не буде високих напруг.

по лінку CCA - обмедненній аллюминий

собі брав ШВВП

Як що класти у штробу то 2x2,5 щоб з запасом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, smotesko сказав:

Надійність ізоляції в даному випадку не має великого значення тому що там не буде високих напруг.

Я собі поставив цей акустичний червоно-чорний - нікому не буду рекомендувати це робити, бо якраз якість ізоляції тут важлива. Наскільки я зрозумів ще під час штукатурки ця ізоляція пропускає вологу і як наслідок увесь кабель у корозії, причому кожен мілкий дрот покритий корозією що навіть зачистити щоб припаятись дуже складно, не кажучи про нормальний контакт щоб затиснути його десь. Тому я б рекомендував будь-який котрий зроблений щоб лежати у штукатурці чи тягнути це усе у гофрі, може це й допоможе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, smotesko сказал:

Он воно шо! Тоді точно краще ШВВП.

Именно.

Тем более, даже "медные" китайчатина - из третичной и ниже меди. Т.е. из отбросов. Изоляция с агрессивными соединениями - даже на воздухе жила внутри изоляции окисляется, становится зеленой с рыхлым налетом

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Canton сказал:

Именно.

Тем более, даже "медные" китайчатина - из третичной и ниже меди. Т.е. из отбросов. Изоляция с агрессивными соединениями - даже на воздухе жила внутри изоляции окисляется, становится зеленой с рыхлым налетом

99% різницю ніколи не почують. Решта 1% чує "різницю" в кабелях, але не чує брудні контакти в перемикачах та до 10% різниці рівнів в каналах 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

99% різницю ніколи не почують. Решта 1% чує "різницю" в кабелях, але не чує брудні контакти в перемикачах та до 10% різниці рівнів в каналах 😂

Это понятно. Но ТС можно же посоветовать купить не откровенное УГ? Тем более разница в цене не принципиальна.

ОдессаКабель в нашем случае рулит...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.12.2023 в 19:55, Sergey_vln сказал:

Підкажіть будь ласка, який акустичний кабель обрати для закладання у штробу. Питання не по перетину, а саме який можна використовувати для такої прокладки. Підключатися будуть пасивні компоненти домашнього кінотеатру до ресивера.

У мене поки що 5.1 система ,але планував ще добавити 2 канала зверху над фронтальними ,тож в штробу заклав гофру із проволкою ,колись ,як все буде ок ,то думаю проблем не буде протягнути кабель ,зараз на цих шо е каналах silent wire недорогий .думаю дорогущий кабель потрібен коли і система відповідного класу

20230315_133246.jpg

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі на тилові канали саме так в стяжку т.п і зробив ,шоб не валялись під ногами ,тому і вирішив на майбутне для додаткових верхніх зробити ,може колись куплю проца і мощніки 

Змінено користувачем Asot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз заплАчуть аудіофіли. Собі на етапі закладки кабелів робив сліпе тестування - різниці не почув. А тому заклав алюміній моножилу 4 мм на фронт і тил, радянські запаси цього кабелю були в гаражі. Прокладено під стелею з опусками вниз, є перетин з силовою проводкою. Система 5.1, саб і центр на рідних кабелях. Слухаємо 8 років мінімум раз на тиждень (через dlna крутим з ПК на ТВ фільми і мульти + смарт-ТВ), в цьому році нарешті привів кабелі з боку ресівера в порядок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.12.2023 в 19:55, Sergey_vln сказал:

Добрий день!

Підкажіть будь ласка, який акустичний кабель обрати для закладання у штробу. Питання не по перетину, а саме який можна використовувати для такої прокладки. Підключатися будуть пасивні компоненти домашнього кінотеатру до ресивера.

є нюанс з яким особисто зустрівся. Доки ви підключаєте пасивні компоненти то просто будь-який "акустичний" в "силіконі" мідний товщина чим більше тим краще в бюджеті, єдине шо я собі проклав в гофрі бо хз як штукатурки та краски впливають на той "силікон". 
АЛЕ зараз активно педалюється тема безпровідного підключення тилових каналів/сабів,  наприклад зараз фактично 0 актуальних моделей саундбарів з проводним підключенням тилу (шось там у ЛЖ було за дивний прайс) і стає дебільне питання що тил працює по радіоканалу але йому потрібно 220, і я фактично дійшов до того що доведеться по закладеному в штробі акустичному кабелю пускати 220. Якби я про це подумав раніше то взяв ди замість акустичного щось більш силове, бо по силовому пустити аудіо безпечніше ніж навпаки.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.12.2023 в 12:51, standov сказав:

зараз активно педалюється тема безпровідного підключення тилових каналів/сабів

Такі системи призначені для встановлення пост фактум, коли ніхто не подбав про акустичні кабелі в стінах. 
А якщо ви вже подбали про це – дротові системи нікуди не дінуться з продажу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, smotesko сказал:

Такі системи призначені для встановлення пост фактум, коли ніхто не подбав про акустичні кабелі в стінах. 
А якщо ви вже подбали про це – дротові системи нікуди не дінуться з продажу. 

Це теорія, на практиці саундбарів 5.1 вже нема з провідним тилом (5років тому ще були) тож це питання часу і для не саундбарів. Умовний сонос/блусаунд вже повністю безпровідний АЛЕ потребує 220.

Як то кажуть - я власний досвід написав а ТС вже сам хай вирішує і дивиться що є а чого нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 29.12.2023 в 11:51, standov сказал:

наприклад зараз фактично 0 актуальних моделей саундбарів з проводним підключенням тилу (шось там у ЛЖ було за дивний прайс)

 

В 30.12.2023 в 13:34, standov сказал:

Умовний сонос/блусаунд вже повністю безпровідний АЛЕ потребує 220.

 Що значить ВЖЕ? Сонос -скільки я його знаю-завжди був "безпровідний". Це його фішка.
Але питання більш глибоке. Бо зараз є багато моделей сабів з проводним підключенням - на вибір-Bose, Monitor Audio, KEF, Meridian-це все бренди до яких ЛЖ як до Сонця - але э нюанс.
Бо дротове підключення це не зажди тюлюпани. Це може бути міні джек. Також зараз є моделі з езернет підключенням-наприклад той же Мерідіан має.
Так що питання значно ширше.
Єдине - на мій погляд достатньо сабік встановити рядом з екраном, де буде 220В апріорі - то де проблема -якщо вона не організаційно-еститчна)
Люблю гарний саунд, тож пару скринів для вас)

 

Снимок экрана 2024-01-07 233634.png

Снимок экрана 2024-01-07 233658.png

Снимок экрана 2024-01-07 234122.png

Снимок экрана 2024-01-07 235050.png

Снимок экрана 2024-01-08 000202.png

Змінено користувачем uafisher
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну сонос і блусаунд це не та техніка яку яґТС мав на увазі, "вже" було в сенсі що ця техніка вже а скоро прийдуть і за класичними фронт-тил-рес.

Мерідіан впевнений теж не входить в зону інтересів ТС).

Взагалі підключення сабів то окрема історія, там якщо провід то переважно з преда а на тил провідний все-ж закладають з оконечніка.

В ТС питання було про саму класичну схему рес 5.1 з оконечніка фронт, тил, центр акустичним і на саб по вкусу з преда. Моя думавка була що думаю от-от така схема в побутовому сегменті помре і тилові колонки будуть все більше безпровідні і відповідно стане питання подачі до них живлення

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

У меня саундбар Филипс и в нем по безпроводу саб подключается )) Так что да, для тыла безпровод это уже тоже реальность. И дальше в этом направлении бытовой звук и будет двигаться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...