Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Удаленный контроль температуры в доме

FedorVG

Рекомендовані повідомлення

Можна взагалі не витрачати гроші: якщо у котла немає антизамерзання, то поставити термостат на 5 градусів, на другому поверсі залишити вікна на мікропровітрення, контролювати приїхав раз на кілька тижнів, температура і вологість змінюються дуже повільно, толку віддалено дивитися на одні і ті самі цифри, я у ТП воду залив і включив опалення перед самим заселенням

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Куркуль сказав:

Апну тему.  Так як це мій перший досвід опалювання будинку в якому нікого немає, то хочу контролювати чи все там ок, чи працює котел, як змінюється температура на протязі доби. Віддалено керувати котлом не планую, лише конттоль. Підведеного інтернету немає. По мінімуму це має бути лише контроль тепмеранути, ще краще контроль темперанути 1 і 2 поверх, ще краще це + вологість ну і самий топ це щоб ще і сигналізація була.

Перше що спадає на думку просто купити Ajax Starter Kit з 4G і не морочити собі голову. Але може хтось порадить більш прості але й дешевші варіанти?

Якщо є бажання паяти, то в мене це починалось так - www.maxx.net.ua/?p=549. Але в мене за межами стояв сервер куди це все підключалось та скидало данні. Тобто формально це та сама хмара котра у стандартних рішень йде з коробки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.11.2023 в 11:50, Куркуль сказал:

і самий топ це щоб ще і сигналізація була

аджакс проситься. Всі в них датчики мають датчик температури досить адекватний. Зрозуміло що геркони на вікнах будуть міряти температуру вікна а не хати тому є сенс просто на кожному поверху мати по датчику руху (саме для отримання температури на поверхах) ну або датчик руху та наприклад кімнатну сирену

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюсую ідею з аджаксом. Сім картка в хабі дозволяє моніторити будинок без підключеного кабелем інтернету. А ще у них є датчик LifeQuality. Він досить дорогий – 7500 грн, але буде малювати графіки температури. Можна моніторити температуру і по датчиках руху, тільки там історія не пишеться.

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.11.2023 в 11:50, Куркуль сказав:

Перше що спадає на думку просто купити Ajax Starter Kit з 4G

Якщо не плануєте встановлювати MotionCam – то, мабуть, можна і без 4G. Трохи дешевше вийде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
20.11.2023 в 15:26, standov сказав:

аджакс проситься. Всі в них датчики мають датчик температури досить адекватний.

З Ajax все класно, тільки є допустима похибка в межах двох градусів і затримка оновлення показників, коли температура міняється більш ніж на два градуси.

В мене в будинку температура близько 13 градусів. Один MotionProtect показує 14 градусів, а інший - 12 градусів.

 

image.png.9c9d9106f32732adaf61ec8a809bf2ae.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Falwar сказал:

З Ajax все класно, тільки є допустима похибка в межах двох градусів і затримка оновлення показників, коли температура міняється більш ніж на два градуси.

В мене в будинку температура близько 13 градусів. Один MotionProtect показує 14 градусів, а інший - 12 градусів.

 

image.png.9c9d9106f32732adaf61ec8a809bf2ae.png

В інших датчиках ситуація не набагато краща, занадто багато факторів які впливають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо потрібно більше точне то є наприклад netatmo, там теж радіо датчики але оскільки воно більш спеціалізоване а батарейки більше то там шаг оновлення 0.5. але там, звісно, нема сигналізації

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, standov сказав:

Якщо потрібно більше точне то є наприклад netatmo, там теж радіо датчики але оскільки воно більш спеціалізоване а батарейки більше то там шаг оновлення 0.5. але там, звісно, нема сигналізації

Та усі ці датчики показують +- пару градусів. Роздільна здатність може бути й 0.1, але то не точність. От є в мене бме280, що з алі, що поштучно оригінальні (ну так сказано) після старту за 10 хвилин додають 1 градус. А десяток в одному місці показують -+ градус. Зробити його у корпусі та віднести на повірку до повномасштабного так й не вдалось, тепер можливо тільки після війни. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, k-master сказал:

Та усі ці датчики показують +- пару градусів. Роздільна здатність може бути й 0.1, але то не точність. От є в мене бме280, що з алі, що поштучно оригінальні (ну так сказано) після старту за 10 хвилин додають 1 градус. А десяток в одному місці показують -+ градус. Зробити його у корпусі та віднести на повірку до повномасштабного так й не вдалось, тепер можливо тільки після війни. 

Нетатмо(legrand) досить точний, точність +-0.3 по доке і всі три датчики які в мене, коли поставити поруч то показують одну температуру. Поверкі звісно нема але взагалі не розумію нащо вона потрібна якщо це не якийсь технологічний процес за участі дріжджів))

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...