Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

У кого есть вопросы по гипсокартонным работам, задавайте, отвечу.

Олег747

Рекомендовані повідомлення

Перегородки внутри дома из кирпича , обшиваем гипсокартоном ,

Нужно было сразу перегородки было ставить из. г.картона.Обшивать- расточительство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята , помогите " блондинке" :D

Перегородки внутри дома из кирпича , обшиваем гипсокартоном , вопрос: какой профиль использовать чтобы прочно , надежно с наименшим уменьшением площади помещения и , самое главное, достаточно в моем случае профили размещать только вертикально или делать обрешетку?

Спасибо за понимание и терпение!:rolleyes:

 

А можно узнать смысл или причины данного действия?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А разве нельзя к кирпичной стене приклеить ГК листы и "продюбелить"?

Хочу так сделать у себя в кладовке.

 

Добавлено через 4 минуты

 

А почему сначала плитку на стены, а потом на пол, а не наоборот?

Или здесь тоже хитрость - нижний ряд докладывается после пола?

 

Добавлено через 9 минут

Есть ли смысл в 2-слойной зашивке потолка ГК

в маленьких помещениях (туалет), -

там где площадь потолка меньше площади 1 листа ГК

???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или здесь тоже хитрость - нижний ряд докладывается после пола?

 

Есть ли смысл в 2-слойной зашивке потолка ГК

в маленьких помещениях (туалет), -

там где площадь потолка меньше площади 1 листа ГК

???

 

Нижний ряд обычно укладывается после пола. Думаю, что двухслойная зашивка бессмысленна. Разве что только не получится зашить одним листом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно узнать смысл или причины данного действия?

 

Вы намекаете на то что я делаю глупость обшивая стены гипсокартоном?:D

Объясните почему??

Есть два варианта - штукатурка и гипсокартон.

Перегородки кирпичные уже стоят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, но если мы сами будем проводить работы по гипсокартону , а штукатурить будем только готовыми смесями , а не ЦП , тогда можно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы намекаете на то что я делаю глупость обшивая стены гипсокартоном?:D

Объясните почему??

Есть два варианта - штукатурка и гипсокартон.

Перегородки кирпичные уже стоят.

 

хотя мы и делаем гк и отделку но как для себя:

стены штукатурка,потолки гк(или комбинация гк-натяжной)

для офиса может быть и гк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минуточку!!!!:

Во - первых , мужчины , подскажите женщине , что в итоге выходит дешевле за метр квадратный: штукатурка гипсом вручную или гипсокартон , все делаем под обои.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю чому, але чомусь у нас не прижилось вирівнювання стін гіпсокартонном на клей...

_ одних мучить - барабанний стук (наподобі схожого, якщо постукати по голові беркутівця)

_ других міцність - основи (в порівняні з тим же чолом у беркута)

Коли наприклад, мене просять пришвидшити процес, і якомога мінімізувати мокрі і брудні процеси з штукатурками і шпаклівками, то як на мене це -самий швидкий варіант.

Плюс цей варіант ідеально підходить тим (новачкам), хто хоче зробити собі сам і зекономити на оплаті майстрам.

Зазвичай роблю так:

Попередньо спочатку по такому ж принципу як в темі Мастерка де він виставляє маяки під штукатурку.

_в верху і внизу стіни... прикручую дюбеля в ряд, з розрахунку приблизно по три штуки на ширину кожного листа, а відстань між верхом і низом з розрахунку приблизно на 10-20см менше від основної довжини листа, який буде клеятись на них.

потім виставляю всі головки самонарізів по рівні ... я використовую лазер-360градусів, але якщо без лазера, то достатньо виставити по краям по рівню... а ті самонарізи що посередині, то вже достатньо натянути нитку і виставити їх по нитці.

_Потім виставлені головки самонарізів додатково підкидую гіпсовою штукатуркою, чи тим же - періфліксом... для того щоб в майбутньому при прибивані листа, шляпка самонаріза не продавлювалася через гіпсокартон.

Получаються свого роду точки опори, до яких я буду приклеювати лист.

Переваги такого методу...

1.При приклеювані самих листів, непотрібно вже слідкувати за рівнем... достатньо звичайного правила не меншого ніж відстань між верхніми і нижніми самонарізами..

2. можна при нанесені клею лябухами на стіну, і попередньо приклавши правило від верхньої точки до нижньої регулювати приблизно-необхідну товщину лябуха.

3. майбутній рівень стін виставляється заздалегіть і при спокійному режимі. коли його можна змінити і відкорегувати самими самонарізами, на відміну від того коли по рівню прибивають сам лист... гірш за все, коли починають вакумно прибитий перфліксом лист відтягувати руками... а клей чекає і сохне допоки ви мучитесь...

 

Добавлено через 2 минуты

Минуточку!!!!:

Во - первых , мужчины , подскажите женщине , что в итоге выходит дешевле за метр квадратный: штукатурка гипсом вручную или гипсокартон , все делаем под обои.

Штукатурка гипсом - дешевше... але тоді слід враховувати зарплату майстру...

шкода вашого манєкюру))) та й новачку тут вже необхідний досвід

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за такой полный комментарий!!:rolleyes:

Суть понятна , а вот сам процесс пока еще не очень!!:D жаль что нет картинок!! Попробуем разобраться с технологией. Я за то чтобы вместо профилей использовать клей, но муж переживает что мы вдвоем не сможем справиться. Из - за ограниченного бюджета вынуждены осваивать строительные профессии. Вот поэтому выбор и пал на гипсокартон , он проще в монтаже чем штукатурка , как по мне. Вы правильно подметили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учитывайте конечный результат.Одно дело штукатурка, а совсем другое гипсокартон, или на продажу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вся складність в приклеювані гіпсокартону...

- приклеїти рівно листи допоки не пересох клей...

Саме для Вас (новачків) написав про точки опори, які будуть служити свого роду маячками, при приклеювані...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Учитывайте конечный результат.Одно дело штукатурка, а совсем другое гипсокартон, или на продажу.

Я особисто не знаю... про які ще можливі мінуси такого способу... опять відгадувати???

_барабаний ефект ? (хто збирається всю жізнь стучати, тому до псіхіатра)

_ пустоти між клеем? (зараз достатньо різноманітного кріплення для пустот, щоб повішати картинку... якщо ж це бойлер, меблі чи котел... то слід робити закладні кріплення до монтажу і то все залежить від товщини самих пустот)

- в пустотах кинется грибок? (чужь... якщо ви створите для нього всі передумови, то він кинется і у вас на ногах:D)

Тим більше що йдется не про стіну, а про перегородку

- в пустотах будуть жити миші? (не тримайте в дома жнива. сіно пшеницю і час від часу латайте дири):lol:

 

Добавлено через 2 минуты

Мы этого гипсокартону приклеили больше чем вы его видели

І что? почему вдруг неожиданно перестали?...

Розкажіть будь ласка, про Ваш спосіб приклеювання;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суть понятна , а вот сам процесс пока еще не очень!! жаль что нет картинок!! Попробуем разобраться с технологией

Уявіть собі що лист гіпсокартону обведений червоним коліром у нас - прозорий і видно через нього попередньо виставлені точки опори (чорні кружечка) де потрібний нам рівень ми в спокійному режимі, виставляли заздалегідь до того, як розмішувати клей...

лсист прибиваєтся правилом чи рівною рейкою і вже не потрібно дивитись рівень...

Правило має бути, дещо довше від довжини між верхнім і нижнім рядом самонарізів (точок опори)

Тоді нам залишаєтся тільки прибити площину листа між точками опори

403872686_.thumb.png.33b66848d2012a1aaaa90fb39b6ceef8.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу для всех участников форума рассказать анекдот. Командир роты приходит в расположение и старшина ему докладывает--Товарищ капитан за время вашего отсутствия никаких происшествий не случилось,своими силами провел политические занятия--Ну и что , вопросы были? --Да, рядовой Гаврилов спросил о потустороннем мире.--Что ответил?-- Ответил уклончиво.--А именно--Послал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что в итоге выходит дешевле за метр квадратный: штукатурка гипсом вручную или гипсокартон

Гіпсова штукатурка "під шпалери" - оптимальний варіант ціна-якість. Для виконання штукатурки і приклеювання ГК потрібні практичні навики та інструмент. Найлегший варіант ГК на профіля.

 

 

Из - за ограниченного бюджета вынуждены осваивать строительные профессии.

Вибачте, але можливо не варто вивчати будівельну справу, а краще приділити більше часу своїй власній професії. На зароблені гроші найняти майстрів - в результаті вийде дешевше, швидше і без псування нервових клітин.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найлегший варіант ГК на профіля

Як показує досвід і особливо цей форум - це найтяжче для певних осіб...

які судячи по їхніх постах хоч і давно його монтують, але являются - дуб-дерево в питаннях монтажу...

 

Ответил уклончиво.--А именно--Послал.

Я ніяк не розумію... для чого Ви реєструвались тут?...

Зазвичай так відповідають, коли не мають жодних аргументів... Мені б хотілось ділитись своїм досвідом і переймати чужий... від вас вряд чого отримаєш.

Якщо певні види робіт для вас потусторонний мир... то іноді краще - жувати

Нехотілось би вам хамити, враховуючи ваш поважний вік...

Доведется просто ігнорувати(

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

 

Вибачте, але можливо не варто вивчати будівельну справу, а краще приділити більше часу своїй власній професії. На зароблені гроші найняти майстрів - в результаті вийде дешевше, швидше і без псування нервових клітин.

Тоді вже краще й нереєструватись на цьому форумі... даби.. не читати різну лабуду...

Але помітив неодноразово... та й відчув по своїм повідомленням в лічку, як тут вдало пасутся і отримають обєкти (роботу) багато з майстрів:)

Що з ними буде, якщо учасники форуму будуть самі лише майстри:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому одразу - не реєструватись?! Почерпнути інформації, вибрати підходящий із запропонованих варіантів, прислухатись до поради.

Чуля, зараз піде базар не в тему:), а тому присікаю на корню спроби відійти в сторону від запитання ТС.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зарегистрировался на форуме не для того чтобы собачится с каким то полуумным чулей , а чтобы поделится нажитым опытом . Cоветы дают тем ,кто в них нуждается. А эти мастера-самоучки вам насоветуют. C уважением Виктор Николаевич.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с каким то полуумным ............. C уважением .

Верх лицемерия. Обозвать человека, но с Уважением.....:fool:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Natali1962

Отут нарив більш - менш схоже відео монтажу...

Різниця тільки в тому, що я перед самонарізом засвердлюю дюбель (щоб самонаріз краще тримався. а не просто закручений між швами в штукатурці).

Також попередньо підкидую, самонарізи сумішю з повним висиханням ( щоб не зрушити + щоб головка самонаріза не продавлювала гіпсокартон)...

Імхо... крок самонарізів на відео занадто великий... хоч лишнім це не буде.

Є другий метод, це опорні маяки робити з полосок гіпсокартону, без самонарізів але мінуси в товщині пустот і накидуваного клею.. тоді коли при виставляні самонаріза, ми можем в деяких найбільш виступаючих горбах (стіни, площини) підігнати самонаріз майже - в ноль (за ради економії клею).

Як зміг... так розяснив... оскільки дійсно самоучка і в будівельних інститутах - не "кончав":(

Можливо варто почекати на поради від віктора ніколаєвіча ... хоча поки що, чомусь тих порад - не фонтан:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cовет от Виктора Николаевича---Возьмите в руки правило. Гипс должен хоть сутки полежать на ровной горизонтальной поверхности. Все остальное в зависимости от геометрии стены . Если надо клеить маяки. Но без правила нечего переводить материал.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...