Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плоская крыша - да или нет?

Nedder

Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, alemoke сказал:

Кран буде завтра, тому ще трохи і плити будуть на місці

Тю, чего тогда панику разводить, я думал у вас ветер гуляет над вторым этажом)

Стыки раствором заделали, потом мастикой какой нибудь и рубероид с горелкой положить.

Свисающий край рейкой прибить, перезимуете) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, DimaF сказал:

Тю, чего тогда панику разводить, я думал у вас ветер гуляет над вторым этажом)

Стыки раствором заделали, потом мастикой какой нибудь и рубероид с горелкой положить.

Свисающий край рейкой прибить, перезимуете) 

Паніки ніякої немає, шукалось рішення як тимчасово обійтись без утеплювача в плоскому даху і все...

Дійшли до висновку, що розуклонку робити немає сенсу на пред того, що стяжка просто не встигне висохнути... відповідно і адгезія до бітумних матеріалів буде поганою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если получится, то купите вспененный полиэтилен с фольгой. 

epicentrk.ua/shop/polotno-ppe-l-5mm-fp.html

Толщина материала на ваш кошелек.

Прибить его к потолку фольгой вниз. Получится хоте немного утеплить потолок и организовать отражаель темпла (инфракрасного излучения). 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.11.2022 в 16:20, alemoke сказал:

Паніки ніякої немає, шукалось рішення як тимчасово обійтись без утеплювача в плоскому даху і все...

Дійшли до висновку, що розуклонку робити немає сенсу на пред того, що стяжка просто не встигне висохнути... відповідно і адгезія до бітумних матеріалів буде поганою.

Якщо в якості ну дуже екстренного і бюджетного варіанту - поверх плит застилаєте саму просту плівку, поверх неї десь шукаєте солому (тюки)! товстим слоєм з метр висотою +-, формуєте щось на зразок купола чи грибочка - в центрі високо, по краям низько. Поверх цього стелите брезент або краще ПВХ банер б\у, але потрібно буде зробити хоч якусь "вентиляцію", щоб волога з соломи змогла виходити з під покриття- якісь трубки чи щось таке. Кращий варіант замінити солому керамзитом за наявності. Також підійде крошка газобетону. Ну або хоч щось подібне, суть ідеї - зробити з плоскої криши тимчасово "купольну".  Щось подібне на картинці. Інший варіант - глина, але її буде тіжче потім прибрати, слой потрібен з пів метра. 

Зрозуміло що це варіант дуже тимчасовий - на один зимовий сезон, далі солома згниє. Але варіант мабуть найдешевший і сподіваюсь доступний на місцевості.

5c951a6f56045.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але якщо в наявності все ж є хоч якісь доски, колоди + руберойд (але не бумажний, або ПВХ баннер. Профнастил в даному випадку не годиться - конденсат буде під металом) - зробіть примітивну односкатну кришу з невеликим уклоном. Тоді поверх плит буде великий зазор до покриття, і на плити просто покладіть саму дешеву мінвату рулонну слоєм хоча б 150мм. Я колись саме так зробив тимчасову кришу по плитам - варіант цілком робочий. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

залив перекриття другого поверху ще до війни. Мине ще рік-два поки (надіюсь) зможу завершити, на цю зиму просто організував стік води з утвореного плоского даху.
Щоб звести до мінуміму можливе руйнування верхнього шару перекриття зимою - варто його ще якось обробити перед наступною зимою?
Щоб потім мати можливсть робити чи традиційний дах/мансарду чи плоский дах?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перекрытие второго этажа = плоская кровля 

если Да, то

как себя чувствует поверхность его поверхность после зимы 22-23?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, це перекриття другого поверху, моноліт, подавався бетонасосом, замовляв п4 w6.
.
Виглядає після зими практично без змін, руйнувань не бачу, дощова вода через перекриття не проходить.
.
Однак мені дивно що зразу після застигання той бетон перекриття має якусь невеличку рельєфність, і на фото от ніби так видно поверхневі мікротріщини, це от нове фото на зараз додаю, після зими змін ніяких не помічаю.


image.png.1663ada0df068f5bcefe48d6e9a70bf2.png

image.png

 

Змінено користувачем Tarasiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Tarasiy сказал:

Однак мені дивно що зразу після застигання той бетон перекриття має якусь невеличку рельєфність, і на фото от ніби так видно поверхневі мікротріщини, це от нове фото на зараз додаю, після зими змін ніяких не помічаю.


image.png.1663ada0df068f5bcefe48d6e9a70bf2.png

image.png

 

Рельефнось. После заливки вы же не ставили задачу сделать поверхность гладкой. К примеру, затереть её вертолетом. Поэтому у вас получилась нормальная поверхность бетона. Объем "жидкого цемента" и схватившегося разный. При схватывании он "усыхает" и усаживается. И на рельеф может повлиять щебень. Поверхностные микро трещинки - это неизбежно так как сразу после заливки бетона его тяжелые компоненты : шебень, песок слегка тонут, отжимая наверх воду. Поэтому водоцементное отношение на поверехности всегда выше. Отсюда поверхностная усадка и микротрещины. Это нормально.

Я бы ничего не делал, но если вам будет спокойней, то обработайте поверхность гидрофобом. Обычно для горизонталей применяют гидрофобы на водной основе. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 27.06.2023 в 08:32, Tarasiy сказал:

Так, це перекриття другого поверху, моноліт, подавався бетонасосом, замовляв п4 w6.
.
Виглядає після зими практично без змін, руйнувань не бачу, дощова вода через перекриття не проходить.
.
Однак мені дивно що зразу після застигання той бетон перекриття має якусь невеличку рельєфність, і на фото от ніби так видно поверхневі мікротріщини, це от нове фото на зараз додаю, після зими змін ніяких не помічаю.


image.png.1663ada0df068f5bcefe48d6e9a70bf2.png

image.png

 

Це виходила волога з плити перекриття, з нею все добре на вигляд нічого з нею не робіть, нічим мазати не потрібно, можете роботи зверху плоску покрівлю, якщо стоїть така задача у Ваших планах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Сьогодні піднявся вперше за два роки на дах і побачив що у мене росте дерево!

У мене інверсійна покрівля (утеплювач над гідроізоляцією). Ворони люблять розбивати горіхи об мій дах. Один потрапив у зливну воронку і через високу вологість пустив там коріння в утеплювач. Виріс горіх висотою більше метра. Коріння що зміг вирвав. Потрібно розбирати утеплювач поки не дістану все коріння чи достатньо якоїсь хімії туди залити? Треба ж щоб і гідроізоляції не пошкодило.

20231221_154919.jpg

20231221_154925.jpg

20231221_155336.jpg

Змінено користувачем vovapk
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот это да! Относительно как "убить, чтобы не росло" наверное есть смысл создать тему в разднлн форума о садоводстве. Там видел вопросы подобные вопросы. Есть какие-то химикаты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, vovapk сказал:

Потрібно розбирати утеплювач поки не дістану все коріння чи достатньо якоїсь хімії туди залити? Треба ж щоб і гідроізоляції не пошкодило.

 


    Насколько я помню курс школьной ботаники, то для роста корней требуются две вещи: влага и питательные вещества. Если вы просто герметично закроете утеплитель с остатками корней - они благополучно сами отомрут, так как у них не будет ни влаги, ни питательных веществ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, tayatlas сказал:


    Насколько я помню курс школьной ботаники, то для роста корней требуются две вещи: влага и питательные вещества. Если вы просто герметично закроете утеплитель с остатками корней - они благополучно сами отомрут, так как у них не будет ни влаги, ни питательных веществ.

На инверсионке влага между листами ЭППС - это нормальное явление (допустимое). Кроме того торцы листов утеплителя выходящие к воронке нельзя герметизировать. Вода, если он появляется там должна стекать. 

Ветер заносит грунтовую пыль на кровлю, ее смывает в воронку. В результате в местах оседания и концентрации пыли (углы воронок, где нет сильного потока воды во время ливней) образуются плодородные грунтовые грядки , ну и дальше залетевшее семя и вперед. 

Как рекомендация посещать кровлю как минимум 2 раза в год. Для прополки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, vovapk сказал:

і побачив що у мене росте дерево!

Чота вспомнилось))

spacer.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...