Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

СЕС

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, Dalet сказав:

Ну пишіть на 0972048038. На вайбер. Я поясню реалії

Дякую, але вже домовилася про зустріч з цього приводу, якщо щось не зростеться, тоді напишу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Oksana Boiko сказав:

Мені вже пояснили, що це місцевий опозиціонер))

Щось новеньке. "Опозиціонера" по електрокарам форум має.  До речі, він в вашій темі тиняється, а про "опозиціонера" по відношенню до СЕС не пам'ятаю, щоб стикалася раніше.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, allanek сказав:

Щось новеньке. "Опозиціонера" по електрокарам форум має.  До речі, він в вашій темі тиняється, а про "опозиціонера" по відношенню до СЕС не пам'ятаю, щоб стикалася раніше.

Як мені пояснили: "спец по дизлайкам"))

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це в нас  нік "наблюдатель", якась хвора істота. Але він, наче, не може писати на форумі, тільки дізлайкати. невже йому особисті доступні? Якщо про нього мова, то не звертайте уваги.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Це в нас  нік "наблюдатель", якась хвора істота. Але він, наче, не може писати на форумі, тільки дізлайкати. невже йому особисті доступні? Якщо про нього мова, то не звертайте уваги.

Так, у особистих тепер маю купу жахливих картинок та інфу про 99,9%  рукожопих майстрів)

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте його в ігнор поставити. Може тоді і в особистих нічого не будете бачити від нього?

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Oksana Boiko сказал:

Хто в темі, будь ласка, поділіться думками щодо такого комплекту

20240526_125258.jpg

По 1шт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Oksana Boiko сказав:

Ой...виправляю)

Без ескізу, розрахунків і цін це не говорить ні про що. Також не відомо яку задачу ставили, бо якщо це було "хочу СЕС", то вам впихнуть все, що завалялось на складі, та ще й за немалі гроші.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Oksana Boiko сказал:

Ой...виправляю)

20240526_134148.jpg

Спитайте в них яка потужність резерву без мережі і сонця

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, volomoto сказав:

Без ескізу, розрахунків і цін це не говорить ні про що. Також не відомо яку задачу ставили, бо якщо це було "хочу СЕС", то вам впихнуть все, що завалялось на складі, та ще й за немалі гроші.

Задача була: СЕС гібридна, 10квт, з можливістю збільшення, 3 фази, дах з металочерепиці, споживання наразі невідоме, опалення газом, але + бойлер на електриці та і взагалі багато чого на електриці буде у майбутньому, нині прорахувати важко, у приорітеті безпека. Якось так. 

Мене цікавить якість запропонованого, може ті, хто ставив, а особливо користувався, підкажуть плюси-мінуси по вказаних позиціях

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Dalet сказав:

Спитайте в них яка потужність резерву без мережі і сонця

А по самому обладнанню можете підказати? В сенсі виробники ці норм? Надійне чи таке собі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якісне обладнання. може бути краще, але може бути гірше

але це не туди й не cуди

будь-яка хороша якість, якщо вона погано розрахована або налаштована, тоді вона непридатна для використання або витрати більше, щоб змусити її працювати
 

Цитата

 

 9 годин тому, Dalet сказав:

Спитайте в них яка потужність резерву без мережі і сонця

 

це не просто питання - має бути певне розуміння того, наскільки це відповідає вашим потребам

відповідь повинна пояснити, що ви можете вставити в розетку та як довго вона працюватиме. тим більше, що ви говорите про 3 фази

Змінено користувачем vbb
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, vbb сказал:

це не просто питання - має бути певне розуміння того, наскільки це відповідає вашим потребам

відповідь повинна пояснити, що ви можете вставити в розетку та як довго вона працюватиме. тим більше, що ви говорите про 3 фази

Ну може поснювали....  миж поки не знаєм...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре. А Щит АС та DC. Його складові. Фото чи схему....

І цікава розкладка панелей з огляду на 10 пар конекторів

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dalet сказав:

І цікава розкладка панелей з огляду на 10 пар конекторів

І 28 кінцевих прижимів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.05.2024 в 20:54, Dalet сказал:

Ну пишіть на 0972048038. На вайбер. Я поясню реалії

А можете будь-ласка в двох словах по поточній ситуаціі? Я так розумію попит зашкалює і виконавців нема? Відповідно ціні зараз вгору, бо можуть собі дозволити, але це припущення, шо саме зараз із монтажем СЕС, бо теж цікаве питання, розглядаю

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sidus сказал:

А можете будь-ласка в двох словах по поточній ситуаціі? Я так розумію попит зашкалює і виконавців нема? Відповідно ціні зараз вгору, бо можуть собі дозволити, але це припущення, шо саме зараз із монтажем СЕС, бо теж цікаве питання, розглядаю

По обладнанню 

Пів року попиту не було склади були повні, продажі були на мінімалках, часто в нулях, а було і в мінусах.

Тому зараз ринок відривається і відпрацьовує збитки

Тим часом склади пустіють. А нові надходження під питанням. Бо шлях, да і терміни - складно. 

 

По роботах

Мало хто може вільно рузатися. Багато хто вже не тут. Тому дефіцит робочої, а тим паче професійної сили по цінах візьме своє.

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

помогите, плз, сконфигурировать по железу хотелки.

Хочу установить СЕС, следовательно, 24-вольтовые свои системы (инверторы must 5024) пристрою в другое место и начинаю с нуля.

В идеале - хочу трехфазную систему, но проблема в том, что буду сразу ставить две системы на два дома и финансово это нереально сделать в один момент.

1 вариант поставить панели на 5 кВт, инвертор Must 5048 pro, акум must либо пилонтек в стойке с перспективой наращивания. С дальнейшей доустановкой панелей и главное - инверторов с параллельным подключением и реализацией трех фаз.

2 вариант сильно дороже и его нужно сразу реализовывать полностью - deye 3фазы + панели (хз сколько).

 

По первому варианту пока вижу минус - большое собственное потребление у must (до 100мА, мои 5024 тоже жрут в среднем 30 mA), не знаю, как это обстоит у deye. Возможно, стоит в первом варианте использовать deye - но как его наращивать в дальнейшем - пока изучаю.

 

Буду благодарен любым советам и подсказкам.

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт. Заглядаю в сторону гібридного інвертора на 5-6кВт та акумулятора 10-12кВт*год. В будинку три фази. Чи можливо задіяти однофазний інвертор на увесь будинок, бо трифазні трішки дорогі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, sly сказав:

помогите, плз, сконфигурировать по железу хотелки.

Якщо вам потрібно саме 3ф із правильним порядком фаз, то відразу ставте Дейу, бо всі ті масти, повмр і тому подібні інвертори – це тільки біль, якщо потрібна 3ф система.

Щодо власного споживання, то маст буде десь 40 Вт, а 3ф Дейе – 80-100 Вт.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, МакДо сказав:

Чи можливо задіяти однофазний інвертор на увесь будинок, бо трифазні трішки дорогі.

Прібори!

Помоніторте своє споживання за останній місяць, інвертор має задовільняти максимальні моменти.

Ось моє за цей рік, з опаленням навіть.

image.thumb.png.0eac38010b1e0e03764d157c6094d302.png

мені вистачає однофазного 5кВт. В будинку все електричне, газу немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, volomoto сказал:

Якщо вам потрібно саме 3ф

не дуже потрібно. Але тоді вішати всі споживачі на одну фазу. Взимку ж знов перекидати на 3ф живлення від мережі.

3ф дейе - прикольно, але є два нюанси. Ціна - більше 100 тис грн та зарядка від однофазного генератора. Продавати генератори та викопувати кабель вже не буду, а щось колхозити - також не прикольно. 

Поки міркую, як краще.

28 минут назад, volomoto сказал:

то відразу ставте Дейу, бо всі ті масти, повмр і тому подібні інвертори – це тільки біль

в мене два масти вже півтора роки. Тюнінговані. Так, є нюанси.

Зараз день посидів, почитав - поки схиляюся до 1ф дейе  6кВт. Їх також можна паралелити, але там вже єкономічна доцільність так собі...

Сусід скинув свій графік виработки поля 5,5 кВт взимку - в принципі, мене влаштовує (січень - 130 кВт виработки). Але якщо б було 8 кВт поля - було б краще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...