Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом возле Бучи (начало строительства май 2009)

Andrey-Bucha

Рекомендовані повідомлення

23 часа назад, Andrey-Bucha сказал:

Не можу... Там ділянка сусідів яких немає. Я подовжив ділянку на 5 м дальше мого забору...

Я на холмі. Є ухіл біля 40 см на моєї ділянці і тд.

Надіюсь сусіди продовжать... По плану терріторіі є така канава з двох боків

 

 

Як показує практика, коди сусіди з’являться - вони просто подовжать вашу траншею да і все, бо в них та сама проблема з водою буде. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.04.2023 в 11:39, Andrey-Bucha сказал:

Львів після Бучі продовжує вражати

стосовно Бучі, поруч в Ворзеле приблизно так само плаваю з року в рік, суглінок від ним синя гліна, дренування зеро - вода в калюжах заванюється, септіки не працюють зовсім ) шо робити точно не зрозуміло. тож справа не тільки в локації

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Astrolog_ua сказал:

Як показує практика, коди сусіди з’являться - вони просто подовжать вашу траншею да і все, бо в них та сама проблема з водою буде. 

100% буде та сама проблема. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Lyubomyr сказал:

То ви на повному серйозі не знали що таке буде на Львівщині?

Я завжди приємно дивувався коли дивився теми на цьому форумі х будівництва в києвській області, який грунт там.

Я знав про опади. Грунтами не цікавився якось. Місцеві до речі кажуть, що такє перший раз щоб так мокро все було.

Так ось купили ділянку у вересні. Випила криницю. Жінка раділа, що чернозем чудовий, 80-100 см. У Бучи було 20 см земля з піском, а потім пісок. Та з листопада почалися дожді та все поплило. 

Я думаю це тільки зараз у нас найгірша ситуація, бо ми забрали всі рослини з ділянки.

Зробимо дорожки, засадимо. Все буде файно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, standov сказав:

синя гліна, дренування зеро - вода в калюжах заванюється, септіки не працюють зовсім ) шо робити точно не зрозуміло

Синя то вже готове дно бассейну чи ставка, в дитинстві лазив по зливу дамби сільського ставу і напевно вона вся була зроблена з синьої глини, бо постійний потік води на зливі розмив би любий грунт, а з нею не міг впоратися - дуже щільна та жирна

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Синя то вже готове дно бассейну чи ставка, в дитинстві лазив по зливу дамби сільського ставу і напевно вона вся була зроблена з синьої глини, бо постійний потік води на зливі розмив би любий грунт, а з нею не міг впоратися - дуже щільна та жирна

Місцеві кажуть що колись був струмок, може до струмка було шось більше, але я не дуже спеціаліст в тому всьому але глина моцна ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні замість мийки авто закопав зливи з ливневки для відводу у дренажний колодец

Та поступово техкімнату доробляю. Ще треба буде фільтр поставити, та труби під'єднати до насосної станціі

IMG_20230413_145436466.jpg

IMG_20230413_142915466.jpg

IMG_20230413_122600802_HDR.jpg

IMG-0f0f90c25e3fc9514a569ecb3371ad32-V.jpg

IMG-d4da42ae9990a109e2cb641e0639fcc2-V.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Andrey-Bucha сказав:

зливи з ливневки для відводу у дренажний колодец ... під'єднати до насосної станціі

Малоймовірно, але на всякий випадок перепитаю: ви дощову воду зібрались відкачувати назад на поверхю? Бо шось схоже на: раз так не вийшло, то попробую ще по іншому, а варіантів дійсно багато, але правильний один

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, normal сказал:

Малоймовірно, але на всякий випадок перепитаю: ви дощову воду зібрались відкачувати назад на поверхю? Бо шось схоже на: раз так не вийшло, то попробую ще по іншому, а варіантів дійсно багато, але правильний один

Hi. Лівневка у дренажний колодець. Біля канави.

А насосна станція то з криниці для потреб будинку :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Andrey-Bucha сказал:

Hi. Лівневка у дренажний колодець. Біля канави.

А насосна станція то з криниці для потреб будинку :)

Щось я недопетрав - криниця в будинку? 🫣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Astrolog_ua сказал:

Щось я недопетрав - криниця в будинку? 🫣

В тех кімнаті. Не в будинку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Поки робот по будинку немає. Чекаємо підключення світла. Але зробили бруківку біля будинку та розровняли земельку до рівня відмоски

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть мнение, что на таких почвах тротуарка плохо лежит- начинает волнами идти. буграми и ямами. Через какоето время поделитесь впечатлениями, пожалуйста

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Andrey-Bucha сказав:

 

 

IMG_20230421_200534116.jpg

ширина відмостки як на мене, малувата. Промерзаючий шар буде всім тим вовтузити по краю плити. Під відмосткою XPS не забули прокласти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

ширина відмостки як на мене, малувата. Промерзаючий шар буде всім тим вовтузити по краю плити. Під відмосткою XPS не забули прокласти?

Там не буде ніхто ходити. Так щоб землю вирівняти. Там є графітовий полістирол та гідроізоляція. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Dendnepr сказал:

есть мнение, что на таких почвах тротуарка плохо лежит- начинает волнами идти. буграми и ямами. Через какоето время поделитесь впечатлениями, пожалуйста

Да, поделюсь. Грунт непростой. Вода постоянно стояла. Но там дом без фундамента. Вокруг дома примерно 60-70 см есть песчаное утрамбованное основание. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні Гугл обновив мапи Бучі... Мій будинок як є зараз... Повністью зруйнований :(

Screenshot_20230426-131024-882.png

  • Сумно 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Andrey-Bucha сказав:

Сьогодні Гугл обновив мапи Бучі... Мій будинок як є зараз... Повністью зруйнований :(

Жахливо, також видно багато будинків поряд, дахи не ушкоджені. Дуже прикро (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vstar сказал:

дахи не ушкоджені

нажаль то не показник, в сусіда з гуглмапс теж виглядає дах нормально а по факту будинок відновленню скоріш за все не підлягає. В регіоні дуже багато таких будинків нажаль 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Сьогодні Гугл обновив мапи Бучі... 

Не очень то они обновили, март-апрель прошлого года. Нет переправы в Романовке, нет временного моста возле Стоянки.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А более свежие в открытый доступ и не нужны. Мариуполь тоже обновили. Драмтеатре разбитый, надпись "ДЕТИ"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.04.2023 в 11:39, Andrey-Bucha сказал:

Львів після Бучі продовжує вражати... Дождь кожного дня декілька разів. Моя ділянка на холму, але вода стоїть у кожної ямки.

Купив ділянку у вересні. Грунтові води були -2.4 м. З листопада по квітень рівно на поверхні.

Я у шоці

 

 

IMG_20230401_194721335.jpg

Трошки нездале місце. Я біля оз.Наварія живу, в нас там пагорби, так, що з таким проблем немає. Зато, під час дощу сельові потоки по вуличці зходять.Тож ми зкинулись и забетонували дорогу, щоб щебінь не зтягувало вниз водою. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...