Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

С чего начать! (стройпаспорт; информация по районам)

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

а где нужно брать ТУ и топосъемку

 

Топосъемку делает их прикормленная фирмочка, мне ещё с ними повоевать предстоит, т.к. топосъемка у меня уже есть. По ТУ не знаю, у меня садовое товарищество, и свет и вода на участке есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот и ответ на вопрос: "будем делать проект или как?"

В п.1.6 порядка 103 сказано: "Для об'єктів будівництва, на які надається будівельний паспорт, розроблення проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника."

Естественно у меня должно "появиться" это желание, если мне охота вообще получить этот стройпаспорт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а где нужно брать ТУ и топосъемку

 

 

ТУ на электрику в обл.энерго, на газ в гор. газе или обл. газе, на воду соответственно в водоканале. Но это потом, когда дадут строй паспорт, будите потихоньку заниматься ТУ, но на них потом еще в проектных организациях надо сделать проект и смонтировать с помощью монтажных организаций. Воду можно и самому частично сделать, а вот газ и электрику только через лицензированные организации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я уже и многим форумчанам выслала свое Уведомление для примера)))):)

 

Уведомление получено. Спасибо за информацию.

Скажите, пожалуйста, где Вы брали код объекта по классификатору и категорию сложности?

Как Вам делали строительный паспорт? Как долго? Воду варили или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уведомление получено. Спасибо за информацию.

Скажите, пожалуйста, где Вы брали код объекта по классификатору и категорию сложности?

Как Вам делали строительный паспорт? Как долго? Воду варили или нет?

 

Мне стройпаспорт еще не делали, у на в Днепре никак не определятся как же его делать)))))

Код объекта и категория сложности - указаны у меня в проекте!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был сегодня в Вышгородской архитектуре.

 

Уже висит табличка с порядком выдачи стройпаспорта по новым правилам. Для получения необходимо:

1. Топосъемка М 1:500;

2. Копии паспорта, инн, акта;

3. Согласие совладельцев;

4. Эскиз застройки;

5. ТУ на підключення до інженерних мереж забудовником отримуються самостійно;

6. Викопіювання діючої містобуд. д-ції, схема планувальних обмеженнь з нанесенням існуючих охоронних, санітарних зон, прибрежних зон, ситуаційна схема М1:10000.

 

Архитектор сказал, что новые правила они пролучили в понедельник, и пока не разобрались как по ним работать, приходите в след. среду. А в след среду как на зло великий праздник :o. Последний пункт они делают сами, выставят за него счет.

 

А по какому адресу в Вышгороде находится архитектура?

"Эскиз застройки"-можно самому от руки нарисовать или нужно взять у фирмы с лицензией?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по какому адресу в Вышгороде находится архитектура?

"Эскиз застройки"-можно самому от руки нарисовать или нужно взять у фирмы с лицензией?

 

Вышгород, пл. Шевченко,1 каб 114,116.

 

У меня проект, но вроде говорят и от руки можно, во всяком случае проект в требованиях вообще не упоминается.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уведомление получено. Спасибо за информацию.

Скажите, пожалуйста, где Вы брали код объекта по классификатору и категорию сложности?

Как Вам делали строительный паспорт? Как долго? Воду варили или нет?

Опис категорійв файлах

ДБН А.2.2-3-2004.doc

Про визначення категорії складності.doc

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне стройпаспорт еще не делали,

 

Катерина, стесняюсь спросить, а зачем Вам еще стройпаспорт? Уведомление ведь уже прошло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Катерина, стесняюсь спросить, а зачем Вам еще стройпаспорт? Уведомление ведь уже прошло?

 

Присоединяюсь к вопросу.

Я думал, что последовательность такова:

1. Делаем проект (по желанию и необходимости)

2. Получаем стройпаспорт

3. Уведомляем ГАСК

4. Строим

5. Вводим в эксплуатацию.

 

Попутно вопрос: а сарай тоже нужно вводить в эксплуатацию?

А пристройку к дому веранды нужно вводить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделать проект _садового_ домика (так в титуле и указать) ~299м2 , туда же сарай (с сауной и бильярдом) и домик охраны. По=моему, ограничения для садовых домиков отменили давным-давно..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11-й этаж, Леси Украинки, приблизительно в среднем 150 грн. 1кв.м. (считает Валентинович, по безналу,по договору,) и через 30-40 дней(сорок дней читать жирным шрифтом), обладатель (звита) и декларации без ошибок!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Союзмультфильм "Чиполлино" 1961 год, 32минута, 21секунда, смотрите внимательно и слушайте!!

 

Персонажи и построение реформ и порядков знакомы??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Катерина, стесняюсь спросить, а зачем Вам еще стройпаспорт? Уведомление ведь уже прошло?

 

Да не стесняйтесь - спрашивайте)))))

Если серьезно, то я не спешу его делать, но думаю, что на момент ввода в экслуатацию луше все-таки чтоб он был!!! Я уже не знаю чего ожидать от наших законодателей и изменения правил и процедур:o:o:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]127782[/ATTACH]:oЕсть идеи как с этим бредом бороться?

 

1) Якщо ви член кооперативу, то скопіюйте собі устав кооперативу. -Які там є обмеження по будівництву Садового будинку. Можливо у Вас не ххх м2, ра***те лише площу без Мансарди. Баню і тд зараз краще не вказувати для отримання будівельного паспорту. Максимум це хоз приміщення. Або все позначати як хоз приміщення.

 

2) Збирайте Вже всі документи для зміни цільового призначення землі. Обовязково подивіться на Плані міста, що зараз пише на тій площі, яке призначення. Поцікавтесь в кооперативі чи вже хтось змінив цільове призначення, і скільки то їм коштувало.

 

3) Записуйтесь на прийом до чиновників (головного архітектора) за розясненням якого розміру може бути у Вас садовий будинок.

 

4) Перед тим всім - знайдіть всі чинні закони відносно Садових будинків, цільового призначення землі під садівництво, Земельний кодекс.

 

5) Також написати заяву до даної інспекції за розясненням, в якій чітко вказати згідно яких законів Ви маєте право будувати садовий будинок для сезонного проживання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне Сильрада выдала папирчик, который называется Мистобудивни Обмеження. Там написано, что обмеження забудови дилянки 20%. Т.е. при моих 15 сотках я могу занимать площадь 300м2(площа забудови) на моей дилянке под постройки. Призначення дилянки пид забудову.

Существуют ли санитарные нормы использования земли?

возможно, в случае с дачным участком, главная проблема на цильове призначення, а соотношение площади забудови построек на участке (дом, гараж, инфраструктурные сооружения, баня и пр.).

Я хочу сказать, что Вы можете потратить немалые средства на изменение статуса участка, а разрешение на строительство не получите снова. Но, уже по причине иного свойства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) ...

2) Збирайте Вже всі документи для зміни цільового призначення землі. Обовязково подивіться на Плані міста, що зараз пише на тій площі, яке призначення. Поцікавтесь в кооперативі чи вже хтось змінив цільове призначення, і скільки то їм коштувало.

...

 

Интересно, как можно изменить целевое назначение земли, если участок "для строительства и обслуживания жилого дома" может быть только в границах населенного пункта, а вне таковых - только участок земли "под садоводчество"?

Если, конечно, дачный поселок недалеко от села (города), то теоретически можно при желании и наличии средств для стимулирования заинтересованности местных властей, присоединить его (целиком) к населенному пункту... Но это маловероятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, как можно изменить целевое назначение земли, если участок "для строительства и обслуживания жилого дома" может быть только в границах населенного пункта, а вне таковых - только участок земли "под садоводчество"?

Если, конечно, дачный поселок недалеко от села (города), то теоретически можно при желании и наличии средств для стимулирования заинтересованности местных властей, присоединить его (целиком) к населенному пункту... Но это маловероятно.

 

 

У Львові просто кілька дачних участків в межах міста. Інша велика кількість дачних участків в межах сіл.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Львові просто кілька дачних участків в межах міста. Інша велика кількість дачних участків в межах сіл.

 

Да, сразу не разглядела, что садовое товарищество расположено в Киеве. Но все-равно: разве не надо для смены назначения земли для этого товарищества переделывать весь план развития Подольского р-на? И вообще не проще ли изменить формулировку в проекте и стройпаспорте с "жилого" дома на "садовый"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, сразу не разглядела, что садовое товарищество расположено в Киеве. Но все-равно: разве не надо для смены назначения земли для этого товарищества переделывать весь план развития Подольского р-на? И вообще не проще ли изменить формулировку в проекте и стройпаспорте с "жилого" дома на "садовый"?

 

 

Вийшовши з кооперативу, або не вступаючи в нього Ви самі пробуєте перевести лише свою ділянку під інше цільове призначення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]127782[/ATTACH]:oЕсть идеи как с этим бредом бороться?

 

Я не побачив, що у відмові "садибного будинку", а не "садового" - це груба помилка. Власник ділянки НЕМАЄ права будувати "садибний будинок"- бо це житловий будинок. (Сам маю садову ділянку, тому знаю)

 

У зверненні обовязково має бути написано "садовий будинок"

 

Можливо, навіть додайте ще і це:

код 1110.4 за Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018-2000, складність об’єкта 1 категорії

І подавайте ще раз звернення. Думаю цього буде достатньо. (А закони собі роздрукуйте, бо ще не одна інстанція чи "добрі сусіди" будуть до вас висувати притензії)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не побачив, що у відмові "садибного будинку", а не "садового" - це груба помилка. Власник ділянки НЕМАЄ права будувати "садибний будинок"- бо це житловий будинок. (Сам маю садову ділянку, тому знаю)

 

У зверненні обовязково має бути написано "садовий будинок"

 

Можливо, навіть додайте ще і це:

код 1110.4 за Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018-2000, складність об’єкта 1 категорії

 

даруйте за оффтоп,

а в чому різниця "садибного будинку" vs "садового" про суті, у фізичному прояві - обмеження по площу, буд.матеріалах...? це прописано в законодавстві, чи тільки роздуми?

 

для себе заповнюючи чорнетку "Повідомлення про початок будівництва" поставив саме код 1110.4, бо призначення ділянки також "для ведення садівництва".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

даруйте за оффтоп,

а в чому різниця "садибного будинку" vs "садового" про суті, у фізичному прояві - обмеження по площу, буд.матеріалах...? це прописано в законодавстві, чи тільки роздуми?

 

для себе заповнюючи чорнетку "Повідомлення про початок будівництва" поставив саме код 1110.4, бо призначення ділянки також "для ведення садівництва".

 

 

в законах садибний - це житловий будинок для постійного проживання

садовий - це для тимчасового проживання (типу лише літнього проживання)

 

садибний - має відповідати будівельним нормам

для садового зараз немає ніяких норм

 

 

Реальна різниця в садовому - це не можна прописатись в такому будинку (крім рідкісного випадку, коли немає іншої нерухомості через суд і дуже важко, читав що можна але дуже складно), не можна провести газ (у Львові таке) навіть якщо труба біля самої ділянки (напевно, по тій же причині, що для будівлі немає будівельних норм)

Ціна садового будинку зараз дешевша тільки із за того що це садовий.

 

Все інше однакове, знаю, що люди купу років в садових живуть і нічого не спішать ні міняти цільове призначення ні проводити газ. Чекають коли держава сама переведе їх.

 

ПС: обмеження можуть бути по розмірах в уставі кооперативу до якого відноситься ділянка, в такому випадку виходите з кооперативу і виходе що дані обмеження на Вас не діють бо ви не в кооперативі, а ділянка приватизована на Вас

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в законах садибний - це житловий будинок для постійного проживання

садовий - це для тимчасового проживання (типу лише літнього проживання)

 

садибний - має відповідати будівельним нормам

для садового зараз немає ніяких норм

 

Реальна різниця в садовому - це не можна прописатись в такому будинку (крім рідкісного випадку, коли немає іншої нерухомості через суд і дуже важко, читав що можна але дуже складно), не можна провести газ (у Львові таке) навіть якщо труба біля самої ділянки (напевно, по тій же причині, що для будівлі немає будівельних норм)

Ціна садового будинку зараз дешевша тільки із за того що це садовий.

...

 

Все верно: "садибний будинок" - жилой дом, а "садовий буд." - дачный д.

...Только в Киевской обл. в большинстве дачных поселков (в садовых домиках) газ есть. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...