Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Очень нужны реальные отзывы о посудомойках

Оля (boyarka)

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, murava сказал:

220 таблеток на 9 мес это типа таблетка раз в 1-2 дня?

На кой вам вообще посудомойка???

На той, щоб себе кохану, не тримати у мийки сто разів на день, за кожною чашкою. А що вас дивує? У мене теж мийка не завжди кожен день. Для маленької сім'ї, в якій всі день на роботі, це нормально 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Не бачу сенсу платити 1000

Наче я і не переконувала в цьому? Мені все одно , хто , чим та по якій цені користується. Ви згадали за Сомат, що дорого, я сказала, що зараз на Розетки акція. Про що сперечатись? Кожен сам вирішує, що йому краще. 

31 хвилину тому, Nic-олаевна сказав:

І ще мені не подобається, що в таблетках є ополіскувачі, я категорично не хочу злизувати з тарілок залишки хімії. Ополіскувачі не використовую взагалі

Ні, в таблетках Сомат Классік нема ніякого ополіскувача. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Для маленької сім'ї, в якій всі день на роботі, це нормально 

Це нормально і для маленької сім'ї,  яка весь час вдома . 

До речі, я казала  7-9 місяців.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Nic-олаевна сказал:

Користуюсь для миття посуду порошком Somat. Але, останнім часом він здорожчав чи не вдвічі. Чисто випадково натрапила у нас в магазині порошок W5. За 1,5 кг ціна 107 грн. Порівняно з Соматом і Фінішем - то це що даром. Миє не погано. Я б сказала що миє краще за Фініш, але не краще ніж Сомат.

Може, комусь буде в нагоді.

IMG_20230420_102714.thumb.jpg.4e96182b5c9bc01c0c8c60cd9fd8928a.jpg

 

Це у магазинах де товари з Європи продають? Чи у якихось мережевих?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Наче я і не переконувала в цьому? Мені все одно , хто , чим та по якій цені користується. Ви згадали за Сомат, що дорого, я сказала, що зараз на Розетки акція. Про що сперечатись? Кожен сам вирішує, що йому краще. 

Ні, в таблетках Сомат Классік нема ніякого ополіскувача. 

Алло, та ми наче і не сперечаємось. Просто обговорюємо тему з різних боків)))

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Yull сказал:

Це у магазинах де товари з Європи продають? Чи у якихось мережевих?

Ні, це в нашому звичайному магазині побутової хімії, але де вони його за закупили, не питала

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Yull сказав:

Чи у якихось мережевих?

Зайдіть на сайт Пром.юа,  там можна знайти  магазини, що продають потрібне. Ще бачила на Розетці, але не сама Розетка їх продає, а магазини, що розташовують свою рекламу на сайті Розетки. В таких випадках вам треба буде оплатити і доставку теж. 

Ну і Іра може дасть посилання, про яке казала.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, allanek сказав:

Зайдіть на сайт Пром.юа,  там можна знайти  магазини, що продають потрібне. Ще бачила на Розетці, але не сама Розетка їх продає, а магазини, що розташовують свою рекламу на сайті Розетки. В таких випадках вам треба буде оплатити і доставку теж. 

Ну і Іра може дасть посилання, про яке казала.  

Іра дасть тільки в лічку ))

 і ще, у мене  незалежно від таблеток раніше був білий гидкий нальот на прозорій посуді (( я все грішила на посудомийку, але проблема вирішилась👍коли ми в водоочистку стали додавати іншу сіль ( німецьку), бо цього був мозирьсіль і якась польська...марку солі можу подивитись (якщо мішок залишився)

Змінено користувачем irina1969
доповнення
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому я і не стала викладати те посилання, бо то твоя справа- давати і як це зробити)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, irina1969 сказал:

 

👍.марку солі можу подивитись (якщо мішок залишився)

Якщо не важко, подивіться будьласка.

Справа в тому, що життя мінливе. Одні товари пропадають з продажу, інші виходять на ринок. Щось дуже дорожчає, щось навпаки стає доступнішим. Тому не можна зациклюватися тільки на чомусь одному. Це стосується не тільки засобів для ПММ, а всіх товарів загалом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, irina1969 сказав:

коли ми в водоочистку стали додавати іншу сіль ( німецьку), бо цього був мозирьсіль і якась польська...марку солі можу подивитись (якщо мішок залишився)

То ти кажеш за сіль для водоочистки. А в саму машину , що, не додаєш сіль для посудомийок? В темі, багато разів, писали, що користуються таблетированою сіллю для водоочистки . Я цього не роблю і додаю сіль для ПММ.  Водоочистки  в мене нема, мені не потрібна, бо вода така, що в лабораторії казали, що це другий випадок такий бачать. Різниці по якості помивки посуди не бачу, пробувала різну сіль і зараз купую ту, де ціна сама дешева. А от від того,  сипуча вона чи гранульована, з мого спостереження, залежить, як часто треба поповнювати контейнер.  Якщо сипуча, то частіше, гранульована, якось, довше тримається. І таке незалежно від марки посудомийних машини. Наша сіль "Старт" , наприклад, нічим не відрізняється від Сомату або від польскої. І в ПММ виставлено, що вода жорстка. 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

То ти кажеш за сіль для водоочистки. А в саму машину , що, не додавши сіль для посудомийок? В темі, багато разів, писали, що користуються таблетированою сіллю для водоочистки . Я цього не роблю і додаю сіль для ПММ.  Різниці по якості помилок посуди не бачу, пробувала різну сіль і зараз купую ту, де ціна сама дешева. А от від того,  сипуча вона чи гранульований, з мого спостереження, залежить, як часто треба поповнювати контейнер.  Якщо сипучі, то частіше, гранульований, якось, довше тримається. І таке незалежно від марки посудомийних машини. Наша сіль "Старт" , наприклад, нічим не відрізняється від Сомату або від польскої. І в ПММ виставлено, що вода жорстка. 

 

ні, в машину також додаю сіль для очистки, а от тут яка трапляється по акції)) як часто, коли не забуваю )) у мене дешева посудомийка і там немарегулювання по жорскості води

 за сіль для водоочистки у нас також завжди тільки в таблетках, я думала що це аксіома ))

 у мене вода зі скважини майже ГОСТ, якщо б не залізо ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, irina1969 сказав:

за сіль для водоочистки у нас також завжди тільки в таблетках, я думала що це аксіома ))

Для водочистки  в таблетках завжди бачила, а доя ПММ , зазвичай, виробники пишуть, щоб не користувались таблетками для водоочистки, а купували ту сіль, що роблять доя посудомийок. Вона , завжди, або сипуча, або гранульована. Я тільки одного разу бачила в таблетках для посудомийок,  наче від когось з польських виробників. Не купувала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щас юзаим такое.

Но ОЛХ где то 450 гривен, капсулы, лучше твердых таблеток.

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Для водочистки  в таблетках завжди бачила, а доя ПММ , зазвичай, виробники пишуть, щоб не користувались таблетками для водоочистки, а купували ту сіль, що роблять доя посудомийок. Вона , завжди, або сипуча, або гранульована. Я тільки одного разу бачила в таблетках для посудомийок,  наче від когось з польських виробників. Не купувала.

Возьмите солевые таблетки от систем водоочистки и смело сыпьте их в посудомойку.

Если не лезут - подробите: в тряпочку и херак! молоточком.

 

Соль та же, а дешевле за кг раз в пятьдесят

Змінено користувачем murava
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.04.2023 в 09:26, DimaF сказал:

Щас юзаим такое.

Но ОЛХ где то 450 гривен, капсулы, лучше твердых таблеток.

spacer.png

да, хорошие капсулы.

но , взял попробовать такие, и они еще лучше

фарфор просто "хрустит", стекло и приборы сверкают лучше новых

но есть один минус - остается слегка химозный аромат на посуде (

image.thumb.png.a92ace6257e5c554a27a48139d7cf4d3.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене просили фото солі для водоочистки після якої у мене зник білий нальот на посуді, ось

IMG-22abab3022911e7c4a95c242ea2f5c6b-V.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Доброго дня. Хто може підказати на рахунок Beko DIS 28123 (12 368 грн) чи варто її брати? Чи може порекомендуйте іншу. Бюджет +/- 15 000.

Змінено користувачем vitalek_87
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

У мене стара беко dsfn 6530  вже 11 р працюе ,тільки верхній розпилювач жінка відломала ,і десь він пропав ...а так все норм ,не жалівся на неї ,сіль років 8 сипав просту артем сіль кухону ,ніфіга її не було ,аби тільки  засипати 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...