Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Очень нужны реальные отзывы о посудомойках

Оля (boyarka)

Рекомендовані повідомлення

Тарантино, так кто ж спорит-то? Вопрос только в том, какие у нас предпочтения и возможности. Кто-то, как я, купит не самую дорогую технику (не важно, ПММ или другую), кто-то наоборот, будет покупать поемиум-класс и каждый из нас будет по-своему прав. Разбираться в цепочке соподчинения брендов лично мне не интересно. Я "по другим делам':lol: Главное, чтоб техника выполняла свои функции среднестатистическое время - 5-7 лет. Будет работать дольше - тоже хорошо. Не будет, не жалко. СтОила не миллион, свое отработала:)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поделитесь ссылкой?

 

Да не помню. Давно было. Нагуглил по модели конкретной. Три или четыре ролика с распиловкой бака, а один - без распиловки. Там а принципе и так сообразить можно, если есть опыт ремонта автомобилей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кстати, вместо подделок (нет их уже давно), популярны псевдо бренды.

 

Я не говорю про STM - собственные бренды маркетов и тп..

Есть откровенно "левые" типа бренды. Например, Кайзер, типа немецкий бренд, про который никто не слышал в германии. Так как владелец бренда в раше, а сборка в китае из чего попало. Начинка - сборная солянка. У меня вот есть такая радость в виде стиралки - блок управления аристон (если не ошибаюсь), остальные части - разных производителей с дикой коммутацией. Естественно, информацию по ремонту приходилось собирать по крупицам, по отзывом других счастливых обладателей и таких же счастливых мастеров (не была бы с сушкой, проще было бы выбросить).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где вы такое чудо взяли, да и зачем?:lol:

Вижу, что облазящая эмаль на электролюксе не самая беда, фух:lol:

Работает после распиловки бака

 

Может и правда, брать койнить дешевый брэнд и на выброс через 3-5 лет?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где вы такое чудо взяли, да и зачем?:lol:

Вижу, что облазящая эмаль на электролюксе не самая беда, фух:lol:

Работает после распиловки бака

 

Может и правда, брать койнить дешевый брэнд и на выброс через 3-5 лет?

а чим потім на форумі мірятись ))?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где вы такое чудо взяли, да и зачем

 

хотел с сушкой попробовать. Сомневался - брать отдельную или комби. Понравилось, выкину эту и куплю приличную.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

BEKO DTC36610W.

Вирішили помити її, вкинули 1 таблетку мийного засобу для ПММ, поставили на 1,5 годин - все згідно інструкції. В результаті - помилка Е4 (переповнення) і протікання вони з лівої сторони знизу. Правда, потікання припинилося, а от машинка ніяк не хоче повернутися до нормальної роботи - при натисканні кнопки ввімкнення блимає Е4, пікає звуковий сигнал та працює насос, після ввімкнення її в мережу - те саме. Інструкція до цієї ПММ, на жаль, нічого не каже з цього приводу. Фактично - в ній була піна на дні (можливо, тому і переповнення), насос працює, а машинка - ніяк не перезапускається. Виключно в сервіс?

Змінено користувачем Тарантино
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, працює! Дивно, що це не описано так просто в інструкції, причому - до всіх моделей, виготовлених Мідеєю...

До речі, дружина ніколи не кладе у неї всю таблетку мийного засобу для посуду - максимум половину. У випадку цієї моделі із таблетованими засобами для чищення ПММ варто робити це саме?

Змінено користувачем Тарантино
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Тарантино сказал:

Дякую, працює! Дивно, що це не описано так просто в інструкції, причому - до всіх моделей, виготовлених Мідеєю...

Потому что пенные средства нельзя совать в посудомойку, а ваша таблетка для мойки - либо контрафакт либо не предназначена для этого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Narval сказал:

Потому что пенные средства нельзя совать в посудомойку, а ваша таблетка для мойки - либо контрафакт либо не предназначена для этого.

clovinshop.com.ua/ua/uborka/sredstva-dlya-posudomoyechnyh-mashin/040-7221 -  ввезена офіційно, призначена для цього. Вважаю, що причина в кількості засобу. Її треба максимум половину, а може й третину - як і з таблетками для миття посуду. Загальна проблема в тому, що рекомендації для використання засобів для ПММ подаються із розрахунку на великі моделі, але ж є ще й компактні! Всі виробники пишуть, що таблетки для посуду ділити не треба, але чи не буде її тоді забагато у нашому випадку?

Змінено користувачем Тарантино
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Тарантино сказал:

clovinshop.com.ua/ua/uborka/sredstva-dlya-posudomoyechnyh-mashin/040-7221 -  ввезена офіційно, призначена для цього. Вважаю, що причина в кількості засобу. Її треба максимум половину, а може й третину - як і з таблетками для миття посуду. Загальна проблема в тому, що рекомендації для використання засобів для ПММ подаються із розрахунку на великі моделі, але ж є ще й компактні! Всі виробники пишуть, що таблетки для посуду ділити не треба, але чи не буде її тоді забагато у нашому випадку?

Вместо этих таблеток попробуйте финиш. 
eva.ua/ua/pr37665/

средства для стиральных и посудомоечных машин не должны сильно пениться, иначе пена начинает лезть куда не надо и добирается до плат управления в том числе

Змінено користувачем Narval
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Narval сказал:

Вместо этих таблеток попробуйте финиш. 
eva.ua/ua/pr37665/

средства для стиральных и посудомоечных машин не должны сильно пениться, иначе пена начинает лезть куда не надо и добирается до плат управления в том числе

Дивився й таке. Не сподобалося, що рідину треба використовувати разом із миттям посуду. Також були питання стосовно того, скільки її необхідно в умовах компактної ПММ.

Взагалі, з нашого досвіду, зазначу, що виробник засобу великого значення не має, особливо, якщо це - відомий бренд. Склад різних мийних засобів, незалежно від їх вартості, найчастіше є однаковим. Ми використовували дешевий гель Glanz Meister, недешеві таблетки Frosch, зараз - дешеві Cleox, які дружині, в цілому, сподобалися - і, загалом, все завжди нормально милося і миється. Головне - правильне дозування засобу з урахуванням розмірів ПММ: у випадку рідких чи порошкоподібних - згідно інструкції до машинки, а таблетовані - обов'язково ділити, залежно від циклу миття, незважаючи на заперечення цього моменту виробником таблеток (хоча виробник ПММ дозволяє це робити).

Тож основну проблему помилки Е4 - надмірне піноутворення через використання засобу в повному обсязі в умовах компактної ПММ - я вже визначив. Аналогічно миттю посуду, для очищення машинки, з урахуванням її розмірів, наступного разу варто буде покласти лише третину спеціальної мийної таблетки.

Всім дякую!

Змінено користувачем Тарантино
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Не знаю на скільки ця тема читається зараз і хто тут залишився, але запитаю. Користувалася засобами Somat, але зараз нам їх не завозять чомусь. Є тільки Finish, але мені він дуже не сподобався. Чи і правда він по якості поступається somat, чи моя пмм непотоваришувала з ним, але факт як-то кажуть на пОсуді. Підкажіть інтернет-магазини де ви за адекватною ціною купуєте хімію для Пмм. Не обов'язково лише Somat, може порекомендуєте щось аналогічної якості

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наташа, а Розетка до вас не доставляє зараз? Там завжди акції на Сомат. 

Чому Финиш не сподобався? Він дорожчий за Сомат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Наташа, а Розетка до вас не доставляє зараз? Там завжди акції на Сомат. 

Чому Финиш не сподобався? Він дорожчий за Сомат

У нас в місті є пункт Розетки, але не знаю, працює вона зараз чи ні. Можна пошукати в Розетці и на Промі, але я думала може хтось порадить ще якось сайтів?

Фініш у моїй пмм залишає мутне скло і геть не відмиває білі Люмінарківські чашки від чаю і кави. Такого з Соматом не було. Мені навіть здається що після Фінішу посуд не так скрипить чистотою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Nic-олаевна сказал:

У нас в місті є пункт Розетки, але не знаю, працює вона зараз чи ні.

Працює. Зайдіть на сайт або зателефонуйте до них, вони скажуть, чи є доставка в ваші края. Замовляю Сомат на Розеткі, в них виходить дешевше за всіх. І завжди є якісь акції.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
11.05.2022 в 16:04, Nic-олаевна сказав:

У нас в місті є пункт Розетки, але не знаю, працює вона зараз чи ні. Можна пошукати в Розетці и на Промі, але я думала може хтось порадить ще якось сайтів?

Фініш у моїй пмм залишає мутне скло і геть не відмиває білі Люмінарківські чашки від чаю і кави. Такого з Соматом не було. Мені навіть здається що після Фінішу посуд не так скрипить чистотою

Така сама ситуація як у вас. Думаю, це пов'язано з мінеральним складом води. Коли зник Сомат, да все решат такой з полиці крамниці от, від безвиходу ,купила таблетки Jar-вони були єдине, що постачали чи то гуманітаркою, чи контрабасом. Коштували підозріло дешево. Але вони шикарні, від Самата зрештою відмовилася, знайшла на Промі величезну пачку( навіть ящик швидше) і тепер про Самат і не згадую. Миють вони анітрохи не гірше,  ніж Miele автодоз блок, лише прання ними коштує 5 гривень проти 20 на оригіналтному засобі. На Соматі теж зараз дорожче ніж 5 гривень, якщо укласти в купу сіль, ополіскувач і порошок. Але суть навіть не в цьому. До моєї води погано йде фініш, теж проблема з нальотом, і підходив Сомат і Міеле. І ось Jar -засіб у капсулах ( таблетках)теж підійшов ідеально.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Сарочка сказав:

Така сама ситуація як у вас. Думаю, це пов'язано з мінеральним складом води. Коли зник Сомат, да все решат такой з полиці крамниці от, від безвиходу ,купила таблетки Jar-вони були єдине, що постачали чи то гуманітаркою, чи контрабасом. Коштували підозріло дешево. Але вони шикарні, від Самата зрештою відмовилася, знайшла на Промі величезну пачку( навіть ящик швидше) і тепер про Самат і не згадую. Миють вони анітрохи не гірше,  ніж Miele автодоз блок, лише прання ними коштує 5 гривень проти 20 на оригіналтному засобі. На Соматі теж зараз дорожче ніж 5 гривень, якщо укласти в купу сіль, ополіскувач і порошок. Але суть навіть не в цьому. До моєї води погано йде фініш, теж проблема з нальотом, і підходив Сомат і Міеле. І ось Jar -засіб у капсулах ( таблетках)теж підійшов ідеально.

вони ?

 

340334363.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Сарочка сказал:

 І ось Jar -засіб у капсулах ( таблетках)теж підійшов ідеально.

Ух ти! Дякую! Бо після Фінішу взагалі боюсь брати щось інше, окрім Сомату. Він у нас нарешті з'явився. Я на радощах взяла 2 пачки по 3 кг (у вигляді порошку), вистачить на довго, але якщо побачу Jar, обов'язково візьму 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Іра, в яку вони ціну?

на промі вони 685 грн 125 шт, але я ще детально не шукала

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На випадок, якщо не знайдете капсули, які Аня рекомендує, то, зараз, на Розеткі  вигідна пропозиція. Сомат  зі знижкою 50% плюс 5%, якщо купуєте від 500грн.  

Сіль беру  Старт або О'кеу, вона дешевше за Сомат-Фініш. І гранульована сіль , якось, дольше тримається в контейнері, ніж сипуча. Ополоскувач Старт - мені подобається, різниці з Соматом не бачу, крім ціни. Зараз є сенс піти на сайт Розетки і там зробити замовлення. Акція не тільки на Сомат.

Зараз багато чого пропало, чим користувалась раніше. Не можу знайти, не стало, таблеток Біоексперт (Польща) для септіка. Дуже подобались.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...