Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как сделать качественную штукатурку?

мастерок

Рекомендовані повідомлення

А чем это Вы светили

С естественным освещением можно фото.

Обои то где.

Змінено користувачем Vitaliy67
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

А чем это Вы светили

при денному світлі, ці ями та напливи звісно не так помітні, але загалом їх видно, місцями темні плями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

С естественным освещением можно фото.

Так, сьогодні буду на місці, зробою пару фоток якраз сонячний день. Є відос, завантажений на гугл диск, але думаю тут не дуже можна посилання розміщати.

Змінено користувачем Aur
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Обои то где.

Це вже і є поклеїні шалери, в тому то і вся проблема, це не гола стіна....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

😱 вот это обои?

Саме так, причому я був у відрядженні пару днів і вони закатали так 2 кімнати.... з 20ти рулонів пішло 8, тоюто майже половина, + в нас вже прикручений профіль під натяжну стелю по всій квартирі, як сказав майстер який буде встановлювати стелю, якщо будете перешпаклівка, треба знімати профіль, короче кажучи я просто розбитий максимально.Бо за 160 тис по стінах (робота + матеріали (сюди входить також і вартість шпалер + повний комплекс по стінам (шліфування плити, грунтовка, бетонконтакт, штукатурка під маяк, шпаклівка)) площа по стінах 144кв проектна, 146 фактична, отримав ось те що на фото, тут навіть якщо я почеплю біля ліжка світильники воно буде видно...

Змінено користувачем Aur
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Aur сказав:

Робітники кажуть що я придираюсь и згідно якихось там ДБНів все гуд.

Судячи з фото , робітники , м'яко кажучи , лукавлять.

Берете в руки правило та одноміліметрові пластинки   і перевіряєте згідно якихось там ДБНів.

Ось вам малюнки з тих самих ДБНів , на основі яких робляться перевірки.

13.png.41d2ba76aaf4a302b94fd24f2ada8a46.png

12.png.82b6b67691bfb12c39368e060706b2a6.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, andrey_ka сказав:

Берете в руки правило

Добрий день, дуже дякую за інфо. Шукав дуже довго саме це не міг знайти. В продовження історії, вчора заїхав щоб зробити фото при денному світлі і трохи офігів... На квартирі купа людей, всі вікна заклеєні, темрява повна, також повно інструменту якого раніше і в помині не було, як нариклад штука електрична для затирання або шліфування стін (точно не знаю як називається, для мене то палка з двигуном на 1му кінці і пласке коло на іншому), також лампи та прожектори по всій квартирі. Шпалери вже були зняті... На питання що відбувається, отримав відповідь типу - "Так це наш косяк ми не проконтролювали штукатурку", в принципі всі знайомі мені про то казали які +- розуміють в ремонтах. Найжаливіші в нас 2 кімнати (на фото), спальня і дитяча. Майстри пропонують це все переробити за свій кошт, а залу та кухню вже за узгодженням, справедливості ради вони більш менш, але пройдусь правилом тепер і перевірю ось по тому як Ви прислали. Також із прикольного, на етапі прийомки шпалер (пару днів назад перед скандалом по стінах), один з робітників взяв шпатель десь 20-25 см, почав притуляти до стін і казати типу дивись тут рівно все😅 Також розповідали, що прийомка по стінах (фінальне покриття - шпалери) йде з 2х метрів візуально при денному світлі, може це й так, але навіть при таких умовах, у сонячний день все було помітно те що на фото.

Ще раз дякую усім хто відгунувся, а також за інформацію.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перечитав ще раз інфо по ДБН, там йде мова саме про відхилення в ММ по горизонталі і вертикалі, а чи є якісь вказівки або норми на разунок, напливів чи впадин? Чи це воно і є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Aur сказав:

Чи це воно і є?

Іменно так. Взявши метрове правило , і приклавши його у будь-якому місці : на горбах коливання правила не більше 1мм , впадини не глибші 1мм. Як правило  якщо все в цих межах , то візуально ви не будете помічати недоліків оздоблення. Але бувають моменти коли  або сонячні промені падають паралельно стіні , або на стіну вішають специфічні світильники. В такому разі потрібно вказувати на це майстрам , і вони можуть вивести стіни у прийнятний для вас стан , але - це за додаткову оплату. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не метрове правило,а 2 метрове,ну і відповідно горби та ямки 2 мм.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.03.2024 в 10:57, Aur сказал:

Всім доброго дня!
Я вибачаюсь якщо не в ту тему, але просто крик душі...
В нас фінальний етап ремонту, вже поклеїли шпалери і ось такий результат отримали... Працювали з самого початку з однією бригадою. Підготовка стін була повна від шліфування стін до нанесення бетон контакту, штукатурки під маяк, та шпаклювання. Після шпаклювання поклеїли шпалери і от така картина в кінці. Робітники кажуть що я придираюсь и згідно якихось там ДБНів все гуд. Може це і дійсно так, цікава ваша думка. Дякую і ше раз перепрошую якщо не в ту тему написав.

photo_2024-03-27_19-40-48.jpg

photo_2024-03-27_19-40-46.jpg

photo_2024-03-27_19-02-07.jpg

photo_2024-03-27_19-02-11.jpg

Згідно ДБНів для облаштування сарая під дрова - все на відмінно!

Пробачте, але це пздц.

Ви правило прикладали до стіни хоч раз?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.03.2024 в 13:38, ngstil сказав:

Ви правило прикладали до стіни хоч раз?

Добрий день. Та ніби не було необхідності, я думав якщо ми робимо комплекс від штукатурки під маяк, то стіна апріорі рівна має бути ну +- для того шпаклювання вже. Тож мені буде наука що треба приймати всі етапи робіт... Це просто ще мій 1й ремонт, але запам'ятаю я його на все життя. Бо там моментів саме з цими людьми мега багато, від прерізаних нових кабелів при прорізанні отворів для підрозетників, до некомпетентної роботи по опаленню і от тут щей оздоблювальні роботи пішли наперкосяк.... Робила все 1 бригада, позіціонували себе як топові специ, показували свої об'єкти (спойлер не свої...). 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Aur сказал:

Добрий день. Та ніби не було необхідності, я думав якщо ми робимо комплекс від штукатурки під маяк, то стіна апріорі рівна має бути ну +- для того шпаклювання вже. Тож мені буде наука що треба приймати всі етапи робіт... Це просто ще мій 1й ремонт, але запам'ятаю я його на все життя. Бо там моментів саме з цими людьми мега багато, від прерізаних нових кабелів при прорізанні отворів для підрозетників, до некомпетентної роботи по опаленню і от тут щей оздоблювальні роботи пішли наперкосяк.... Робила все 1 бригада, позіціонували себе як топові специ, показували свої об'єкти (спойлер не свої...). 

 

3 часа назад, Aur сказал:

Добрий день. Та ніби не було необхідності, я думав якщо ми робимо комплекс від штукатурки під маяк, то стіна апріорі рівна має бути ну +- для того шпаклювання вже. Тож мені буде наука що треба приймати всі етапи робіт... Це просто ще мій 1й ремонт, але запам'ятаю я його на все життя. Бо там моментів саме з цими людьми мега багато, від прерізаних нових кабелів при прорізанні отворів для підрозетників, до некомпетентної роботи по опаленню і от тут щей оздоблювальні роботи пішли наперкосяк.... Робила все 1 бригада, позіціонували себе як топові специ, показували свої об'єкти (спойлер не свої...). 

Дуже мало бригад які якісно виконують всі роботи, від опалення, електрики, сантехники до малярки, шпалер, або покраски.

Так, буде Вам наука приймати кожний етап робіт. 

У Вас є простий вихід. Або перепровірити самому в присутності виконавців. Або оплатити роботу іншому майстру, який в вашій присутності і присутності майстрів перепровіре якість виконаних робіт і зробить т.з дефектовку.

А після ви обговорите з майстрами як вони це виправлять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Aur сказал:

Добрий день. Та ніби не було необхідності, я думав якщо ми робимо комплекс від штукатурки під маяк, то стіна апріорі рівна має бути ну +- для того шпаклювання вже. Тож мені буде наука що треба приймати всі етапи робіт... Це просто ще мій 1й ремонт, але запам'ятаю я його на все життя. Бо там моментів саме з цими людьми мега багато, від прерізаних нових кабелів при прорізанні отворів для підрозетників, до некомпетентної роботи по опаленню і от тут щей оздоблювальні роботи пішли наперкосяк.... Робила все 1 бригада, позіціонували себе як топові специ, показували свої об'єкти (спойлер не свої...). 

Напишу цей пост навіть не для Вас,можливо колись це прочитає хтось з забудовників і не зробить Вашої помилки.

Хай букви будуть великими.

В СВІЙ ЧАС Я БУВ БРИГАДИРОМ САМЕ ТАКОЇ БРИГАДИ,ДУЖЕ ЦИМ ПИШАВСЯ,БО РОБИМО УСЕ,правда окрім електрики та сантехники.Але на якомусь етапі прийшло розуміння що ото УСЕ ми робимо якось посередньо,так як УСІ.Після того кожен з нас обрав ту роботу,яка йому до вподоби,бригада розпалися,але з неї вийшло вже  декілька бригад висококласних вузьких спеців,які стали ассами у своїм справах.Тому з повної відповідальностью стверджую що треба боятися як огню спеців які вміють усе і треба мати справу виключно з вузькоспеціалізованними виконавцями.

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, мастерок сказал:

 боятися як огню спеців які вміють усе 

Вася, пускай будут. По моей теме, штукатур - сантехник, дает приличный объем работ по переделке.

Да и скучно без них !!!

345.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.03.2024 в 13:17, мастерок сказав:

Не метрове правило,а 2 метрове,ну і відповідно горби та ямки 2 мм.

Якщо вони плавні,то норм. А якщо ні, як в Аура,то під покраску лайно вийде. Це норми для штукатурки чи шпаклівки?

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штукатурки.

Под  шпаклёвку другие нормативы.

Шпаклёвка, в принципе, правилом не проверяется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Под  шпаклёвку другие нормативы.

А які ?

35 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

Шпаклёвка, в принципе, правилом не проверяется.

А як , і чим ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, andrey_ka сказав:

А які ?

А як , і чим ?

Згадав, q1_q4. Хтось викладав

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, МаТраС сказав:

Згадав, q1_q4. Хтось викладав

Подивився в гуглі , всюди пишуть q1 - це так собі , а q4 - це вау.  Але ж - це не аргумент , у кожного свій  q4. І у випадку якоїсь суперечки ,  опоненти будуть до посиніння доводити кожен свою правоту , і фіг дійдуть згоди. 

         Я думав , що є якісь офіційні норми на це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, andrey_ka сказав:

Подивився в гуглі , всюди пишуть q1 - це так собі , а q4 - це вау.  Але ж - це не аргумент , у кожного свій  q4. І у випадку якоїсь суперечки ,  опоненти будуть до посиніння доводити кожен свою правоту , і фіг дійдуть згоди. 

         Я думав , що є якісь офіційні норми на це.

Я думаю, що справедливо q4 це коли ні однієї крапочки,ні однієї мікрополосочки.  А так,по тим описам,ні одного прибора немає, щоб відрізнити 2,3 чи 4. Ще не чув інформацію, щоб якийсь експерт з мікрометром міряв глибину, ширину , густоту цяток))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как клеить сетку, если стены кривые. Получается до маяков нужно все зоны проклеить, а затем ставить маяки?
И вопрос по сетке, наносим слой (имеет ли значение в толщине), утапливаем в нем сетку и сверху наносим второй слой, получаем жирный бутерброд, тем самым в слое сетка работает лучше. Или наносим тонкие слоя для сетки, главное приклеить, а с верху уже пойдет основной слой. Может у кого есть тех карта по кнауфу как все эти процессы делаются.
И какой уголок для штукатурки лучше использовать, для наружных, пластик, с сеткой, алюминиевый, или те что с металлической сеткой оцинкованные.

Змінено користувачем V.K.L
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...