Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Крашеный шифер на срубе или "О шифере"-2 серия :)

Крышник

Рекомендовані повідомлення

сам и отвечу "кряж" фигня.

остановился на балаклеи, только не знаю европрофиль или 8-волновый?...

 

и второй вопрос по телеку видел поролоновую полоску с которой отрываешь ленту, и эту штуку клеешь под канёк чтоб не задувал снег. есть такое в продаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только не знаю европрофиль или 8-волновый?

Первый симпатичнее (всем соседям нравится :) ), второй - прочнее. Но вроде мой (европрофиль) перестоял зиму с ее наметами снега (а слой был сантиметров 50 и скатился он только при первых плюсах на улице). Надо еще залезть протечки поискать)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сам и отвечу "кряж" фигня.

остановился на балаклеи, только не знаю европрофиль или 8-волновый?...

 

Кряж краще за Балаклею, IMHO.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кряж краще за Балаклею, IMHO.

 

какое физическое его свойство дало такое вам решение?

Змінено користувачем miccca
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какое физическое его свойство дало такое вам решение?

 

Питання на цьому форумі обговорювалось неодноразово, але ... "повторение мать учения".

 

Якщо порівнювати тільки сірий лист, то різниця в товщині (фото замірів навіть викладав) і надійності (статистика по бою). Спеціально мовчу про міцність на стискання і на згин, щоб оцінити ці показники потрібно провести лабораторні дослідження, я їх не проводив, тому орієнтуюся на паспорти виробників які ідуть, до речі, по різним стандартам.

Колір для цементних листів надається двома методами: 1) пігментація (додавання пігменту на етапі формування цементного розчину, більш просто і дешевше технологічно, але важче контролювати вихідні параметри готового листа в тому числі і фізичні властивості), 2) фарбування (нанесення шару фарби певної товщини на вже готовий відбірний (відбраковка проводиться до фарбування) лист, технологічно важче, через те, що додається ще один етап (фарбування) у виробництво, відповідно дорожче і потребує додаткових ліній, але більш прогнозований кінцевий результат).

Навіть, якщо припустити, що сірі листи виробники роблять однакової якості, то додавання пігменту в суміш обов'язково вплине на характеристики кінцевого листа, і вплив цей негативний, тому що пігмент не має міцності і твердості рівної, або більшої ніж цемент (азбест, наприклад, міцніший за цемент), тому характеристики суміші цементу азбесту і пігменту по міцності будуть гірші, ніж суміші тільки цементу і азбесту, і чим більше пігменту додається (чим насиченіший колір), тим гірше будуть характеристики. Природно, щоб зберегти характеристики, потрібно компенсувати погіршення, які внесе пігмент використанням вищих марок цементу (що малоймовірно, тому, що для шиферу і так передбачено використання цементу ПЦ І-500-Н, тобто марки 500 нормованого складу і без домішків, це максимум, що випускають серійно цементні заводи в Україні), або використанням вищих сортів азбесту (цей варіант є можливим, але дуже дорогим через вартість). На сьогоднішній день, Балаклія офіційно на своєму сайті чи в друкованих брошурах (і не офіційно також) не заявляє і не рекламує (хоча це був би непоганий маркетинговий крок) про впровадження нового, більш міцного складу цементної суміші, більш з тим, стандарт для сірого і пігментованого листа однаковий. З цього можна зробити припущення, що удосконалень немає. Наступний висновок, зазвичай листи повинні вироблятися з деяким запасом міцності (тобто не на нижній границі допуску), відповідно можна трошки грати з пігментом залишаючись в межах стандарту, чим більше додаємо пігменту тим більш якісний і насичений колір, але менше міцність, відповідно потрібно знайти компроміс між міцністю і стійкістю кольору (термін вигорання), при цьому вигорає пігмент тільки у верхньому шарі листа, в товщі листа він не вигорає, щоб збільшити стійкість до вигорання, потрібно або збільшити кількість пігменту саме у верхньому шарі листа (це важко здійснити, тому, що пігмент додається в масу і відповідно пропорційно зменшується міцність), або використовувати більш якісні пігменти. Щоб зрозуміти, яким шляхом пішли, знову повертаємось до заяв і декларацій виробника. Мови про використання супер-пупер дорогого і якісного пігменту, який розроблявся відомим вітчизняним чи закордонним заводом - немає, але є інформація про грунтування листів, тобто про захист верхнього шару пігмента шаром грунтовки. Добре це чи погано? Звичайно добре, поки є захисний шар, пігмент вигорає менше, але навіть по заявам виробника, грунтовку потрібно оновлювати кожні два роки, на мою думку, це потрібно робити кожен рік. Звичайно, існують методи, які дозволяють на довший час захистити поверхню листа від вигорання, але вартість їх складає від 70 до 100% вартості пігментованого листа.

Що стосується фарбування, то фарбування проводиться по листу, який вже виготовлений і вистояний (береться вибірка з партії готового сірого листа і вже на ньому проводиться відбракування в лабораторії і перевірка на механічні характеристики). Якщо для фарбування і пігментування використовувати однаковий пігмент, то при фарбуванні колір буде насиченішим і рівномірнішим, плюс, за рахунок товщого шару, вигорання буде проходити довший час, відповідно колір зберігається довше, додатково, є покращення гідроізоляційних властивостей і подовження на термін вигорання фарби терміну "старіння листа" (перший "удар" сонячних променів, атмосферних опадів тощо приймає на себе зовнішній шар фарби).

Я є прихильником суто фарбованих листів, як за теорією (до речі в цьому випадку практика це підтверджує) більш якісних і менш проблемних.

Балаклія повинна бути, як на мене, мінімум на 20-30% дешевша за Кряж, щоб з'явилася економічна доцільність купувати пігментований лист в порівнянні з фарбованим, враховуючи усі перестраховки і ризики.

 

Якщо якісь моменти не зрозумілі, до Ваших послуг.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

осилил...

теперь вообще не могу принять решение...цена что на кряж что на балаклею одинакова. я уже на балаклею был нацелен...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

осилил...

теперь вообще не могу принять решение...цена что на кряж что на балаклею одинакова. я уже на балаклею был нацелен...

Попробуйте прицелится на И.-Франковский:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте прицелится на И.-Франковский:D

 

был бы он в херсоне взял. а так у вас он в киеве по 93 грн крашеный, а экодах по 104 грн + доставка 1000...3000 грн. как то накладно получается...

под боком новая линия с балаклеей по 85 грн, кряж по той же цене...

кряж трещит у 2-х домов по соседству, уже узнал.

за год человек 8 листов поменял- сорвало ураганом 3, остальные повредились когда те летели.

плюс вдоль у некоторых листов трещины по нижней волне (с другой стороны урагана). хрупкий что ли он...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроде тема уже была(не нашел) - как крепить снегорезы на шифер(и какие)?

 

Была тема,были мнения....но моё личное мнение НЕ крепить Ни какие,уже описывал почему(в теме стройки Ольги Флауэр).

Единственное противоядие от снега-металлическая водосточка,установленная чуть ниже положенного.

 

Добавлено через 2 минуты

как то накладно получается...

 

Купите обычный шифер,а потом покрасьте водорастворимой краской отечественной на акриловой основе-будет красиво и дёшево,уже в этой теме обсуждали,полистайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроде тема уже была(не нашел) - как крепить снегорезы на шифер(и какие)?

У мене позитивний досвід використання фірмових снігозатримувачів - 2га зима. З мінусів в партії №2, яку я докупляв виявились браковані снігозатримувачі (мабуть порушена технологія). Цієї зими з 10шт нової партії, злетів останній десятий. Правда дякуючи ТОГО, їх завод замінив ще минулого року і дав саме 10, правда порекомендували азбестові, а не "еко", хоча основна партія, яку я брав, були "еко". Візуально мені подобаються. Як зійде сніг досліджу основну партію і відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене позитивний досвід використання фірмових снігозатримувачів - 2га зима. З мінусів в партії №2, яку я докупляв виявились браковані снігозатримувачі (мабуть порушена технологія). Цієї зими з 10шт нової партії, злетів останній десятий. Правда дякуючи ТОГО, їх завод замінив ще минулого року і дав саме 10, правда порекомендували азбестові, а не "еко", хоча основна партія, яку я брав, були "еко". Візуально мені подобаються. Як зійде сніг досліджу основну партію і відпишусь.

 

Фирменные шиферные? И не знал что они есть. А фото нет у Вас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фирменные шиферные? И не знал что они есть. А фото нет у Вас?

з того що під рукою гляньте тут

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Родилась идея (уже не впервые на просторах форума) покрыть порезанным шифером как сланцем. Мне все больше и больше хочется так сделать и буду рад советам, но пока вопрос к уважаемому ТОГО, как специалисту по шиферу. Подскажите, пожалуйста, кто производит плоский шифер, какой толщины и кто как красит.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з того що під рукою гляньте тут

 

Красиво, а коньки шиферные или метал? И что за шифер?(производитель)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, кто производит плоский шифер, какой толщины и кто как красит.

 

Амвросіївка, Краматорськ - 1750*1100*8мм

Балаклія - 1750*1250*8мм

Івано-Франківськ - 3000*1500*10мм, 3000*1500*8мм, 1500*1200*8мм

Київ - 3000*1500*10мм і 3000*1500*8мм

 

Івано-Франківськ фарбував пресовані листи 3000*1500*10мм під дошку і цеглу (вещь, собі ставив такі на паркан), зараз плоскі листи не фарбують.

Балаклія пігментує плоский лист 1750*1250*8мм (продавали такі в 2012 році і більше ними не хочемо займатись).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! На сайте киевского шиферного указан и крашеный тоже. Как он крашен? Или это сказки? И ваш рейтинг по качеству, если можно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайте киевского шиферного указан и крашеный тоже. Как он крашен?

 

Київський завод довгий час пропонував непоганий хвилястий фарбований лист виробництва Бєлгород (Росія). Своєї лінії по фарбуванню у них немає, тому з 2011 року хвилясті листи вони почали пігментувати. Про пігментацію плоского листа мені не відомо.

 

И ваш рейтинг по качеству, если можно.

 

Тут є декілька моментів.

Перше, плоский лист виробляється товщий ніж хвилястий (8-10мм проти 5,2-5,8мм) це величезний плюс в надійності, але і "плюс" в вартості. Тобто, якщо розглядати плоский і хвилястий листи зроблені на одному заводі, то плоский буде міцніше.

Друге, потрібно пам'ятати про те, що чим менший лист по розмірам, тим тоншим його можна зробити. Відповідно порівнюючи, наприклад, листи 1500*1200*8мм і 3000*1500*8мм виробництва Івано-Франківськ можна з впевненістю казати про те, що лист 1500*1200мм буде краще (пресований лист це окрема історія).

Третє, Івано-Франківськ і Київ виробляють плоский лист на окремих спеціальних лініях для плоского листа, інші заводи пристосовують лінії з виробництва хвилястого листа під виробництво плоского.

Четверте, вирішальну роль грає людський фактор (якість цементу і азбесту, який закуповує відділ постачання; професіоналізм технолога, який налаштував технологічний процес; втомленість машиніста, який слідкує за лінією тощо).

Окрема історія, пресований лист (ЛПП - лист плоский пресований, на відміну від ЛП - лист плоский) отримують шляхом пресування листа плоского одразу після формування. Наприклад, щоб отримати ЛПП 10мм, потрібно сформувати ЛП 12мм і стиснути його до 10мм. Зрозуміло, що ЛПП 10мм буде міцніше ніж ЛП 10мм, і навіть ЛПП 8мм міцніше ніж ЛП 10мм з якого і отримують перший.

 

Таким чином, пресовані плоскі листи в усіх типорозмірах виробництва Івано-Франківськ і Київ - поза конкуренцією.

2) 3000*1500*10мм - Івано-Франківськ, Київ

1500*1200*8мм - Івано-Франківськ

3) 3000*1500*8мм - Івано-Франківськ, Київ

4) 8-ми міліметрові листи виробництва групи Кряж-Спайк (Краматорськ, Амвросіївка, Красногвардійськ) і Балаклія.

5) Балаклія пігментований.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балаклія пігментує плоский лист 1750*1250*8мм (продавали такі в 2012 році і більше ними не хочемо займатись).

Плоский цветной шифер у Балаклеи - ужасный, потеками-неровностями, короче, кошмар, в то время как волнистый очень симпатичный. Из волнистого 5-волнового крыша, а на забор такого же цвета хотела плоский, прослезилась.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Подскажите пожалуйста как правильно сделать? Есть крыша всплошную зашитая дюймовкой.Знаю , что под шифер нужна обрешетка 50-60мм высотой.Но получается очень не красиво...Т.е. дюймовка 25мм+контр обрешетка 25мм + обрешетка 50мм + шифер 60мм =160мм это какбы еще приемлимо смотрится.Но, если делать фронтонный свес мм 600 (обычный вылет дюймовкой уже не проходит), т.е. вынос стропила с "лестницей" это еще +100мм мин , в сумме набегает 260мм ...толщина как стена в кирпич:razz: нэгарно блин.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите пожалуйста

Чет не пойму проблемы... Чердак холодный? Если да, киньте руберойда (или какой-нить нормальной гидроизоляции) и стелите шифер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чет не пойму проблемы... Чердак холодный? Если да, киньте руберойда (или какой-нить нормальной гидроизоляции) и стелите шифер.

Прямо на дюймовку? Если да, непонятно чем его прибивать, там где чердак не вопрос можно и стандартніми гвоздями...ну торчать будут на 30мм.А на свесах как? Имею ввиду свесы без подшивки.

Kolmiorimakatto792008028.jpg.a461b5d02d64b6f10b7c9b7c1bf65a43.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо на дюймовку? Если да, непонятно чем его прибивать, там где чердак не вопрос можно и стандартніми гвоздями...ну торчать будут на 30мм.А на свесах как? Имею ввиду свесы без подшивки.

Саморезом 25 мм с шайбами из оцинковки и ничего торчать не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...