Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Таблиця лідерів

  1. vadimv

    vadimv

    Пользователи


    • Бали

      18

    • Публікації

      48 034


  2. US7IGN

    US7IGN

    Пользователи


    • Бали

      17

    • Публікації

      34 620


  3. DmiVady

    DmiVady

    Пользователи


    • Бали

      12

    • Публікації

      4 670


  4. Александр Аврамчук

    Александр Аврамчук

    Пользователи


    • Бали

      11

    • Публікації

      3 805


Популярні публікації

З'являються публікації з найбільшою репутацією на 24.06.26 у всіх областях

  1. "це вже було" (с) в 2019-му - саме це я чув з додаванням "хоч паржом" (с) типу якщо геніальний фінт з вибором клоуна не спрацює. поржали?
    6 балів
  2. Выборы в 2019 году показали, что и у большинства взрослых с мозгами проблемы....
    6 балів
  3. Вони доводять тільки те, що "виборцям" довелося двічі усувати кацапських гауляйтерів, яких вони нібито "вибрали".
    5 балів
  4. Працедавець протягом тижня, мвє повідомити ТЦК і СП. Якщо вони збираються якусь мінімалку нараховувати, то броні не буде, а засвічусь. Воно мені треба?! Він каже, що в них з ТЦК все на мазі. А може зараз ТЦК програму лояльності серед кадровиків оголосило : "Приведи когось замісць потрібних на фірмі працівників."?!
    4 бали
  5. Это типичный прием бота- пропагандона- сравнить мягкое с теплым и увести от предмета обсуждения. Три тцкублюдка на службе заведомо и с определенными корыстными целями или из садистских побуждений совершают преступление против человека . номерной проводит параллель с не умышленными или по неосторожности преступлениями водителями авто. Кроме этих троих об этом преступлении не могли не знать и остальные " воины добра" работающие в этой смердящей канторе, они все -соучастники .
    4 бали
  6. Я такое тоже услышал от маляра в начале весны 2019. Притом упакованного, с заказами на полгода вперед. До этого я вообще не верил в реальность происходящего.
    4 бали
  7. та не видумав - реплайнув бо флешбек вдарив. якраз тоді закінчував ремонт в квартирі і саме це чув від зварювальника від газовщиків який мені на кухні переносив лічильник трохи вище. нагадали мені як в мене тоді мороз по шкірі пішов від почутого від простого наріду.
    4 бали
  8. Дякую. Я собі то приблизно так і уявляв. Бля вода всього +26°С Некомфортно якось. +28°С було би норм. Ухилянти мусять страждати. 😟😸
    3 бали
  9. і до чого це бредове порівняння ? ви ще забули добавити скільки людей просто помирае від старості і хвороб. давайте не зупиняйте свою хвантазію
    3 бали
  10. Підніму тему, може комусь буде цікаво Тесть зварив сарайчик, обшили бляхою, двері на коліщатках, всередині з однієї сторони полки, зверху кріпленян для інструменту. Матеріал вийшов біля 10-12 тис. грн. Задоволений на всі 100%, але місця мало)
    3 бали
  11. Это божественно! Маршак что то знал, прохвост. .
    3 бали
  12. Їбати мої старі милиці яка потужна дипломатія Спочатку незламно повертати ордени щоб посилити напругу, а потім не їхати на конференцію щоб не посилювати напругу www.unian.ua/politics/ukrajina-ta-polshcha-tusk-vidreaguvav-na-rishennya-zelenskogo-ne-vidviduvati-konferenciyu-13420983.html Де в цьому витонченому політичному гамбіті інтереси України?
    3 бали
  13. Для розуміння ситуації з УПА і поляками. Олег Тягнибок 3 дн. · БІЛИЙ ОРЕЛ ЗАЮШЕНИЙ НЕВИННОЮ УКРАЇНСЬКОЮ КРОВ'Ю: Сагринь.. Ми НЕ забули!!! Поки ми понуро чи толерантно мовчимо, нас звинувачують і топчуть нашу національну памʼять. Чи є пояснення, хто і за що безжально закатував на своїй землі сотні українських жінок, дітей і людей похилого віку в Сагрині? Сагринь – нині село в Люблінському воєводстві Польщі. 10 березня 1944 року каральні підрозділи польської армії крайової та батальйонів хлопських влаштували тут криваву різню, забравши життя у від 800 до 1240 мирних українців. Село вважалося відносно безпечним, тому сюди стікалися біженці з навколишніх поселень Холмщини. Польські горлорізи спалили церкву, парафіяльні споруди та понад 260 хат невинних українців. Події 10-11 березня 1944 року стали найчорнішими днями для української Холмщини. Тоді польські бандити з армії крайової атакували цілу низку українських сіл: Андріївка, Березів, Бересть, Верешин, Ласків, Маличі, Малків, Модринь, М’ягке, Ріплин, Сагринь, Стрижівець, Теребінець, Теребінь, Турковичі, Шиховичі. Загалом за кілька тижнів цієї каральної операції було вбито від 1500 до 2000 українців. Людей знавісніло і безжально розстрілювали, жінок кололи вилами та багнетами, немовлят живцем кидали у вогонь… Свідчення очевидців з протоколів від 26 квітня 1944 року. Ці спогади неможливо читати без здригання. Це факти, які світ має знати. Зіна Малимон: «Побачила я, як польська банда нападала на Сагринь і стріляла із запальних куль. Мама моя Ольга, сестра Ліда, тітка Марія Л. і я втікли на станицю. По дорозі мене ранили в обидві ноги... За якийсь час прийшли бандити... Вирубали двері і вдерлись нагору. Побили всіх мужчин. Вбиваючи, проклинали. Жінок з дітьми зігнали на діл, а нагорі запалили. Вбили мою маму Ольгу і сестру Ліду. Один з них стрілив в мене. Ранено мене в голову і я впала. Бандита стріляв ще раз в мене і попав в руку. Я лежала, не ворушилася зовсім. Бандити думали, що я вбита, й відійшли. Сестра моя Ліда була тільки ранена в руку, встала і хотіла втікати. На цей раз надійшов бандита і стрілив її в голову...» Ольга Шидловська: «Банда мала місцевих провідників. Ця партія бандитів мала за провідників 2–ох малих хлопців, поляків, одному 14, а другому 12 літ. Ці хлопці показали сховище Стельмащука, з якого бандити витягнули 9 осіб і вбили... Малі Білики водили бандитів по цілому селі і показували сховища...» Ростислав Савич: «Під вечір тато приніс ще одну страшну звістку: у полі знайшли вбитими мого дядька Івана, його дружину Ірину і двох синів – Сергійка який мав 3,5 років і дворічного Володю. Неподалік третю добу лежала важкопоранена жінка, біля якої повзала і ссала груди матері маленька Надія Медвідь...» Історія народів часто складна і кривава, і коли кричать про чиїсь “злочини”, нехай будуть готові визнати і відповісти за власні. Ми шануємо чужу пам'ять, але не дозволимо топтати свою. Сагринь – це наш біль, який ми більше не дозволимо замовчувати. Наступна розповідь про польську різню українців в Павлокомі… На фото: поляки з армії крайової позують на фоні підпаленого будинку українських селян в Сагрині https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1543070250512465&id=100044285146662&rdid=9Wnwi5LFJiHfjCF9#
    3 бали
  14. Ну і? Бігати я нікому не забороняв. Є розуміння ризиків, на які не варто наражатися. Бо біг - це ударне навантаження, і воно йде на хребет та суглоби. Для прикладу, старий "Пабмед": Індекс маси тіла та ризик остеоартрозу колінного суглоба: систематичний огляд та метааналіз проспективних досліджень. ІМТ 24-25 - це теж умовно, бо є хлопці й з ІМТ 27, набраним одними м'язами 😉 Важливо ще, товстунчик молодий чи старий. Бо це різні товстунчики й різні ризики для суглобів. Має значення, як він харчується, чи достатньо білка тощо. Якщо ціль - збільшити кількість мітохондрій або скинути жирок, то оптимальний пульс під час тренування треба тримати у верхній частині 2-ї пульсової зони або внизу 3-ї. Умовно, бо це підбирається індивідуально. Але жиробасику для цього бігти не потрібно: достатньо швидко ходити. За рік-два ходьби й жирок скинеться, і суглоби достатньо укріпляться для сприймання ударного навантаження, яким є біг. А там і бігати можна, на здоров'я. Тільки робити це потрібно правильно, а то яєчки зменшаться За свої яєчка не бійтеся, бо Вадим вас трошки наїбав (вдамо, що він, як перекладач, помилився ненавмистно): в оригіналі книги Сапольскі "Why Zebras Don’t Get Ulcers" написано "40 to 50 miles a week" та "26 miles in a day". Звідки знаю? - Перевіряв 😉 Chapter 7, Sex and Reproduction. Приблизно сторінка 100, нижче малюнка з прутнем на кілька абзаців Я читав книги Сапольскі, а зараз слухаю на прогулянках, і саме кацапопереклад із "20-30 км" та "15 км" здався мені таким, що суперечить здоровому глузду і фактології физичної культури. Я сам колись пожив кілька років в кайф, скуфом Бізнес, зустрічі, рестіки, алкашка, їжа, стрес, поганий сон ... Але коли при 190 росту я став на ваги й побачив 120 кіл, то вирішив повернутися до нормальної форми. Тож питання вивчав досить серйозно, і зробив все спокійно, неквапно, бо приклади тих, хто нашкодив собі поспіхом були перед очима. Кілька років вже маю пристойну форму і нормальний стан здоров'я з аналізами, яки не варто показувати в ТЦК 😉 Звісно, не бігом єдиним. Я намагаюся урізноманітнювати аеробні навантаження і не забувати про турнічок та інші силові вправи. Ого роман накатав 😁 Бережіть здоров'я! Тихої ночі!
    2 бали
  15. якщо годинку активно потовкти то для нашого віку нормальне навантаження
    2 бали
  16. Yigal Levin 5 ч. · Экономический обозреватель Станимир Добрев считает, что у российского руководства нет никакого плана выхода из текущего топливного кризиса, и в целом они довольно мало что могут сделать в этой ситуации. В частности, Добрев отмечает, что снижение качества бензина для увеличения его выпуска — слабая мера, напоминающая использование лейкопластыря для лечения серьезной раны. То же самое касается импорта бензина из Беларуси — для исправления ситуации его необходимо было бы нарастить в десять раз; разумеется, таких ресурсов у режима Лукашенка нет. Добрев также отмечает, что со времен прошлого топливного кризиса, начавшегося после прошлой волны украинских ударов, русские все равно бы не успели построить дополнительные резервуары для запасов. Создание таких мощностей — дело годов, а не месяцев. Добрев также указывает, что русским не удастся импортировать значительные объемы топлива по морю из других стран — вся их инфраструктура направлена на экспорт, и перекачивать в обратном направлении они не могут. Добрев заключает, что самый реалистичный план русских — надеяться и молиться, что бензиновые бунты не вспыхнут до конца года. Он также предполагает, что Путин постарается переложить максимум ответственности на губернаторов, а сам оставаться в тени от критики. Кризис топлива, в то же время, нарастает в РФ ежедневно — на своем канале Добрев постоянно публикует новости о новых ограничениях на продажи бензина в том или ином регионе.
    2 бали
  17. Запрошую подивитись нову серую по полиці, арки, та японську технологію обробки деревини ))
    2 бали
  18. Наши знакомые с 6-ю детьми выехали в Гермашку. На пособие на 8-х там очень даже неплохо. По сравнению с тем, как они под Сумами жили...
    2 бали
  19. Не перебільшуйте. По-перше, за несвоєчасне подання даних до рТЦК підприємство отримає чималий штраф. По-друге, подання даних ніяк не обтяжує саме підприємство у випадку таких оборудок, бо працівник віртуальний, "працюють" лише документи. По-третє, такий "працівник" з високою вірогідністю отримає повістку, яку рТЦК надішле просто на підприємство, і шансів її не передати працівнику немає, штраф буде ого-го. Далі все правильно - "засвічений" он-лайновий віртуальний працівник повинен стати реальним та іти в ТЦК, інакше одразу потрапляє в базу розшуку (якщо його там ще немає за якихось причин). Тому зараз на багатьох підприємствах утворилась справжня вакханалія "псевдопрацівників", яких не можуть забронювати, але в грошах не відмовляють, тому ті працюють просто за готівку. Нормальні підприємства, щоб уникнути претензій та переслідування фіскалів, виплачують ці гроші реальним офіційним працівникам, які їх не отримують на руки. Така карусель вигідна всім, реальні штатні робітники отримують суттєвий довісок до коефіцієнту для майбутньої пенсії, віртуальний працівник отримує свої гроші, підприємство може якось зводити кінці з кінцями, бо робочих рук не вистачає, особливо кваліфікованих, та й держава нічого особливо не втрачає - всі податки з зарплатні сплачуються, продукція виробляється.
    2 бали
  20. Ще один психологічний бар'єр пройдено: Інтервенції НБУ червень: 01–05 червня$ = 766.485 млн 08–12 червня$ = 1,154.900 млн 15–19 червня$ = 1,396.220 млн Разом = $3,317.605 млн НБУ: Валютні інтервенції НБУ На 1 червня 2026 року ЗВР: Валові міжнародні резерви$ = 45.73252 млрд Чисті міжнародні резерви$ = 31.10329 млрд Готівка / коррахунки / депозити$ = 12.90508 млрд Цінні папери$ = 28.96186 млрд Монетарне золото$ = 13.86558 млрд Структура міжнародних резервів у розрізі інструментів Арифметика: $12.90508 млрд − $3.317605 млрд = $9.587475 млрд 🧘‍♂️ Як раз передивляюсь частинами гарне старе кіно «Межа ризику» І вчора момент в тему(знаковий момент, круто зіграли), коли Кевін Спейсі каже Джеремі Айронсу: "Ти панікуєш" А той відповідає щось на кшталт: "Стати першим біля дверей на вихід при пожежі - не паніка" 😉 Питання до експертів: Чи варто зараз взяти кредит у валюті? На який строк, в рахунок цього кредиту, зараз купляти гривневі ОВДП?
    2 бали
  21. Московський нафтопереробний завод, який постраждав від атак безпілотників, навряд чи відновить виробництво цього року, кажуть джерела
    2 бали
  22. У них непрямые выборы. Клинтон(Хилари) не даст соврать...
    2 бали
  23. Тим, хто таке викладає -- це нектар ("бож'я роса")...
    2 бали
  24. Блювотинння до ригачки, на перших секундах відосу.
    2 бали
  25. У мене немає ШІ-агента для форуму) І не буде, бо написання мільйона безглуздих постів чи коментування поста кожного бота не входить у мої цілі. А ще моя психіка дозволяє писати без помилок і "Путін", і "Москва" Бо нормальне написання дозволяє абстрагуватись від емоційних оцінок при аналізі. Це тим, хто "хоче бути своїм у стаді", треба стежити за трендами вподобань стада. А ще можна використовувати перекручені слова тощо. 😉 І тут справа не в самих перекручених словах, а в механіці такої маніпуляції: назвати об'єкт криво, щоб показати, що ти "свій", а сам об'єкт уже ніби нижчий за нормальну назву. Цей же спосіб використовуються в жіночих маніпуляціях знецінення. А коли це роблять чоловіки... Кожному альхвачу - своє
    2 бали
  26. за клоуна голосувати було краще, котрого до влади привів олігарх ?
    2 бали
  27. "если шо - мы его снесем"(С)....или "свалим с этой страны"(С)
    2 бали
  28. Потому что всеобщее выборное право для нашей страны - ЗЛО! Недоросли....
    2 бали
  29. І ця курка трьохбітна- психолог-консультант))
    2 бали
  30. що ви хотіли від молодої демократії. люди совка і їх нащадки ще не готові для нормального волевиявлення і голосування. Готовність людей до демократії — це їхня здатність брати участь в управлінні державою, поважати закон і права інших та нести відповідальність за свій вибір. Вона вимірюється рівнем критичного мислення, довірою до інститутів та готовністю захищати свободу. Основні фактори, що впливають на таку готовність: Освіта та обізнаність: Розуміння того, як працюють державні механізм та інструменти електронної демократії (е-петиції, громадський бюджет), дозволяє громадянам впливати на прийняття рішень. Матеріальне забезпечення: Соціологічні дослідження показують, що базовий рівень доходів є критично важливим. За межею бідності люди частіше схильні підтримувати авторитаризм в обмін на обіцянки швидкого вирішення проблем. Культура компромісу: Відмова від автократичного мислення (бажання «сильної руки») на користь поваги до демократичних процедур, дебатів та дотримання прав меншостей. Громадянська відповідальність: Готовність захищати свої права, сплачувати податки та брати активну участь у житті місцевої громади (наприклад, ОСББ, волонтерство).
    2 бали
  31. А де були інтереси України, коли вкравчук з чучмою підписували будапештський папірець?
    2 бали
  32. https://www.facebook.com/reel/938852162137418 Moltbook это социальная сеть, где постить и общаться могут только ИИ-агенты
    2 бали
  33. Та ни хера - понаехавшие упоротые з материка до последнего того в жопу целовать будуть, потому что то им дал их мечту - жить у моря рядом с юбк. Те так и говорят, мол приехали на море жить, а тут бабахи, значить виновата юкрейн, бо им спокою нема. У бункерного кырым самый большой козырь его побед, а по мне так одна из самых постыдных страниц Украины, когда позволили тупо сдать территорию (считай предательство тех важнопосадовцев).
    2 бали
  34. Порадьте з особистого досвіду чим краще залити підлогу чистову,на бетонне перекриття?! Власноруч
    1 бал
  35. Не доводять. В 2004-ому олігархічна система трішки облажалась на виборах, хоча злі язики кажуть, що обидва кандидати були від цієї системи. А в 2014-ому, взагалі, вдалося все переграти ще до виборів.
    1 бал
  36. Я пилососив просто. Латекс з водою і є грунтовка
    1 бал
  37. "Це ж було вже!" (с) у 2023 році
    1 бал
  38. всім, крім інтелігентного Серджіо www.instagram.com/reel/DZr1Hr6CwCF/
    1 бал
  39. Для сравнения. Служил в пехотной "Железной" дивизии 88. Еще а карантине - кмб , до присяги, нас двоих направил помдежчасти загрузить мусор с полковой мусорки. Отказались . Ниче не было. Через пару дней отправили в клуб стулья перетаскивать , отказался .Тоже ниче. Потом , через ок 2 месяца , уже в Армении был залет серьезный , думал попаду на дисбат , но обошлось 3 суток губы . Когда прослужил ок года и вернулись назад в Р-Р попал в наряд по роте. Стою , вернее сижу на тумбочке, заходит в подразделении наш ротный прапор- украинец, и давай ко мне с предъявой , что мол не пр уставу. Ну я ему и двинул в бороду разок. Прапор убежал и вернулся со всем комсоставом - ротный - кап.Закоулов - русский, взводный и замполит - два азера Алиевы. Завели в командирскую. Прапор давай дергать за хб , бить пока остерегались. выпадает у меня из кармана два патроны 7.62. и в этот момент заходит дежпочасти. Грит : хищение боеприпасов ,докладную и бойца под арест. Вопщем немного меня поколотили . Старался прапор и взводный. Ротный не участвовал. По концовке я сказал , что когда пойду в караул , то их всех убью. Через пару дней меня с каким- то офицером и водилой на газ 66 отправили на полигон а Яворов. Мишени собирать. Я там сутки побыл и на следующее день за мной прехала машина и меня опять везут .сопровождающий грит , шо в дисбат. Приезжаем назад в полк. В части общее построение и награждение бывших в Армении. ( 88 г - землетрясение ) , мы в Кировакане стояли . Мне объявляют 10 суток отпуска. Я офигел .сами понимаете. Захожу в командирскую , и вопрошаю у ротного : да как так?? А он : поедь отдохни , успокой нервы, только вовремя вернись , у нас дивизионный учение . Вот такая история. Не везде так было , да и мне везло, наверное. .да .еще . Уже на учениях мне ротный грит " садись в башню бмп 2 ,прокачу тебя . Сам садится за мехвода и погнали по ямам поканавам. Водила бмп из него был конечно мастерский. Да и сама техника была уникальна.на таких скоростях преодолевать широкие рвы и ямы , я такое и в фильмах не видел . Классный был комроты. Через неделю нас отправили уже в Азербайджан с другим комсоставом .
    1 бал
  40. не вирішить. проблема в людях - у деяких є хист до насилля, бажання насилля. а якщо їм дати більше влади?
    1 бал
  41. Все немки у московских царей (от петра один до николай два) имели отчество фёдоровна при крещении в православие.
    1 бал
  42. в мене так ротний на строковій говорив "что би нє подхватить трипер в увольненіі - надєваєшь гондон, бінтуешь, надєваєшь 2й гандон. и главноє - нікакіх полових сношеній". і так ні разу я в увалі не був. метод дієвий, кулі. але прогресу з ним не бачити.
    1 бал
  43. Ви коли молотком не по цвяху, а по власному пальцю б'єте, то молоток винен?
    1 бал
  44. НБУ дав Укрпошті 5 днів на відсторонення Ігоря Смілянського від керівництва Наразі за результатами співбесіди та аналізу матеріалів Кваліфікаційна комісія НБУ дійшла висновку про наявність підстав для визнання Ігоря Смілянського таким, що не відповідає вимогам професійної придатності. У Нацбанку зазначили, що під час оцінювання враховувалися виявлені порушення в діяльності Укрпошти, а також пояснення керівника компанії. Комітет дійшов висновку, що генеральний директор не має достатнього рівня знань законодавства та практичного досвіду його застосування для належного виконання покладених на нього обов’язків. sud.ua/uk/news/ukraine/364632-nbu-dav-ukrposhti-5-dniv-na-vidstoronennya-igorya-smilyanskogo-vid-kerivnitstva
    1 бал
  45. Як він лагідно кримінальні злочини назвав А можна я сусіда відпизжу, заберу у нього телефон, закрию і буду тримати на підвалі, а мені за це лише скарга Лубінцю буде? Чим це відрізняється від того що кацапи на окупованих територіях робили?
    1 бал
  46. ru.m.wikipedia.org/wiki/250_лучших_фильмов_по_версии_IMDb
    1 бал
×
×
  • Створити...