Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой ШИФЕР выбрать?

beavis

Лучший шифер - это:  

249 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Появился такой в продаже и цена серьёзно отличается от другого крашеного шифера.

Где на него посмотреть можно? Просто интересно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дабы не плодить темы.... Кто слышал отзывы о киевском крашеном шифере?

Появился такой в продаже и цена серьёзно отличается от другого крашеного шифера.

 

В Києві був фарбований лист з Бєлгорода, зараз Київ почав пігментувати (не фарбувати) листи самостійно, якщо мова про пігментовані листи, то відгуків немає (півроку це не термін).

Судячи з зразків, що були на виставці, на мою думку, ціна відповідає якості.

 

Добавлено через 52 секунды

Может кто то подскажет за этот шихфер? (ссылка устарела)

 

Те саме, що і Краматорський фарбований лист.

 

Добавлено через 1 минуту

Где на него посмотреть можно? Просто интересно...

 

В Києві на заводі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Києві був фарбований лист з Бєлгорода, зараз Київ почав пігментувати (не фарбувати) листи самостійно, якщо мова про пігментовані листи, то відгуків немає (півроку це не термін).

Судячи з зразків, що були на виставці, на мою думку, ціна відповідає якості.

Спасибо! Вот сомнения и распирают. Цена заманчивая, а качество неизвестное. Было бы качество на уровне, они бы так дёшево не продавали, а хотя бы где-то на уровне ИФ-кого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Иванофранковский окрашенный в массе бывает азбесто-цементный 8 волн7 Или экодах только?

И какой порядок цена? Балаклея по 78грн листок. А вот на ИФ немогу нигде найти цены.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже не могу найти актуальную цену на эко-дах 1*1.13, может кто покупал недавно и скажет реальную цену
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Хочу купить цветной шифер "европрофиль" 5-ти волновой на крышу. Но не могу найти нормальных фото домов, накрытых таким шифером, чтобы представлять, как это будет в жизни. И еще нужен совет: что лучше - 8-ми волновой шифер или 5-ти волновой? Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже не могу найти актуальную цену на эко-дах 1*1.13, может кто покупал недавно и скажет реальную цену

Купував три тижня назад по 60 грн/шт. в Луцьку. Дзвонив в Івано-Франківськ, ціна була 49 з копійками. В Здолбунові (Рівненська обл.) ціна складала 55 грн./шт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Иванофранковский окрашенный в массе бывает азбесто-цементный 8 волн7 Или экодах только?

И какой порядок цена? Балаклея по 78грн листок. А вот на ИФ немогу нигде найти цены.

 

Івано-Франківського пігментованого (окрашенный в массе) не буває ні азбестового, ні Еко-даху, пігментування - це бюджетна технологія.

Вартість визначається регіоном, наприклад по Києву це на 25% вище.

 

Добавлено через 7 минут

И еще нужен совет: что лучше - 8-ми волновой шифер или 5-ти волновой? Спасибо.

 

Якщо мова про Балаклійські листи, то 8-ми хвильовий однозначно міцніше, зовнішній вигляд - що кому до душі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купував три тижня назад по 60 грн/шт. в Луцьку. Дзвонив в Івано-Франківськ, ціна була 49 з копійками. В Здолбунові (Рівненська обл.) ціна складала 55 грн./шт.

Ви купували кольоровий еко-дах ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви купували кольоровий еко-дах ?

Так, кольоровий, темно-коричневий. Хотів цегляний, але дружина побоялася. Через тижня 2 думаю буде будинок накритий. Фото обов'язково будуть.

1.thumb.jpg.a5bb1b5805e2d9574a1ab66048671646.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, кольоровий, темно-коричневий. Хотів цегляний, але дружина побоялася. Через тижня 2 думаю буде будинок накритий. Фото обов'язково будуть.

значить і-ф шифер,волокнисто цементний,безазбестовий,розміром 1*1.13?

поділіться враженнями ,своїми і покрівельників, чи крихкий, однорідність кольору і ін. відходність, наявність аксесуарів? буду дуже вдячний за інфу,де будуєтесь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить і-ф шифер,волокнисто цементний,безазбестовий,розміром 1*1.13?

поділіться враженнями ,своїми і покрівельників, чи крихкий, однорідність кольору і ін. відходність, наявність аксесуарів? буду дуже вдячний за інфу,де будуєтесь?

Так, І-Ф шифер, волокнисто-цементний, безазбестовий, розміром 1*1,13.

Якщо про враження, то тільки можу сказати, що побачив під час розгрузки: шифер був в палетах, запакований, перекладений плівкою кожен лист, верхній і нижній лист - сірий (як бонус). Всі листи цілі (а це 240 шт.). На декількох листах невеликі царапини, але це не критично. Матеріалом задоволений.

Враження покрівельників ще немає, оскільки тільки почалися крокв'яні роботи, але ще з таким матеріалом не стикалися.

Аксесуари: шуруп з гумовою прокладкою. Але шурупи напевне буду міняти, оскільки довжина шурупа 120 мм., а товщина рейки - 50 мм. і буде ймовірність проколювання підпокрівельної плівки. Буду купувати довжиною 100 мм.

Що стосується коньків, то ті, що виробляє І-Ф, мені не подобаються, не акуратні. Тому буду використовувати металеві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду дуже вдячний за інфу,де будуєтесь?

Будуюсь біля Луцька, с.Великий Омеляник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Так, кольоровий, темно-коричневий. Хотів цегляний, але дружина побоялася. Через тижня 2 думаю буде будинок накритий. Фото обов'язково будуть.

 

Уважаемые Andriy.Grysyuk

судя по дате Вы уже накрыли Эко – Дахом крышу.

Пожалуйста, поделитесь, впечатлениями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые Andriy.Grysyuk

судя по дате Вы уже накрыли Эко – Дахом крышу.

Пожалуйста, поделитесь, впечатлениями.

Так, накрив. Повністю задоволений. Шурупи 120 мм. замінив на 100 мм.. На один лист шиферу давав не 2 рейки, а 3, оскільки запас рейок був і з трьома якось надійніше. Дуже багато пилюки після різання, але після пройдених дощів, особливо вчорашнього, дах майже повністю чистий і блистить. Кути зарізали прямо на даху, дуже точно получається. Коньки брав металеві.

Одним словом рекомендую цей матеріал. Мені набагато більше подобається, ніж металочерепиця.

Дах будинку накривали майстри, а покрівлю гаража робив сам, тільки сусід допоміг з накриттям шифером. По відгуках майстрів, матеріал класний, перший раз мали діло з таким, але мороки трохи більше, оскільки потрібно отвір під шуруп свердлити.

1.jpg.4fba5790039f2029e0544248b37975c9.jpg

2.thumb.jpg.ed8ba680ad47a16dbd7daa8e3fb26ecc.jpg

3.thumb.jpg.17d99f4f2b48b0507231f627ec0196c0.jpg

294240773_-0028.thumb.jpg.eea169cf17fd21c26a7c1eb4c71a851b.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, накрив. Повністю задоволений. Шурупи 120 мм. замінив на 100 мм.. На один лист шиферу давав не 2 рейки, а 3, оскільки запас рейок був і з трьома якось надійніше. Дуже багато пилюки після різання, але після пройдених дощів, особливо вчорашнього, дах майже повністю чистий і блистить. Кути зарізали прямо на даху, дуже точно получається. Коньки брав металеві.

Одним словом рекомендую цей матеріал. Мені набагато більше подобається, ніж металочерепиця.

Дах будинку накривали майстри, а покрівлю гаража робив сам, тільки сусід допоміг з накриттям шифером. По відгуках майстрів, матеріал класний, перший раз мали діло з таким, але мороки трохи більше, оскільки потрібно отвір під шуруп свердлити.

 

Еще вопрос, срезы на шифере Вы закрашивали?

И шурупы производителей с шляпкой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще вопрос, срезы на шифере Вы закрашивали?

И шурупы производителей с шляпкой?

Ні, зрізи не закрашували. Шурупи купував довжиною 100 мм., оскільки рейка 50 мм, і десь близько сантиметра шуруп би виглядав і міг пошкодити плівку. А гумові прокладки використовував ті, що ішли в комплекті. Також давав шайбу під гумову прокладку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я впевнений що вживу виглядає просто чудово! але шось я вже заплутався- думав (неуважно читав )що екодах фарбований в масі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я впевнений що вживу виглядає просто чудово! але шось я вже заплутався- думав (неуважно читав )що екодах фарбований в масі

 

 

 

 

Нет он не крашеный в масив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, пожалуйста, на фото видны белые пятна,

я их отметила красным маркером,

что это за пятна?

2.thumb.jpg.11c09320d97c3fb491a9cc50fff8e7e6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, пожалуйста, на фото видны белые пятна,

я их отметила красным маркером,

что это за пятна?

Пыль от подрезания углов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Andriy.Grysyuk, вітаю. Не могли б Ви детальніше розказаті про герметизацію димохода: матеріали які використовували при проході даху, спосіб кріплення профілю до кладки димоходу....Дякую!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...