Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стиль вождения авто и его последствия.

Stroim DOM

Рекомендовані повідомлення

Никто не подскажет какой лимит скорости до Одессы и обратно?

Переживаю за 110

 

Если есть разделительная полоса (отбойник) то можно ехать 110+20=130. Возле постов скидывать до 50+20=70.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...на автомобильной дороге с отдельными проезжими частями которые отделены друг от друга разделительной полосой — не более 110 км/ч, на других автомобильных дорогах — не более 90 км/ч.

 

 

Про нас. пункты, + 20 и пр. думаю в курсе. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никто не подскажет какой лимит скорости до Одессы и обратно?

Переживаю за 110

Вейз Вам на допомогу.Покаже і швидкість і ями і поліцію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот за плюс 20 до сих пор в непонятке, отменили или нет?

Для админштрафа - не отменили. В случае ДТП - засчитают превышение.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для админштрафа - не отменили. В случае ДТП - засчитают превышение.

А как в случае дтп будут фиксировать скорость?

 

Это нужно быть на всю башку отмороженным, чтоб попав на Трукам сразу же попасть в ДТП. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как в случае дтп будут фиксировать скорость?

Трассологическим экспертом.

Это нужно быть на всю башку отмороженным, чтоб попав на Трукам сразу же попасть в ДТП.

Есть даже более тупые граждане - попав в поле зрения полиции начинают удирать и попадают в ДТП прям под запись бортового регистратора полиции.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, як автомобілісти відносяться до "пікетів" із перекриттям трас?

 

1610271238-628.jpg

 

Бо особисто мені не зрозуміло, якого зуя перекривати трасу, :fool: ідіть до свого зеленського і перекривайте там, якшо ви чимось невдоволені після свого мудрого вибору. :unknown:

Залежить від причини.

Якщо те що на фото то йдуть в сад.

Якщо вимагають ремонту ділянки дороги яку й блокують то тут лояльніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой взгляд подобные блокираторы дебилы без мозгов!

Не раз уже писал, что люди в ваших бедах не виноваты!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вимагають ремонту ділянки дороги яку й блокують то тут лояльніше.

тобто Ви їдете в іншу область за 400км по ДУЖЕ важливим справам, від якого залежить ваша кар'єра, угода на 10000 у.о. і т.п.,

і тут через 350км їзди - перекрита дорога отакими ходоками, бо у якомусь селі місцевим не сподобалась яма на дорозі, і вони Вас затримують на 3 години, ви повертаєтесь і робите ще об'їздне коло в 100 км, і всеодно не встигаєте.

ну ок..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто Ви їдете в іншу область за 400км по ДУЖЕ важливим справам, від якого залежить ваша кар'єра, угода на 10000 у.о. і т.п.,

і тут через 350км їзди - перекрита дорога отакими ходоками, бо у якомусь селі місцевим не сподобалась яма на дорозі, і вони Вас затримують на 3 години, ви повертаєтесь і робите ще об'їздне коло в 100 км, і всеодно не встигаєте.

ну ок..

Наприклад в радіусі 50 км від мене я знаю як мінімум 4 ділянки які відремонтували саме після таких дій.

Я звісно це не схвалюю. Але хоча б розумію.

Я водій вимагають ремонт дороги. Хоч щось схоже на логіку проглядається.

 

Але через те що комусь зарплату не дали блокувати не житло роботодавця, чи місце роботи, а дороги чи ще десь лементувати. Або через тарифи. Це мені не зрозуміло.

А їхати на таку супер доленосну зустріч без запасу часу то теж якось приклад не дуже.

В минулому році водій авто в якому я їхав зумів погнути 2 литих диски. Колеса спустили за пару секунд. Зупинка на годину...... При тому що в багажнику пара ящиків з інструментами. Один з дисків змогли молотком підрівняти. Якби не це то зупинка на пару годин. Поки знайдеш чим до шиномонтажу довести колесо. Поки назад......

 

І все плакав супер контракт на вагон зелені.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я звісно це не схвалюю. Але хоча б розумію.

Я водій вимагають ремонт дороги. Хоч щось схоже на логіку проглядається.

Ну раніше я думав, що в такому випадку - бойкотувати треба міськвиконком, сільраду, облраду тощо...

а до чого страждання людей які не при чому і просто їдуть по своїх справах по тій дорозі проїздом?.. де поліція? вона у нас є взагалі? ходіння купки народу безперестанку по дорозі - це не створення аварійної/небезпечної ситуації?

я податки сплатив, їду по трасі, я до чого, що десь у Чернівцях місцевий чинуша вкрав гроші на ремонт дороги? навіщо перекривати дорогу мені, а не вхід до маєтку того чиновника?

 

а чим взагалі займається поліція? ааа... ось чим www.bbc.com/ukrainian/news-55666938

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мова не про чиновника в Чернівцях.

Дороги завдяки блокуванням ремонтували в декількох областях.

До речі чиновнику навпаки легше відкати отримувати коли є ремонти.

Проблема була не в відсутності ремонту. А в тому що не ремонтували самі вбиті ділянки.

 

А блокування облради дасть той самий ефект що й зараз з тарифами. Конкретні блокування були спрямовані на те щоб привернути увагу до конкретної ділянки. В неті запускали відео по форумах. Які ями на дорогах. Туди запрошували журналістів. Погодьтесь картинка заблокованого танкодрому замість дороги в новинах виглядає цікавіше ніж картинка заблокованої райради.

 

Мабуть варто закруглятись з офтопом.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть варто закруглятись з офтопом.:beer:

А чого офтоп? Стадо баранів ходить по дорозі туди-сюди, а поліція повністю бездіяльна.

Що робити водіям?

Закрити вуха берушами і увімкнути гудок? Типу хто-кого? То це спуститись до баранячого рівня))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поліція забезпечує охорону порядку. Та поліція, що електризувала ебонітові палички вже давно втекла запорєбрік.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, якшо мені не подобається новий побор 3000 грн за ГБО чи там сертифікація мотороллерів за 2500 грн,

- я зараз можу взяти 2-3 однодумців і піти перекрити центральну вулицю в місті - "порядочно" ходячи по пішохідному переходу туди-сюди, а поліція буде забезпечувати охорону порядку?

:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, якшо мені не подобається новий побор 3000 грн за ГБО чи там сертифікація мотороллерів за 2500 грн,

- я зараз можу взяти 2-3 однодумців і піти перекрити центральну вулицю в місті - "порядочно" ходячи по пішохідному переходу туди-сюди, а поліція буде забезпечувати охорону порядку?

:o

В минулому році півтори години простояв на гідропарку. Там з моменту ремонту мостика на замалювали тимчасову зебру і не зняли знак. Ходили обдурені інвестори якогось жк, причому той жк, як виявилось, на іншому кінці Києва, ще й за його межами)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чого офтоп? Стадо баранів ходить по дорозі туди-сюди, а поліція повністю бездіяльна.

Що робити водіям?

Закрити вуха берушами і увімкнути гудок? Типу хто-кого? То це спуститись до баранячого рівня))

 

двумя словами это называется гнев народа.

никто не пострадал, машина целая- радуйтесь, что все позади и осталось всего лишь неприятное воспоминание, то Вы столкнулись с небольшим гневом.

 

Помнится, в девяностых пожесче было , как то ехали в электричке- так забастовщики электричку остановили, стекла бить начали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, якшо мені не подобається новий побор 3000 грн за ГБО чи там сертифікація мотороллерів за 2500 грн,

- я зараз можу взяти 2-3 однодумців і піти перекрити центральну вулицю в місті - "порядочно" ходячи по пішохідному переходу туди-сюди, а поліція буде забезпечувати охорону порядку?

:o

 

Ваше право на протест.

Правда тоді будьте готовими, що про вас скажуть як про баранів.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

никто не пострадал, машина целая- радуйтесь, что все позади и осталось всего лишь неприятное воспоминание

ну в цій країні треба радіти вже тільки з цього....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

двумя словами это называется гнев народа.

никто не пострадал, машина целая- радуйтесь, что все позади и осталось всего лишь неприятное воспоминание, то Вы столкнулись с небольшим гневом.

 

 

Не большой гнев, а точнее идиотизм это когда в Черновицкой области перекрывают трассу международного значения, потому что жителям не нравиться административная реформа, а именно то, что районный центр перенесут в другой город. В результате огромные пробки на дороге, потому что объезда этих идиотов нет. Перекрывали дорогу сразу после места через днестр, а другие мосты ну очень далеко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене вразив випадок, коли в Лубнах ці актівізди обступали газельку, коли її водій просто розвертався, щоб не стояти в пробці.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...