Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Участки под Ворзелем. Кооператив "Ясная поляна"

chief civil engineer

Рекомендовані повідомлення

Если это не составляет труда и не представляет коммерческой тайны, не могли бы вы скинуть анкету на мой e-mail (в подписи)? Возможно, что-то почерпну для использования в своём СТ.

 

На данний момент вона в орієнтовній формі, зараз я зберу побажання/додаткові питання і складу якісний "опросник". Тоді скину, не люблю розповсюджувати тестову версію.

 

Зараз основні завдання попереднього варіанта:

 

1. Чи будуть реагувати члени кооперативу (мається на увазі чи всі зацікавлені) багато хто невідреагував :(

2. Чи попередній передік питань для усіх одинаково важливий і на скільки різняться цінності питань для членів кооперативу.

3. Найближчий час я буду робити дренажну траншею на своему повороті (там велика калюжа). Зараз розробляю конструктив (вже писав про це). Вже домовився з робітниками, якщо дасть можливість погода то може навіть на вихідних.

Сам дренажний ров, лише в одному місці мало шо дасть, має бути ров по усім вулицям (або хоть по кільком) і відводити воду до ж/д лінії. Тому за допомогою опитування я спробував дізнатися чи підтримають сосіди таке рішення.

4. Частина пошт що в мене була, знищена власниками. Листи що я відправив повернулися з відповіддю що такої пошти нема. Це теж потрібно було перевірити.

5. Через опитування я також спробував дізнатися адреси активних членів кооперативу, які дійсно хочуть щось робити для кооперативу. Якщо вийде так що активні будуть на одному кутку то можна просто буде відділитися від СК "Ясна поляна" і створити наприклад "Поляна" або ще якось :) Одна родина мало що може а ось багато родин можуть гори звернути.

 

Нажаль поки все трішки підвисло, більше пошт нема, відповідей від членів кооперативу теж :( Тому на данний момент дороблю конструктив і викладу сюди (також буду дублювати тим хто надав пошту, ну і звісно щоб активізувати людей - на пошту я буду кидати більш якісну інформацію і більш глибоке опрацювання проблеми). Просто читати і не бути активним участником рішення проблеми вже не вийде :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На данний момент вона в орієнтовній формі, зараз я зберу побажання/додаткові питання і складу якісний "опросник".

 

1. Я міг би дещо підказати, оскільки сам займаюсь анкетуванням.

2. Більш дієвим є особистий контакт з членами вашого товариства.

3. При пошуку членів вашого товариства використовуйте соціальні мережі.

4. Формально відділитися не зможете, оскільки потріне рішення більшості всієї громади.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як обіцяв скинув на пошту, хто мені дав, на голосовуння та обговорення рішень по дренажному рву. Сюди викладаю частину для інформації. Все роблю в форматі А3 як звичайний проект.

 

a1bcfaf38cf2t.jpg

 

тут показані варіанти виконання дренажних систем. Інформація цікава але не дуже інформативна.

 

По анкеті я вже зрозумів скільки усього не врахував, ще правити й правити :)

Коли закінчуться роботи викладу комплект.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є перші відповіді, дуже дякую!

І важливі питання, задане одним з сосідів:

Конструктив проходження під дорогами та підїзди до будинків. Пишу сюди щоб відразу усіх інформувати і не спамити лишній раз пошту людям.

 

Данними вузлами теж займаємся, точніше моя жінка займається їй це все ближче чим мені.

 

будуть дороблені знову таки ждіть на пошту :flag1:

 

Добавлено через 2 минуты

Уважаемые соседи кооператива "Ясная поляна"! Сегодня отвечал на вопросы анкеты. Полностью согласен с необходимостью изменений в организации внутренней жизни кооператива. Считаю, что вопрос об охране территории - один из самых важных на сегодняшний день. Готов поддержать любые начинания, ведущие к наведению порядка. Прошу внести мой адрес в систему рассылок для дальнейшей работы. С уважением!

 

хочу вибачитись що не відразу звернув увагу, адже якщо заповнювали анкету то пошта точно є. Хоча звісно може бути що вже хтось передав далі естафету.

 

Також що до охорони:

1. на даний момент пропоную почитати статейку з хабра habrahabr.ru/post/223853/

я б встановив поки хоч одну камеру на вїзді до кооперативу, найближчий час зізвонюсь з Немі (наш провайдер) і може вийде підключити до мережі або як бонус для кооператива, або розібратися скільки вони будуть хотіти. Запис можна буде вести або на саму камеру, або настроїти передачу на стаціонарний компютер. В принципі якщо її підключити то члени кооперативу зможуть в будьякий момент зайти на камеру і подивитися що у нас на вїзді.

нам підходить щось схоже на vi.co.ua/%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80/1-vneshnyaya-kamera-videoregistrator-2/ є функція заливання на хмарковий сервер

2. освітлення території - прошу обговорити з керівництвом когось з форуму, я мяко говорячи не дуже в добрих стосунках :) Що саме цікавить: Чим керується кооператив що вмикає на пару годин світло, чи це єкономія бо багато грошей йде, чи це вже перевантаження ТП чи може ще щось.

3. паркан потрібно дивитися. частина його може вже й перегнила а частина може ще жива. Зараз хочу зрозуміти як люди будуть скидуватися на будівництво рову, а вже потім буде зрозуміло чи потянемо ми відновлення паркану.

 

ідеї прошу скидувати на пошту

Змінено користувачем dimidrolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є перші відповіді, дуже дякую!

І важливі питання, задане одним з сосідів:

Конструктив проходження під дорогами та підїзди до будинків. Пишу сюди щоб відразу усіх інформувати і не спамити лишній раз пошту людям.

 

Данними вузлами теж займаємся, точніше моя жінка займається їй це все ближче чим мені.

 

будуть дороблені знову таки ждіть на пошту :flag1:

 

я считаю так, что (если рассматривать обустройство дренажа в этом году) оптимальный вариант - открытая канава. потому что народ строится, естественно, будут ездить большегрузные машины (бетон камень и т.д.) попросту продавяти :o - придется востанавливать.

 

 

Також що до охорони:

1. на даний момент пропоную почитати статейку з хабра habrahabr.ru/post/223853/

я б встановив поки хоч одну камеру на вїзді до кооперативу,

 

не полохая идея, но при наличии загороженого периметра.

к огормному сожалению - ворота у нас не единственный пока въезд-выезд. :unknown:

 

 

 

2. освітлення території - прошу обговорити з керівництвом когось з форуму, я мяко говорячи не дуже в добрих стосунках :) Що саме цікавить: Чим керується кооператив що вмикає на пару годин світло, чи це єкономія бо багато грошей йде, чи це вже перевантаження ТП чи може ще щось.

 

предложенная вами идея - элементарно повыкрючивать лампы на пустырях - приличная экономия получается. я так думаю - донести это предложение в администрацию - результат был-бы в нашу пользу :flag1:

 

3. паркан потрібно дивитися. частина його може вже й перегнила а частина може ще жива. Зараз хочу зрозуміти як люди будуть скидуватися на будівництво рову, а вже потім буде зрозуміло чи потянемо ми відновлення паркану.

 

забор просто попадал:Search:. лежит в поле третий год. поэтому рассматривать вариант использования сгнивших щитов - не выход из положения. необходима только закупка новых материалов и оплата работ по установке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, стоит покупать участок?

Как ездите в Киев?

 

Предлагают участок, по ул. Лесной.

 

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, стоит покупать участок?

Как ездите в Киев?

 

Предлагают участок, по ул. Лесной.

 

Спасибо

 

а где на лесной? номер есть? съездите посмотрите. я езжу по Варшавке Госомель-Буча и по Ворзелю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, стоит покупать участок?

Как ездите в Киев?

 

Предлагают участок, по ул. Лесной.

 

Спасибо

 

Ділянки дуже цікаві, за таку ціну в цій зоні не знайдете. Звісно організація поки хромає на обидві ноги, дасть бог все поміняється.

 

Ізжу на Київ 4ма дорогами :)

1. маршрутка - 10 грн до Києва. перша зупинка від ясної десь 800-1000 метрів. Іздити зручно - Академмістечко, Святошино, Житомирська

2. поїздом, не дуже зручно але можна - або до Кечеева (зупинка не для усіх потягів, деякі її проїзжають) або до Немішаево. В обидві сторони орієнтовно одинаково йти десь 1500м.

3 та 4 це автомашиною, або по Варшавській трасі або по житомирській. Ще можна 5м це через ірпінь,бучу але це дуже незручний варіант.

 

Карта тут виставлена можете в личку написати варіанти адрес зможу сказати плюси та мінуси

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, стоит покупать участок?

Как ездите в Киев?

 

Предлагают участок, по ул. Лесной.

 

Спасибо

:flag1:Часом, не Лесная, 31??? Соседи будем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, обязательно поеду, посмотрю.

Место само по себе, как понял, хорошее.

И со светом, что есть большим плюсом.

Вопрос, который беспокоит - не далековато ли?

По ценам, конечно, хорошее предложение.

 

 

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые ОДНОСЕЛЬЧАНЕ:)!!!

 

Ну хоть разок маякните на форуме, чтобы знать, кто хотя бы видит эту переписку. Это ведь не сложно.;)

 

 

Вітаю.

Мене звати Олександр. Будуюся на Лісовій 19.

Я почав читати цю гілку. Тяжко, багато флуду.

Радий буду знайомству з усіма вами. Буде проходити повз мою ділянку, заходьте знайомитися. :friends:

 

Добавлено через 8 минут

Женя усі роботи вже давно закінчив, покращення видно. А гроші нажаль вкладені не повернув.

 

Я на цих вихідних буду в Ясній Поляні, хочу подякувати (матеріально) Жені за його роботу, хоч і розумію, що перш за все він старався для себе. Хтось може дати мені його номер телефону?

 

Добавлено через 1 час 11 минут

Слава Україні :flag1:

Героям Слава!!!:flag2:

 

Добавлено через 9 минут

3. Найближчий час я буду робити дренажну траншею на своему повороті (там велика калюжа). Зараз розробляю конструктив (вже писав про це). Вже домовився з робітниками, якщо дасть можливість погода то може навіть на вихідних.

 

Саша, я забув згадати про це в анкеті, пишу зараз. При проектуванні і виконанні дренажного рову, потрібно пам'ятати, що існує проект газифікації, відповідно до якого газові труби будуть закопувати в здовж дороги в 1-му метрі від парканів. Щоб не вийшло так, що дренажні траншеї будуть перекопані газовиками. На скільки мені відомо, якраз по нашій вулиці з нашого боку (вул. Лісова, не парний бік) будуть прокладати газову трубу.

Крім того дехто міг уже зробити вигрібну яму або септик між своїм парканом і дорогою.

 

Добавлено через 9 минут

я считаю так, что (если рассматривать обустройство дренажа в этом году) оптимальный вариант - открытая канава. потому что народ строится, естественно, будут ездить большегрузные машины (бетон камень и т.д.) попросту продавяти :o - придется востанавливать.

 

Думаю якраз навпаки, вантажівки зсунуть ґрунт, під'їхавши до траншеї. Траншея засиплеться, прийдеться відкопувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саша, я забув згадати про це в анкеті, пишу зараз. При проектуванні і виконанні дренажного рову, потрібно пам'ятати, що існує проект газифікації, відповідно до якого газові труби будуть закопувати в здовж дороги в 1-му метрі від парканів. Щоб не вийшло так, що дренажні траншеї будуть перекопані газовиками. На скільки мені відомо, якраз по нашій вулиці з нашого боку (вул. Лісова, не парний бік) будуть прокладати газову трубу.

Крім того дехто міг уже зробити вигрібну яму або септик між своїм парканом і дорогою.

 

Що до газового проекту - важлива інформація! Дуже дякую, зовсім забув :(

В принципі я зараз пробую дізнатися яку таки ширину дороги ми плануємо зробити ...

Кооператив на скільки я зрозумів планував 6 метрів. На таку ширину ми ніколи гроші не зберемо (на щебінь і т.д.)

А так як я ров вже сьогодні планував почати у себе робити то це навіть критично важливо.

Якщо зараз думати про 4,5 (як по ДБН) то потім переробити на 6 не вийде інавпаки якщо робити з розрахунку на 6ть метрів то траншея працювати не буде і в ній нема сенсу. Ось така задачка вийшла.

Що до газу булоб бажано глянути генплан з трасою ...якщо у когось є прошу скинути я його перенесу в акад. Хоча чесно кажучи на часі газ мабуть прокладати вже не будуть :( (з огляду на війну, зі сторони поставщика газу, з нами).

В одному метрі не вийде, там фундамент стовпа, по нормам не можна так близько класти газ, може метр від стовпів ... ці дві системи в ідеалі мають кластися разом, так як газ зараз класти не будуть то чекати нема зиску, просто коли будуть прокладати газ дренаж таки пошкодиться, тут нічого не поробимо :(

 

А ось якщо дорога буде 4,5 то газові труби з дренажними ямами майже не пересікаються. :)

 

Що до ям, їх не можна ставити за межами своєї ділянки! Це буде дуже грубе порушення. Це вже не паркан що можна викопати або просто завалити :) тому це вже проблема того хто свідомо вийшов за рамки своеї території. Усі проектні та будівельні роботи мають виконуватися згідно документу Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**

Гадаю усі планують потім будинок здати в експлуатацію щоб прописатися в ньому. Відповідно інженерія має теж відповідати нормам. Скважина, септик, та інші мережі (локальні) мають розміщуватися на землі що вам належить.

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто ще цікавиться хімічним складом води у Ясній Поляні, може ознайомитися з аналізом, який я робив у липні минулого року.

Якщо говорити суб'єктивно, то вода смачна.

Глибина моєї свердловини (труба діаметром 110 мм) 12 метрів, фактично колодязь.

Особисто моя думка: хто вибирає між криницею (з бетонних кілець) і свердловиною (поліетиленова труба діаметром 100-110 мм), варто віддати перевагу свердловині. Причина в високих ґрунтових водах. Кожної весни криниця буде заповнена талою водою, як власне і свердловина. Але зі свердловини її можна викачати за 5-10 хв.

510321664_.thumb.jpg.b58530266eddf2e2f5dd9ff1469c6579.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

d4823a5_thumb.png

скопіював зображення профілю дороги як бачите дренажні приямки часта частина дороги :)

 

27064de1_thumb.png

 

ще така є, все з ДБН. (палиця вверх то опора освітлення)

 

Добавлено через 31 минуту

До уваги членів кооперативу на даний момент я трішки в шоці :)

 

серед основних питань опитування були: дренаж, дороги,охорона та собаки. Проголосувало як я вже писав 12 чоловік. дренаж цікавив багатьох і я збирався його робити, наче все просто ...

але. зараз виходить:

Частина важає що дорога має бути 6 местрів (не одна людина, їх кілька), частина важає 4,5 метрів (десь порівну). в залежності від ширини ми маємо робити різну систему дренажа (якщо 6 метрів - дренаж з двух сторін, якщо 4,5 то достатньо з однієї) Якби усі люди що в підписці були проголосували одинаково то я б робив по тому варіанту що вибрали, але думки різні ... Робити як для 6 метрів, коли дорогу будуть робити 4,5м. нема сенсу, так як вода не стече в рів.

Тепер грошовий чинник, на дорогу 4,5 метрів можу скинутись до прикладу 50 чоловік а на дорогу в 6 метрів захочуть скинутись наприклад 15ть чоловік. Із за різних бажать дійти до однієї думки ми не зможимо і буде далі багнюка по коліна, самі знаєте на яких вулицях.

Загальне опитування я провести не можу, контактів нема.

 

Із живих тем на данний момент встановлення камери на вїзді, але знову таки частина членів кооперативу важає що її доцільність лише якщо відремонтувати паркан ...

 

Що по факту виходить: Якщо усі будуть стояти на своему і не буде компромісу то віз залишиться на тому місці де він зараз стоїть.

 

Прошу поділитися ідеями як ми можемо малою кровю вийти із ситуації.

Що до дороги, як компроміс бачу пропозицію одного знаших членів СК: основні дороги 5-6м. а другорядні 4-4,5м знову таки самі розумієте як погодити кінцеве рішення. Вийшло складніше чим я думав :) Дуже великий кооператив і дуже багато людей які онлайн не доступні.

 

Нагадаю що активна група людей приймає участь в обговоренні а вирішувати вона не може :( Вирішувати можна лише голосуванням.

 

для kobzarmanmenu_open.gif Жені на цих вихідних не буде, буде його жінка, гроші можна передати їй, або якщо розминетеся я можу передати (я з ним працюю).

 

Слава Україні! :flag1:

Змінено користувачем dimidrolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 9 минут

 

 

Думаю якраз навпаки, вантажівки зсунуть ґрунт, під'їхавши до

траншеї. Траншея засиплеться, прийдеться відкопувати.

 

если оставлять просто выкопаную траншею без обустройства стенок она сама по себе осыпится, дождями размоется.

 

Добавлено через 12 минут

Думаю якраз навпаки, вантажівки зсунуть ґрунт, під'їхавши до траншеї. Траншея засиплеться, прийдеться відкопувати.

Саша, я забув згадати про це в анкеті, пишу зараз. При проектуванні і виконанні дренажного рову, потрібно пам'ятати, що існує проект газифікації, відповідно до якого газові труби будуть закопувати в здовж дороги в 1-му метрі від парканів. Щоб не вийшло так, що дренажні траншеї будуть перекопані газовиками. На скільки мені відомо, якраз по нашій вулиці з нашого боку (вул. Лісова, не парний бік) будуть прокладати газову трубу.

Крім того дехто міг уже зробити вигрібну яму або септик між своїм парканом і дорогою.

 

действительно. интересно было бы взглянуть . может у кого есть проект газофикации. если есть возможность выложите или на почту скиньте буду признателен. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

a9914e0b4220.jpgview?usp=sharing (%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0) view?usp=sharing

 

Шановні сусіди ! Так як питання дренажу води з дороги та ділянок є актуальним для

багатьох з нас, то ми вирішили на прикладі відрізку дороги біля нашої ділянки розробити

дизайн- пропозицію з благоустрою прибудинкових територій.

На даний час необхідно вирішити:

-яку ширину дороги ми робимо по кооперативу ?

-Чи буде вздовж авто-дороги доріжка для пішоходів і колясок ?

-Виходячи з цих рішень, на якій відстані від наших заборів буде дренажна траншея ?

-Схема траншеї та заїздів на ділянки

Детальніше всі варіанти дивитись за посиланням нижче:

 

drive.google.com/file/d/0B2wuBDCCTfPHcDhQWTNHMzlBVkE/view?usp=sharing

Змінено користувачем Syutikova_Olga
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

красиво, в киеве такого нет.

нам хотя бы дороги выровнять да щебнем засыпать ....

пока люди строятся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 9 минут

если оставлять просто выкопаную траншею без обустройства стенок она сама по себе осыпится, дождями размоется.

.

 

Річ у тому що вантажні автомобілі будуть їздити завжди, навіть коли люди побудуються. Трактор що чистить сніг теж постійно працювати буде.

Зараз вантажні машини їздять частіше, пізніше будуть не часто. Але може зараз нічого не пошкодять а потім невкерував взяв і поломав дренаж. Небезпека пошкодження та замулення буде завжди. Нате я написав що треба буде чистити перріодично.

У нас насправді два варіанта, жити далі в болоті ... можу фото двух здоровенних калабатень біля мого будинку викласти. Або спробувати частково знешкодити дану проблему. Доречі можна парканчик чи колеса закопати щоб ненаїхали ненароком.

 

Що до самозсуву, на 2му варіанті рову (що я розсилав) показано як можна усилити рів на першому етапі, далі травою заросте і глина так сильно кочувати не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Річ у тому що вантажні автомобілі будуть їздити завжди, навіть коли люди побудуються. Трактор що чистить сніг теж постійно працювати буде.

Зараз вантажні машини їздять частіше, пізніше будуть не часто. Але може зараз нічого не пошкодять а потім невкерував взяв і поломав дренаж. Небезпека пошкодження та замулення буде завжди. Нате я написав що треба буде чистити перріодично.

У нас насправді два варіанта, жити далі в болоті ... можу фото двух здоровенних калабатень біля мого будинку викласти. Або спробувати частково знешкодити дану проблему. Доречі можна парканчик чи колеса закопати щоб ненаїхали ненароком.

 

Що до самозсуву, на 2му варіанті рову (що я розсилав) показано як можна усилити рів на першому етапі, далі травою заросте і глина так сильно кочувати не буде.

 

так и я про то. на вашем варианте очень доходчиво показано как устроить траншею облагородить ее и защитить от проездов кустики, штакетник так и нужно делать. а замуливание так то природное и на это субботники есть :beer:, как минимум. хозяева у себя всегда сами почистят;) а вот ширина.... тут вы правы нужно сообща определяться :flag1:

в болоте жить никому не хочется, не цапли ж с жабами... обсудим, каждый выразит свое мнение и что-то начнется вырисовываться.

это мы еще ценовой вопрос не обговаривали ;):o. во где жара будет

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди, не лякайтесь, будьласка ! Моя пропозиція така:

1 етап: підсипаємо дороги на мінімально можливу ширину 4,5 м. Хто вже може- копайте дренаж вздовж своїх ділянок. Детальнішу схему ми днями накреслимо. В цю ж дренажну траншею можна відвести талу воду з ділянки, у кого ділянка недостатньо підсипана. Викопаний грунт- забераєте на підсипку своєї ділянки або віддаєте сусідам. Дуже багато людей хочуть ще підсипати свої ділянки.

Після підсипки дороги щебенем, треба буде позначити її край тимчасово вкопавши деревяні стовбчики, пофарбовані білим кольором (у всіх є якісь старі дошки, які для цього підійдуть)

2 етап: коли дойде до покращення дорожного полотна, то його або можна розширити ще по 0,9 м з кожного боку, або ці ж 0,9 м залишити тротуаром. Так як в нашому випадку тротуар має бути трохи нижчій від полотна дороги, бо вода має стікати в канаву, то я не бачу проблем розїзду навіть двох вантажівок , бо сумарна ширина виходить 6,5 м

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що до газового проекту - важлива інформація! Дуже дякую, зовсім забув

...

Що до газу булоб бажано глянути генплан з трасою ...якщо у когось є прошу скинути я його перенесу в акад. Хоча чесно кажучи на часі газ мабуть прокладати вже не будуть :( (з огляду на війну, зі сторони поставщика газу, з нами).

 

Може попередньо порадитися з інженером з філії по експлуатації газового господарства вашого району?

 

В принципі я зараз пробую дізнатися яку таки ширину дороги ми плануємо зробити ...

Кооператив на скільки я зрозумів планував 6 метрів. На таку ширину ми ніколи гроші не зберемо (на щебінь і т.д.)

...

Якщо зараз думати про 4,5 (як по ДБН) то потім переробити на 6 не вийде інавпаки якщо робити з розрахунку на 6ть метрів то траншея працювати не буде і в ній нема сенсу. Ось така задачка вийшла.

 

У форумчанина gawin'а є власний досвід з цього питання і детальний опис в темі: ширину дороги краще підігнати під ширину захвата грейдера. По пам'яті - 4,5 м. Цього достатньо для роз'їзду двох авто (2 легкові, вантажна+легкова). Узбіччя хай залишеться для паркування.

 

А так як я ров вже сьогодні планував почати у себе робити то це навіть критично важливо.

 

Краще все продумати до останього гвинтика, а потім за роботу. Та й рівень грунтових вод зараз максимальний.

 

В одному метрі не вийде, там фундамент стовпа, по нормам не можна так близько класти газ, може метр від стовпів ... ці дві системи в ідеалі мають кластися разом, так як газ зараз класти не будуть то чекати нема зиску, просто коли будуть прокладати газ дренаж таки пошкодиться, тут нічого не поробимо

 

В нас, коли прокладали газову трубу, пошкодили все, що можна (мова, в першу чергу, про асфальтову дорогу).

 

Що до ям, їх не можна ставити за межами своєї ділянки! Це буде дуже грубе порушення. Це вже не паркан що можна викопати або просто завалити :) тому це вже проблема того хто свідомо вийшов за рамки своеї території. Усі проектні та будівельні роботи мають виконуватися згідно документу

 

На 6 сотках сильно не розвернешся. В мене самого септик так і напрошується за межі ділянки (ухил до дороги, будинок на відстані 5 метрів від огорожі). Але тільки з дозволу правління або за рішенням зборів.

 

Гадаю усі планують потім будинок здати в експлуатацію щоб прописатися в ньому.

 

Спірне твердження: в нас не тільки не всі прописуватись хочуть, але й входити в склад населеного пункту. Включіть ці питання до анкети дізнаєтесь багато цікавого.

 

Відповідно інженерія має теж відповідати нормам. Скважина, септик, та інші мережі (локальні) мають розміщуватися на землі що вам належить.

 

На 6 сотках нереально дотриматися всіх вимог: той же септик без асенізатора не впишеться в норматив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У форумчанина gawin'а є власний досвід з цього питання і детальний опис в темі: ширину дороги краще підігнати під ширину захвата грейдера. По пам'яті - 4,5 м. Цього достатньо для роз'їзду двох авто (2 легкові, вантажна+легкова). Узбіччя хай залишеться для паркування.

В нас, коли прокладали газову трубу, пошкодили все, що можна (мова, в першу чергу, про асфальтову дорогу).

На 6 сотках сильно не розвернешся. В мене самого септик так і напрошується за межі ділянки (ухил до дороги, будинок на відстані 5 метрів від огорожі). Але тільки з дозволу правління або за рішенням зборів.

Спірне твердження: в нас не тільки не всі прописуватись хочуть, але й входити в склад населеного пункту. Включіть ці питання до анкети дізнаєтесь багато цікавого.

На 6 сотках нереально дотриматися всіх вимог: той же септик без асенізатора не впишеться в норматив.

 

Тут все вже продумано, я ДБНи читати вмію, так вийшло що сам інженер і електричний ДБН та ПУЕ як біблія :) Питання в ширині дороги не із за грейдера, а із за ДБН по плануванню територій. Згідно норм для дороги такого класу має бути 4,5м.

Асвальтовану дорогу навіть наміру робити нема, це років через двадцять.

Ділянки у нас в основному 12 соток. А по друге якщо дужа маленька ділянка можна біостанцію купити. При погодженні аркуш з дозволом від кооперативу не дасть юредичне право там щось закопувати. А ще потрібно врахувати що, якщо в планах приєднання до селища, дороги загального використання передаються назад району і за межами червоних ліній заборонено щось розміщувати (незасвічене).

Це як з електричним кабелем який випадково перебили, незнали що він там тай перебили.

 

Що до вписатися то це все реально, я загалом більше 500 котеджів запроектував (так вийшло що вже 5 років їх роблю у великій кількості) і багато раз зустрічався з суміжниками ОВ та ВК. все можна продумати :) А ще до цього жінка в мене ландшафтний дизайнер і якраз таки планує іноді ділянки по 6 соток :) Все в руках власників. Це не реклама це досвід що вказує на таку можливість.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во сколько приблизительно обойдется дорога 100 метров ширина 4.5м +техника + работа?:flag1:

И все забыли про убитую дорогу перед кооперативом где то 50метров.....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во сколько приблизительно обойдется дорога 100 метров ширина 4.5м +техника + работа?:flag1:

И все забыли про убитую дорогу перед кооперативом где то 50метров.....

 

тут питання чи зможе кооператив по іншим питанням домовитися, а про підсипку дороги ніхно не каже, поки це дуже малоймовірно.

 

тими силами що зараз є ми можемо або робити не дорогі роботи, тіпа встановити камеру або планувати/обговорювати роботи що все одно потрібно погодити з кооперативом.

 

Рів я хочу зробити щоб не було калюжі та як приклад реалізації для інших членів.

 

Ідея була глобальна, але активних учасників занадто мало. Тому потрібно поки користуватися тим що є. Конструктиви реалізації я потім розішлю членам кооперативу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут питання чи зможе кооператив по іншим питанням домовитися, а про підсипку дороги ніхно не каже, поки це дуже малоймовірно.

 

тими силами що зараз є ми можемо або робити не дорогі роботи, тіпа встановити камеру або планувати/обговорювати роботи що все одно потрібно погодити з кооперативом.

 

Рів я хочу зробити щоб не було калюжі та як приклад реалізації для інших членів.

 

Ідея була глобальна, але активних учасників занадто мало. Тому потрібно поки користуватися тим що є. Конструктиви реалізації я потім розішлю членам кооперативу.

 

идея конечно ,вы правы, глобальная и очень нужная.

жаль только что она крутится и обсждается между 10 -тью членами.

может поступить следующим образом - оформить бизнес план, приложить схему участка с нанесенными плановыми работами , указать эл. адрес форума и разместить на доске обновлений для ознакомления-обсуждения-вынесения предложений. думаю мимо доски намного больше народу чем пользуются форумом:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...