Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по работе форума

nusya

Рекомендовані повідомлення

  • 4 місяці потому...
1 година тому, outdoor24 сказав:

А шо сьогодні трапилося, що форум заполонили "дневные бабочки"?

Венера в Меркурії)) Просто хвиля спамеров чи ботов, нажимаємо " скарга" і допомагаємо форуму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ирина, вы гений!

То бишь, модератор может ответить, что ему за это не платят, хочу модерирую, хочу нет, ответ типа, "Делать мне больше нечего!"

Извините, а пользователю платят? Ему делать больше нечего?

Для чего держать в штате столько бесполезного балласта? 

Совершенно не понимаю.

Какая трудность заходить через "Непрочитанные ответы", всё увидеть и вместо набивания постов в бла-бла-бла-теме выполнить свою работу?

(Я сейчас не о вас лично)

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мені ось цікаво, тобто ви вважаєте, що у модера телефон приріс до руки і він (а) постійно 24/7 на форумі? Я взагалі не зрозуміла вашего обурення, за генія дякую. Я  зайшла на форум подивилась є скарги забанила, перед цим колеги зробили теж саме. Не хо нажимати скарга не нажимайте. С приводу баласта(( хто зараз може виконувати свою роботу той виконує, будуть сили, можливості у інших модерів вони знову підтягнуться до роботи... вам то яка різниця ???? 

Совершенно не понимаю (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, повторюсь:

3 часа назад, Фрай сказал:

Я сейчас не о вас лично)

 

Во-вторых, судя по количеству сообщений даже не знаю, что там кому приросло, телефон, планшет или клава?

но если есть время реагировать на каждый пост, отследить и забанить политических оппонентов то найти время править ошибки или следить за спамерами найти также можно.

Легко!

Главное, помнить для чего тебя позвали в команду, удовлетворять нереализованные в жизни амбиции или поработать на благо форума?
Как бы кому не хотелось, но личные пристрастия, симпатии/антипатии надо укрощать и помнить - правила для всех!
В-третьих, имея 27 модераторов, судя по ежедневному присутствию некоторых на форуме и отсутствию сообщений, бо писать кроме как о войне то и нечего, а взгляды отнюдь не проукраинские, то наверно пора что-то менять в доме.

Скажите, зачем команде нужен балласт которому, извините, в падло исполнять модераторские обязанности?
Совершенно не понимаю! )
 

Не знаю, зачем накарябал? вам все равно, а себе лишний минус. )

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, irina1969 сказав:

 С приводу баласта(( хто зараз може виконувати свою роботу той виконує, будуть сили, можливості у інших модерів вони знову підтягнуться до роботи... вам то яка різниця ???? 

Це останній раз, коли модератори взагалі з"являлися:

Uvex's - 29 січня

artline_ua - 5 лютого

ukrfirstaid - 19 січня

LM - 7 липня 2021

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

накинули,зробили  " вумні " висновки,стало мабудь легше...кидайте далі

 в світі так багато форумів, наприклад "  охота и рыбалка" ,але ж ви чомусь наш форум вирішили позбавити баласту, та з олівцем порахувати хто і коли виходив на роботу..гуляйтесь далі

31936788_2131708766856321_8165576666215612416_n.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

накинули,зробили  " вумні " висновки,стало мабудь легше...кидайте далі

 в світі так багато форумів, наприклад "  охота и рыбалка" ,але ж ви чомусь наш форум вирішили позбавити баласту, та з олівцем порахувати хто і коли виходив на роботу..гуляйтесь далі

Ви хоча б самі зрозуміли що пишете? Чи патрійотичні гасла зовсім мізки відбивають? 

Людина, яка боліє за свою справу, намагається довести що саме її справа варта уваги, а "патрійоти" - не подобається - іди звідси.

Саме від такої поведінки, насамперед керівництва, форум з фахового будівельного ресурсу перетворився на політичний срач. Хоча... Мабуть так і повинно бути. Якщо бог хоче покарати, то він забирає розум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Humanite сказав:

Якщо бог хоче покарати, то він забирає розум

Де ж ви так нагрішили?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.05.2022 в 21:14, Humanite сказав:

Це останній раз, коли модератори взагалі з"являлися:

Uvex's - 29 січня

artline_ua - 5 лютого

ukrfirstaid - 19 січня

LM - 7 липня 2021

 

Один Кроковод з його мотивацією замінить десятьох)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Доброго вечора, шановні Модератори! Я там в темі про війну назбирав декілька цитат від одного нашого активного дописувача. Всі ці цитати мають трохи нецензурщини щодо наших різних форумчан. Вважаю це абсолютно неприпустимим в нашій спільноті! Підкажіть, будь ласка, як це правильно оформити. Тиснути кніпочку "ЖАЛОБА" на кожний його допис, чи можна якось вирішити питання оптом з баном данного ін.дивіда? Наперед вже дякую!

 

Змінено користувачем Serg_Nikol
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Dealer сказал:

 

Дякую за оперативну відповідь. Кніпочку натиснув)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Добрий вечір. Хтось може допомогти розібратись. Ось скрін з особового кабінету. Що то за напис "65 баллов предупреждений". Це про що? Реально нижче тільки 30, 100 як би не вписуються, попередні були більше 2 років тому?

image.png.825624f5ccb0c418e1e83bc80b986cd8.png 

Потім, що означає "никогда не истекут"?

image.png.4b7049f32fafebdcb35b33dd187e4aea.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Цитата

 

16.02.2024 в 15:48,  Dr.Yura сказав: 

"наблюдатель" ? та він в бані, писати на форумі неможе, лише дізлайкає де попало. щоб закрити йому доступ більше, треба щоб Флеш дещо поправив на форумі але йому зараз не до цього.

 

Це не є проблемою, все в межах прав Супермодератора.

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...