Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, sly сказал:

Но и говорить, что это говно - не стоит

Чтобы так сказать надо попробовать самому, я пробовал, потерял деньги и время, а вы?

6 минут назад, sly сказал:

Ничего я не путаю. Тем более, зная эти моторы изнутри.

та ладно! Как вы туда попали? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня нужно было завести генератор . он немного  поработал и начал глохнуть.  оказывается  в спешке не выключил вводной автомат .   инверторный  генератор запитал всю улицу . думал ,что все : сдох мой гена. 

 на удивление все ок ! но надо поставить Переключатель "1-0-2" на 3 полюса . надо исключить человеческий фактор. слава богу не дали напряжение в сеть в это время , а то бы точно их него вышел волшебный дым.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Made in USSR сказал:

оказывается  в спешке не выключил вводной автомат .   инверторный  генератор запитал всю улицу . думал ,что все : сдох мой гена. 

Проверили? Все соседи на месте??😇Действительно,а кто-то думал об этом??? А если сосед в это время решил розеточку починить!?Хорошо если, как у меня, не жалко его будет,вся улица только спасибо скажет (если узнает кого благодарить еще и передачки носить будет)😀

Змінено користувачем Doctor Haus
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчани, скажіть будь ласка комусь вже доводилося на цій фармі koenner-soehnen.com/ua/contact-us купувати?

Річ в тім, що телефони в їх не працюють на фірмі.

На звернення по e-mail отримав скріншот рахунку для отплати генераторів.

Менеджери на тел. дзвінки не відповідають, один чувак з фірми постійно зкидає дзвінок, зате відписався "мов от рахунок, оплатите -відправимо товар Новою Поштою"😅

На питання, я заїду до вас в офіс щоб завірити рахунок мокрою печаткою = ігнор менеджера. Попахує банальним розводом😱

 

В мене розгорілася цікавість хто реальний снабженец в Україні по ТМ Konner&Sohnen ?

Друзі, заздалегідь за приділений час!

изображение_viber_2022-12-12_14-50-47-206.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Toxa@ сказал:

Форумчани, скажіть будь ласка комусь вже доводилося на цій фармі koenner-soehnen.com/ua/contact-us купувати?

Річ в тім, що телефони в їх не працюють на фірмі.

На звернення по e-mail отримав скріншот рахунку для отплати генераторів.

Менеджери на тел. дзвінки не відповідають, один чувак з фірми постійно зкидає дзвінок, зате відписався "мов от рахунок, оплатите -відправимо товар Новою Поштою"😅

На питання, я заїду до вас в офіс щоб завірити рахунок мокрою печаткою = ігнор менеджера. Попахує банальним розводом😱

 

В мене розгорілася цікавість хто реальний снабженец в Україні по ТМ Konner&Sohnen ?

Друзі, заздалегідь за приділений час!

изображение_viber_2022-12-12_14-50-47-206.jpg

Форумчани, що Ви думаєте що до такої ситуації?

изображение_viber_2022-12-12_15-10-39-341.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо вам даст мокрая печать?

Меня когда-то развели с полноценным договором в двух экземплярах, с печатями и подписями гл.бухгалтера и детектора 000 , и с оплатой по безналу на это ооо.)

А вот адрес и посмотреть на сам офис это более действенное. 

 

З.ы. если телефоны уже отключены, значит кто-то уже удачно скупился :grin:

 

Попахує банальним розводом 

ВОно не попахує, воно вже завонялось))

 

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Toxa@ сказал:

Форумчани, скажіть будь ласка комусь вже доводилося на цій фармі koenner-soehnen.com/ua/contact-us купувати?

Річ в тім, що телефони в їх не працюють на фірмі.

На звернення по e-mail отримав скріншот рахунку для отплати генераторів.

Менеджери на тел. дзвінки не відповідають, один чувак з фірми постійно зкидає дзвінок, зате відписався "мов от рахунок, оплатите -відправимо товар Новою Поштою"😅

На питання, я заїду до вас в офіс щоб завірити рахунок мокрою печаткою = ігнор менеджера. Попахує банальним розводом😱

 

В мене розгорілася цікавість хто реальний снабженец в Україні по ТМ Konner&Sohnen ?

Друзі, заздалегідь за приділений час!

изображение_viber_2022-12-12_14-50-47-206.jpg

opendatabot.ua/c/42706264

Україна, 02094, місто Київ, ПРОВУЛОК ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 2 ЛІТЕРА А, офіс 7

 

Тіки де вони реально тусять - ніхто не знає)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, beavis сказал:

opendatabot.ua/c/42706264

Україна, 02094, місто Київ, ПРОВУЛОК ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 2 ЛІТЕРА А, офіс 7

 

Тіки де вони реально тусять - ніхто не знає)

В Гуглі теж відсутня адреса фірми, і немає відгуків. https://www.google.com.ua/maps/place/Официальный+сайт+Konner%26Sohnen+-+Садовая+техника+и+генераторы/@50.437254,12.4796375,5z/data=!4m10!1m2!2m1!1skonnerandsohnen.ua!3m6!1s0x40d4cd37230e0ea1:0x80300c688b69a578!8m2!3d50.437254!4d30.409325!15sChJrb25uZXJhbmRzb2huZW4udWFaFCISa29ubmVyYW5kc29obmVuIHVhkgESZV9jb21tZXJjZV9zZXJ2aWNl4AEA!16s%2Fg%2F11rk5dvl2q

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Made in USSR сказал:

это лохотрон .

Не факт)

Когда был дефицит топлива, одна очень известная контора АЗС, сняла все вывески с офиса продаж талонов и карт, и на телефоны не отвечала.

Даже внутри с дверей все таблички поснимали)

  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Toxa@ сказал:

Так Ви ще гляньте як у них сайт називається) зайві літери в моді?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Toxa@ сказал:

koenner-soehnen.com/ua/contact-us

Тут навіть в назві компанії лишня буква затесалась.А ось оф.сайт нібито ks-ukraine.com.ua/

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Toxa@ сказал:

Річ в тім, що телефони в їх не працюють на фірмі.

Теж схиляюсь до думкци що ця контора (koenner and soehnen) лохотрон.

В мене в гарантійці написано що можна продовжити на другий рік гарантію (купляв рік тому). Так от жоден телефон вказаний на сайті koenner-soehnen.com не відповідає. Не плутати з "поза зоною". Тобто телефони в мережі і працюють, просто їх ніхто не піднімає. У всіх месенжерах мій письмовий запит проігнорили, хоча видно що повідомлення прочитане.

Тому хто придбав техніку від цією чудо контори - варто бути готовим що жодного сервісу від них ви не отримаєте. Відповідно їх гарантія це пусті слова.  

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Doctor Haus сказал:

Тут навіть в назві компанії лишня буква затесалась.А ось оф.сайт нібито ks-ukraine.com.ua/

Я вже заплутався, і хто з їх офіційний снабженець в Україні?🤔
1) koenner-soehnen.com/ua
2) ks-ukraine.com.ua
3) konnersohnen.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вам то оно зачем ?! настоящий представитель торгует с дилерами. он от правит вас к ним. никто с продажей одного генератора не будет заморачиваться. тем более сейчас . тем более их нет в наличии у них !

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, beavis сказал:

opendatabot.ua/c/42706264

Україна, 02094, місто Київ, ПРОВУЛОК ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 2 ЛІТЕРА А, офіс 7

 

Тіки де вони реально тусять - ніхто не знає)

Я там был, искал своего подрядчика. )

его там нет, сидит бабка в квартире переделанной под офис, у нее список из стонадцати компаний и телефоны, те на которые никто не отвечает.

я своего нашел и в принципе работаем уже третий год, тупо прокладка-посредник, но по другому не получается. (

А вот продаван без адреса и с кривым доменом вызывает сомнения однозначно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В поисках гены штудирую всЕ, надыбал описание инвертора кеннера


Тип топлива: Сжиженный нефтяной газ / неэтилированный 
Инвертор газа/бензина KS 3100iG S немецкой марки «Könner & Söhnen» служит удобным, простым в использовании и бесшумным источником энергии.
Уровень шума Lpa (на 7 м)/LwA: 63/88 дБ 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні знатоки!

Побачив генератор Pramac MES5000 (PA432SH100D), потужністю 3,6/4,9 по ціні 37 399 грн. У відео огляді, також в інтернеті вказано made in Italy, а також (найголовніше), що встановлений двигун від Honda, таке може бути?

allo.ua/ua/benzinovye-generatory/generator-pramac-mes5000-single-phase-230v-honda-engine.html

 

IMG_20221212_212322.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да ! там стоит хонда. 200 кубиков. все честно.

 есть еще модели с мотором 270 кубов .они мощнее и дороже. на олухе видел за 57 штук.

Змінено користувачем Made in USSR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Made in USSR сказав:

да ! там стоит хонда. 200 кубиков. все честно.

 есть еще модели с мотором 270 кубов .они мощнее и дороже. на олухе видел за 57 штук.

І заявлена потужність теж чесна?

P.S. На тому ж allo 389 см3 коштує 51 999 грн

allo.ua/ua/benzinovye-generatory/generator-pramac-e8000-single-phase-230v-50hz-honda-engine.html

Змінено користувачем XL.pro
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dmode сказал:

Теж схиляюсь до думкци що ця контора (koenner and soehnen) лохотрон.

В мене в гарантійці написано що можна продовжити на другий рік гарантію (купляв рік тому). Так от жоден телефон вказаний на сайті koenner-soehnen.com не відповідає. Не плутати з "поза зоною". Тобто телефони в мережі і працюють, просто їх ніхто не піднімає. У всіх месенжерах мій письмовий запит проігнорили, хоча видно що повідомлення прочитане.

Тому хто придбав техніку від цією чудо контори - варто бути готовим що жодного сервісу від них ви не отримаєте. Відповідно їх гарантія це пусті слова.  

У вас в мануалі, гарантійному талоні написано хто поставщик/ організація?🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Made in USSR сказал:

вам то оно зачем ?! настоящий представитель торгует с дилерами. он от правит вас к ним. никто с продажей одного генератора не будет заморачиваться. тем более сейчас . тем более их нет в наличии у них !

Обійти стороною розводили☝️
І само собою генератори KS3000G (комбі газ/ бензин) купити!

 

1 час назад, Made in USSR сказал:

вам то оно зачем ?! настоящий представитель торгует с дилерами. он от правит вас к ним. никто с продажей одного генератора не будет заморачиваться. тем более сейчас . тем более их нет в наличии у них !

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Toxa@ сказал:

Обійти стороною розводили☝️

Тут еще как сказать?
зачастую бывает так, что покупать у дилера дешевле чем у генпоставщика, неоднократно сталкивался.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...