Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Участки под Ворзелем. Кооператив "Ясная поляна"

chief civil engineer

Рекомендовані повідомлення

Саша, не ускладнюй. Збори і три попередження = відсутність дій.

Чим погане попередження, яке приходить щомісяця у вигляді рахунку за спожиту електроенергію?

 

Я латаю дирки які потім можуть боком вийти. Якщо людина свідомо не хоче платити то вона потім буде протидіяти діям кооперативу. У батьків в багатоквартирному будинку у чувака заборгованість 8т грн за квартплату ...

 

Попередження в формі квитанції не діє на данний момент, тим і погане :) А насправді воно діє і порушення сдійснюють лише тому що покарання не продумане :)

 

лише оплата роботи електрика мінімум 500 грн. тому підключення і відключення потім мають компенсуватися електрику. ТАкож може бути самовільне підключення (або підключення поза лічильником).

 

Добавлено через 1 минуту

РЕС може відключати тільки своїх абонентів. Ваш кооператив - це колективний абонент РЕСа. Якщо кооператив заборгує, то РЕС має право відключити. Всередині кооператива все вирішується внутрішніми документами (статут, рішення загальних зборів або правління). У вас попередження будуть неефективні, оскільки значна частина людей рідко буває на місці. Краще пропишіть/проголосуйте оплату до 10 числа наступного за звітним місяця і можливість відключення через 20 днів після несплати. Хто не може вчасно платити, хай зробить авансовий платіж по середньому за останні 2-3 місяці - потім зробите перерахунок по факту. Повторне підключення: після сплати боргів і послуги по повторному підключенню (300-500 грн., оскільки сюди входить і відключення).

Тут повністю ЗА!

 

Добавлено через 1 минуту

По-моему, покрытие ул.Лесной актуально для большинства обитателей старой части ЯП. особенно серьезные ямы в районе Лесной 17, 19.

 

ТАм відразу потрібно спланувати альтернативний шлях для будівельних авто, або плата за проїзд на планові підсипки в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим погане попередження, яке приходить щомісяця у вигляді рахунку за спожиту електроенергію?

 

Головне питання: приходить куди? Ви вже всіх членів локалізували за місцем реєстрації? (Інші адреси для цього не підходять з юридичної точки зору). Як варіант: особисте вручення під розпис або при свідках - впевнені в дієвості?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моему, покрытие ул.Лесной актуально для большинства обитателей старой части ЯП. особенно серьезные ямы в районе Лесной 17, 19.

Сама крута яма біля 22гої ділянки, я там раз чуть не потонув :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я впевнений ось в чому:

всі без виключення, в кого підключена електроенергія, розуміють і знають про необхідність платити за неї. Якщо людині не доходить з будь яких причин квитанція, людина почне діяти: зайде до охоронника запитати, чи зателефонує комусь і правління кооперативу з питанням "де моя квитанція". Якщо людина користується і не платить, значить вона більше не повинна користуватися. Захоче користуватися електрикою, знайде квитанцію і заплатить.

Юридична сторона: якщо почнеться суд, то ще потрібно знайти людину яка відключала і довести, що це була саме вода.

Хто вірить в те, що через борг за електрику в 1000 грн хтось матиме бажання витрачати всій час на суд і гроші на адвоката?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сама крута яма біля 22гої ділянки, я там раз чуть не потонув :(

 

Это то же, о чем я говорил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТАм відразу потрібно спланувати альтернативний шлях для будівельних авто, або плата за проїзд на планові підсипки в майбутньому.

 

В мене питання по платі за проїзд будівельного авто?

Хто з форумчан платив ? якщо платив то скільки і кому? я зквітня буду будуватись на новій стороні, з якого перепугу за буд транспорт платить

 

В Європі фірма що побудувала дорогу, та й отримує платню,

По Ямам писав, давайте замовимо один 30тонник и розтянемо лопатами!!!

Хто за?

 

На нашій (новій) стороні тільки дві просипані, будемо Г.В. тормошити, щоб інші робили, хоча буде відповідь що і по єлектриці

 

;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я впевнений ось в чому:

всі без виключення, в кого підключена електроенергія, розуміють і знають про необхідність платити за неї. Якщо людині не доходить з будь яких причин квитанція, людина почне діяти: зайде до охоронника запитати, чи зателефонує комусь і правління кооперативу з питанням "де моя квитанція". Якщо людина користується і не платить, значить вона більше не повинна користуватися. Захоче користуватися електрикою, знайде квитанцію і заплатить.

Юридична сторона: якщо почнеться суд, то ще потрібно знайти людину яка відключала і довести, що це була саме вода.

Хто вірить в те, що через борг за електрику в 1000 грн хтось матиме бажання витрачати всій час на суд і гроші на адвоката?

 

Іноді люди йдуть на принцип (що до суду і під час суду далі користуватися ел. енергією).

В якій формі буде відключення? берерубати кабель? НІ зняти на стовбі відгалуження, точна так само людина може знову себе підключити. На данний момент "страх" на людей наганяє дійсне керівництво до якого довіри нема, після голосування страх будуть наганяти власні сосіди. Це зовсім різні речі і різна реакція на ситуацію. ;) В принципі можна почати з Вашого методу а закінчити моєю пропозицією.

 

І хто сказав 1000 грн .... я гадаю у людей тут і по 5-6 т грн можуть буди борги. Все таки у багатьох ел. опалення. А якщо вже другий рік не платить .... ? то там навіть дуже великі сумми можеть вийти. Я тому і запитав про сумми заборгованності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто за то что-б заказать щебень и растянуть лопатами ?

 

Можна пару подсобников гривень по 100 дать

 

Там бригадка есть Валера и Ко думаю зашабашат

;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТАм відразу потрібно спланувати альтернативний шлях для будівельних авто, або плата за проїзд на планові підсипки в майбутньому.

 

;)

Та ніхто не платив :) Просто якщо наприклад я скинусь з 10ттю членами кооперативу і відновлю дорогу то я не хочу щоб мені знов її вбили. Зараз наприклад вже є 5 чоловік що планують скидуватися якщо буде рішення. А це не усі хто живе по цій дорозі.

 

ТАк я вже планую так робити, лише на старій стороні, на данний момент Ваш контакт по щебню самий хороший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто за то что-б заказать щебень и растянуть лопатами ?

 

Можна пару подсобников гривень по 100 дать

 

Там бригадка есть Валера и Ко думаю зашабашат

;)

 

О каком участке дороги идет речь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я впевнений ось в чому:

всі без виключення, в кого підключена електроенергія, розуміють і знають про необхідність платити за неї ...

 

Сперечатись не буду: ви члени кооперативу, вам і карти в руки. Але це все не юридичні норми. Візміть за основу практику інших ОК або СТ: голова правління за рішенням загальних зборів заключає договір з кожним членом на забезпечення електричною енергією, де все детально прописано. В Інтернеті є зразки таких договорів. Як варіант: проголосувати основні положення такого договору на загальних зборах без необхідності заключення індивідуальних договорів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сперечатись не буду: ви члени кооперативу, вам і карти в руки. Але це все не юридичні норми. Візміть за основу практику інших ОК або СТ: голова правління за рішенням загальних зборів заключає договір з кожним членом на забезпечення електричною енергією, де все детально прописано. В Інтернеті є зразки таких договорів. Як варіант: проголосувати основні положення такого договору на загальних зборах без необхідності заключення індивідуальних договорів.

Договір зпключений, просто нема чітко прописаної системи покарань. Просто мають право відключити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По єлектриці

 

Нічого обрубувати не потрібно, просто від"єднується і все!

 

Може людина і під"єднати тільки краби потрібно, сумніваюсь, що в кожного краби є, як лопат в сараї! а якщо і є то треба практика! А якщо під"єднається, то знову від"єднати

 

:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іноді люди йдуть на принцип (що до суду і під час суду далі користуватися ел. енергією).

 

Притримуйтесь юридично вивірених норм і правил.

 

В якій формі буде відключення? берерубати кабель? НІ зняти на стовбі відгалуження, точна так само людина може знову себе підключити.

 

Від'єднати відгалуження. Прирівняти до несанкціонованного під'єднання з відповідними штрафними санкціями.

 

І хто сказав 1000 грн .... я гадаю у людей тут і по 5-6 т грн можуть буди борги. Все таки у багатьох ел. опалення. А якщо вже другий рік не платить .... ? то там навіть дуже великі сумми можеть вийти. Я тому і запитав про сумми заборгованності.

 

Лічильники на фасад або на стовп - іншого не дано.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От Вы мне нравитесь! как Вы строились, к Вам же ездили грузовики и ничего

 

они же от этого и убились, а как построились, так и дорогу жалко скинутся

....

 

Жестко:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відключення електроенергії я бачу так:

а) електрик знімає пломбу з лічильника, від'єднує дроти, ставить пломбу;

б) якщо я не помиляюсь, всі наші лічильники обладнані можливістю віддаленого доступу. Power Line modem, якось так. Тобто вимкнути можна дистанційно (Саша, ти з електрикою знаєшся краще, виправ якщо я помиляюся).

Якщо боржник підключиться сам, бачу два варіанти:

а) штраф за підключення без дозволу;

б) надавати по шапці, щоб руки боялися лізти в розподільчу коробку.

З 5% боржників, може буде 1% не при своєму розумі. Ну не попре 1% проти всього колективу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обяззательно Юнигран! конторы которые щебень тягают шаландами от 30тонн и выше все работают по такому принципу! оплата только за щебень, песок! я осенью себе завозил, позвонил, по накладной расчитался

 

Щебень везут с Малинского карьера, песок с Трухан острова:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От Вы мне нравитесь! как Вы строились, к Вам же ездили грузовики и ничего

 

они же от этого и убились, а как построились, так и дорогу жалко скинутся

....

 

Жестко:lol:

 

Дорогу вбили не ті машини що до мене їздили :) Мої брали участь але левову частину зробили машини що їхали далі :) тому тут вже підміна понять.

 

Добавлено через 2 минуты

Відключення електроенергії я бачу так:

а) електрик знімає пломбу з лічильника, від'єднує дроти, ставить пломбу;

б) якщо я не помиляюсь, всі наші лічильники обладнані можливістю віддаленого доступу. Power Line modem, якось так. Тобто вимкнути можна дистанційно (Саша, ти з електрикою знаєшся краще, виправ якщо я помиляюся).

Якщо боржник підключиться сам, бачу два варіанти:

а) штраф за підключення без дозволу;

б) надавати по шапці, щоб руки боялися лізти в розподільчу коробку.

З 5% боржників, може буде 1% не при своєму розумі. Ну не попре 1% проти всього колективу.

 

Все вірно, але у нас простенькі лічильники, тай якщо підключатися самовільно то навіщо лічильник.

 

Просто потрібно ці пункти якось узаконити і все буде працювати! Ну і зрозуміло коли вже є жорстка процедура то ніхто не винен. Не заплатив - не отримав :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відключення електроенергії я бачу так:

а) електрик знімає пломбу з лічильника, від'єднує дроти, ставить пломбу;

б) якщо я не помиляюсь, всі наші лічильники обладнані можливістю віддаленого доступу. Power Line modem, якось так. Тобто вимкнути можна дистанційно (Саша, ти з електрикою знаєшся краще, виправ якщо я помиляюся).

Якщо боржник підключиться сам, бачу два варіанти:

а) штраф за підключення без дозволу;

б) надавати по шапці, щоб руки боялися лізти в розподільчу коробку.

З 5% боржників, може буде 1% не при своєму розумі. Ну не попре 1% проти всього колективу.

 

Наверное лучше чтоб электрик на столб залез и там отрезал,

а пломбу со счетчика это , наверно очень-очень жестко!

В облэнерго за это нормально могут хозяину впаять, по деньгам всмысле!

 

Вопрос вот в чем! Что все что от счетчика, то хозяина, а до, то комуны ....

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обяззательно Юнигран! конторы которые щебень тягают шаландами от 30тонн и выше все работают по такому принципу! оплата только за щебень, песок! я осенью себе завозил, позвонил, по накладной расчитался

 

Щебень везут с Малинского карьера, песок с Трухан острова:)

Ну я писав, мій поставщик бере окремо оплату за доставку, просто Ви на таких може не попадали або домовлялися інакше (наприклад на пряму)

 

Добавлено через 3 минуты

Наверное лучше чтоб электрик на столб залез и там отрезал,

а пломбу со счетчика это , наверно очень-очень жестко!

В облэнерго за это нормально могут хозяину впаять, по деньгам всмысле!

 

:)

Пломби місцевого значення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от xataridna

От Вы мне нравитесь! как Вы строились, к Вам же ездили грузовики и ничего

 

они же от этого и убились, а как построились, так и дорогу жалко скинутся

....

 

Жестко

Дорогу вбили не ті машини що до мене їздили Мої брали участь але левову частину зробили машини що їхали далі тому тут вже підміна понять.

 

 

Так они тоже должны поучаствовать в сбросе!

Как показывает практика на одну постройку приезжает одно и тоже кол-во машин

Тоннаж примерно тот-же! Если замок не строить или Хонку!

Если бытовку тоже конечно меньше! Но на дом в принцепе +- одинаковово

Так что мы в ответе за того, кого приручили и внесли лепту в историю убития дорог!

 

На своей стороне я организую или организуюсь

 

Добавлено через 2 минуты

Ну я писав, мій поставщик бере окремо оплату за доставку, просто Ви на таких може не попадали або домовлялися інакше (наприклад на пряму)

 

Добавлено через 3 минуты

 

Пломби місцевого значення

 

По пломбам не спец, сорри

 

А по атериалам договариваюсь напрямую, в тырнете есть контыкты, можно с ними договориться! Таким канторам без разницы, кому везти;)

 

Добавлено через 8 минут

Решение вопроса ямкового ремонта на старой стороне

1. Объявление на въезде о сборе средств на дорогу

2. Собрать собрание с разъяснительной работой

3. Позвонить в кантору заказать щебня

4. Договориться на субботу или воскресенье и организовать субботник с лопатами или дать подсобникам 400-500 грн и понаблюдать за чужим трудом

5. Попить пива и высказать положительные эмоции о проделанной работе

 

П.С. Новая дорога, заасвальтированная, с флюирицентной разметкой и цветами по бокам нам пока не светит, так как такую красоту все равно пох..рят большие грузовики новеньких

 

:\"\":

 

Добавлено через 1 минуту

Решение вопроса ямкового ремонта на старой стороне

1. Объявление на въезде о сборе средств на дорогу

2. Собрать собрание с разъяснительной работой

3. Позвонить в кантору заказать щебня

4. Договориться на субботу или воскресенье и организовать субботник с лопатами или дать подсобникам 400-500 грн и понаблюдать за чужим трудом

5. Попить пива и высказать положительные эмоции о проделанной работе

 

П.С. Новая дорога, заасвальтированная, с флюирицентной разметкой и цветами по бокам нам пока не светит, так как такую красоту все равно пох..рят большие грузовики новеньких

Наверное как-то так:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже приймаю участь :) Точніше найближчий час незалежно від інших. А ще точніше є группа яка вирішила не чекати з моря погоди. А там глянемо що і як. А будинки усі різні - Я їх ддддуже багато проектую z500.com. І від способу виконання робіт теж багато залежить і від тонажу авто що приїзжає. Я повільно будувався, замовляв невеликими обємам. Той сосід дуже швидко, машини великі їздили. Але його повністю затопило в свій час і мабуть мам жити вже не буде, дуже йому співчуваю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решение вопроса ямкового ремонта на старой стороне

1. Объявление на въезде о сборе средств на дорогу

2. Собрать собрание с разъяснительной работой

3. Позвонить в кантору заказать щебня

4. Договориться на субботу или воскресенье и организовать субботник с лопатами или дать подсобникам 400-500 грн и понаблюдать за чужим трудом

5. Попить пива и высказать положительные эмоции о проделанной работе

 

П.С. Новая дорога, заасвальтированная, с флюирицентной разметкой и цветами по бокам нам пока не светит, так как такую красоту все равно пох..рят большие грузовики новеньких

Подсыпка просто щебнем конечно не выход и через какое-то время опять разобьют, но к тому времени, возможно нас станет больше и можно будет думать о полноценной дороге.

 

По поводу инициативной группы согласна с Игорь&Ира, по каждому направлению нужен свой человек. Но для этого надо хотя бы начать!, встретиться.

 

Спрашивали про участки по Луговой, там никого нет, наш первый (от жд)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот и я о том же! Это самый быстрый и бюджетный вариант! Конечно не выход, на время, но хоть машины не утонут и не нырнут! Народу прибавиться и организуем все остальное!

 

 

Я пару раз на старую часть заезжал, видел пару ям! катастрофы не вижу подсыпать щебнем!

Заасфальтируете, будут новые на тягачах разбивать, выкинутые средства:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ладно зараз запускається по другому кругу частина постів :) Рішення орієнтовно по старій частині на вихідних.

 

ЗАраз мова йде лише про підсипку, але правильно. І можливо про білянку дороги по Польовій (біля мого будинку - цю частину поки маю робити сам, майбутні дренажні рви вже частково викопані). Про асфальт ніхто навіть не планував щось казати, був пост з ціною і все.

Далі тему дороги поки підтримувати не буду, вибачайте.

 

Що до ініціативної групи пропоную створити по місцю кожен у себе невеличкі групи для рішення місцевих проблем, а потім будемо глобальні плани вирішувати. Зараз це все дуже не стабільна конструкція.

Теж по парканам, є власники ділянок, згідно чинного законодавства, паркан на своїй ділянці має робити власник. Хочемо паркан - вирішуем питання з власником. Можливо він матеріали а кооператив робочу силу чи ще якось. Самі розуміємо як дивно буде виглядати: А давайте Субботі зробимо паркан бо він нехоче його робити .... хто так буде скидуватися ?

 

Тому повістка важливих питань (давайте не розпорошуватися):

 

Освітлення території. (актуально для обох частин)

Підсипка ям (актуально поки лише для старої частини, нова частина теж може організуватися)

 

Ми ж чудово розумієм що все що потрібно робити в кооперативі коштує гроші і все з цього має виходити. А хотіти щось на що не вийде зібрати гроші добре але безперспективно.

 

Так як я з Г.В. в контрах то питанням освітлення я ніяк не можу займатися.

Підсипкою займаюсь так як све одно біля себе її буду робити.

 

Нагадаю що для облаштування кооперативу кожен має приймати посильну участь.

зараз із необхідних питань для організації:

1. Необхідно зізвонитися з Г.В. достати телефони або хочаб адреси ще 3х боржників.

2. Необхідно запросити контакти членів кооперативу, хочаб пошту. Щоб можна було зробити карту поселення. Вона заготовлена (там підписано хто де живе і телефон) Так можна буде при будь якій проблемі зізвонитися з власником. Щось горить, хтось лазить - набрав власника попередив.

3. Підготовити лист на субботу (якщо таки буде зібрання), з проханням від членів кооперативу ввімкнути освітлення з ... і до ... . У бідьякому випадку мають люди підтримати. Інакше найближчий час буде кіпіш навішо світло горить увесь час.

4. По підсипці дороги. є 4 чоловіка що вже приймають участь в відновлювальних роботах. Якщо є ще бажаючі прошу писати на пошту (пошту я розсилав). Або можете самі організовувати і ми просто розподілемо хто які ями засипає.

5. Потрібно запросити у Г.В. план прокладання газу (без проекту, лише генплан).

6. Або прошу нагадати телефон місцевого електрика або самі наберіть. Потрібно розуміти скільки він захоче за відключення половини світильників (точну кількість потім визначемо).

 

Прошу відгукнутися хто яким питанням може зайнятися. Здається так. Це не цільова группа! Це все потім. ЗАраз є проблема і кожен хто хоче посильно приймає участь.

Змінено користувачем dimidrolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...